Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

Εμένα λέει 55? νόμιζα είχαμε μεγαλύτερη διαφορά.....?

Χθες έκανα ποστ στ φβ που είμαι σε ομαδα γ έγκυος  για τον ιδιο λογο.. πονοι χαμηλα κ κλωτσιές μέσα στ πιπι σαν γρατζουνιές.....

Είσαι καλύτερα;;

Οχιι?περιμενω να παω στο γιατρο να του το πωω , εμενα ευτυχως δε  κλωτσαει τοσο εκει.. 

Εσυ πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Οχιι?περιμενω να παω στο γιατρο να του το πωω , εμενα ευτυχως δε  κλωτσαει τοσο εκει.. 

Εσυ πως εισαι;

Πότε έχεις;;;

Πάλι καλά!!!! Εγώ με αυτά π σ είπα δεν νιώθω κ τόσο καλά..  χθες λέω γενναω αχχαχα.. τόσο αισιόδοξη...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημεραα κοριτσια!! Ο αυγουστος οντως εχει πιο πολυ ζεστη ? σημερα με ποναει η κοιλια μου αρκετα χαμηλα!! Εμενα το ημερολογιο λεει 52 μερες ?

Τι πόνους!? Περιόδου είχα εχθές αυτούς που έχουμε πριν την περίοδο έλεγα θα γεννήσω χααχα! Γεγονός πως φοβάμαι ότι θα είναι να γεννήσω και δε θα το καταλάβω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αστα να πάνε να δούμε πότε θα κάνουμε ένα ωραίο ύπνο μπρουμητο χαχαχα! Γιατί ίδρωσε!? Δεν κοιμάσαι με αιρκοντισιον!? 

Σήμερα έχω κοτόπουλο με πατατες στο φουρνο θα τηγανισω και λίγο λουκάνικακι αυτό!! Εσύ? Τι λες να φτιαξεις!??? 

όχι δε βάζω αιρ κοντισιον, με ενοχλεί στο λαιμο. κοιμάμαι natural με ότι αεράκι έρχεται απ τη μπαλκονόπορτα! :P λέω να φτιάξω ρολό με κιμά! 

κορίτσια εγώ δεν έχω τέτοια εφαρμογή, αλλα υπολόγισα τις μερες κ είναι 47! Παναγία μου έχω πολλές δουλειές να κάνω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Soto είπε:

όχι δε βάζω αιρ κοντισιον, με ενοχλεί στο λαιμο. κοιμάμαι natural με ότι αεράκι έρχεται απ τη μπαλκονόπορτα! :P λέω να φτιάξω ρολό με κιμά! 

κορίτσια εγώ δεν έχω τέτοια εφαρμογή, αλλα υπολόγισα τις μερες κ είναι 47! Παναγία μου έχω πολλές δουλειές να κάνω!!! 

Πως αντέχεις χωρίς αιρ κοντισιον? Εγώ με ανοιχτό όλη μέρα και ζςστενομαι χαχαχα! 

Σου έχουν μείνει πολύ λίγες μέρες εσένα είσαι μάλλον η πρώτη που θα μας πεις την εμπειρία τοκετού!??????? 

Εμενα με κόβω για τελευταία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι πόνους!? Περιόδου είχα εχθές αυτούς που έχουμε πριν την περίοδο έλεγα θα γεννήσω χααχα! Γεγονός πως φοβάμαι ότι θα είναι να γεννήσω και δε θα το καταλάβω! 

Χαχχα τους άλλους πόνους θα του καταλάβεις....;) σε περνάνε απαρατήρητοι χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Πότε έχεις;;;

Πάλι καλά!!!! Εγώ με αυτά π σ είπα δεν νιώθω κ τόσο καλά..  χθες λέω γενναω αχχαχα.. τόσο αισιόδοξη...

 

Την πεμπτη..

