Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

elpizv na gennhsoyme eykola kai grhgora!  εχω αρχισει και σκεφτομαι τον πονο κλπ!

εχω παρει την κουνια μας εφεραν πορτ μπεμπε καθησμα αυτοκινητου ριλαξ και πηγα τζαμπο και πηρα διαφορα μικρο πραγματα !εσυ μονο λικνο θες να παρεις εε να φανταστω τα αλλα τα εχεις????

Χαχα

. Τπτ δεν.εχω.τα έχω όλα Ελλάδα...

Είχε σπάσει από τ τζάμπο στ μικρο μ .. Μια χαρά είναι.!!!!

 

Μόνο 2.3 ρούχα έχω π πήρα εδώ..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

elpizv na gennhsoyme eykola kai grhgora!  εχω αρχισει και σκεφτομαι τον πονο κλπ!

εχω παρει την κουνια μας εφεραν πορτ μπεμπε καθησμα αυτοκινητου ριλαξ και πηγα τζαμπο και πηρα διαφορα μικρο πραγματα !εσυ μονο λικνο θες να παρεις εε να φανταστω τα αλλα τα εχεις????

Καλά ένα τακ  θα πονεσουμε... άνθρωπο βγάζουμε ?? Αλλά τ ξεχνάς μετά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλά ένα τακ  θα πονεσουμε... άνθρωπο βγάζουμε ?? Αλλά τ ξεχνάς μετά.

 

Τα ξεχνάς μετά το θεμα ειναι πριν τι γίνεται χαχα! Και εσύ πότε λες να ξεκινήσεις τα ψώνια!? Έχεις ήδη αργήσει!!! Θα πάρεις από όλα δηλαδή!? Εγώ ρουχαλάκια δε πείρα πολλά τελικά γιατί όποιος έρχετε θα φέρνει ρουχαλάκια φαντάζομαι οπωτε μη πάνε και χαμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τα ξεχνάς μετά το θεμα ειναι πριν τι γίνεται χαχα! Και εσύ πότε λες να ξεκινήσεις τα ψώνια!? Έχεις ήδη αργήσει!!! Θα πάρεις από όλα δηλαδή!? Εγώ ρουχαλάκια δε πείρα πολλά τελικά γιατί όποιος έρχετε θα φέρνει ρουχαλάκια φαντάζομαι οπωτε μη πάνε και χαμένα! 

Καλά πάρε να έχεις μερικά.  Γτ συνήθως φέρνουμε αρκετά μεγαλύτερα....!!!!Η δίνουν λεφτά (δε ξέρω πως τ έχετε)

 

Έχω αργήσει γτ  έχω αλλά.θεματα....

Και ναιιιι θέλω αποοοολα.... 

Τι έχεις πάρει μέχρι τώρα;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλά πάρε να έχεις μερικά.  Γτ συνήθως φέρνουμε αρκετά μεγαλύτερα....!!!!Η δίνουν λεφτά (δε ξέρω πως τ έχετε)

 

Έχω αργήσει γτ  έχω αλλά.θεματα....

Και ναιιιι θέλω αποοοολα.... 

Τι έχεις πάρει μέχρι τώρα;

 

Δεν ξέρω για μεγαλύτερα αλλά για λεφτά οι πιο άσχετοι δε νομίζω! Εννοώ χρήματα θα δώσουν οι ποιο κοντινοί! Άρα θα μου φέρουν φαντάζομαι ένα σορό! 

Μας έδωσαν την κούνια το ριλαξ το καθησμα αυτοκινήτου το καλάθι όλα δηλαδή και εμείς αγοράσαμε μπανακι τα είδη υγηηνης πετσετουλες σαμπουάν ψαλιδακια μπιμπερό πιπιλες και από ρουχαλάκια σκέψου 6-7 ζιπουνακια και φορμακια 3 μόνο! Τι ξεχνάω τι άλλο χρειαζόμαστε για πες!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δεν ξέρω για μεγαλύτερα αλλά για λεφτά οι πιο άσχετοι δε νομίζω! Εννοώ χρήματα θα δώσουν οι ποιο κοντινοί! Άρα θα μου φέρουν φαντάζομαι ένα σορό! 

