Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος τράχηλος!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

Χαχχαχαχαχχαχα.. Εγώ στα έλεγα αχχαχαχαχ έτσι έπιασα Τα παιδιά μ...

α ναι εσυ μου το ειπες και μου εβαλες ιδεες :) αλλα δε νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

α ναι εσυ μου το ειπες και μου εβαλες ιδεες :) αλλα δε νομιζω

Αν έπιασες θα χαρώ πολυυυ ν τ μάθω σύντομα.....

Εγώ έτσι πονάγα λέω πάει κάτι άλλο έχω Αφού εθχα αδιάθετηση.. Αλλά ήταν η εμφύτευση λογικά.... 

Πότε περιμένεις περίοδο τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασαι καλα κοπελα μου:) 

ειδα στις 29 του μηνα αρα καπου 26-27 , τωρα κανω τεστακια για ωορρηξια τωρα μπηκα στις γονιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

νασαι καλα κοπελα μου:) 

ειδα στις 29 του μηνα αρα καπου 26-27 , τωρα κανω τεστακια για ωορρηξια τωρα μπηκα στις γονιμες

Υπομονή τότε 20 μέρες κ θ μάθουμε....

Ο μικρός θέλει αδερφάκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιο νωρις θα ξερουμε αφου θα μαθω αν εκανα ωορηξια 

αν εχω ωορρηξια σημαινει δεν ειμαι:) 

ο μικρος θελει αδδερφακι ναι οχι τρελα να το ζηταει συνεχεια αλλα παλια αν το ρωτουσες ελεγε οχι κοφτα τωρα λεει ναι και λεει θα φυλαξω αυτα για το μωρο και τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

πιο νωρις θα ξερουμε αφου θα μαθω αν εκανα ωορηξια 

αν εχω ωορρηξια σημαινει δεν ειμαι:) 

ο μικρος θελει αδδερφακι ναι οχι τρελα να το ζηταει συνεχεια αλλα παλια αν το ρωτουσες ελεγε οχι κοφτα τωρα λεει ναι και λεει θα φυλαξω αυτα για το μωρο και τετοια

Τελειιιααα.. θα μάθεις ακόμα πιο σύντομα.....

Το γλυκούλη σου... θα είναι καλουλης .. 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

εσενα τι λεει για αδερφακι;

Εμένα ειναι μικρούλης δείχνει να τ αγαπάει...μ.φιλαει τ κοιλιά κτλ . Αλλά όταν εμεινα έγκυος ήταν ακόμα πιο μικρός και δε έχει πλήρη συνείδηση το τι γίνεται αχαχα.. Ήταν 17 μν  τότε ..

Είναι κ φάσεις π ζηλεύει όταν λέω ο μπέμπης θα πίνει γάλα από τ μαμά χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εχει διαλυσει το στηθος τωρα πιστευω αυριο θα φανει στο τεστακι αλλα αν δεν μου ερθει η ωορρηξια πιο πολυ θα αγχωθω παρα να σκεφτω το αλλο δεν το πιστευω να τυχει κατι τετοιο 

 

ειναι και τα δυο αγορακια; αυτο θηλαζει;ποσο ειναι τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

με εχει διαλυσει το στηθος τωρα πιστευω αυριο θα φανει στο τεστακι αλλα αν δεν μου ερθει η ωορρηξια πιο πολυ θα αγχωθω παρα να σκεφτω το αλλο δεν το πιστευω να τυχει κατι τετοιο 

 

ειναι και τα δυο αγορακια; αυτο θηλαζει;ποσο ειναι τωρα;

Θα αγχωθεις που θα εισια εγκυος ;;

Το στήθος πριζεται και στη περίοδο και στη κύηση ?

 

Είναι 2χρ . Και πίνει ακόμα...

Αγόρια και τα δύο ... αγορομανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δε θα αγχωθω που θα ειμαι εγκυος θα αγχωθω οοτι εχω κατι και δεεν κανω ωορρηξια

πως θα το κανεις ;θα θηλαζεις και τα δυο; 

εμενα το εκοψε 19 μμηνων μονος του ηθελα να ξεκινησουμε να το κοβουμε στα δυο αλλα αυτο το εκοψε μονος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

οχι δε θα αγχωθω που θα ειμαι εγκυος θα αγχωθω οοτι εχω κατι και δεεν κανω ωορρηξια

πως θα το κανεις ;θα θηλαζεις και τα δυο; 

εμενα το εκοψε 19 μμηνων μονος του ηθελα να ξεκινησουμε να το κοβουμε στα δυο αλλα αυτο το εκοψε μονος του

Όλα καλά θα πάνε ?

