Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Πηρα την πρωτη χοριακη και ειναι 462. Αντε ν δω τωρα ποσο θα ειναι η δευτερη... σημερα τ απογευμα λογικα θα τ μαθω...ποποοο αγχος ?

Καλημέρα!! Μπράβο κορίτσι μου, άντε καλά αποτελέσματα να έχεις το απόγευμα!!! Θα είναι όλα καλά , θα δεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

Συγχαρητηρια!! Με πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις αυτή την τιμή?

Σ ευχαριστω :) ειμαι στην πεμπτη εβδομαδα εγκυμοσύνης απ οτι μ ειπε ο γυναικολογος :) σήμερα ειναι κανονικα η 7η μερα καθυστέρησης.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα!! Μπράβο κορίτσι μου, άντε καλά αποτελέσματα να έχεις το απόγευμα!!! Θα είναι όλα καλά , θα δεις..

Το ελπιζω :) παντως απ οτι βλεπω απο εδω μέσα κα απο αλλες κοπελες καλες δεν ειναι οι τιμες? Απλα τωρα τ αγχος ειναι να δω αν διπλασιάζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Το ελπιζω :) παντως απ οτι βλεπω απο εδω μέσα κα απο αλλες κοπελες καλες δεν ειναι οι τιμες? Απλα τωρα τ αγχος ειναι να δω αν διπλασιάζεται...

Μπράβο κορίτσι μου σουπερ χοριακη... Κ το απόγευμα θα είναι ακόμα καλύτερη.... τέλεια... θα πας κ γιατρό σήμερα? Καρδούλα ακούς μετά την 6 εβδομάδα...Πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή ακόμα....χαχα περιμένουμε να μάθουμε κ Αλλά νέα κορίτσι μου με το καλό το μπεμπακι ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2018 at 10:10 ΜΜ, ο/η Dimaki83 είπε:

Εγώ έχω πολλή ναυτία και δε χαίρομαι καθόλου για αυτό γιατί στερώ αναγκαστικά πολλά πράγματα από το γιο μου, έτσι όπως είμαι. Και γιαγιάδες και άλλες βοήθειες δεν παίζουν. Το παιδί παίζει κυριολεκτικά μόνο με τον μπαμπά του και στο παιδικό σταθμό.

Το να μην έχεις συμπτώματα δεν είναι κακό σημάδι ούτε να τα έχεις καλό. Απλά λένε ότι αν τα έχεις έντονα και σου σταματήσουν όλα και απότομα πριν τις 12 εβδομάδες, τράβα και ρίξε μια ματιά στον γιατρό. Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.

Επίσης όσον αφορά τη προγεστερόνη που πήρα και γω κολπικά μέχρι να χτυπήσει η καρδούλα, μου έδωσαν κάποιες οδηγίες που έλεγαν ότι λογικό είναι να βγαίνουν κάποια άσπρα κολλώδη υγρά (για αυτο το λόγο συνιστούν να φοράμε σερβιετάκι) αλλά η ποσότητα που χρειάζεται έχει απορροφηθεί ήδη.

Κορίτσι μου υπομονή μπορεί να έχεις ναυτικές Αλλά ετοιμάζεις αδερφάκι στο παιδί σου.. Κ αυτό είναι υπέροχο.. με το καλο το μωράκι σου κορίτσι μου κ που θα πάει μετά τον 4 μήνα θα απολαμβάνεις πιο εύκολα την εγκυμοσύνη σου..??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου σουπερ χοριακη... Κ το απόγευμα θα είναι ακόμα καλύτερη.... τέλεια... θα πας κ γιατρό σήμερα? Καρδούλα ακούς μετά την 6 εβδομάδα...Πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή ακόμα....χαχα περιμένουμε να μάθουμε κ Αλλά νέα κορίτσι μου με το καλό το μπεμπακι ??????

