Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Γεια σας κοριτσακια!! Να πάνε σε όλες καλά εύχομαι και να έχουμε και μανούλες Μαρτιου!!! Καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες με γερά νινακια !!!

Σε ευχαριστουμε παααααρα πολυ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παντως στην αρχή μόνο  τσιμπήματα είχα... το στήθος μου πρηστηκε 2 μέρες μετά την καθυστέρηση.. ούτε ζαλάδες ούτε υπνηλία τίποτα!! Τώρα κάπως με έχει πιάσει νύστα και δεν μπορώ να ξυπνήσω το πρωί.. ούτε ζαλάδες ούτε τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ παντως στην αρχή μόνο  τσιμπήματα είχα... το στήθος μου πρηστηκε 2 μέρες μετά την καθυστέρηση.. ούτε ζαλάδες ούτε υπνηλία τίποτα!! Τώρα κάπως με έχει πιάσει νύστα και δεν μπορώ να ξυπνήσω το πρωί.. ούτε ζαλάδες ούτε τίποτα..

@Irene_Dευχαριστούμε πολύ.. Όλες μας με γερά μωράκια.. τα τσιμπηματακια πόσο σου κράτησαν? Σε ποιο μήνα είσαι τώρα? Κ εγωωδεν έχω Γενικά τρελά συμπτώματα κ αυτο είναι που με ανησυχεί λιγάκι.. Αλλά βλέπω είμαστε πολλές.

@ViktwriaΝαι είναι από προγεστερόνη μου το είπε μια φίλη μου που είναι έγκυος στο τρίτο κάτι ξέρει παραπάνω χαχααα κ εγώ παίρνω salospir 80λόγω προηγούμενης παλινδρομης μου είπε γιατρός είναι για να κυκλοφορεί καλύτερα το αιμα για το μπαμπάκι μας.. Είναι πολύ καλό απ ότι νου είπαν κ Αλλά κορίτσια.. ?περιμένουμε τα ωραία νέα σου...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ παντως στην αρχή μόνο  τσιμπήματα είχα... το στήθος μου πρηστηκε 2 μέρες μετά την καθυστέρηση.. ούτε ζαλάδες ούτε υπνηλία τίποτα!! Τώρα κάπως με έχει πιάσει νύστα και δεν μπορώ να ξυπνήσω το πρωί.. ούτε ζαλάδες ούτε τίποτα..

Καλα κ εγω ζαλαδες δεν εχω προς τ παρον τουλαχιστον :) ευτυχως δηλαδη αλλα πονο στην κοιλιά και νύστα εχω αρκετη. Γουστο στα φαγητα δεν εχω αλλαξει εκτος απο καποια που τα έτρωγα πολυ πριν και τωρα δεν με τραβανε αλλα ως εκει.. εμενα το στηθος μου άρχισε να ποναει μερικες μερες πριν την περιοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

@Irene_Dευχαριστούμε πολύ.. Όλες μας με γερά μωράκια.. τα τσιμπηματακια πόσο σου κράτησαν? Σε ποιο μήνα είσαι τώρα? Κ εγωωδεν έχω Γενικά τρελά συμπτώματα κ αυτο είναι που με ανησυχεί λιγάκι.. Αλλά βλέπω είμαστε πολλές.

@ViktwriaΝαι είναι από προγεστερόνη μου το είπε μια φίλη μου που είναι έγκυος στο τρίτο κάτι ξέρει παραπάνω χαχααα κ εγώ παίρνω salospir 80λόγω προηγούμενης παλινδρομης μου είπε γιατρός είναι για να κυκλοφορεί καλύτερα το αιμα για το μπαμπάκι μας.. Είναι πολύ καλό απ ότι νου είπαν κ Αλλά κορίτσια.. ?περιμένουμε τα ωραία νέα σου...??

