Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

 

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλά η χαρά μου δεν περιγράφεται παρακολουθούσα το θέμα Μανούλες Άνοιξης 19 και έλεγα να αρχίσω να γράφω σήμερα...Με βάση τις εφαρμογές εκεί με βγάζει Πρωτομαγιά ..Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ πετάω στα σύννεφα εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα να γεμίσει η αγκαλιά σου με ένα πανέμορφο και υγιέστατο μωρο 

Χαχα τέλεια ημερομηνία

Συγχαρητήρια κοριτσι μου με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλά η χαρά μου δεν περιγράφεται παρακολουθούσα το θέμα Μανούλες Άνοιξης 19 και έλεγα να αρχίσω να γράφω σήμερα...Με βάση τις εφαρμογές εκεί με βγάζει Πρωτομαγιά ..Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ πετάω στα σύννεφα εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα να γεμίσει η αγκαλιά σου με ένα πανέμορφο και υγιέστατο μωρο 

Κορίτσι μου να είσαι καλά.... ξεκινά να μας γράφεις... με Τ καλό κ πάλι.... Πόσο χαίρομαι όταν μεγαλώνει η παρέα μας...Έχουμε να πούμε τόσα πολλά.. ανησυχίες όμορφες στιγμές κ όταν γεννηθούν για κλάματα αγκαλίτσες κ πολλά άλλα...όμορφη Κυριακή σήμερα έτσι??????????‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής αύριο..Έκανα ένα ακόμα τεστ το πρωί φαίνεται κάπως καλύτερα...Είμαι πολύ χαρούμενη!!

20180826_091627.jpg

Congratulations!!!! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη κ την άνοιξη να κρατάτε στα χέρια σας ένα υγιέστατο μωράκι ❤️??

Αντε κορίτσια που ακόμη είμαστε στην αναμονή .... εύχομαι ο Αύγουστος να ήταν  ο τυχερός μας ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλά η χαρά μου δεν περιγράφεται παρακολουθούσα το θέμα Μανούλες Άνοιξης 19 και έλεγα να αρχίσω να γράφω σήμερα...Με βάση τις εφαρμογές εκεί με βγάζει Πρωτομαγιά ..Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ πετάω στα σύννεφα εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα να γεμίσει η αγκαλιά σου με ένα πανέμορφο και υγιέστατο μωρο 

Όχι απλά αχνοφαινεται Μαράκι είναι ξεκάθαρο πλέον.. με το καλό είσαι εγγυουλα.. απο ότι είδα προσπαθούσατε καιρό.. να που το τσακώσατς λοιπόν. Ο σύζυγος πετάει να φανταστωωω... Τι καλαααα... κ εμείς χαιρόμαστε μαζί σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ περιμένω αύριο.  ακόμη δεν έχει έρθει ακόμη περίοδος παρόλο το ελάχιστο ροζ που είδα χθες και προχθές.  η θερμοκρασία μου το πρωί κανονική από το μεσημέρι κ μετά 37.4 . Συνεχίζω να έχω πιο ήπιους πόνους περιόδου και πόνο στη μέση που έχω πάρει πάντα. Αχ αυτή η αναμονηηηηη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλά η χαρά μου δεν περιγράφεται παρακολουθούσα το θέμα Μανούλες Άνοιξης 19 και έλεγα να αρχίσω να γράφω σήμερα...Με βάση τις εφαρμογές εκεί με βγάζει Πρωτομαγιά ..Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ πετάω στα σύννεφα εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα να γεμίσει η αγκαλιά σου με ένα πανέμορφο και υγιέστατο μωρο 

Ηταν θετικο απο την πρωτη πρωτη φορα και τωρα ανεβαινει η ορμονη και γινεται πιο εντονο. Ευχομαι καλους διπλασιασμους στις χοριακες. Ετσι για το γουρι, κανε τις 2 χοριακες σου, μιλα και με το γιατρο σου και μετα ξεκινα να γραφεις οπου θες! Με το καλο και καλή κύηση ευχομαι. Τα τεστακια ηταν η δικη σου λυση μετα απο τοσους μηνες προσπάθειας. ΠΕτυχαν 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

κορίτσια εγώ περιμένω αύριο.  ακόμη δεν έχει έρθει ακόμη περίοδος παρόλο το ελάχιστο ροζ που είδα χθες και προχθές.  η θερμοκρασία μου το πρωί κανονική από το μεσημέρι κ μετά 37.4 . Συνεχίζω να έχω πιο ήπιους πόνους περιόδου και πόνο στη μέση που έχω πάρει πάντα. Αχ αυτή η αναμονηηηηη! 

Αναμένουμε ενημέρωση κ από εσένα... άντε μια μια να παίρνει σειρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αναμένουμε ενημέρωση κ από εσένα... άντε μια μια να παίρνει σειρά!!!

