Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hra angel είπε:

Τι να σας πω βρε κορίτσια μου αυτό ψάχνω και εγώ γιατί γενικά είμαι μια περιπέτεια μονη μου συνήθως η περίοδος μου κρατάει 4-5 ημέρες όμως εκείνες τις ημερες έγινε το εξης αδιαθετησα 28 Μαϊου μου τελειωσε γύρω στις 2 Ιουνίου όμως ήρθα σε επαφη με τον συζηγο μου 1 Ιουνίου ( νόμιζα οτι μου είχε τελειωσει η περίοδος κ μετα το βράδυ είχα δει κάτι καφέ υγρά) λίγες εβδομαδες αργότερα πήγα στο γιατρό μου και μου είπε οτι είμαι έγκυος 4 εβδομάδων καο οτι η σύλληψη έγινε στην 1 Ιουνίου χαχαχα τώρα δεν έχω ιδέα απο αυτά πρώτη εγκωσυνη βλέπεται ..  ❤️

Κατάλαβα.. Δύσκολο να το βρηκα τότε.. Εντάξει δεν πειράζει, θα τη βρείτε ακριβώς την ηλικια από το εμβρυο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

σοβαρά?τι να σ πω πάντως μπορεί να ήσουν έγκυος από πριν κ τότε στις 28 να ήταν η εμφύτευση τπτ εξού κ το λίγο αίμα που είδες κ το πέρασες για περίοδο.η προηγούμενη περίοδο ποτέ ήταν?δλδ να έτυχε να είχες καθυστερημένη σύλληψη 

Χαχαχα είχες που είπα οτι είμαι περίπτωση εγώ χαχαχα αύριο που θα ξανα πάω στον γιατρό θα τον ρωτησω για την καθηστεριμενη σύλληψη σε ευχαριστώ πάντως κορίτσι μου που προσπαθείς να με βοηθεισεις με το φύλο και δόρυ που σε χιλιομπερδεψα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hra angel είπε:

Χαχαχα είχες που είπα οτι είμαι περίπτωση εγώ χαχαχα αύριο που θα ξανα πάω στον γιατρό θα τον ρωτησω για την καθηστεριμενη σύλληψη σε ευχαριστώ πάντως κορίτσι μου που προσπαθείς να με βοηθεισεις με το φύλο και δόρυ που σε χιλιομπερδεψα :(

εμένα καλέ την μελουλα,πάντως δες το αυτό μήπως τότε ήσουν έγκυος κ το νόμιζες για περίοδο...Δείτε το,θα φαίνεται στον υπέρηχο ,εκ έτος αν έκανες όντως τότε κι άλλη ωορρηξία κ έπιασες τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/8/2018 at 12:40 ΠΜ, ο/η Βασιλικουλα 2 είπε:

Καλημερα κοριτσια,ποσες απο εσας εκαναν το κολπο με το σταυρο??? Και αν ναι επεσε μεσα???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελουλα ΕΡΩΤΗΣΗ φιλης μου. ΤΕΡ 23/6 και ημερομηνια συλληψης 4/7 (βασικα 4/7 ηταν η επαφη οποτε η ημερομηνια συλληψης λογικα θα ηταν μια μέρα μετα για να λεμε την αληθεια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Βασιλικουλα 2 είπε:

 

Εγώ έχω 2 στα 2 περιμένω να δω αν θα βγει κ το τρίτο που είμαι έγκυος τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα κανει κυκλο τωρα στο τριτο παιδακι που σημαινει κοριτσι....Αν και μου εδωσαν 70% πιθανότητες για αγορι...Θα μαθω σιγουρα 1 του μηνος και θα διασταυρωσω αν βγαινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Βασιλικουλα 2 είπε:

Εμενα κανει κυκλο τωρα στο τριτο παιδακι που σημαινει κοριτσι....Αν και μου εδωσαν 70% πιθανότητες για αγορι...Θα μαθω σιγουρα 1 του μηνος και θα διασταυρωσω αν βγαινει

