Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Βρε κούκλα μου γιατί το παίρνεις έτσι ; Είσαι μόλις στον 4ο μήνα προσπαθειών , είμαστε κοντά εγώ είμαι στον 5ο. Είναι πολύ νωρίς ακόμα . Οκ δεν ανήκουμε στις «τυχερές» που απλά  πιάνουν γρήγορα και; Τα μωράκια δεν είναι  ψώνια τα παραγγέλνουμε κι έρχονται . Χαλάρωσε μην γίνεσαι εμμονική πρέπει να είσαι ήρεμη . Κι εγώ καπως έτσι αισθανόμουν στην αρχή μεγάλη απογοήτευση αλλά δεν πρέπει να  το αφήνεις να σε καταβάλει!!! Μην έχετε εντάσεις με τον σύντροφό σου.να είστε αγαπημένοι .  Το να έχετε επαφές μόνο γι αυτό είναι τελείως λάθος εκεί χάνεται η μπάλα! Εύχομαι ότι καλύτερο και το συντομότερο μ έναν σποράκι στην κοιλιά σου! 

Κοριτσια όλες εμείς που είμαστε κοντά στις μέρες περιόδου πάμε δυνατά για Σεπτέμβριο ???

ναι απλα θα το αφησω και δεν θα ασχολουμαι καν με τις μερες αυτο ειπαμε και με τον αντρα μου απλα επειδη ο μικρος ηρθε απο τν πρωτη αυτο τωρα μας αγχωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η egw είπε:

ακομη δεν κατεβηκε κανονικα αλλα θα κατεβει ειδα απλα λιγα ροζ οταν ενεργηθηκα συνηθως ετσι ξεκινα αλλα ηταν πιο κοκκινο αλλες φορες

Όλα καλά? Σου ρθε τελικά κανονικά περίοδος?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ναι μπορω να πω οτι ηρθε κανονικα

φροντισε και ο μικρος να καταλβω τι παω να κανω χιχι μες τη γκρινια τι θελω το δευτερο χιχι;

ειχα κανει μια σκεψη να κανω καποια εξεταση αλλα τωρα λεω αστο αυτο το μηνα εχουμε πολλα εξοδα και τον αλλο θα δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα από τη δεύτερη χοριακή και είναι 801...Μου ζητήθηκε να κάνω μια ακόμα αύριο..Η πρώτη ήταν 198 στις 25/8 και η δεύτερη 801 στις 28/8...μου ειπε οτι ειναι μια χαρα αυξηση αλλα θελουν μια ακομα για να προσδιορισει καλυτερα ο γιατρός ποτε θα με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα από τη δεύτερη χοριακή και είναι 801...Μου ζητήθηκε να κάνω μια ακόμα αύριο..Η πρώτη ήταν 198 στις 25/8 και η δεύτερη 801 στις 28/8...μου ειπε οτι ειναι μια χαρα αυξηση αλλα θελουν μια ακομα για να προσδιορισει καλυτερα ο γιατρός ποτε θα με δει...

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια.

Αυτοί ξέρουν όταν θα πάει εκεί που το θελουν μάλλον θα μπορεί να δει ο γιατρός κάτι οπότε απλά κάνε την :)ξεκινησε το ωραία ταξίδι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα από τη δεύτερη χοριακή και είναι 801...Μου ζητήθηκε να κάνω μια ακόμα αύριο..Η πρώτη ήταν 198 στις 25/8 και η δεύτερη 801 στις 28/8...μου ειπε οτι ειναι μια χαρα αυξηση αλλα θελουν μια ακομα για να προσδιορισει καλυτερα ο γιατρός ποτε θα με δει...

Τέλειες τιμές μπράβο σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα από τη δεύτερη χοριακή και είναι 801...Μου ζητήθηκε να κάνω μια ακόμα αύριο..Η πρώτη ήταν 198 στις 25/8 και η δεύτερη 801 στις 28/8...μου ειπε οτι ειναι μια χαρα αυξηση αλλα θελουν μια ακομα για να προσδιορισει καλυτερα ο γιατρός ποτε θα με δει...

Μπράβο βρε Μαράκι πολύ χαίρομαι.. άντε σιγά σιγά να αρχίζεις να φουσκώνεις... να

στις On 28/8/2018 at 6:00 ΜΜ, ο/η egw είπε:

τιποτα σημερα η κοκκινη κυρια ακομη δεν ηρθε

Περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα από τη δεύτερη χοριακή και είναι 801...Μου ζητήθηκε να κάνω μια ακόμα αύριο..Η πρώτη ήταν 198 στις 25/8 και η δεύτερη 801 στις 28/8...μου ειπε οτι ειναι μια χαρα αυξηση αλλα θελουν μια ακομα για να προσδιορισει καλυτερα ο γιατρός ποτε θα με δει...

