Μετάβαση σε περιεχόμενο

αντρικη υπογονημοτητα?


λιζυ

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Κι εμένα ο άντρας μου είχε κιρσοκιλη και κύστη για πολλα χρόνια αλλα εμεινα έγκυος δυο φορές και είχα παλλινδρομες και τις δυο!τον Δεκέμβριο του 15 εγχειρηστηκε και έκτοτε δεν ξανά εμεινα αλλα πήγε στον γιατρό πριν μερικούς μήνες και του είπαν να κάνει τριπλέξ γιατί πάλι κάτι βλέπουν!τωρα τυχαία εμεινα έγκυος και ειμαι 7 εβδομάδων και τρέμω πάλι!!!!

Ναι έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που τελικά τα καταφέρνουν κ ας έχουν κιρσοκήλη....?.χαιρομαι πολύ για σένα... Να μην αγχώνεσαι κ να μην φοβάσαι... Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά κ σε μερικούς μήνες θα έχεις αγκαλίτσα το σποράκι σου... ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που τελικά τα καταφέρνουν κ ας έχουν κιρσοκήλη....?.χαιρομαι πολύ για σένα... Να μην αγχώνεσαι κ να μην φοβάσαι... Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά κ σε μερικούς μήνες θα έχεις αγκαλίτσα το σποράκι σου... ????????????

Μακαρι γλυκειά μου!εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να μείνουν γρήγορα έγκυες!!!!γίνονται θαύματα όταν το πιστέψουμε πραγματικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Μακαρι γλυκειά μου!εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να μείνουν γρήγορα έγκυες!!!!γίνονται θαύματα όταν το πιστέψουμε πραγματικά!!!!

Το εύχομαι κ εγώ... Κ εσύ να ηρεμήσεις να από βάλεις τις άσχημες σκέψεις κ θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά... Στο εύχομαι από καρδιάς... Να μας γράφεις νέα σου... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια! Εμένα ο άντρας μου για άσχετο λόγο έκανε σπερομοδιάγραμμα πέρσι κ είδαμε ότι το σπέρμα είναι λίγο τεμπέλικο. Παρόλα αυτά δεν κάναμε κάποια παραπάνω ενέργεια.

Φέτος, ξαναέκανε κ πάλι τα ίδια αποτέλεσματα οπότε πήγαμε σε ανδρολόγο όπου του έγραψε ένα κατεβατό εξετάσεις και βιταμίνες για ενδυνάμωση του σπέρματος. Ξαναέκανε μετά από 3 μήνες και είδαμε ότι είχε βελτιωθεί όμως είναι ακόμα κάτω από τις ΤΑ.

Συνεχίζει τις βιταμίνες και από Σεπτέμβρη θα κάνει κατακερματισμό dna σπέρματος γιατί ακόμα και μετά την 3μηνη αγωγή βιταμινών έχει 3% φυσιολογικά σπερματοζωάρια (με ΤΑ 4%).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...