Μας έδωσαν την κούνια το ριλαξ το καθησμα αυτοκινήτου το καλάθι όλα δηλαδή και εμείς αγοράσαμε μπανακι τα είδη υγηηνης πετσετουλες σαμπουάν ψαλιδακια μπιμπερό πιπιλες και από ρουχαλάκια σκέψου 6-7 ζιπουνακια και φορμακια 3 μόνο! Τι ξεχνάω τι άλλο χρειαζόμαστε για πες!? 

Άντε μονο τοσα λίγα ρούχα;;;πόσους συγγενείς έχεις...;;;

Μπιμπερό κ πιπιλες  γτ; πρώτα δες αν θα θηλάσεις. Κ μετά ποιος θα τα αρέσει Σ να μάρκα... δε τους αρέσουν όλα... 

 

Φαρμακείο μωρού.... πολλές πάνες Όχι το.διοο νούμερο μεγαλώνουν.γρηγορα....

Κάλτσες...

Μπουφάν εξόδου...

Υπνοσακο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Σελτεδακια... Αυτά τα λεπτά πάνε αγκαλιάςς... τι άλλο;;;:////

Χαχαχα καλημέρα! Λοιπών σελτεδακια πείρα αν κ δεν έχω καταλάβει που χρησιμεύουν! Πάνες θα πάρω από τον άλλο μήνα όπου βρησκω προσφορά θα περνώ! Δεν αγόρασα προίκα γιατί πήρα ότι θα χρειαστεί τους πρώτους μήνες πχ δεν πήρα σεντονακια για την κούνια αλλά πήρα ότι χρειάζετε για το πορτ μπεμπέ! Όσο για την πιπίλα πήρα μια για ώρα ανάγκης κ βλέπουμε το ίδιο κ τα μπιμπερό κ να θηλάζω ασω δεν έχω σκοπό να θήλασω για πάρα πολύ καιρό! Αυτό βέβαια που δε κατάλαβα γιατί λένε πάνω τα μπιμπερο 0_6 μετά δεν κανουν!? Όσο για τα ρούχα σιγά σιγά φαντάζομαι καμία 15αρια θα μ φέρουν κ αν έχουν τα μωρακια τρελή ανάπτυξη θα πάνε χαμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα καλημέρα! Λοιπών σελτεδακια πείρα αν κ δεν έχω καταλάβει που χρησιμεύουν! Πάνες θα πάρω από τον άλλο μήνα όπου βρησκω προσφορά θα περνώ! Δεν αγόρασα προίκα γιατί πήρα ότι θα χρειαστεί τους πρώτους μήνες πχ δεν πήρα σεντονακια για την κούνια αλλά πήρα ότι χρειάζετε για το πορτ μπεμπέ! Όσο για την πιπίλα πήρα μια για ώρα ανάγκης κ βλέπουμε το ίδιο κ τα μπιμπερό κ να θηλάζω ασω δεν έχω σκοπό να θήλασω για πάρα πολύ καιρό! Αυτό βέβαια που δε κατάλαβα γιατί λένε πάνω τα μπιμπερο 0_6 μετά δεν κανουν!? Όσο για τα ρούχα σιγά σιγά φαντάζομαι καμία 15αρια θα μ φέρουν κ αν έχουν τα μωρακια τρελή ανάπτυξη θα πάνε χαμένα 

Καλημέρα.... τα σελτεδακια αν θυμάμαι κλ.. Είναι  γ την αλλαγή της πάνας (ναιλον η μια μεριά κ ύφασμα η άλλη) 

 

Οι πάνες αγκαλιά για να μην ακουμπάει πάνω σε Αλλά υφάσματα π δεν έχουν πλυθεί.. γτ επισκέψεις κτλ ...

0.6 έχουν (νομίζω γτ δεν έδωσα μόνο για νερο του είχα ένα μικρό) πάει με βάση τ τρυπούλα της θηλής  ν μην πνίγει το μωρό ειδικά στην  αρχή π πνίγεται εύκολα με τα πάντα.... 

