Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικο?


pangipot

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ειναι υπεροχο συναισθημα θα τρελαθεις μολις ακουσεις την καρδουλα του!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!παρε χαρτομαντηλα μαζι σου χα χα χα!!!????❤❤❤❤

Ναιιιιιι την ακούσαμε κ μεις!!!! Πετάω απο την χαρά μου κ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει... Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Αύριο θα κάνω κάποιες εξετάσεις κ ραντεβού πάλι την τρίτη!!! Επιτέλους ηρεμησα λίγο κ μου έφυγε το άγχος.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 6 λεπτά, ο/η Linako είπε:

Ναιιιιιι την ακούσαμε κ μεις!!!! Πετάω απο την χαρά μου κ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει... Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Αύριο θα κάνω κάποιες εξετάσεις κ ραντεβού πάλι την τρίτη!!! Επιτέλους ηρεμησα λίγο κ μου έφυγε το άγχος.. ????

Τέλεια!!!! Να το χαρείς λοιπόν από εδώ και πέρα!! Όλα θα πάνε καλά.. πόσο είναι το μικρούλη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Ναιιιιιι την ακούσαμε κ μεις!!!! Πετάω απο την χαρά μου κ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει... Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Αύριο θα κάνω κάποιες εξετάσεις κ ραντεβού πάλι την τρίτη!!! Επιτέλους ηρεμησα λίγο κ μου έφυγε το άγχος.. ????

Συγχαρητήρια κοπελα μ δεν ειναι υπεροχο να ακους την καρδουλα απο ενα τοσο δα πλασματακι!!!και ργω δεν μπορω να το πιστεψω ακομη πιστευω πως οταν αρχιζεις να υο νιωθεις τοτε υο καταλαβαινεις καλυτετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Συγχαρητήρια κοπελα μ δεν ειναι υπεροχο να ακους την καρδουλα απο ενα τοσο δα πλασματακι!!!και ργω δεν μπορω να το πιστεψω ακομη πιστευω πως οταν αρχιζεις να υο νιωθεις τοτε υο καταλαβαινεις καλυτετα!!!!

Ήταν τόσο περιεργο να βλέπεις μια τόσο μικρή κουκιδουλα κ αυτή η κουκιδα να έχει καρδούλα κ να χτυπάει.. Μοναδικό συναίσθημα.. Την Παρασκευή κλείνουμε 7 εβδομαδες.. 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω αν εσείς έχετε βγάλει τρίχες στην κοιλιτσα.. Εγώ δεν είχα ποτέ κ τώρα έχω βγάλει κ δεν μου αρέσουν καθόλου..  Βέβαια δεν ρώτησα τη γιατρό αν μπορώ να κάνω αποτρίχωση αλλά φοβάμαι ότι ακόμη είναι πολύ νωρίς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Ήταν τόσο περιεργο να βλέπεις μια τόσο μικρή κουκιδουλα κ αυτή η κουκιδα να έχει καρδούλα κ να χτυπάει.. Μοναδικό συναίσθημα.. Την Παρασκευή κλείνουμε 7 εβδομαδες.. 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω αν εσείς έχετε βγάλει τρίχες στην κοιλιτσα.. Εγώ δεν είχα ποτέ κ τώρα έχω βγάλει κ δεν μου αρέσουν καθόλου..  Βέβαια δεν ρώτησα τη γιατρό αν μπορώ να κάνω αποτρίχωση αλλά φοβάμαι ότι ακόμη είναι πολύ νωρίς.. 

Εμεις την κυριακη γινομαστε 8 εβδομαδων!!!!????εγω ειχα απο πριν θεμα με τριχοφυια και ειδικα στο πρωσοπο τωρα δεν μπορω να κανω λειζερ και απλα τις βγαζω με το τσιμπιδακι!!!ειναι απο τις ορμονες ρωτησε το γιατρο σ καλυτερα τι μπορεις να κανεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είπε ότι το λέιζερ στο πρόσωπο δεν απαγορεύεται. Μόνο στην κοιλιά και στο μπικίνι απαγορεύεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είπε ότι το λέιζερ στο πρόσωπο δεν απαγορεύεται. Μόνο στην κοιλιά και στο μπικίνι απαγορεύεται! 

Το εχω ακουσει και εγω αλλα το φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ρωτήσω την Τριτη που θα πάω.. Ελπίζω να μου πει ότι μπορώ να τις κάνω με κερι.. Δεν ειχα ποτέ στην κοιλια κ τώρα με ενοχλούν πολύ... Μπανακι στη θαλάσσα λέτε να μας αφήσουν;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Linako είπε:

Θα ρωτήσω την Τριτη που θα πάω.. Ελπίζω να μου πει ότι μπορώ να τις κάνω με κερι.. Δεν ειχα ποτέ στην κοιλια κ τώρα με ενοχλούν πολύ... Μπανακι στη θαλάσσα λέτε να μας αφήσουν;;; 

Εγω ρωτησα το γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα απλα μου ειπε να  εχει ζεστανει καλα η θαλασσα και να μην ειναι κρυα γτ οταν πας να μπεις να μην κανει συσπασεις η μητρα απο το κρυο νερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Εγω ρωτησα το γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα απλα μου ειπε να  εχει ζεστανει καλα η θαλασσα και να μην ειναι κρυα γτ οταν πας να μπεις να μην κανει συσπασεις η μητρα απο το κρυο νερο!!!

Αρα μας βλέπω τον Αύγουστο να μπαίνουμε.. Αν κ στη Χαλκιδική που έχουμε σπίτι είναι πάντα κρύα η θαλασσα οποτε δεν με βλέπω να κάνω μπάνιο φέτος... ???

Δεν πειράζει όμως.. Του χρόνου θα παω με το πλασματακι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου επιτρέπει μπάνια κανονικά. Απλά αλλάζω μαγιό αμέσως και κάθομαι κανένα 15 λεπτο στη θάλασσα για να μην κρυώνω. Μου είπε ότι το κολύμπι είναι η καλύτερη άσκηση στην εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...