Ναι και εμενα κατι μου ειπε για την ασπιρίνη γιατι μου την εγραψε αλλα η αληθεια ειναι οτι δν πολυ ακουγα γτ σκευτομουν το μπεμπε ? δεν περιμενε οτι θα βλεπαμε κατι στον εσωτερικο υπεριχο αλλα ειδαμε μια τελιτσα ? τωρα τ αποτελεσματα της χοριακης θα τα παρω την δευτερα γτ σημερα δουλευω και ο αντρας μου δεν προλαβε την βιοϊατρική ανοιχτή ? τωρα και αλλο αγχος για να δω αν βγηκε καλη η οχι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@banesaki16 να σε ρωτησω και κατι αλλο?? Οπως σου ειπα περνω και εγω προγεστερόνη κολπικα αλλα το πρωί φεύγει το περιεχομενο του χαπιου μολις παω στο μπανιο.. ειναι φυσιολογικό αυτό?? Φοβαμαι οτι δν το απορροφά καθολου ο οργανισμός μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Ναι και εμενα κατι μου ειπε για την ασπιρίνη γιατι μου την εγραψε αλλα η αληθεια ειναι οτι δν πολυ ακουγα γτ σκευτομουν το μπεμπε ? δεν περιμενε οτι θα βλεπαμε κατι στον εσωτερικο υπεριχο αλλα ειδαμε μια τελιτσα ? τωρα τ αποτελεσματα της χοριακης θα τα παρω την δευτερα γτ σημερα δουλευω και ο αντρας μου δεν προλαβε την βιοϊατρική ανοιχτή ? τωρα και αλλο αγχος για να δω αν βγηκε καλη η οχι :(

Υπομονή κορίτσι μου .. Η Δευτέρα δεν είναι μακριά..  Εγώ φαντάσου δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό μονοβτηλεφωνικα μιλήσαμε θα πάω την Άλλη βδομάδα... με το καλό όλες μας...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Viktwria είπε:

@banesaki16 να σε ρωτησω και κατι αλλο?? Οπως σου ειπα περνω και εγω προγεστερόνη κολπικα αλλα το πρωί φεύγει το περιεχομενο του χαπιου μολις παω στο μπανιο.. ειναι φυσιολογικό αυτό?? Φοβαμαι οτι δν το απορροφά καθολου ο οργανισμός μου..

Εγώ την πέρνω από το στόμα από την αρχή δεν ξέρω καθολου Αλλά αν την παίρνεις το βράδυ λογικό να έχεις κάποια υγρά κολλωδη από το χαπι το πρωί.. σκέφτομαι ότι θα είναι όπως τα κολπικα υποθέτα που έχεις κάποια κολλωδη μετά την εφαρμογή τιυς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου .. Η Δευτέρα δεν είναι μακριά..  Εγώ φαντάσου δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό μονοβτηλεφωνικα μιλήσαμε θα πάω την Άλλη βδομάδα... με το καλό όλες μας...??

Αα αρα και συ στο αγχος εισαι... αλλα να σου πω κατι το θελαμε ολες τοσο πολυ που νομιζω οτι πρεπει να χαλαρωσουμε και να το απολαύσουμε και οτι ειναι να γινει θα γινει... οι μπαμπαδες πως αντιδρανε?? :) ο δικος μ αρχιζει και φτανει στην υπερβολη..μεχρι και με νερα με φορτωσε για να μην πηγαινω πουθενα χωρις μπουκαλακι μηπως και διψασω η δεν νιωαω καλα ? μπορω να πω οτι τ διασκεδαζω πολυ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

Εγώ την πέρνω από το στόμα από την αρχή δεν ξέρω καθολου Αλλά αν την παίρνεις το βράδυ λογικό να έχεις κάποια υγρά κολλωδη από το χαπι το πρωί.. σκέφτομαι ότι θα είναι όπως τα κολπικα υποθέτα που έχεις κάποια κολλωδη μετά την εφαρμογή τιυς

Το διαβασα οτι μπορεις να το παρεις και απο το στομα αλλα εμενα μ ειπε κολπικα.. θα τν ρωτησω παντως :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Αα αρα και συ στο αγχος εισαι... αλλα να σου πω κατι το θελαμε ολες τοσο πολυ που νομιζω οτι πρεπει να χαλαρωσουμε και να το απολαύσουμε και οτι ειναι να γινει θα γινει... οι μπαμπαδες πως αντιδρανε?? :) ο δικος μ αρχιζει και φτανει στην υπερβολη..μεχρι και με νερα με φορτωσε για να μην πηγαινω πουθενα χωρις μπουκαλακι μηπως και διψασω η δεν νιωαω καλα ? μπορω να πω οτι τ διασκεδαζω πολυ ??

Χαχαχαχα ας το απολαύσουν κ οι μπαμπάδες..  μαζί μας..εμένα μου είπε σήμερα αν έπλυνα τον κατεψυγμένο αρακά κάπου έφαγα? Αν κ εν μέρει έχει δίκιο... ρωτά τον γιατρό σου κορίτσι μου.. Κ ότι σου πει..άντε να δούμε.. ας χαλαρώσουμε να το απολαύσουμε.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

@Irene_Dευχαριστούμε πολύ.. Όλες μας με γερά μωράκια.. τα τσιμπηματακια πόσο σου κράτησαν? Σε ποιο μήνα είσαι τώρα? Κ εγωωδεν έχω Γενικά τρελά συμπτώματα κ αυτο είναι που με ανησυχεί λιγάκι.. Αλλά βλέπω είμαστε πολλές.

