Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαιος..ο πιο ευωδιαστος μηνας!!ποσες ξεκιναμε την τελευταια μας προσπαθεια πριν το καλοκαιρι??


Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

πες το ψεματα!καλα ειδα στο αλλο θεμα γις τις 9 βλαστοκυστουλες σου κ ενθουσιαστηκα! μιλαμε εισαι πολυ δυνατη!!! 

εισαι πιο ανεβασμενη το τελευταιο διαστημα κ πολυ χαιρομαι!θελω να ανεβουμε ολες @nikona @peacock και οι λοιπες!

τι καλα θα ηταν μια μερα που καποια ειναι ανεβασμενη να το μετεφερε κ στις αλλες!ετσι δεν θα ημαστε ποτε down!

Τι να τι κσνω τη ποσοτητα οταν μου λειπει η εμφυτρυση; Πφφφ! Τεσπα... Θα δειξει... Συμφωνω παντως με @nikona για οσα σου ειπε! Εισαι γλυκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Κορίτσια μου το Σάββατο πάω για ωοληψια και το κλείνω εδώ για να μην αγχωθώ παραπάνω από όσο τώρα. ;)

Min anxwnese ola tha pane kala na eisai iremi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τι να τι κσνω τη ποσοτητα οταν μου λειπει η εμφυτρυση; Πφφφ! Τεσπα... Θα δειξει... Συμφωνω παντως με @nikona για οσα σου ειπε! Εισαι γλυκα! 

Ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!

Ειπαμε θα εστιαζουμε στα θετικα και θα βελτιωσουμε τα αρνητικα!Οποτε εισαι πολυ τυχερη που εχεις τοσες βλαστοκυστουλες και θελουμε τον καλο θεουλη κ την καλη μας τυχη να βαλουν το χερακι τους και να εχουμε κ καλη εμφυτευση την επομενη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Κορίτσια μου το Σάββατο πάω για ωοληψια και το κλείνω εδώ για να μην αγχωθώ παραπάνω από όσο τώρα. ;)

Με το καλο Ηλεκτρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ElektraGr είπε:

Κορίτσια μου το Σάββατο πάω για ωοληψια και το κλείνω εδώ για να μην αγχωθώ παραπάνω από όσο τώρα. ;)

καλή επιτυχια!!! Ευχομαι ο Μαιος να εξακολουθει να εναι τυχερος ως το τελος του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια έχω 6 δεξιά από 10 εως 15 χιλ. και αριστερα 2 11αρια κ 1μικρο. Ωοληψια Τετάρτη. Αντε κ ο Θεος μαζί μας... Αυτός ο μήνας μας ταιριάζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ourania είπε:

Εγω κοριτσια έχω 6 δεξιά από 10 εως 15 χιλ. και αριστερα 2 11αρια κ 1μικρο. Ωοληψια Τετάρτη. Αντε κ ο Θεος μαζί μας... Αυτός ο μήνας μας ταιριάζει...

μπραβο.....αισιοδοξια θελει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ourania είπε:

Εγω κοριτσια έχω 6 δεξιά από 10 εως 15 χιλ. και αριστερα 2 11αρια κ 1μικρο. Ωοληψια Τετάρτη. Αντε κ ο Θεος μαζί μας... Αυτός ο μήνας μας ταιριάζει...

Μπραβο ουρανια! Με το καλοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!ειμαι καινούργια στην παρέα σας!!!δε θα σας πω όλα τα δυσάρεστα που μου έχουν συμβεί κάνω μόνο θετικές σκέψεις!!την επόμενη Πέμπτη πάω για εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων!!!Τον Μάρτιο έκανα ωοληψια με βραχύ πρωτόκολλο!!μου πήραν 18 ωαρια,γονιμοποιηθηκαν τα 13,εφτασα σε 6 βλαστοκύστες!!Σε αυτές τις 6 βλαστοκύστες αποφασίσαμε να κάνουμε βιοψία γιατί μια εξέταση του συζύγου έδειξε ότι υπήρχαν κάποιοι δεικτες γονίδιων ανεβασμένοι!!!Η βιοψία έδειξε ότι οι 4 βλαστοκύστες μου είχαν χρωμοσωμικες ανωμαλίες και έτσι μου έμειναν 2 τέλειες!!!!(ξέρω και το φυλο)!!!!Η αγωνία μου είναι πολύ μεγάλη αλλά για πρώτη φορά νοιώθω ότι όλα θα πάνε καλά!!!ξέρω ότι μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. @elviraice όλα να σου πάνε τέλεια. Καλά πως κ σου είπαν το φύλο? Συνηθως δεν το κάνουν...

Εμένα κορίτσια όλο δυσκολίες. Αν κ έπρεπε να πάμε Τρίτη για ωοληψία λόγω κολλήματος του άντρα μου με την δουλειά πάμε Τετάρτη. Δευτέρα έπρεπε να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις κ είναι όλα κλειστά, άρα θα πάω αυριο να τις κάνω. Αντε να δω τι άλλο θα στραβώσει μέχρι την εμβρυομεταφορά... Αλλά επειδή στραβώνουν όλα αρχίζω και είμαι αισιόδοξη. Ποτέ δεν κατάφερα κάτι με τον ευκολο τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ourania ήταν στην απάντηση της βιοψίας!!!είναι λίγο τρομακτικό να το ξέρεις γιατί πια έχεις εικόνα και ονειρεύεσαι περισσότερο από την άλλη το είδα πιο θετικά σαν να τα έχω ήδη!!!!

