Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη και αναμονή χοριακης!!


Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αντε μπραβο συγχαρητηρια! Ευχομαι ολα να πανε κσλα.!!! Εγω μια χαρα ειμαι. Ευχαριστω. 

Να σαι καλά !!! Μακάρι να πάνε όλα καλά κ στη συνέχεια !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2018 at 4:58 ΜΜ, ο/η mary nick είπε:

ΤΥΧΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ... ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΝΤΟ ΕΙΜΑΙ.. ΕΣΥ ? ΝΑΙ ΑΝ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ.. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ..

Εμείς κάναμε τη  διαδικασία στο εμβρυγενεσσης εκεί με αυτό το κέντρο συνεργάζεται ο γιατρός..(καραγιαννιδης)Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ ευχαριστημένη αλλά και για τον δικό σου από όσο ξέρω είναι top σε αυτό. Εσείς έχετε ξεκινήσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mairoula20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια  στο forum το προηγούμενο Σάββατο έκανα μεταφορά μιας βλαστοκυστης και είμαι στην αναμονή κοντεύω να τρελαθώ τόσες μέρες είχα κάτι τσιμπήματα δεξιά Μαι αριστερά και πρήξιμο στο στήθος σήμερα υποχώρησε το πρήξιμο καη έχω πόνους περιόδου νομιζω!!! Χοριακη μου είπε να κάνω την Πέμπτη 2/8 αλλά νομίζω ότι θα αδιαθετησω μέχρι τότε!! Τι να πω το καλύτερο για όλες μας που ταλαιπωρούμαστε και κουράγιο!! Καμία ομοιοπαθουσα για βοήθεια;;

 

 

Καλησπέρα δεν παίρνουν οι μέρες δυστυχώς...εγώ είχα πάρει βιβλία για να διαβασω(δεν τα διάβασα ποτε)και ευτυχώς ξεκίνησα και έβλεπα μια παλιά σειρά στο mega που μου τράβηξε το ενδιαφέρον  και σιγά σιγά πέρασαν..υπομονή θέλει δυστυχώς Αλλά σκέψου θετικά...μετά θα πρέπει να περιμένεις άλλους 9 μήνες για το μπεμπακι σου. Υπομονή εύχομαι και είμαστε εδώ ότι θες στείλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Snoop είπε:

Εμείς κάναμε τη  διαδικασία στο εμβρυγενεσσης εκεί με αυτό το κέντρο συνεργάζεται ο γιατρός..(καραγιαννιδης)Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ ευχαριστημένη αλλά και για τον δικό σου από όσο ξέρω είναι top σε αυτό. Εσείς έχετε ξεκινήσει??

Ναι ..Σάββατο έκανα ωοληψια .. κατάψηξαμε 8 εμβρυακια.. και το Σεπτέμβριο πάμε για εμβρομεταφορά γιατί μ ανέβηκε η προγεστερονη..

Εσύ όλα καλα ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Ναι ..Σάββατο έκανα ωοληψια .. κατάψηξαμε 8 εμβρυακια.. και το Σεπτέμβριο πάμε για εμβρομεταφορά γιατί μ ανέβηκε η προγεστερονη..

Εσύ όλα καλα ??? 

Καλά έχουμε ακούσει την καρδούλα του και τώρα έχουμε άλλον έναν υπέρηχο πριν την Αυχενική. Άλλο άγχος και εκεί. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Snoop είπε:

Καλά έχουμε ακούσει την καρδούλα του και τώρα έχουμε άλλον έναν υπέρηχο πριν την Αυχενική. Άλλο άγχος και εκεί. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!!! ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ !!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ !!!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2018 at 3:31 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Με το καλο η ωοληψια! Μπραβο! 

Κριμα που ανεβηκε κ δεν θα προχωρησετε αλλα εννοειται οτι ειναι το καλυτερο που θα μπορουσατε να κανετε. Καταλαβαινω πως ανυπομονουσες αλλα υπομονη. Πρεπει το περιβαλλον της μητρας να ειναι τελειο!!!

Εμεις τα καταφεραμε! 119 η χοριακη.

@nikona τι ωραία νέα είναι αυτά!!??????συγχαρητήρια κορίτσι μου..εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν από δω κ πέρα..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2018 at 5:08 ΜΜ, ο/η Eleni73 είπε:

@Mairoula20 καλώς μας βρήκες!!! Έχουμε περάσει όλες από την θέση σου και καταλαβαίνουμε... να ξερεις πως τα συμπτώματα όντως διαφέρουν από περίπτωση σε περίπτωση... μην δίνεις και τόση σημασία .... όλα καλά θα πάνε αισιοδοξία πάνω απ όλα!!!! Σου ευχομαι πάντως ότι καλύτερο :)  

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και μακάρι να περάσουμε όλες έναν τέλειο Αύγουστο!!! Από αισιοδοξία είμαι στο μηδέν!! Το ξεγραψα πλέον έχω πόνους περιόδου νομίζω ότι είναι έτοιμη να αδιαθετησω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω πολυ @Smurf88!!! Εσυ τι κανεις???καιρο εχουμε να τα πουμε...

