Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

@Μελούλα μου Καλημέρα ελπιζώ να’ σαι καλά. Οταν μπορέσεις πες μας για το δευτερο μώρο τι φύλο βγαινει. Η μεγαλή μου αδελφή εχει αγόρι ημερομ. γέννησης 14/09/2011 και η μεσαιά και αυτή αγόρι ημερομ. γεννησης 04/07/2016. Ευχαριστώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

@Μελούλα και εμείς τελικά κοριτσάκι,εχθές είχα την Β επιπέδου και επιβεβαιωθηκαμε!!!αν κ μου το είχαν πει από την Αυχενική...αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Fri Jun 22 2018 at 11:41 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

το παρον ποστ ειναι ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ και μονο!!

λοιπον, μου ειπε πριν μια γειτονισσα ενα κολπο για το φεγγαρι και το φυλο του μωρου..να πω οτι δεν τα πιστευω; ε εχω μπει τοσο πολυ στο τρυπακι οτυ φυλου που θα ακουγα και να μου λεγανε να χορεψω γυμνη στην πανσεληνο!! ???

λοιπον ακουω ημερομηνια τελευταιας περιοδου και ημερομηνια της τυχερης επαφης που πιαστηκε το μπεμπε και παμε να δουμε αν ισχυει!!

 

εμενα βγηκε και στο πρωτο παιδι σωστο, τωρα που το τσεκαρα και σε αυτο θα μαθω σε 2-3 εβδομαδες, αν επαληθευτει..

Καλησπέρα Μελουλα μου ημερομηνίες πιθανής σύλληψης δεν γνωρίζω μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό;; Έχω 2 παιδάκια και τώρα περιμένω το τρίτο είναι 12 εβδομάδων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρώτο το γέννησα 2/1/2002 το δεύτερο 20/04/2012 και σε αυτό Πητ είναι 4/7/2019!!! Αν δεν μπορείς χωρίς την ΠΗΣ τότε μπορώ να σου πω τα φύλα τους !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρόνια Πολλά . Εγω ειχα τελευταία περίοδο 24/10/2018 και σύλληψη 5/11/2018...Για να δολυμε τι θα δούμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...
στις On 23/6/2018 at 12:38 ΠΜ, ο/η γωγω γωγω είπε:

Ξανα γεια σου Μελουλα και απο εδω..λοιπον εγω 

τελευταια περιοδος 21/04

επαφη 5/5

Teleftea periodos 13/12/18 kai epafi 28/12 kai 2/1/19

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εμενα παντως το ειχες βρει....αγορακι μ ειχες πει και οντως ειναι αγορακι και απο μερα σε μερα θα το εχω στην αγκαλια μ....με το καλο ευχομαι σε ολες τις μέλλουσες μανουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Γεια σας κορίτσια να χαίρεστε τα παιδάκια σας.εμενα η ΤΕΡ ήταν 16/03/19.ειναι το δεύτερο.μπορειτε να μου πείτε τι είναι;ευχαριστωωωωω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Αχ, καλησπέρα σας κορίτσια!!!

Θα ήθελα κι εγώ να μάθω.. Λοιπόν.

1ο παιδάκι σύλληψη 29 προς 30/10/2010 γεννήθηκε 19/7/2011

2ο παιδάκι σύλληψη 24/7/2014 προς 25/7/2014 γεννήθηκε 13/4/2015.

Το 3ο αν κάνω τι θα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...

@Μελούλα είναι παλιά η συζήτηση σας , αλλά ψαχνωντας "έπεσα" επάνω της... Θέλω και εγώ να μου πεις... (Αναφέρομαι για το φύλο μωρού). Τελευταία περίοδος 11/03/2020 και επαφές 20-22-24-25-27 του ίδιου μήνα... Αν σε βοηθάει Πητ έχω 16 Δεκεμβρίου του 2020. Ανυπομονώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2019 at 11:47 ΜΜ, ο/η Teriteri17 είπε:

Kalispera se olous, kalispera Meloula! 

Tha mas peis k emas..? 

Prwto paidi 24/2/2017

Deytero paidi 15/6/18

Trito..?

Καλησπέρα σας... Είμαι πρωτάρα σε φόρουμ και δεν γνωρίζω πως λειτουργούν. Ψαχνωντας έπεσα πάνω στη κουβέντα για φύλο μωρού... Η @meloula θα μπορούσε να μου πει και εμένα τι είναι το σπορακι που έχω στη κοιλίτσα μου?  Τελευταία περίοδος 11/03/2020 και επαφές 20-22-24-25-27...  Πητ έχω 16/12/2020...   