Εμένα με τπτ δε θέλει.... Ναι κ τα δύο όσο αντέξω αχαχ...

 

Καλό π τ έκοψε μόνος του ήταν έτοιμος κ τ έκανε.....

Εγώ απλά μειωσα δε γινόταν αλλιώς γτ πονάγα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα προσπαθουσα στα δυο αλλα μου εκανε αυτος διαφορα νερα και σιγα σιγα το εκοψε και φαντασου ηταν παιδι που το βραδυ κρατουσε στηθος και κοιμοταν ολο γτο βραδυ ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

ναι θα προσπαθουσα στα δυο αλλα μου εκανε αυτος διαφορα νερα και σιγα σιγα το εκοψε και φαντασου ηταν παιδι που το βραδυ κρατουσε στηθος και κοιμοταν ολο γτο βραδυ ομως

Μπράβο τ παιδί έδειξε πως δε ήθελε άλλο..

. εμένα ξυπανει 2.3 φορές.. Στα καλά του μια φορά.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει καλα ειναι θα ησυχασει και μενα ξυπνουσε ακομη και ηταν πιο δυσκολο χωρις θηλασμο,

τωρα κοιμαται τοσο αργα που δεν προλαβαινει να ξυπνησει χιχι

μπραβο παντως μεγαλη αποφαση σου και για δευτερπ γρηγορα και θηλασμο μαζι

του χρονου θα τα εχεις και τα δυο μαζι φανταζομαι; οι γονεις δεν μπορουν να ερθουν εστω λιγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

ενταξει καλα ειναι θα ησυχασει και μενα ξυπνουσε ακομη και ηταν πιο δυσκολο χωρις θηλασμο,

τωρα κοιμαται τοσο αργα που δεν προλαβαινει να ξυπνησει χιχι

μπραβο παντως μεγαλη αποφαση σου και για δευτερπ γρηγορα και θηλασμο μαζι

του χρονου θα τα εχεις και τα δυο μαζι φανταζομαι; οι γονεις δεν μπορουν να ερθουν εστω λιγο;

Κ μένα αργά κοιμάται γαμωτο... είχα μετακομίσει ακόμα πριν ένα μήνα.  Και τ ήρθε Αλλαγή μεγάλη πάλι..  (έχει αλλάξει πολλά εδώ κ 1 χρ για πολλούς λόγους)

Κ κοιμάται αργά με τ ζόρι...

 

Όχι δε μπορούν να έρθουν.  Δυστυχώς..  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις με τη μετακομιση πριν ενα χρονο εναμιση στρωσαμε μπηκε αμεσως στο δωματιο ου κοιμοταν και νωρις ε μετα το εχασε και κανει και το σπαστικο παει στο κρεβατι και πηγαινοερχεται συνεχεια η σε φωναζει οποτε εισαι στη τσιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

εμεις με τη μετακομιση πριν ενα χρονο εναμιση στρωσαμε μπηκε αμεσως στο δωματιο ου κοιμοταν και νωρις ε μετα το εχασε και κανει και το σπαστικο παει στο κρεβατι και πηγαινοερχεται συνεχεια η σε φωναζει οποτε εισαι στη τσιτα

Χαχαχαχα σαν να περιγράφεις τ γιο μ.. απλά δε γούσταρε ποτέ εδώ κ 1 μήνα Τ δωμάτιο του κάναμε (ακομα) συγκοιμηση...

Ουυφφφφφγφ χαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις κοιμηθηκε σημερα καλα πηγαμε αλλα ξυπνησε και 8 παρα και φυσικα καθολου υπνο μεσημερι και δυο βολτες μια με ποδηλατο και μια με περπατημα και κυνηγι με το σκυλο

εμενα πια οι γονεις μου δεν μπορουν να ερθουν πολλες μερες μερες 3 μερες ηρθαν μετα απο ενα χρονο που και που παμε εμεις , προσεχει τα παιδια της αδερφης μου και δεν μπορει να φυγει ευκολα

ειναι μικρος εσενα μπορει κατι να φοβαται , εμεις στα δυοομιση πηγαμε δικο μας δωματιο και αφου κοιμοταν ολο το βραδυ

απο εννια μηνων φαντασου μονο δικο μας κρεβατι ξαπλωνα το θηλαζα και τον αφηνα στο κρεβατι μας μεχρι να παμε και εμεις αλλα μπορει και να ξυπνουσε απειρες φορες μεχρι να παω εγω και μετα μαζι μεχρι το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

μολις κοιμηθηκε σημερα καλα πηγαμε αλλα ξυπνησε και 8 παρα και φυσικα καθολου υπνο μεσημερι και δυο βολτες μια με ποδηλατο και μια με περπατημα και κυνηγι με το σκυλο