Εγώ φουσκώνω...μπήκαμε στον 7ο!!ευτυχώς όλα καλά μέχρι στιγμής...έχουμε κοριτσάκι!!άντε να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσύνες όλες μας και στα κορίτσια που προσπαθούν καλή επιτυχία με όοοοοοοολη μου τη θετική ενέργεια!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Εγώ φουσκώνω...μπήκαμε στον 7ο!!ευτυχώς όλα καλά μέχρι στιγμής...έχουμε κοριτσάκι!!άντε να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσύνες όλες μας και στα κορίτσια που προσπαθούν καλή επιτυχία με όοοοοοοολη μου τη θετική ενέργεια!!:x

Μπραβο!!! Αντε με το καλο να την κρατησετε στην αγκαλια σας την μπουμπού σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μπραβο!!! Αντε με το καλο να την κρατησετε στην αγκαλια σας την μπουμπού σας!!! 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Μ ΛΥΣΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ?? ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ..ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΣΕ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΜΕΣΑ??? ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ !!!!!!ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΤΕ ?? ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Μ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΠΡΗΣΤΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ??? ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Μ !!! ΧΑΧΑΧ ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ..ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ OVITRELLE ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΛΟ Η ΖΥΓΑΡΙΑ...ΑΥΤΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ? ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα @mary nick

Δν ξερω για τις επαφες γιατι καναμε μετα εμβρυομεταφορα και δεν επιτρεπεται.

Για το στηθος πιστευω μολις αδιαθετησεις θα ηρεμησεις γενικοτερα! Αλλα μπορει και πιο πριν. Εμενα το στηθος ηταν πολυ πρησμενο στην διεγερση αλλα μετασιγα σιγα ηρεμησε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Καλημερα @mary nick

Δν ξερω για τις επαφες γιατι καναμε μετα εμβρυομεταφορα και δεν επιτρεπεται.

Για το στηθος πιστευω μολις αδιαθετησεις θα ηρεμησεις γενικοτερα! Αλλα μπορει και πιο πριν. Εμενα το στηθος ηταν πολυ πρησμενο στην διεγερση αλλα μετασιγα σιγα ηρεμησε

 

ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΝΟ !!!!!! ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ !!!! ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ !! ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΑΣ ΠΟΝΑΝΕ !!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ?? ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mary nick είπε:

ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΝΟ !!!!!! ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ !!!! ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ !! ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΑΣ ΠΟΝΑΝΕ !!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ?? ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ??

Κι εγω πονουσα πολυ τωρα. Ενω στην πρωτη διεγερση δεν ειχα πονο μονο πρηξιμο. 

Την Παρασκευη θα παμε για τον υπερηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κι εγω πονουσα πολυ τωρα. Ενω στην πρωτη διεγερση δεν ειχα πονο μονο πρηξιμο. 

Την Παρασκευη θα παμε για τον υπερηχο.

ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ !!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ Σ !!! ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ?? ΔΕΝ Σ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κι εγω πονουσα πολυ τωρα. Ενω στην πρωτη διεγερση δεν ειχα πονο μονο πρηξιμο. 

Την Παρασκευη θα παμε για τον υπερηχο.

Τι ωραια!!! ??? μ αρεσουν αυτα που εισαι χαρουμενος και βιωνεις τετοιες ωρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ !!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ Σ !!! ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ?? ΔΕΝ Σ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ?? 

Απο την πρωτη διεγερση καναμε δυο εμβρυονεταφορες που δεν πετυχαν. 

Οπότε τωρα τα ξανακαναμε ολα απο την αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Απο την πρωτη διεγερση καναμε δυο εμβρυονεταφορες που δεν πετυχαν. 

Οπότε τωρα τα ξανακαναμε ολα απο την αρχη

ΚΑΙ ΤΙ Σ ΕΙΠΑΝ ?? ΔΕΝ Σ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ?? ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΗΤΑΝ Ή 3 ΗΜΕΡΩΝ ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

ΚΑΙ ΤΙ Σ ΕΙΠΑΝ ?? ΔΕΝ Σ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ?? ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΗΤΑΝ Ή 3 ΗΜΕΡΩΝ ?? 

Βλαστοκυστες ηταν. Οχι δεν υπηρχε καποια εξηγηση. Τυχαινουν κι αυτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Βλαστοκυστες ηταν. Οχι δεν υπηρχε καποια εξηγηση. Τυχαινουν κι αυτα. 

ΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Σ ΜΕΤΡΑΕΙ !!!!!!!  ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

ΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Σ ΜΕΤΡΑΕΙ !!!!!!!  ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ?? 

Ναι φυσικα! Ειμαι 34

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...