@ViktwriaΝαι είναι από προγεστερόνη μου το είπε μια φίλη μου που είναι έγκυος στο τρίτο κάτι ξέρει παραπάνω χαχααα κ εγώ παίρνω salospir 80λόγω προηγούμενης παλινδρομης μου είπε γιατρός είναι για να κυκλοφορεί καλύτερα το αιμα για το μπαμπάκι μας.. Είναι πολύ καλό απ ότι νου είπαν κ Αλλά κορίτσια.. ?περιμένουμε τα ωραία νέα σου...??

Τα τσιμπήματα λίγο στην αρχή και κάπου κάπου μπορεί ακόμα να νοιωσω κάτι... αύριο μπαίνω στη 15η βδομάδα, δηλαδή διανύω τον 4ο μήνα .. τα πονάκια χαμηλά σταμάτησαν ευτυχώς από όταν μπήκα στον 4ο... σας λεω κορίτσια , αν δεν είχε πρηστεί το στήθος και η κοιλιτσα δεν θα καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος.. είναι νωρίς πάντως να ξέρετε.. εμένα πχ με έπιασαν λίγες ανακατωσουρες μετά τις 6-7 εβδομάδες και κράτησαν λίγο.. όποτε το να μην έχεις συμπτώματα δεν είναι ανησυχητικό.. σας διαβεβαιώ πως το μωρό μου είναι μια χαρά και εγώ το ίδιο!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Τα τσιμπήματα λίγο στην αρχή και κάπου κάπου μπορεί ακόμα να νοιωσω κάτι... αύριο μπαίνω στη 15η βδομάδα, δηλαδή διανύω τον 4ο μήνα .. τα πονάκια χαμηλά σταμάτησαν ευτυχώς από όταν μπήκα στον 4ο... σας λεω κορίτσια , αν δεν είχε πρηστεί το στήθος και η κοιλιτσα δεν θα καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος.. είναι νωρίς πάντως να ξέρετε.. εμένα πχ με έπιασαν λίγες ανακατωσουρες μετά τις 6-7 εβδομάδες και κράτησαν λίγο.. όποτε το να μην έχεις συμπτώματα δεν είναι ανησυχητικό.. σας διαβεβαιώ πως το μωρό μου είναι μια χαρά και εγώ το ίδιο!! ??

Σούπερ εγκυμοσύνη κορίτσι μου..χαλαρή κ ωραία..  τέλεια.. άντε κ Στα δικά μςετσι άνετες χωρίς εμετούς κ πολλές αναγούλες..με το καλό το μπεμπακι σου... Κορίτσι μου..?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω πολλή ναυτία και δε χαίρομαι καθόλου για αυτό γιατί στερώ αναγκαστικά πολλά πράγματα από το γιο μου, έτσι όπως είμαι. Και γιαγιάδες και άλλες βοήθειες δεν παίζουν. Το παιδί παίζει κυριολεκτικά μόνο με τον μπαμπά του και στο παιδικό σταθμό.

Το να μην έχεις συμπτώματα δεν είναι κακό σημάδι ούτε να τα έχεις καλό. Απλά λένε ότι αν τα έχεις έντονα και σου σταματήσουν όλα και απότομα πριν τις 12 εβδομάδες, τράβα και ρίξε μια ματιά στον γιατρό. Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.

Επίσης όσον αφορά τη προγεστερόνη που πήρα και γω κολπικά μέχρι να χτυπήσει η καρδούλα, μου έδωσαν κάποιες οδηγίες που έλεγαν ότι λογικό είναι να βγαίνουν κάποια άσπρα κολλώδη υγρά (για αυτο το λόγο συνιστούν να φοράμε σερβιετάκι) αλλά η ποσότητα που χρειάζεται έχει απορροφηθεί ήδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Dimaki83 είπε:

Εγώ έχω πολλή ναυτία και δε χαίρομαι καθόλου για αυτό γιατί στερώ αναγκαστικά πολλά πράγματα από το γιο μου, έτσι όπως είμαι. Και γιαγιάδες και άλλες βοήθειες δεν παίζουν. Το παιδί παίζει κυριολεκτικά μόνο με τον μπαμπά του και στο παιδικό σταθμό.

