Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαιος..ο πιο ευωδιαστος μηνας!!ποσες ξεκιναμε την τελευταια μας προσπαθεια πριν το καλοκαιρι??


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μακαρι να ακουσεις τα καλυτερα νεα!

Me peiran mou eipan oti ta 6 gonimopoiithikan kai oti to Savvato paw gia emvruometafora tha einai moroula mou eipan!!!!!Paw na diavasw ti einai???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Me peiran mou eipan oti ta 6 gonimopoiithikan kai oti to Savvato paw gia emvruometafora tha einai moroula mou eipan!!!!!Paw na diavasw ti einai???

Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Castrop rauxel είπε:

Me peiran mou eipan oti ta 6 gonimopoiithikan kai oti to Savvato paw gia emvruometafora tha einai moroula mou eipan!!!!!Paw na diavasw ti einai???

Μπραβο συγχαρητηρια!!! Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια sos πάω για εμβρυομεταφορα αύριο και έχω πονους χαμηλά!!!είχατε το ίδιο??είναι από τα φάρμακα?φοβάμαι μη κάνει συσπάσεις η μήτρα και το αποβάλλει!!!είμαι ξάπλωμενη συνέχεια!!φοβάμαι όμως πολύ!!!δε το έχω πει σε κανέναν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια sos πάω για εμβρυομεταφορα αύριο και έχω πονους χαμηλά!!!είχατε το ίδιο??είναι από τα φάρμακα?φοβάμαι μη κάνει συσπάσεις η μήτρα και το αποβάλλει!!!είμαι ξάπλωμενη συνέχεια!!φοβάμαι όμως πολύ!!!δε το έχω πει σε κανέναν!!!

με το καλο κοριτσι!!! ομως πρεπει οπωσδηποτε να παρεις τον γιατρο σου και να τον ενημερωσεις.εκανες προσφατα ωοληψια? ισως επαθες ηπια υπερδιεγερση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz ευχαριστώ για την απάντηση!!!ωοληψια είχα κάνει πριν 2 μήνες!!δεν είναι Αυτό!!πήρα τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ και να πάρω ένα spasmoapotel!!!ελπίζω να πάνε όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια sos πάω για εμβρυομεταφορα αύριο και έχω πονους χαμηλά!!!είχατε το ίδιο??είναι από τα φάρμακα?φοβάμαι μη κάνει συσπάσεις η μήτρα και το αποβάλλει!!!είμαι ξάπλωμενη συνέχεια!!φοβάμαι όμως πολύ!!!δε το έχω πει σε κανέναν!!!

Το πιθανότερο ειναι οτι το προκαλουν τα φαρμακα. 

Τωρα οταν λες πονους δεν μπορουμε να καταλαβουμε τι ακριβως εννοεις. Πονους ποσο δυνατους;

Εγω ειχα κατι τσιμπηματακια πριν την πρωτη ετ. Ενιωθα οτι θα αδιαθετησω και οταν πηγαμε για την ετ μου ειπε ο γιατρος οτι δεν θα αδιαθετησω λογω των φαρμακων τα νιωθω αυτα τα τσιμπημακια. 

Το καλυτερο ειναι να μιλησεις με τον γιατρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona Ναι σαν πονους περιόδου τσιμπήματα!!!τελοσπαντων προσπαθώ να μην έχω άγχος!!!!όλα καλά θα πάνε!!!!Ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!αύριο στις 13:00 όλα θα πάρουν τον δρόμο τους!!!εύχομαι σε όλες μας εδώ να πάνε όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel μπραβο κούκλα. Όλα καλά θα πάνε. Εγω πάλι σκατουλες πατημένες. ΑΠο 8 ωοθηλάκια 2 ωάρια κ αυτά της κακιάς ώρας. Αυριο θα ξέρουμε αν γονιμοποιήθηκε κανένα και αν υπαρχει ελπίδα. Ο γιατρός είναι ελαφρώς αισιόδοξος (γιατι, μόνο αυτός ξέρει). Εγώ πάλι καθόλου. Τέλος οι διεγέρσεις για εμένα. Αν ξαναπάμε θα είναι σε φυσικό κύκλο. Δεν μου ξαναδίνει φάρμακα γιατι δεν αξίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

@nikona Ναι σαν πονους περιόδου τσιμπήματα!!!τελοσπαντων προσπαθώ να μην έχω άγχος!!!!όλα καλά θα πάνε!!!!Ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!αύριο στις 13:00 όλα θα πάρουν τον δρόμο τους!!!εύχομαι σε όλες μας εδώ να πάνε όλα καλα!!!

Καλη επιτυχια!!!! Με το καλο αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ourania είπε:

@Castrop rauxel μπραβο κούκλα. Όλα καλά θα πάνε. Εγω πάλι σκατουλες πατημένες. ΑΠο 8 ωοθηλάκια 2 ωάρια κ αυτά της κακιάς ώρας. Αυριο θα ξέρουμε αν γονιμοποιήθηκε κανένα και αν υπαρχει ελπίδα. Ο γιατρός είναι ελαφρώς αισιόδοξος (γιατι, μόνο αυτός ξέρει). Εγώ πάλι καθόλου. Τέλος οι διεγέρσεις για εμένα. Αν ξαναπάμε θα είναι σε φυσικό κύκλο. Δεν μου ξαναδίνει φάρμακα γιατι δεν αξίζει.