ωραία άντε με το καλό ,είπες στην μελουλα τεπ κ Ημερομηνία σύλληψης για να σ πει τι βγαίνει?κκ ενα κορίτσι βγαίνει το τρίτο κ μια βγαίνει κ τέταρτο κοριτσάκι μια όχι,τώρα τι να πω..δεν ξέρω.πάντως μετά σταματάει σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται πως ειπα στην Μελουλα και μου εβγαλε αγορακι...Περιμενω σε λιγες μερες να επιβεβαιώσω το φυλο...Ισως ο σταυρος να μην ειναι τοσο εγκυρος τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/7/2018 at 3:48 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Για 10/6/18 βγαίνει...κοριτσάκι!!

@Μελούλα είσαι φοβερηηηη!χτες έκανα την αυχενική διαφάνεια και ναιιιιιιιι!!!!!!είναι κοριτσάκι!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

@Μελούλα είσαι φοβερηηηη!χτες έκανα την αυχενική διαφάνεια και ναιιιιιιιι!!!!!!είναι κοριτσάκι!!!!!!????

τελεια!! πολυ χαιρομαι! με το καλο το κοριτσακι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/8/2018 at 3:55 ΜΜ, ο/η Kat-Cat είπε:

Μελουλα ΕΡΩΤΗΣΗ φιλης μου. ΤΕΡ 23/6 και ημερομηνια συλληψης 4/7 (βασικα 4/7 ηταν η επαφη οποτε η ημερομηνια συλληψης λογικα θα ηταν μια μέρα μετα για να λεμε την αληθεια)

ααααχ..θα της δωσω και τα δυο, γιατι ΑΝ πατησε και 5/7, ας πουμε ηταν αργα το βραδυ η επαφη, τοτε αγορι..για 4/7 κοριτσι!! εκεινη ξερει ποτε εγινε, αρα δεν τη δυσκολευω πιστευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Βασιλικουλα 2 είπε:

Εννοείται πως ειπα στην Μελουλα και μου εβγαλε αγορακι...Περιμενω σε λιγες μερες να επιβεβαιώσω το φυλο...Ισως ο σταυρος να μην ειναι τοσο εγκυρος τι να πω

εγω με το σταυρο καταλαβα οτι εβγαζε αυτο που ηθελαν να βγαλουν..πρεπει να στο κανει καποιος αμεροληπτος κι εσυ να καθεσαι, αλλιως ασυναισθητα το χερι θα βγαλει αυτο που θελει το μυαλο..πιστευω..πχ σε εμενα ειπα στον αντρα μου να το κανει, που δεν ηξερε τις σημασιες των κινησεων, για να ειμαι σιγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

τελεια!! πολυ χαιρομαι! με το καλο το κοριτσακι σας!!

Σ ευχαριστώ καλη μου!και σε σένα οτι πιο όμορφο εύχομαιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

ααααχ..θα της δωσω και τα δυο, γιατι ΑΝ πατησε και 5/7, ας πουμε ηταν αργα το βραδυ η επαφη, τοτε αγορι..για 4/7 κοριτσι!! εκεινη ξερει ποτε εγινε, αρα δεν τη δυσκολευω πιστευω..

αααα, θα της το πω. Νομιζω εγινε πρωι πρωι ομως στις 4/7. Βασικα να ρωτησω, εσενα σε ενδιαφερει η μερα της επαφης ή της ωορρηξιας? Γιατι πχ επαφη η φιλη μου ειχε 4/7 αλλα ωορρηξια λογικα ειχε επομενη ή μεθεπομενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελουλα αλλος μου το εκανε το κολπακι χρονια πριν...το ιδιο βγαινει και τωρα☺Τεταρτη θα  ενημερωσω μολις γυρισω απο γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βασιλικουλα 2 είπε:

@Μελουλα αλλος μου το εκανε το κολπακι χρονια πριν...το ιδιο βγαινει και τωρα☺Τεταρτη θα  ενημερωσω μολις γυρισω απο γιατρο...