Το να μην έχεις συμπτώματα δεν είναι κακό σημάδι ούτε να τα έχεις καλό. Απλά λένε ότι αν τα έχεις έντονα και σου σταματήσουν όλα και απότομα πριν τις 12 εβδομάδες, τράβα και ρίξε μια ματιά στον γιατρό. Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.

Επίσης όσον αφορά τη προγεστερόνη που πήρα και γω κολπικά μέχρι να χτυπήσει η καρδούλα, μου έδωσαν κάποιες οδηγίες που έλεγαν ότι λογικό είναι να βγαίνουν κάποια άσπρα κολλώδη υγρά (για αυτο το λόγο συνιστούν να φοράμε σερβιετάκι) αλλά η ποσότητα που χρειάζεται έχει απορροφηθεί ήδη.

Ποπο με ξεαγχωσες λιγο :) γιατι λεω δεν προστατευω το μωρακι μου οπως χρειάζεται επειδη βλεπω τ χαπι τ πρωι να φευγει.. περαστικα σου για τις ναυτιες και καλη υπομονη.. εχω ακουσει οτι μετα τον τεταρτο μηνα σταματανε και μετα απολαμβάνεις στο φουλ την εγκυμοσύνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Χαχαχαχα ας το απολαύσουν κ οι μπαμπάδες..  μαζί μας..εμένα μου είπε σήμερα αν έπλυνα τον κατεψυγμένο αρακά κάπου έφαγα? Αν κ εν μέρει έχει δίκιο... ρωτά τον γιατρό σου κορίτσι μου.. Κ ότι σου πει..άντε να δούμε.. ας χαλαρώσουμε να το απολαύσουμε.. ????

Χαχαχαχα σου λεω αυτοι καταβαθος ειναι πιο τρελαμενοι απο μας ? ξερω οτι ειναι πολυ νωρις αλλα ξερουμε ποτε μπορουμε να ακουσουμε καρδουλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Τα τσιμπήματα λίγο στην αρχή και κάπου κάπου μπορεί ακόμα να νοιωσω κάτι... αύριο μπαίνω στη 15η βδομάδα, δηλαδή διανύω τον 4ο μήνα .. τα πονάκια χαμηλά σταμάτησαν ευτυχώς από όταν μπήκα στον 4ο... σας λεω κορίτσια , αν δεν είχε πρηστεί το στήθος και η κοιλιτσα δεν θα καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος.. είναι νωρίς πάντως να ξέρετε.. εμένα πχ με έπιασαν λίγες ανακατωσουρες μετά τις 6-7 εβδομάδες και κράτησαν λίγο.. όποτε το να μην έχεις συμπτώματα δεν είναι ανησυχητικό.. σας διαβεβαιώ πως το μωρό μου είναι μια χαρά και εγώ το ίδιο!! ??

Καλα και εγω το χαιρομαι που ακομα δν εχω ουτε ανακατωσούρες ουτε ζαλάδες ? παντως απο πονακια αλλο τιποτα... μονο μ την ασπιρίνη που μου εγραψε ο γιατρος για δικους τ λογους χαλαρωνω κ εγω και δεν ποναω τοσο.. αλλα με δυσκολεύει λιγο και στην δουλεια (ειμαι στην κουζινα) τωρα με τις ζεστες και τις σχαρες δεν την παλευω και πολυ, ποσο μαλλον αν ποναω κιολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Σούπερ εγκυμοσύνη κορίτσι μου..χαλαρή κ ωραία..  τέλεια.. άντε κ Στα δικά μςετσι άνετες χωρίς εμετούς κ πολλές αναγούλες..με το καλό το μπεμπακι σου... Κορίτσι μου..?????

Σ ευχαριστώ!!! Με το καλό κι εσυ κοπέλα μου.. απλά να έχετε στο νου σας να προσέχετε με τα βάρη.. και να ξεκουράζεστε όταν νοιωθετε την ανάγκη.. κατά τα αλλα να ευχαριστηθείτε την εγκυμοσύνη σας όσο μπορείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Καλα και εγω το χαιρομαι που ακομα δν εχω ουτε ανακατωσούρες ουτε ζαλάδες ? παντως απο πονακια αλλο τιποτα... μονο μ την ασπιρίνη που μου εγραψε ο γιατρος για δικους τ λογους χαλαρωνω κ εγω και δεν ποναω τοσο.. αλλα με δυσκολεύει λιγο και στην δουλεια (ειμαι στην κουζινα) τωρα με τις ζεστες και τις σχαρες δεν την παλευω και πολυ, ποσο μαλλον αν ποναω κιολας...