Σήμερα που πέρασα από εφημερεύον φαρμακείο πήρα ένα τεστ να υπάρχει.  Ελπίζω να χρειαστεί να το χρησιμοποιήσω ? Σκέφτομαι να το κάνω την Τρίτη αν δεν αδιαθετησω αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Congratulations!!!! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη κ την άνοιξη να κρατάτε στα χέρια σας ένα υγιέστατο μωράκι ❤️??

Αντε κορίτσια που ακόμη είμαστε στην αναμονή .... εύχομαι ο Αύγουστος να ήταν  ο τυχερός μας ?? 

Εύχομαι να ακολουθήσουν πολλά ακόμα θετικά τεστακια και στρουμπουλα μωράκια σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Όχι απλά αχνοφαινεται Μαράκι είναι ξεκάθαρο πλέον.. με το καλό είσαι εγγυουλα.. απο ότι είδα προσπαθούσατε καιρό.. να που το τσακώσατς λοιπόν. Ο σύζυγος πετάει να φανταστωωω... Τι καλαααα... κ εμείς χαιρόμαστε μαζί σας...

Ναι μετά και το τελευταίο τεστ το έχει σιγουρεψει και ο σύζυγος...Ενώ στην αρχή ήταν πιο πολύ στο να περιμένουμε να δούμε και τα αποτελέσματα της χοριακής...Ναι 28 μήνες συγκεκριμενα προσπαθουσαμε αλλα τώρα όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Σήμερα που πέρασα από εφημερεύον φαρμακείο πήρα ένα τεστ να υπάρχει.  Ελπίζω να χρειαστεί να το χρησιμοποιήσω ? Σκέφτομαι να το κάνω την Τρίτη αν δεν αδιαθετησω αύριο. 

κοριιτσακι μου εσυ θα κανες τη τριτη τεστ και εγω την τριτη θα περιμενω να δω αν θα μου ερθει

ειμαστε πολυ κοντα αν και πστευω οτι θα μου ερθει εγω διαφορα σημαδια

ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ κοριτσι μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

κορίτσια αν κάνω το τεστ αύριο που περιμένω θα δείξει λέτε?  Έχω πάρει το clear blue πρώιμης ανίχνευσης!  

λογικα θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakineos είπε:

κορίτσια αν κάνω το τεστ αύριο που περιμένω θα δείξει λέτε?  Έχω πάρει το clear blue πρώιμης ανίχνευσης!  

λογικα ναι θα δειξει!! Θα περιμενουμε νεα!!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marakineos είπε:

λέω να το κάνω αν δεν μου έχει έρθει έως το πρωί και ότι γίνει!  θα σας ενημερώσω!! ?

Λογικά θα δείξει αλλά είδες κ της Μάριας. Παρόλο που είχε καθυστερήση αρχικά αχνοφαινοταν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Ναι μετά και το τελευταίο τεστ το έχει σιγουρεψει και ο σύζυγος...Ενώ στην αρχή ήταν πιο πολύ στο να περιμένουμε να δούμε και τα αποτελέσματα της χοριακής...Ναι 28 μήνες συγκεκριμενα προσπαθουσαμε αλλα τώρα όλα καλά 

Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη σήμερα. Αν κ θα έχει αυξηθεί κ άλλο από αυτά που θα σου δείξουν οι εξετάσεις..ξανά κάνε οπότε σου πουν.. όλα να πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Βγήκε αχνή γραμμούλα! Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά ταυτόχρονα φοβισμένη! Να εξελιχθούν όλα καλά και όντως να είμαι έγκυος! Η γραμμή σίγουρα φαινόταν αλλά ήταν αχνή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα!! Βγήκε αχνή γραμμούλα! Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά ταυτόχρονα φοβισμένη! Να εξελιχθούν όλα καλά και όντως να είμαι έγκυος! Η γραμμή σίγουρα φαινόταν αλλά ήταν αχνή!

Μπραβο Μαρακι!!! Θα πας για χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Λόγω δουλειάς θα μπορέσω να πάω την Τετάρτη! Αύριο λεω να κάνω άλλο ένα τεστάκι να σιγουρευτώ!

Μια χαρά! Θα περασουν και οι μέρες και θα δειξει καλύτερα!!! Όλα καλά να σου έρθουν κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Μια χαρά! Θα περασουν και οι μέρες και θα δειξει καλύτερα!!! Όλα καλά να σου έρθουν κοπελα μου!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Ακόμη φοβάμαι πολύ ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Ακόμη φοβάμαι πολύ ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Σε καταλαβαίνω!! Θα ηρεμήσεις σιγα σιγα πιστευω βλέποντας καλα αποτελέσματα αλλα και οταν θα πας στον γιατρο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...