Δεν ξέρω αν θα αναρτηθεί αυτό που γράφω.. αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει με κάποιο τρόπο! 🙏😂 (Παντελώς άσχετη) 

Σας ευχαριστώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 25/5/2020 at 12:04 ΠΜ, ο/η Iris_mou είπε:

Καλησπέρα σας... Είμαι πρωτάρα σε φόρουμ και δεν γνωρίζω πως λειτουργούν. Ψαχνωντας έπεσα πάνω στη κουβέντα για φύλο μωρού... Η @meloula θα μπορούσε να μου πει και εμένα τι είναι το σπορακι που έχω στη κοιλίτσα μου?  Τελευταία περίοδος 11/03/2020 και επαφές 20-22-24-25-27...  Πητ έχω 16/12/2020...   

Δεν ξέρω αν θα αναρτηθεί αυτό που γράφω.. αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει με κάποιο τρόπο! 🙏😂 (Παντελώς άσχετη) 

Σας ευχαριστώ... 

Καλημέρα !!!έχει καιρό να μπει η μελουλα!σε μένα όντως είχε πέσει μέσα...Και εγώ θα ήθελα την πρόβλεψη της για 4ο αν έρθει...εγώ το βλέπω λίγο διαφορετικά κατά προσέγγιση στα 2 μου παιδιά βγαίνει, στο 1 βγήκε εν μέρη με παρόμοιο τρόπο. αλλά το βλέπω με ημερομηνία γέννησης της μητέρας και ημερομηνία σύλληψης πιθανής. 

τώρα για το φεγγάρι κ το φυλο μωρου που μου είχε πει η μελουλα βγήκε κ στα 3 αλλά για το 1ο παιδί δεν ξέρω πώς να το επαληθευσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2018 at 5:39 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

στο πρωτο πολυ ξεκαθαρα..στο δευτερο οκ αγορι, λιγο με μπερδεψε ομως..αλλα ετσι κι αλλιως προκυπτει και απο την ημερομηνια γεννησης του πρωτου..και το τριτο με το καλο κοριτσι!!

αν και δεν έχεις μπει τώρα που το σκέφτομαι υπάρχει πιθανότητα πριν τον 2ο γιο να είχα βιοχημική κύηση. δλδ είχα 7 μέρες καθυστέρηση περίπου είχα αχνό τεστ θετικό κ μετά αδισθετησα την 8η μέρα καθυστέρησης...οπότε το συζητάμε αυτό με το 2ο αγόρι που λες ότι σε μπέρδεψε. Και εγώ επειδή τα κοιτάω μου έβγαινε κ καλά κορίτσι, αλλά με την γέννηση του 1ου αγόρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2019 at 11:47 ΜΜ, ο/η Teriteri17 είπε:

Kalispera se olous, kalispera Meloula! 

Tha mas peis k emas..? 

Prwto paidi 24/2/2017

Deytero paidi 15/6/18

Trito..?

με κάθε επιφύλαξη 3ο βγαίνει το ίδιο φύλο με το 2ο παιδί που έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!Μήπως ξέρει καμία να μου πει και εμένα το φύλο;;; Τελευταία περίοδο είχα 14/3 και η σύλληψη έγινε 25 ή 27 Μαρτίου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/6/2020 at 11:34 ΜΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

με κάθε επιφύλαξη 3ο βγαίνει το ίδιο φύλο με το 2ο παιδί που έχεις.

Κι εμενα αν θα μπορούσατε να μου πείτε!τελευταια περίοδος 21/4 και πιθανή σύλληψη 8/5 ή 10/5!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Κι εμενα αν θα μπορούσατε να μου πείτε!τελευταια περίοδος 21/4 και πιθανή σύλληψη 8/5 ή 10/5!!!!

Καλημέρα επειδή δεν ξέρω τελικά το κόλπο της μελουλας, δεν μας το είπε αν είναι πρώτο δεν ξέρω. μόνο αν δω με την ημερομηνία γέννησης σου κ την πιθανή σύλληψη που είδη που έγραψες. με αυτό το τρόπο στην φίλη μου βγήκε πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ririka26 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!Μήπως ξέρει καμία να μου πει και εμένα το φύλο;;; Τελευταία περίοδο είχα 14/3 και η σύλληψη έγινε 25 ή 27 Μαρτίου....

πες μου ημερομηνία γέννησης δικιάς σου να δω κ θα σ πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

Καλημέρα επειδή δεν ξέρω τελικά το κόλπο της μελουλας, δεν μας το είπε αν είναι πρώτο δεν ξέρω. μόνο αν δω με την ημερομηνία γέννησης σου κ την πιθανή σύλληψη που είδη που έγραψες. με αυτό το τρόπο στην φίλη μου βγήκε πάντως.

12/06/83 εγω!ειναι το πρώτο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...