Ναι λογικό είναι δύσκολη κ η δουλειά σου... Εγώ φτιάχνω νύχια κ δεν πάω μέχρι να μου πει το οκ ο γιατρός Γιατί έχω απόσταση με το αμάξι κ πάω σε σπίτια δενε χω χώρο.. εχω κ βαλίτσα.. Έχει κ τρελή ζεστή.... Μου λείπουν τα χρήματα αλλά χαλάλι..  Πω πω πήρα τη προγεστερόνη κατά τις 11 και από τις 12 κ μετά είναι σαννμεθυσμενη .μεχρι και λοξιγγα έχω χαχαχαχααα κ κρατιέμαι με το ζόρι Καλό βράδυ σε όλες μας......???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Ναι λογικό είναι δύσκολη κ η δουλειά σου... Εγώ φτιάχνω νύχια κ δεν πάω μέχρι να μου πει το οκ ο γιατρός Γιατί έχω απόσταση με το αμάξι κ πάω σε σπίτια δενε χω χώρο.. εχω κ βαλίτσα.. Έχει κ τρελή ζεστή.... Μου λείπουν τα χρήματα αλλά χαλάλι..  Πω πω πήρα τη προγεστερόνη κατά τις 11 και από τις 12 κ μετά είναι σαννμεθυσμενη .μεχρι και λοξιγγα έχω χαχαχαχααα κ κρατιέμαι με το ζόρι Καλό βράδυ σε όλες μας......???

Καληνυχταααα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2018 at 7:46 ΠΜ, ο/η Viktwria είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ :) εγω σημερα πηγα και εκανα την πρωτη χοριακη λαι ρην Δευτερα εχω την δεύτερη οποτε οπως καταλαβαινεις με εχει φαει η αγωνια ? ασε που εχω και εγω ολη την ωρα πονους περιοδου αν και ο γυναικολογος μου μου είπε πως ειναι φυσιολογικο το πρωτο διαστημα.. και εμενα το στηθος μου πρισμενο αλλα τιποτα αλλο.. ααα ναι και εκοψα και τα παγωτα, εκει που τρελενομουν να τρωω τωρα δεν με τραβανε καθολου ?

Τί   ώραια κορίτσι μου.!!Υπέροχα καλά αποτελέσματα αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Σ ευχαριστώ!!! Με το καλό κι εσυ κοπέλα μου.. απλά να έχετε στο νου σας να προσέχετε με τα βάρη.. και να ξεκουράζεστε όταν νοιωθετε την ανάγκη.. κατά τα αλλα να ευχαριστηθείτε την εγκυμοσύνη σας όσο μπορείτε!!!

Εγώ στη δουλειά έχω βρει όλες τις ηλίθιες δικαιολογίες του κόσμου (είμαι και η μόνη κοπέλα στο τμήμα και με προσέχουν) και την έχω σκαπουλάρει με τις κουραστικές δουλειές.

Το παιδί μου όμως πως να μη το σηκώνω; Είναι ακόμα 20 μηνών μωρό, θέλει κάποιες φορές την αγκαλιά μου ειδικά όταν τον παίρνω από τον παιδικό σταθμό. Ή όταν τον πιάνει το παράπονο για κάτι.  Το παιδάκι μου είναι, πληγώνεται και με κοιτάει με παράπονο. Αδιέξοδο. :(

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Loraki είπε:

Τί   ώραια κορίτσι μου.!!Υπέροχα καλά αποτελέσματα αύριο!

Πηρα την πρωτη χοριακη και ειναι 462. Αντε ν δω τωρα ποσο θα ειναι η δευτερη... σημερα τ απογευμα λογικα θα τ μαθω...ποποοο αγχος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Πηρα την πρωτη χοριακη και ειναι 462. Αντε ν δω τωρα ποσο θα ειναι η δευτερη... σημερα τ απογευμα λογικα θα τ μαθω...ποποοο αγχος ?

Συγχαρητηρια!! Με πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις αυτή την τιμή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
    • Κορίτσι μου εμείς εδώ είμαστε όποτε είσαι έτοιμη να μας μιλήσεις εμείς θα είμαστε εδώ για εσενα να σε ακούσουμε προσπάθησε για αρχή  να ηρεμήσεις και εγω είμαι στην τσίτα αυτές τις μερες γιατί έχει κάτι θέματα ο αντρας μου με την δουλειά του και έχω στεναχωρηθεί φοβαμαι μην το καλοκαίρι μείνει χωρίς δουλειά και έχω πιεστεί προσπαθω να μην το δείχνω αλλά με έχει ρίξει αρκετά ψυχολογικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...