Χαχαχ ελα ρε συ θα αντεξειις αλλες 4 εβδομαδες εστωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι πόνους!? Περιόδου είχα εχθές αυτούς που έχουμε πριν την περίοδο έλεγα θα γεννήσω χααχα! Γεγονός πως φοβάμαι ότι θα είναι να γεννήσω και δε θα το καταλάβω! 

Οταν ερθει η ωρα θα το καταλαβεις ;ρ 

Ναιι τετοιους αλλα νομιζω οτι οταν ειναι να γεννησεις ποναει ταυτοχρονσ και η μεση μαζι με τη κοιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Την πεμπτη..

Χαχαχ ελα ρε συ θα αντεξειις αλλες 4 εβδομαδες εστωω

Εγώ  αντέχω αχαχχα.. Ο άλλος μέσα είναι ζορικος...(πιο ζορικος από τι πρώτο μου που και έξω είναι Ταρζάν αχαχχα)

Να σ στείλω πμ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Οταν ερθει η ωρα θα το καταλαβεις ;ρ 

Ναιι τετοιους αλλα νομιζω οτι οταν ειναι να γεννησεις ποναει ταυτοχρονσ και η μεση μαζι με τη κοιλια

Χαχαχ δε με βολεύει αυτό που της λες γτ έτσι είναι πλέον οι συσπάσεις μ.. Αλλά ασυντονιστές ευτυχως αχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ  αντέχω αχαχχα.. Ο άλλος μέσα είναι ζορικος...(πιο ζορικος από τι πρώτο μου που και έξω είναι Ταρζάν αχαχχα)

Να σ στείλω πμ;

Ναι καλεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχχα τους άλλους πόνους θα του καταλάβεις....;) σε περνάνε απαρατήρητοι χαχαχ

Ρε κορίτσια ναι αλλά αν κάνω συσπάσεις χορις πόνους! Και αν δεν πονάω πως θα το καταλάβω!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Ρε κορίτσια ναι αλλά αν κάνω συσπάσεις χορις πόνους! Και αν δεν πονάω πως θα το καταλάβω!??? 

Οι συσπάσεις προ τοκετού είναι πολλά ςφορες χωρίς πόνο... 

Οι άλλες σε γονατίζουν χαχαχχα

Μπορεί να σπάσουν τα νερά σου ή κα έχεις αίμα..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε μήπως η @mommy96 είναι η πρώτη γιατί όλο και το γυροφέρνει! κ θα γεννήσει κ Ελλάδα! [smilie=binkybaby.g:

Οι συσπάσεις του τοκετού θα πονάνε, πήγα σε ένα μαθημα ανωδυνου τοκετου κ μου λεει τώρα πια το λέμε προετοιμασία γονεικότητας, γιατί το ανώδυνο είναι ψέμα! με το καλημέρα σας χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Οι συσπάσεις προ τοκετού είναι πολλά ςφορες χωρίς πόνο... 

Οι άλλες σε γονατίζουν χαχαχχα

Μπορεί να σπάσουν τα νερά σου ή κα έχεις αίμα..  

Το ποιο πιθανό είναι να δω αίμα και να το καταλάβω αλλιώς άστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Για να δούμε μήπως η @mommy96 είναι η πρώτη γιατί όλο και το γυροφέρνει! κ θα γεννήσει κ Ελλάδα! [smilie=binkybaby.g:

Οι συσπάσεις του τοκετού θα πονάνε, πήγα σε ένα μαθημα ανωδυνου τοκετου κ μου λεει τώρα πια το λέμε προετοιμασία γονεικότητας, γιατί το ανώδυνο είναι ψέμα! με το καλημέρα σας χαχαχ

Χαχχα Αντε είστε μαζί μάλλον απλα η @mommy96 είναι δύο βδομάδες μετά από εσένα περίπου!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Για να δούμε μήπως η @mommy96 είναι η πρώτη γιατί όλο και το γυροφέρνει! κ θα γεννήσει κ Ελλάδα! [smilie=binkybaby.g:

Οι συσπάσεις του τοκετού θα πονάνε, πήγα σε ένα μαθημα ανωδυνου τοκετου κ μου λεει τώρα πια το λέμε προετοιμασία γονεικότητας, γιατί το ανώδυνο είναι ψέμα! με το καλημέρα σας χαχαχ

Χαχαχ οχιιι  σ αφήνω την πρωτιά... ? ?