εμενα πια οι γονεις μου δεν μπορουν να ερθουν πολλες μερες μερες 3 μερες ηρθαν μετα απο ενα χρονο που και που παμε εμεις , προσεχει τα παιδια της αδερφης μου και δεν μπορει να φυγει ευκολα

ειναι μικρος εσενα μπορει κατι να φοβαται , εμεις στα δυοομιση πηγαμε δικο μας δωματιο και αφου κοιμοταν ολο το βραδυ

απο εννια μηνων φαντασου μονο δικο μας κρεβατι ξαπλωνα το θηλαζα και τον αφηνα στο κρεβατι μας μεχρι να παμε και εμεις αλλα μπορει και να ξυπνουσε απειρες φορες μεχρι να παω εγω και μετα μαζι μεχρι το πρωι

Κατάλαβα...Δεν μπορούν κ εκείνοι..  κ εμένα δεν έχουν.ερθει κ ούτε θα έρθουν..  

Εγώ έχω να τους δω από πέρυσι τ δεκεμ  όλους... 

Άρα μ2 καταλαβαίνεις....

 

Κοιμόσουν κ εσύ σας σιγμα  Ε.. αχχα...

Κ εγώ τ ζω ακόμα..  Μια μ αρέσει μια δε χωράω πια .. εμάς από τ γεννήση  μαζί...βολεύει κ όταν θηλάζεις φα ξέρεις κ εσύ αχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλμβαινω επισης καταλμβαινω οτι τα εισητηρια εσας θα ειναι και πολυ πιο ακριβα για να μπορεις να πας οποτε θες

ο αντρας σου μου ειπες δουλευει μεχρι αργα , παρεα καμια φιλη κατι εχεις;

εσυ προσφατα μετακομισες; ποσο χρονων εισαι τωρα;

εγω το κοιμιζα στο διπλο κρεβατι και επειδη δεν τη παλευα πια απλα ειχα τη μπλουζα πανω και οποτε ηθελε απλα ενιωθα που αρπαγε το στηθος η πιο πολυ το ειχε σαν πιπιλα δηλ το ειχε στο στομα αν το εχανε το αρπαγε και αρχιζε να πιπιλιζει αλλιως το ειχε απλα στο στομα του και ολα καλα 

και οταν κοψαμε το θηλασμο θελαμε κουνημα και αγκαλιες χειροτερα εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

καταλμβαινω επισης καταλμβαινω οτι τα εισητηρια εσας θα ειναι και πολυ πιο ακριβα για να μπορεις να πας οποτε θες

ο αντρας σου μου ειπες δουλευει μεχρι αργα , παρεα καμια φιλη κατι εχεις;

εσυ προσφατα μετακομισες; ποσο χρονων εισαι τωρα;

εγω το κοιμιζα στο διπλο κρεβατι και επειδη δεν τη παλευα πια απλα ειχα τη μπλουζα πανω και οποτε ηθελε απλα ενιωθα που αρπαγε το στηθος η πιο πολυ το ειχε σαν πιπιλα δηλ το ειχε στο στομα αν το εχανε το αρπαγε και αρχιζε να πιπιλιζει αλλιως το ειχε απλα στο στομα του και ολα καλα 

και οταν κοψαμε το θηλασμο θελαμε κουνημα και αγκαλιες χειροτερα εκει

Ναι πολύ κούνημα εγώ δ έτρεχε παλεύω πια έτσι αχαχαχχα. .

Όχι δεν.εχω στ νέα περιοχή ο ειμαι... 

Ε τώρα π θα έρθουμε 3 άτομα γτ  ο μικρός ια είναι 2 χρ καιν1 μήνα και πληρώνει κανονική θέση.  600€

 Ειμαι σχεδόν 22

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ωχ ενώ εγώ τώρα κοιτούσα €150 και οι τρεις

Επιστροφή μόνιμη δεν προβλέπεται;

Από πού είσαι στην Ελλάδα;

Τώρα ήρθα εγώ έδω... το δεκεμβ  π πέρασε..  Ο άντρας μ.έκλεισε1χρ...

Όχι δε γυρνάμε.. Μέχρι τώρα είναι κλ.εδω ..

150; μια χαρά είναι σοουυυυπερρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πως περνας βρε κοριτσι μου το καιρο σου δε βαριεσαι;

κι εγω δεν εχω και πολλες παρεες αλλα ο αντρας μου δεν μπορω να πω οτι αργει πολυ και γεινικα εδω θα παω μια βολτα θα πουμε μια κουβεντα

κανω και λιγη γυμναστικη το πρωι αν και τις περισστερες φορες δεν εχω και τρελη ορεξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...