ΚΑΙ από πειρα στο λέω ότι στραβώνει για καλό γίνεται τελικά!!!!Μόνο αισιοδοξία θέλει και όλα θα πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2018 at 9:02 ΜΜ, ο/η ElektraGr είπε:

Κορίτσια μου το Σάββατο πάω για ωοληψια και το κλείνω εδώ για να μην αγχωθώ παραπάνω από όσο τώρα. ;)

Καλη επυτιχια ολα καλα να πανε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ourania είπε:

Εγω κοριτσια έχω 6 δεξιά από 10 εως 15 χιλ. και αριστερα 2 11αρια κ 1μικρο. Ωοληψια Τετάρτη. Αντε κ ο Θεος μαζί μας... Αυτός ο μήνας μας ταιριάζει...

Ολα καλα θα πανε θετικη σκεψη και καλα αποτελεσματα να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Καλησπέρα!!!ειμαι καινούργια στην παρέα σας!!!δε θα σας πω όλα τα δυσάρεστα που μου έχουν συμβεί κάνω μόνο θετικές σκέψεις!!την επόμενη Πέμπτη πάω για εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων!!!Τον Μάρτιο έκανα ωοληψια με βραχύ πρωτόκολλο!!μου πήραν 18 ωαρια,γονιμοποιηθηκαν τα 13,εφτασα σε 6 βλαστοκύστες!!Σε αυτές τις 6 βλαστοκύστες αποφασίσαμε να κάνουμε βιοψία γιατί μια εξέταση του συζύγου έδειξε ότι υπήρχαν κάποιοι δεικτες γονίδιων ανεβασμένοι!!!Η βιοψία έδειξε ότι οι 4 βλαστοκύστες μου είχαν χρωμοσωμικες ανωμαλίες και έτσι μου έμειναν 2 τέλειες!!!!(ξέρω και το φυλο)!!!!Η αγωνία μου είναι πολύ μεγάλη αλλά για πρώτη φορά νοιώθω ότι όλα θα πάνε καλά!!!ξέρω ότι μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε!!!!

Με το καλο η εμβρυομεταφορα ολα καλα να πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elviraice είπε:

@ourania ήταν στην απάντηση της βιοψίας!!!είναι λίγο τρομακτικό να το ξέρεις γιατί πια έχεις εικόνα και ονειρεύεσαι περισσότερο από την άλλη το είδα πιο θετικά σαν να τα έχω ήδη!!!!

ΚΑΙ από πειρα στο λέω ότι στραβώνει για καλό γίνεται τελικά!!!!Μόνο αισιοδοξία θέλει και όλα θα πάνε καλά!!!!

εννοεις προεμφυτευτικο εκανες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Καλησπέρα!!!ειμαι καινούργια στην παρέα σας!!!δε θα σας πω όλα τα δυσάρεστα που μου έχουν συμβεί κάνω μόνο θετικές σκέψεις!!την επόμενη Πέμπτη πάω για εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων!!!Τον Μάρτιο έκανα ωοληψια με βραχύ πρωτόκολλο!!μου πήραν 18 ωαρια,γονιμοποιηθηκαν τα 13,εφτασα σε 6 βλαστοκύστες!!Σε αυτές τις 6 βλαστοκύστες αποφασίσαμε να κάνουμε βιοψία γιατί μια εξέταση του συζύγου έδειξε ότι υπήρχαν κάποιοι δεικτες γονίδιων ανεβασμένοι!!!Η βιοψία έδειξε ότι οι 4 βλαστοκύστες μου είχαν χρωμοσωμικες ανωμαλίες και έτσι μου έμειναν 2 τέλειες!!!!(ξέρω και το φυλο)!!!!Η αγωνία μου είναι πολύ μεγάλη αλλά για πρώτη φορά νοιώθω ότι όλα θα πάνε καλά!!!ξέρω ότι μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε!!!!

Καλη επιτυχια ευχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elviraice θα ήθελες να μου πεις τι εννοεις οτι βρεθηκαν καποιοι δεικτες γονιδιων ανεβασμενοι στον συζυγο;

Τι εξέταση δηλαδη ειναι αυτη; Εγινε προληπτικα ή υπηρχε καποια ενδειξη;

Συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα θα θελα να μαθω αποκλειστικα για ενημερωτικους λογους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα Κάνε μου όσες ερωτήσεις θέλεις!!!αν μέσα από την δική μου εμπειρία μπορώ να βοηθήσω κάποια κοπέλα θα είναι ευλογία!!!!

Λοιπόν να ξεκινήσω λίγο από την αρχή!!!είχα 3 εγκυμοσύνες μια παλινδρομη και 2 βιοχημικές!και 2 αποτυχημένες σπερματεχυνσεις!!παρόλο που όλες οι εξετάσεις μας σχετικά ήταν καλές πέρα από την αντίσταση στην ινσουλινη που έχω ο γιατρός μου μα προέτρεψε να κάνουμε μια εξέταση που λέγεται fish και γίνεται στο σπέρμα!!!αυτή έδειξε ότι ο άντρας εκ γενετής έχει το γονίδιο 18 και 22 σε ποσοστό πάνω από 2.5!!αυτό σήμαινε ότι οι αποβολές μου ήταν λόγω χρωμοσωμικων ανωμαλιών!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

@nikona ευχαριστώ πολύ!!!! 

@antzy9 Ναι PGD έκανα! Και πραγματικά δοξαζω το Θεό που το έκανα γιατί τώρα ξέρω ότι έχω ελπίδες!!!!

και εγω περιμενω το αποτελεσμα προεμφυτευτικου!!! αλλα με 1 βλαστοκυστη.....εγω τον κανω λόγω 3 φυσικων παλινδρομων!!! μακαρι να φτασω κ εγω για πρωτη φορα σε ετ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...