Ποποοο τελικα δεν εχω καθολου υπομονη χαχαχαχα ? και σενα με το καλο το μωρακι σου :) ποτε βλεπουμε αν ειναι μπεμπης η μπεμπα??? γερο να ναι κ οτι να ναι βεβαια αλλα νομιζω ολες εχουμε την περιέργεια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Ποποοο τελικα δεν εχω καθολου υπομονη χαχαχαχα ? και σενα με το καλο το μωρακι σου :) ποτε βλεπουμε αν ειναι μπεμπης η μπεμπα??? γερο να ναι κ οτι να ναι βεβαια αλλα νομιζω ολες εχουμε την περιέργεια??

Εεε αυτό μετά τον τέταρτο μήνα νομίζω....Έχουμε μέλλον... Ακόμα..  Πω πω πήρα μέχρι το σουπερ μάρκετ ξ κουράστηκα πολύ κ πήρα 2 πράγματα.. μάλλον δεν πρέπει να ξαναπάω με τόσο ήλιο.. με εξαντλεί πολύ.. ωραία κορίτσι μου περιμένουμε νέα από χοριακη Αλλά κναποβτον γιατρό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου υπομονή μπορεί να έχεις ναυτικές Αλλά ετοιμάζεις αδερφάκι στο παιδί σου.. Κ αυτό είναι υπέροχο.. με το καλο το μωράκι σου κορίτσι μου κ που θα πάει μετά τον 4 μήνα θα απολαμβάνεις πιο εύκολα την εγκυμοσύνη σου..??????

Σε ευχαριστώ καλή μου ?

Και σε σένα εύχομαι μία όμορφη εγκυμοσύνη! Άντε και σε κανένα χρόνο να γκρινιάζουμε που τα μικρά μας όλο κλαίνε / τρώνε / κλπ :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Εεε αυτό μετά τον τέταρτο μήνα νομίζω....Έχουμε μέλλον... Ακόμα..  Πω πω πήρα μέχρι το σουπερ μάρκετ ξ κουράστηκα πολύ κ πήρα 2 πράγματα.. μάλλον δεν πρέπει να ξαναπάω με τόσο ήλιο.. με εξαντλεί πολύ.. ωραία κορίτσι μου περιμένουμε νέα από χοριακη Αλλά κναποβτον γιατρό σου...

Εγω προσπαθω αν δεν δουλευω να μην βγαινω γτ οντως κανει πολυ ζεστη και σε εξαντλεί..ασε που εμενα αρχιζει και με ποναει παλι η κοιλιά μου ετσι και κουραστω υπερβολικα.. στελνε τον αντρα σου για ψωνια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Εγω προσπαθω αν δεν δουλευω να μην βγαινω γτ οντως κανει πολυ ζεστη και σε εξαντλεί..ασε που εμενα αρχιζει και με ποναει παλι η κοιλιά μου ετσι και κουραστω υπερβολικα.. στελνε τον αντρα σου για ψωνια ??

Ναι ρε γαμωτο κ με να με πόνεσε... Κ ήρθα κ ξάπλωσα κ τώρα έχω στείλει τον άντρα μου για τα υπόλοιπα.... χαχααα απλά καμμία φορά θέλω κάτι να μαγειρέψω κ δεν έχω γι αυτό πάω.... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Ναι ρε γαμωτο κ με να με πόνεσε... Κ ήρθα κ ξάπλωσα κ τώρα έχω στείλει τον άντρα μου για τα υπόλοιπα.... χαχααα απλά καμμία φορά θέλω κάτι να μαγειρέψω κ δεν έχω γι αυτό πάω.... ????

Χαχαχαχα σε νιωθω ? τι μαγειρεύεις τωρα με την εγκυμοσύνη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Χαχαχαχα σε νιωθω ? τι μαγειρεύεις τωρα με την εγκυμοσύνη??

Μου αρέσουν τα λαδερά..  Κ ειδικά αρακάς μου άρεσε κ πριν κ μου αρέσει κ τώρα..  γενικα Μου αρέσουν κ τρώω όλα τα φαγητά..  Δεν έχω ιδιαίτερο θέμα απλά είναι κάποιες μέρες που δεν θέλω να φάω κάποια..Εσύ τα τρως όλα? Η χοριακη σου κορίτσι μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Μου αρέσουν τα λαδερά..  Κ ειδικά αρακάς μου άρεσε κ πριν κ μου αρέσει κ τώρα..  γενικα Μου αρέσουν κ τρώω όλα τα φαγητά..  Δεν έχω ιδιαίτερο θέμα απλά είναι κάποιες μέρες που δεν θέλω να φάω κάποια..Εσύ τα τρως όλα? Η χοριακη σου κορίτσι μου ?

