Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος τράχηλος!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Και αύριο; Και τα σημερινά παίρνουν;) Για να δούμε αν θα μας αφήσει ο πομπιρας που όλη μέρα ξυπνάει

Όπως δηποτε σήμερα αχαχ!!! Με το καλό ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχα πάντως δεν είχαμε καμία υπόνοια στο μυαλό μας να κάνουμε κάτι σημερα ακούγαμε την ομαδάρα και ήμασταν έτοιμοι να πλακωθουμε στις μπύρες και μετά είπα απλά δεν κάνω ένα.

Καταλλα στα άλλα περίμενα ώρες να πάω τουαλέτα 

Δεν ξέρω και αν το μεσημέρι θα έδειχνε θετικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

Αχαχα πάντως δεν είχαμε καμία υπόνοια στο μυαλό μας να κάνουμε κάτι σημερα ακούγαμε την ομαδάρα και ήμασταν έτοιμοι να πλακωθουμε στις μπύρες και μετά είπα απλά δεν κάνω ένα.

Καταλλα στα άλλα περίμενα ώρες να πάω τουαλέτα 

Δεν ξέρω και αν το μεσημέρι θα έδειχνε θετικό

Χαχαχχαχα έλα να γίνει και θα βγει Σούπερ μωρο θα θέλει μπύρες αχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχχαχα έλα να γίνει και θα βγει Σούπερ μωρο θα θέλει μπύρες αχαχ

Άμα δεν πίνει ο γιος μου είμαστε εντάξει το τι κατεβάζαμε τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι πίνω αλλά μετά την εγκυμοσύνη και το θηλασμό και τώρα που δεν πολύ βγαίνουμε ότι τύχει 

Λίγο κρασί κανένα ουίσκι το χειμώνα μπύρες

 

Αλλά λίγη ποσότητα πια .παλιά μπορώ να πω έπινα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην ψάχνετε την ωορρηξία σας σε λαθος μέρες. Το να εχεις ωορρηξία στην περίοδο ειναι εξαιρετικά σπανιο κ οταν θες να κανεις παιδι δεν πας να στηριχθεις στις λιγες πιθανότητες. Επίσης η ωορρηξία δεν βγαίνει απ την διάρκεια του κύκλου δλδ μια κοπελα με 30 μερες κυκλο δεν σημαίνει οτι εχει ωορρηξία την 15η μέρα. Η ωχρινικη φάση δεν ειναι στάνταρ. Οποτε οσες κοπέλες δεν θελετε τεστ ωορρηξίας απλα εχετε καθε 2 μερες τις επαφές σας σε ολο τον κυκλο μετα την περίοδο κ θα τα καταφέρετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια μην ψάχνετε την ωορρηξία σας σε λαθος μέρες. Το να εχεις ωορρηξία στην περίοδο ειναι εξαιρετικά σπανιο κ οταν θες να κανεις παιδι δεν πας να στηριχθεις στις λιγες πιθανότητες. Επίσης η ωορρηξία δεν βγαίνει απ την διάρκεια του κύκλου δλδ μια κοπελα με 30 μερες κυκλο δεν σημαίνει οτι εχει ωορρηξία την 15η μέρα. Η ωχρινικη φάση δεν ειναι στάνταρ. Οποτε οσες κοπέλες δεν θελετε τεστ ωορρηξίας απλα εχετε καθε 2 μερες τις επαφές σας σε ολο τον κυκλο μετα την περίοδο κ θα τα καταφέρετε. 

Κοίτα υποτίθεται από τη μέρα που βλέπεις περίοδο πας 15 μέρες πίσω δηλ πχ εγώ που είδα σήμερα θα μετρήσω από αύριο συν 14 μέρες  για να δω πότε θα δω περίοδο

Επίσης όταν είχα κύκλο στις τριάντα μέρες ο γιατρός μου είχε πει από τη 12η μέχρι 16η μέρα και πέτυχα το μικρό 

Τώρα που δεν ξέρω επειδή δεν μπορώ μέρα παρά μέρα να έρχομαι σε επαφή πήρα τα τεστ 

Το επόμενο μήνα δε ξέρω τι θα κάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κοίτα υποτίθεται από τη μέρα που βλέπεις περίοδο πας 15 μέρες πίσω δηλ πχ εγώ που είδα σήμερα θα μετρήσω από αύριο συν 14 μέρες  για να δω πότε θα δω περίοδο

Επίσης όταν είχα κύκλο στις τριάντα μέρες ο γιατρός μου είχε πει από τη 12η μέχρι 16η μέρα και πέτυχα το μικρό 

Τώρα που δεν ξέρω επειδή δεν μπορώ μέρα παρά μέρα να έρχομαι σε επαφή πήρα τα τεστ 

Το επόμενο μήνα δε ξέρω τι θα κάνω

Ναι απλα δεν ειναι στάνταρ εγω με 29 μερες κύκλο έκανα τεστ ωορρηξίας τον ενα μηνα εκανα ωορρηξία την 19η μερα του κύκλου και τον επόμενο 17η οπου και επιασα το σπορι. Καταλαβαίνεις λοιπόν οτι η ωχρινικη φαση Οχι μονο δεν βγαινει απ την διάρκεια του κυκλου αλλα μπορει να διαφερει και απο κυκλο σε κύκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...