Ουρανια ευχομαι αυτα τα δυο να γονιμοποιηθουν και να ειναι τα τυχερα σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια sos πάω για εμβρυομεταφορα αύριο και έχω πονους χαμηλά!!!είχατε το ίδιο??είναι από τα φάρμακα?φοβάμαι μη κάνει συσπάσεις η μήτρα και το αποβάλλει!!!είμαι ξάπλωμενη συνέχεια!!φοβάμαι όμως πολύ!!!δε το έχω πει σε κανέναν!!!

Mporei na ftaiei kai to anxws sou egw lew na iremiseis gt avrio prepei na ta upodexteis me iremia kali epituxia gia avrio!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ourania είπε:

@Castrop rauxel μπραβο κούκλα. Όλα καλά θα πάνε. Εγω πάλι σκατουλες πατημένες. ΑΠο 8 ωοθηλάκια 2 ωάρια κ αυτά της κακιάς ώρας. Αυριο θα ξέρουμε αν γονιμοποιήθηκε κανένα και αν υπαρχει ελπίδα. Ο γιατρός είναι ελαφρώς αισιόδοξος (γιατι, μόνο αυτός ξέρει). Εγώ πάλι καθόλου. Τέλος οι διεγέρσεις για εμένα. Αν ξαναπάμε θα είναι σε φυσικό κύκλο. Δεν μου ξαναδίνει φάρμακα γιατι δεν αξίζει.

Min apogoiteuesai kai auta ta duo mporoun na feroun egkumosini min ta paratas exw akousei kai auta pou den einai toso kalis poiotitas fernoun egkumosini...Min apokleis tipota!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elviraice είπε:

@jazz ευχαριστώ για την απάντηση!!!ωοληψια είχα κάνει πριν 2 μήνες!!δεν είναι Αυτό!!πήρα τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ και να πάρω ένα spasmoapotel!!!ελπίζω να πάνε όλα καλα

Ε τότε σίγουρα θα πάνε ολα καλά! Με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@jazz!! Kαλησπερα! Πώς εισαι;;;

Καλά είμαι κοριτσάκι μου!!! Μπαίνω που και που αλλα δεν προλαβαίνω να κανω follow up!!!!?  πρέπει να περάσω 2η φορα επιτροπή κ απο Σεπτέμβρη με το καλο να κάνω την3η προσπαθεια. Εσύ πως εισαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου!!! Μπαίνω που και που αλλα δεν προλαβαίνω να κανω follow up!!!!?  πρέπει να περάσω 2η φορα επιτροπή κ απο Σεπτέμβρη με το καλο να κάνω την3η προσπαθεια. Εσύ πως εισαι;; 

Με το καλο jazz. Ολα να σας πανε καλα.

Κι εγω σιγα σιγα θα κανω την δευτερη διεγερση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!!!!είμαι αισιόδοξη!!!εύχομαι και σε εσάς το καλύτερο!!!είναι η πρώτη μου εξωσωματική και ελπίζω η τελευταία!!!φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

Με το καλο jazz. Ολα να σας πανε καλα.

Κι εγω σιγα σιγα θα κανω την δευτερη διεγερση. 

ευχαριστω πολυ!!! Κι εσυ με το καλο γλυκια μου!! Ευχομαι δυνατα ωαρια και πολλα γερα εμβρυάκια!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!  Θα σας πω μόνο πως έχω δύο πανέμορφα εμβρυάκια.  Λέω στον εαυτό μου πως είμαι ήδη έγκυος. Είμαι χαλαρή.  Ξάπλα μόνο αλλά επειδή δεν την παλεύω περπατώ λίγο στο σπίτι μέχρι την βεράντα. 12 Ιουνίου έχουμε χοριακή.  Μέχρι τότε πίνω φιλισιν,  πρεζολον,  6 στο σύνολο την μέρα ουτροτζεστάν Π-Μ-Β, κολπική προγεστερονη βασκλορ και ιβορ αντιπηκτικες ενεσάκια.  Όλα αυτά θα είναι η καθημερινότητα μας μέχρι το πρώτο τρίμηνο. Το αντράκι μου μας προσέχει πολύ .

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που ναι σε φάση ωοληψίας,  μεταφοράς και χοριακή. 

@ourania εσύ να είσαι αισιόδοξη μόνο και όλα καλά θα πάνε. 

Φιλιά πολλά κορίτσια μου και πολύ ηρεμία 

.. Και μόνο χαμόγελα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Θα σας πω μόνο πως έχω δύο πανέμορφα εμβρυάκια.  Λέω στον εαυτό μου πως είμαι ήδη έγκυος. Είμαι χαλαρή.  Ξάπλα μόνο αλλά επειδή δεν την παλεύω περπατώ λίγο στο σπίτι μέχρι την βεράντα. 12 Ιουνίου έχουμε χοριακή.  Μέχρι τότε πίνω φιλισιν,  πρεζολον,  6 στο σύνολο την μέρα ουτροτζεστάν Π-Μ-Β, κολπική προγεστερονη βασκλορ και ιβορ αντιπηκτικες ενεσάκια.  Όλα αυτά θα είναι η καθημερινότητα μας μέχρι το πρώτο τρίμηνο. Το αντράκι μου μας προσέχει πολύ .

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που ναι σε φάση ωοληψίας,  μεταφοράς και χοριακή. 

@ourania εσύ να είσαι αισιόδοξη μόνο και όλα καλά θα πάνε. 

Φιλιά πολλά κορίτσια μου και πολύ ηρεμία 

.. Και μόνο χαμόγελα. :)

Ευχομαι τεράστια χοριακή. Να νιώθεις ηδη εγκυοςκαλα κανεις!! Με το καλο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...