 

Για τ φαρμακείο του μην ξεχάσεις...(περιποίηση αφαλόυ)  

Ουφ πρέπει κ γω να ψάχνω σιγά σιγά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα.... τα σελτεδακια αν θυμάμαι κλ.. Είναι  γ την αλλαγή της πάνας (ναιλον η μια μεριά κ ύφασμα η άλλη) 

 

Οι πάνες αγκαλιά για να μην ακουμπάει πάνω σε Αλλά υφάσματα π δεν έχουν πλυθεί.. γτ επισκέψεις κτλ ...

0.6 έχουν (νομίζω γτ δεν έδωσα μόνο για νερο του είχα ένα μικρό) πάει με βάση τ τρυπούλα της θηλής  ν μην πνίγει το μωρό ειδικά στην  αρχή π πνίγεται εύκολα με τα πάντα.... 

 

Για τ φαρμακείο του μην ξεχάσεις...(περιποίηση αφαλόυ)  

Ουφ πρέπει κ γω να ψάχνω σιγά σιγά ??

Οκ οπωτε λίγα πραγματάκια ακόμα! Αυτά για την περιποίηση αφαλόυ μπορώ να τα πάρω και ποιο κάτω έτσι δεν είναι! Θέλω μόλις μπορώ στο μήνα μου να τα έχω βέβαια! Γιατί μπορεί να μη κρατιέται χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Οκ οπωτε λίγα πραγματάκια ακόμα! Αυτά για την περιποίηση αφαλόυ μπορώ να τα πάρω και ποιο κάτω έτσι δεν είναι! Θέλω μόλις μπορώ στο μήνα μου να τα έχω βέβαια! Γιατί μπορεί να μη κρατιέται χαχα

Τα θες σίγουρα πριν την.γεννα...!!!!!! 

 

Εγώ δε έχω χαχα.. Πότε θα προλάβω... 

Καλά κ στο μικρο π είχα ένα δωμάτιο λουξ με τα πάντα μέσα.. κοιμοταν στη μέση στ κρεβάτι μας χαχαχαχχαχα.... πάνε τα καλά στρώματα πάει η κούνια... Μόνο για παιχνίδι  ήθελε. . 

Κ τώρα δε πάει καλά η αλλαγή στ δωμάτιο του κ δε θέλει ακόμα..  με ζητάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Τα θες σίγουρα πριν την.γεννα...!!!!!! 

 

Εγώ δε έχω χαχα.. Πότε θα προλάβω... 

Καλά κ στο μικρο π είχα ένα δωμάτιο λουξ με τα πάντα μέσα.. κοιμοταν στη μέση στ κρεβάτι μας χαχαχαχχαχα.... πάνε τα καλά στρώματα πάει η κούνια... Μόνο για παιχνίδι  ήθελε. . 

Κ τώρα δε πάει καλά η αλλαγή στ δωμάτιο του κ δε θέλει ακόμα..  με ζητάει... 

Ξεκινά για να προλάβεις! Ωχ με το μικρό άμα σε ζητάει ακόμα τώρα που θα έρθει το μωρό θα γίνεται χαμός ε!? Τώρα θα πρέπει να βάλεις το μεγάλο στο δωμάτιο και να έχεις το μωρουλι δίπλα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Ξεκινά για να προλάβεις! Ωχ με το μικρό άμα σε ζητάει ακόμα τώρα που θα έρθει το μωρό θα γίνεται χαμός ε!? Τώρα θα πρέπει να βάλεις το μεγάλο στο δωμάτιο και να έχεις το μωρουλι δίπλα σου! 

Άμα δε θέλει δε μπορώ να τον πιέσω.. θα φέρω αντίθετα αποτελσμστα...

Μάλλον όλοι μαζί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Άμα δε θέλει δε μπορώ να τον πιέσω.. θα φέρω αντίθετα αποτελσμστα...

Μάλλον όλοι μαζί...