Εγω για καποιον λογο δεν πολυ θελω να φαω γενικα ? να φανταστεις εχασα δυο κιλα ? βγηκαν χτες τ απογευμα τ αποτελεσματα αλλα δεν μπηκα καθολου στο φορουμ για να σας τα πω... λοιπον κοριτσια η χοριακη μου βγηκε 1171 ??? πηρα και τον γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα τωρα τα υπόλοιπα από κοντά την Τετάρτη για αλλον εναν υπέρηχο ? ανυπομωνωωωω ???εσύ ποτέ θα πας? Για χοριακη εννοω.. :) να μαθουμε και εσενα τ νεα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dimaki83 είπε:

Σε ευχαριστώ καλή μου ?

Και σε σένα εύχομαι μία όμορφη εγκυμοσύνη! Άντε και σε κανένα χρόνο να γκρινιάζουμε που τα μικρά μας όλο κλαίνε / τρώνε / κλπ :)

 

Το δικό μου αν μοιάσει στη μαμά του θα κοιμάται όλη την ώρα οποτε εγω θα γκρινιάζω για το ποτέ θα ερθει η περιοδος που δεν θα κοιμαται τόσο ? χαχαχαχαχαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Εγω για καποιον λογο δεν πολυ θελω να φαω γενικα ? να φανταστεις εχασα δυο κιλα ? βγηκαν χτες τ απογευμα τ αποτελεσματα αλλα δεν μπηκα καθολου στο φορουμ για να σας τα πω... λοιπον κοριτσια η χοριακη μου βγηκε 1171 ??? πηρα και τον γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα τωρα τα υπόλοιπα από κοντά την Τετάρτη για αλλον εναν υπέρηχο ? ανυπομωνωωωω ???εσύ ποτέ θα πας? Για χοριακη εννοω.. :) να μαθουμε και εσενα τ νεα σου :)

Τελειααααα!!! Σούπερ η χοριακη σου... άντε με το καλό να δεις μπεμπακι και καρδούλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Τελειααααα!!! Σούπερ η χοριακη σου... άντε με το καλό να δεις μπεμπακι και καρδούλα.. 

Ανυπομονώ :) σ ευχαριστώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Εγω για καποιον λογο δεν πολυ θελω να φαω γενικα ? να φανταστεις εχασα δυο κιλα ? βγηκαν χτες τ απογευμα τ αποτελεσματα αλλα δεν μπηκα καθολου στο φορουμ για να σας τα πω... λοιπον κοριτσια η χοριακη μου βγηκε 1171 ??? πηρα και τον γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα τωρα τα υπόλοιπα από κοντά την Τετάρτη για αλλον εναν υπέρηχο ? ανυπομωνωωωω ???εσύ ποτέ θα πας? Για χοριακη εννοω.. :) να μαθουμε και εσενα τ νεα σου :)

Κορίτσι μου μπράβο σουπερ η χοριακη σου...εμενα οβγιατρος μου είπε να μην κάνω Άλλη μέχρι να πάω γιατί είχε στην αρχή που έκανα ότι διπλασιάζεται.. Αλλά έχω αγωνία κ λέω Μήπως πάω να κάνω 1 αυτές τις μέρες μέχρι να πάω για να δω που είναι.. άντε κορίτσι μου να πας στοβγιατρο να μας πεις τα νέα σου...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου μπράβο σουπερ η χοριακη σου...εμενα οβγιατρος μου είπε να μην κάνω Άλλη μέχρι να πάω γιατί είχε στην αρχή που έκανα ότι διπλασιάζεται.. Αλλά έχω αγωνία κ λέω Μήπως πάω να κάνω 1 αυτές τις μέρες μέχρι να πάω για να δω που είναι.. άντε κορίτσι μου να πας στοβγιατρο να μας πεις τα νέα σου...??