ωραια..αντε περιμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

αααα, θα της το πω. Νομιζω εγινε πρωι πρωι ομως στις 4/7. Βασικα να ρωτησω, εσενα σε ενδιαφερει η μερα της επαφης ή της ωορρηξιας? Γιατι πχ επαφη η φιλη μου ειχε 4/7 αλλα ωορρηξια λογικα ειχε επομενη ή μεθεπομενη.

εμενα με ενδιαφερει η μερα της τυχερης επαφης..ας πουμε οτι οι γονιμες μια γυναικας ειναι απο 10-16, αλλα η ωορρηξια εγινε τη 14η μερα και η επαφες της ηταν απο 12η-15η μερα θα μου δωσει και τις 3 μερες αναγκαστικα.. τωρα οσον αφορα την ωορρηξια, το σκεφτομαι οτι ισως πιανει και η επομενη μερα, γιατι σε κανα δυο περιπτωσεις, που ηταν σαν της φιλης σου, πανω στην κοψη,  επεσε τυχερη η επομενη μερα..ακομα το διασταυρωνω..

γι'αυτο να με ενημερωνεται οταν μαθαινετε το φυλο κοριτσια μου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

εμενα με ενδιαφερει η μερα της τυχερης επαφης..ας πουμε οτι οι γονιμες μια γυναικας ειναι απο 10-16, αλλα η ωορρηξια εγινε τη 14η μερα και η επαφες της ηταν απο 12η-15η μερα θα μου δωσει και τις 3 μερες αναγκαστικα.. τωρα οσον αφορα την ωορρηξια, το σκεφτομαι οτι ισως πιανει και η επομενη μερα, γιατι σε κανα δυο περιπτωσεις, που ηταν σαν της φιλης σου, πανω στην κοψη,  επεσε τυχερη η επομενη μερα..ακομα το διασταυρωνω..

γι'αυτο να με ενημερωνεται οταν μαθαινετε το φυλο κοριτσια μου :) 

xmmmm καταλαβα ναι. Διασταυρωσε το και με τη μερα της ωορρηξιας βεβαια να δουμε. Θα σου πω μολις μαθει. Εχει αυχενικη σε κανα δυο βδομαδες οποτε ισως της πουν. Γιατι η συγκεκριμενη ειχε επαφη 4/7 πρωι αλλα ωορρηξια εκανε 2 μερες μετα οποτε εγινε και η συλληψη. Για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/8/2018 at 11:08 ΠΜ, ο/η Kat-Cat είπε:

xmmmm καταλαβα ναι. Διασταυρωσε το και με τη μερα της ωορρηξιας βεβαια να δουμε. Θα σου πω μολις μαθει. Εχει αυχενικη σε κανα δυο βδομαδες οποτε ισως της πουν. Γιατι η συγκεκριμενη ειχε επαφη 4/7 πρωι αλλα ωορρηξια εκανε 2 μερες μετα οποτε εγινε και η συλληψη. Για να δουμε!

4 του μηνός βγαίνει κοριτσάκι.. 5 και 6 αγοράκι.. Αλλα δεν έχει να κανει, είναι γόνιμες οι μέρες όλες εκεί γύρω, όχι μόνο μια. Τεσπα θα μάθουμε σύντομα, αλλα να μου πεις οπωσδήποτε όταν μάθετε, είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/8/2018 at 1:29 ΜΜ, ο/η melisanthi drakou είπε:

Εγω ειχα επαφη 29 και 30 ιουλιου! Τι πιστευεις;;;;

Κοριτσάκι βγαίνει!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η PanB είπε:

@Μελούλα πρόσθεσε με στη λίστα των επιτυχιών ✌? κοριτσάκι! ?

Τέλεια!! Το επιβεβαιώσατε ε; με το καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...