Χαχα άμα χωραται! Αλλά νομίζω θα υπαρ χ ει τρόπος να του εξηγήσεις να παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα άμα χωραται! Αλλά νομίζω θα υπαρ χ ει τρόπος να του εξηγήσεις να παει

Χαχα μπα... αν δε θέλει... προσπαθώ... αλλαααα κουράζομαι... Κ κποια στιγμή τ παρατάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια! Εύχομαι να είστε όλες καλά! 
Τι νέα; Εγώ ζεσταίνομαι πολύ κ έχω δυσφορία στην αναπνοή ώρες ώρες..
@mommy96 το μπουφάν εξόδου είναι απλώς ένα μπουφάν για όταν θα το βγάζω βόλτα έξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Kαλημέρα κοριτσάκια! Εύχομαι να είστε όλες καλά! 
Τι νέα; Εγώ ζεσταίνομαι πολύ κ έχω δυσφορία στην αναπνοή ώρες ώρες..
@mommy96 το μπουφάν εξόδου είναι απλώς ένα μπουφάν για όταν θα το βγάζω βόλτα έξω;

Καλημέρα.. εδώ επειδή θ κάνει πολύ κρύο θα του πάρω από νωρίς αυτό τ ολόσωμο μπουφάν  ...

Ολόσωμη φόρμα εξόδου γράψε Γκουγκλ κ θα δεις πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να είστε καλά! Ήθελα κάπου να μοιραστώ την ανησυχια μου! Τσακώθηκα πολύ με τον αντρα μου αλλα το θέμα δεν είναι αυτό είναι ότι νευυριασα και ταραχτικα πολύ και φοβάμαι μήπως έκανα κακό στο εμβριακι μου αν πάθει κάτι θα τρελαθώ! Λέτε να είναι καλά!!!!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να είστε καλά! Ήθελα κάπου να μοιραστώ την ανησυχια μου! Τσακώθηκα πολύ με τον αντρα μου αλλα το θέμα δεν είναι αυτό είναι ότι νευυριασα και ταραχτικα πολύ και φοβάμαι μήπως έκανα κακό στο εμβριακι μου αν πάθει κάτι θα τρελαθώ! Λέτε να είναι καλά!!!!?? 

Μην αγχωνεσαιι καλα θα ειναι!! Και εγω συνηθως απο νευρα αλλο τιποταα!!ηρεμησε και θα δεις οτι θα ειναι μια χαραα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Μην αγχωνεσαιι καλα θα ειναι!! Και εγω συνηθως απο νευρα αλλο τιποταα!!ηρεμησε και θα δεις οτι θα ειναι μια χαραα

Φοβαμαι πάρα πολύ γιατί ενώ έχω νεύρα σε όλη την εγκυμοσύνη πρώτη φορά βγήκα από τα ρούχα μου και έσπασα πράγματα του σπιτιού! Νιώθω απίστευτες τύψεις για το μωρό!.με ψιλό πονάει και η κοιλια μου και φοβήθηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Φοβαμαι πάρα πολύ γιατί ενώ έχω νεύρα σε όλη την εγκυμοσύνη πρώτη φορά βγήκα από τα ρούχα μου και έσπασα πράγματα του σπιτιού! Νιώθω απίστευτες τύψεις για το μωρό!.με ψιλό πονάει και η κοιλια μου και φοβήθηκα 

Λογικα επειδη αγχωθηκες θα ειναι! Φαε κατι γλυκο και ξαπλωσε και θα δεις που θα αρχισει να στριφογυρναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Λογικα επειδη αγχωθηκες θα ειναι! Φαε κατι γλυκο και ξαπλωσε και θα δεις που θα αρχισει να στριφογυρναει

Σε ευχαριστώ έφαγα δύο μπισκοτάκια αλλά τίποτα ας ελπίσω επειδή είμαι ακόμα σε ένταση γι αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσάκια! Τι γίνεστε;; 

@Mamounitsa όλα καλα; πώς είσαι τώρα; 

εγώ την παρασκευή το βράδυ έτρεχα να φροντίσω μια γάτα που ήταν χτυπημένη κ έπεσα απ τη σκάλα του σπιτου.. τα είδα όλα, ούτε να κλάψω δε μπορούσα. Ευτυχώς δεν είχα αίμα, τον ένιωθα τον μπεμπη κ όλο το σκ το πέρασα σπίτι πολύ ξάπλα. Ο γοφός μου με πονάει μεχρι σήμερα. Έχω πολύ άγχος να δω το μωρό, τι θεση έχει, πώς είναι ο τράχηλος, ο πλακούντας, όλα αυτα.. έχω να το δω 4 βδομάδες. Ελπίζω την Παρασκευή να έχω ραντεβού γιατί έλειπε ο γιατρός.. ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...