Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι εγκυμοσύνη;


Rene26

Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η Rene26 είπε:

Όχι ψυχή μ

Πολλές οι μέρες... μήπως να ξανακάνεις μια χοριακη να δεις τι γίνεται;;;είχες κάνει ωορρηξία στον τελευταίο κύκλο με τεστ αν θυμάμαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/7/2018 at 12:43 ΜΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Πολλές οι μέρες... μήπως να ξανακάνεις μια χοριακη να δεις τι γίνεται;;;είχες κάνει ωορρηξία στον τελευταίο κύκλο με τεστ αν θυμάμαι καλά;

Έχω ακόμα καθυστέρηση αλλά σήμερα είχα λίγα καφέ υγρά κ μετά λίγα ροζ και νόμιζα πως θα Μ έρθει περίοδος αλλά τελικά τίποτα... Το στήθος Μ πονάει πολύ κ έχω βγάλει πολλές φλεβες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rene26 είπε:

Έχω ακόμα καθυστέρηση αλλά σήμερα είχα λίγα καφέ υγρά κ μετά λίγα ροζ και νόμιζα πως θα Μ έρθει περίοδος αλλά τελικά τίποτα... Το στήθος Μ πονάει πολύ κ έχω βγάλει πολλές φλεβες

Καλημέρα!!! Έχεις χάσει σχεδόν ένα κύκλο απ'ότι έχω καταλάβει...αν είναι εγκυμοσύνη πρέπει να μιλήσεις σε γιατρό γιατί αυτά τα ροζ θέλουν παρακολούθηση,αν δε είναι εγκυμοσύνη απ' την άλλη πρέπει πάλι να μιλήσεις στον γυναικολόγο σου γιατί το να χάσεις κοντά ένα κύκλο πάλι πρέπει να το κοιτάξεις... άλλο να έχεις και καθυστέρηση μια βδομάδα και άλλο να χάσεις ένα κύκλο... ελπίζω να σου πάνε όλα καλά αλλά κοιταξέ το μην το αφήσεις άλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω και εγω οτι πρεπει να το δεις. 1 μηνας ειναι παρα πολυ και σε καθε περιπτωση πρεπει να το κοιταξεις. Κανε μια χοριακη ή ενα τεστ και αν ειναι αρνητικο πρεπει να μιλησεις με το γιατρο σου να δεις γιατι δε σου ερχεται περιοδος. Εαν το τεστ ή η χοριακη ειναι αρνητικη φυσικα δεν ειναι εγκυμοσυνη ανεξαρτητως του στηθους, των φλεβων και ολων των πιθανων συμπτωματων. Αφου ειχες καφε ομως και ποναει το στηθος σου ειναι ενδειξη οτι ερχεται. Αν δεν εχει ερθει εως αυριο επικοινωνησε με το γιατρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...