Τι έγινε κορίτσι έκανες χοριακη και σήμερα???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τι έγινε κορίτσι έκανες χοριακη και σήμερα???? 

Έκανα και σήμερα το πρωί και κατά τις 6 και μισή θα έχω αποτελέσματα...Σήμερα παιδιά με έχει πιάσει υπνηλία όσο δεν πάει  και χτες το είχα αλλά σήμερα είναι το κάτι άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

παιδακι αλλο δεν εχεις ετσι; κοιμηηηηηηηηηηηηηησου λοοιπον τωρα που μπορεις

παιδάκι δεν έχω άλλο...είναι το πρώτο μου!!!  αλλά είμαι στη δουλειά και σχολάω στις 6 και κουτουλάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τι ωραία. Καλό σημάδι η υπνηλία. ? Και εγώ σήμερα ξύπνησα και μετά από μια ώρα νυστάζω συνέχεια... Αλλά εγώ γενικά αγαπώ κ τον ύπνο.... 29η ημέρα σήμερα εγώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Βγήκε και η τρίτη χοριακή 1746... το Σάββατο θα δω το γιατρό να δούμε αν είναι ενδομήτριο...

Τέλεια. Μπράβο σου.... Αντε να μας πεις τα νέα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Βγήκε και η τρίτη χοριακή 1746... το Σάββατο θα δω το γιατρό να δούμε αν είναι ενδομήτριο...

Μπράβο τέλεια νέα! !!!με το καλό το μωράκι σου!!!!!☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Βγήκε και η τρίτη χοριακή 1746... το Σάββατο θα δω το γιατρό να δούμε αν είναι ενδομήτριο...

τελεια κοριτσι μου ολα μια χαρα θα πανε, ποσο καιρο εκανες προσπαθειες εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Βγήκε και η τρίτη χοριακή 1746... το Σάββατο θα δω το γιατρό να δούμε αν είναι ενδομήτριο...

Πολύ καλά πας Μαράκι.. όλα καλά θα πάνε... με το καλόοοοο!!!!!!!!περιμένουμε και το Σάββατο νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η egw είπε:

τελεια κοριτσι μου ολα μια χαρα θα πανε, ποσο καιρο εκανες προσπαθειες εσυ;

Καλημέρα !!! Αυτός ήταν ο 28ος μήνας προσπαθειών δηλαδή 2 χρόνια και 4 μήνες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ολο αυτο φυσιολογικα; μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια και για την επιμονη σου και για το οτι τα καταφερες:) 

φευγει λοιπον αυγουστος για να δουμε ποιες τα καταφεραν; ποθες ειναι στην αναμονη και ποιες πλωρη για τον επομενο μηνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/8/2018 at 7:50 ΜΜ, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Βγήκε και η τρίτη χοριακή 1746... το Σάββατο θα δω το γιατρό να δούμε αν είναι ενδομήτριο...

Μαράκι τι κάνετε?? Πλέον θα σου μιλάμε στον πληθυντικό..πως πάει η εγκυμοσύνη?? Πήγες στον γιατρό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Μαράκι τι κάνετε?? Πλέον θα σου μιλάμε στον πληθυντικό..πως πάει η εγκυμοσύνη?? Πήγες στον γιατρό??

Πήγαμε χθες στις 12 στο Μητέρα είδαμε σάκο και ότι είναι ενδομήτριο και μας είπε οτι ειναι πολυ μικρο ακομα και να πάω την επόμενη Δευτέρα 10/9 απο το ιατρείο να δούμε και έμβρυο και να κάνουμε προγεννητικο έλεγχο..Νιώθω υπέροχα και εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που  προσπαθούν καλά αποτελέσματα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Πήγαμε χθες στις 12 στο Μητέρα είδαμε σάκο και ότι είναι ενδομήτριο και μας είπε οτι ειναι πολυ μικρο ακομα και να πάω την επόμενη Δευτέρα 10/9 απο το ιατρείο να δούμε και έμβρυο και να κάνουμε προγεννητικο έλεγχο..Νιώθω υπέροχα και εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που  προσπαθούν καλά αποτελέσματα !!

να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη Μαρακι!  σου αξίζει!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Πήγαμε χθες στις 12 στο Μητέρα είδαμε σάκο και ότι είναι ενδομήτριο και μας είπε οτι ειναι πολυ μικρο ακομα και να πάω την επόμενη Δευτέρα 10/9 απο το ιατρείο να δούμε και έμβρυο και να κάνουμε προγεννητικο έλεγχο..Νιώθω υπέροχα και εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που  προσπαθούν καλά αποτελέσματα !!

Μπράβο κορίτσι μου.. με το καλό να ακούσετε καρδούλα κ να το βλέπεις να μεγαλώνει σιγά σιγά..χάρηκα πολύ ..να το χαρείς όσο μπορείς.. υποθέτω θα είναι τέλεια εμπειρία παρόλο που γινόμαστε χοντρούλες..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...