ανώδυνου Ε χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Το ποιο πιθανό είναι να δω αίμα και να το καταλάβω αλλιώς άστα! 

Η νερα... Η αφόρητο πόνοι χωρίς σταματημό για πάνω από 1 ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Η νερα... Η αφόρητο πόνοι χωρίς σταματημό για πάνω από 1 ωρα...

Να δουμε λίγο έμεινε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Με το καλό το μωράκι.σου !!!!! Συγχαρητήρια για την απόφαση σ 

Κ εγώ αγοράκι...:) 

 

Αχ κι άλλη αγορομανα..:) :) η απόφαση ήταν δύσκολη αλλα μόλις γεννήσω θα αλλάξει κ αυτό το συναίσθημα ότι δεν είμαι η κλασσική παντρεμένη μαμά με σύζυγο..:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα Κατερίνα κ καλώς ήρθες!! Μπράβο σου που αποφάσισες να το κρατήσεις, θα δικαιωθείς μόλις το κρατήσεις το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Με το καλό! Και εγώ αγοράκι έχω που κλωτσάει παντού. Ο Αύγουστος μου φαίνεται πιο ζόρικος απ τον Ιούλιο, ζεσταίνομαι πάρα πολύ, νυστάζω, έχω βαρύνει κιόλας... άντε κ όλα αυτά θα περάσουν σε λίγο! 
Τι κάνουν κ τα υπόλοιπα κοριτσάκια;;

Καλώς σας βρήκα .:) :) Έλεγα κ εγώ ότι είμαι η μόνη παραπονιάρα έγκυος που γκρινιάζει για την ζέστη,τις κλωτσιές κ την ταλαιπωρία του μετρό..:) :) κι αλλο αγοράκι..:) η εγκυμοσύνη είναι μια φάση εξάσκησης υπομονής!!τώρα που μπήκα στον 8ο γίνεται χειρότερο γτ βρίσκει την κύστη μου κ την πιέζει..:) χαμός!!αλλά αξίζει αυτή η ταλαιπωρία γτ μεγαλώνει κ αυτό έχει σημασία..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγω εχω κοριτσακιι? αλλα εχω ηδη ενα γιο που κλεινει τα δυο σε λιγες μερες!!

Άρα έχεις ήδη μια εμπειρια πως είναι η εγκυμοσύνη..εγώ στα τυφλά εντελώς..;) Μια κλασσική γκρινιάρα έγκυος που την κλωτσαει κ δεν βολεύεται όταν ξαπλώνει..η πιθανή ημερομηνία τοκετού είναι 17 Οκτωβρίου οπότε έχω ακόμα καιρό να γκρινιαξω για την ταλαιπωρία.. τα αγοράκια είναι πάντα η αδυναμία της μαμάς..;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Άρα έχεις ήδη μια εμπειρια πως είναι η εγκυμοσύνη..εγώ στα τυφλά εντελώς..;) Μια κλασσική γκρινιάρα έγκυος που την κλωτσαει κ δεν βολεύεται όταν ξαπλώνει..η πιθανή ημερομηνία τοκετού είναι 17 Οκτωβρίου οπότε έχω ακόμα καιρό να γκρινιαξω για την ταλαιπωρία.. τα αγοράκια είναι πάντα η αδυναμία της μαμάς..;) ;)

Έχουμε ίδια πητ.!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerina sk είπε:

Αχ κι άλλη αγορομανα..:) :) η απόφαση ήταν δύσκολη αλλα μόλις γεννήσω θα αλλάξει κ αυτό το συναίσθημα ότι δεν είμαι η κλασσική παντρεμένη μαμά με σύζυγο..:) 

Όλα θα πάνε καλά:* 

Α εμένα είναι ο 2ος γιος.. Έχω κ ένα μικρό 2χρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...