Σγω θα σου λεγα να μην πας γιατι για να στο λεςι ο γιατρος κατι ξερει και απλα θα αγχωσεις πιο πολυ τοβ εαυτο σου και δεν κανει... με το καλο και το δικο σου μωρακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Σγω θα σου λεγα να μην πας γιατι για να στο λεςι ο γιατρος κατι ξερει και απλα θα αγχωσεις πιο πολυ τοβ εαυτο σου και δεν κανει... με το καλο και το δικο σου μωρακι :)

Λες? Έτσι μου είπε κ μια φίλη μου να μην πάω να κάνω.. Δεν υπάρχει λόγος.. να πάω κατευθείαν στο γιατρό.. Ίσως το αφήσω όντως.... έχετε δίκιο κορίτσια...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2018 at 4:35 ΜΜ, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Ναι σημερα θα παω για τον πρωτο υπερηχο 4 εβδομάδων ειμαι..ειχα ναυτιες κλπ αλλα τωρα τπτ..υο στηθος μου δν μπορω καν να το ακουμπησω ποναει πολυ κ ειναι κοκκινο???

kalhspera na sou kanw mia erwthsh gt kai egw prospathw na meinw egkuos ti sumptwmata eixes prin matheis pws eisai egkuos??kai se poso diasthma to emathes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

Λες? Έτσι μου είπε κ μια φίλη μου να μην πάω να κάνω.. Δεν υπάρχει λόγος.. να πάω κατευθείαν στο γιατρό.. Ίσως το αφήσω όντως.... έχετε δίκιο κορίτσια...???

Ναι βρε αφου σου ειπε ο γιατρος οτι ολα ειναι μια χαρα κατσε και απολαυσε το :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Ναι βρε αφου σου ειπε ο γιατρος οτι ολα ειναι μια χαρα κατσε και απολαυσε το :)

Ναι λέω ασ το αρκετό άγχος έχω από μόνη μου...αν κ μέχρι να πάω πότε δεν ξέρεις...Αλλά όλες μας με θετική ενέργεια... πάντως εμένα με ενοχλούν όλες οι μυρωδιές εδωωκαι 2 μέρες..  Δεν μπορώ να βάλω άρωμα κ το αφρόλουτρο με ενοχλεί....χαχχααχαχασ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Ναι λέω ασ το αρκετό άγχος έχω από μόνη μου...αν κ μέχρι να πάω πότε δεν ξέρεις...Αλλά όλες μας με θετική ενέργεια... πάντως εμένα με ενοχλούν όλες οι μυρωδιές εδωωκαι 2 μέρες..  Δεν μπορώ να βάλω άρωμα κ το αφρόλουτρο με ενοχλεί....χαχχααχαχασ?????

Χαχαχαχα τοσο καλα ? εγω ρε παιδια δν νιωθω καμια αλλαγη φαγητα που ετρωγα τ τρωω και τωρα και απο μυρωδιές εκτός απο το τσιγάρο που ετσι και αλλιως παντα με ενοχλουσε γτ εγω δν καπνιζω, δεν με ενοχλει κατι αλλο... να ανησυχησω?? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Χαχαχαχα τοσο καλα ? εγω ρε παιδια δν νιωθω καμια αλλαγη φαγητα που ετρωγα τ τρωω και τωρα και απο μυρωδιές εκτός απο το τσιγάρο που ετσι και αλλιως παντα με ενοχλουσε γτ εγω δν καπνιζω, δεν με ενοχλει κατι αλλο... να ανησυχησω?? ?

Όχι κοτμριτσακι μου καλημέρα...εννοείται να μην ανησυχήσεις... Δεν έχουμε όλες τα ίδια συμπτώματα.. Κ εγώ έχω άγχος Γιατί το στήθος μου δεν πονάει..  Σήμερα... λέω είναι όλα καλά? Πω πω πόσο δύσκολο είναι... Αλλά κ χαρούμενο μαζί... με το καλό σήμερα στο γιατρό κορίτσι μου περιμένουμε σουπερ νέα.. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...