Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θεραπεία serpafar


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η klio27 είπε:

Δεν πειράζει κάποια στιγμή θα γίνει. Θα κάνεις πρόκληση και αυτό το μήνα?

Μου είπε ο γιατρός μου οτι του φαινονται πολύ ύποπτα τα συμπτωματα για τις μέρες που τα εχω και μου είπε να περιμενουμε τουλάχιστον μια εβδομαδα ακόμα μήπως δεν αδιαθετησω  και να κινηθουμε αναλόγως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Goan είπε:

Μου είπε ο γιατρός μου οτι του φαινονται πολύ ύποπτα τα συμπτωματα για τις μέρες που τα εχω και μου είπε να περιμενουμε τουλάχιστον μια εβδομαδα ακόμα μήπως δεν αδιαθετησω  και να κινηθουμε αναλόγως

Συγνωμη Αφού δεν αδιαθετησες πως ξέρεις ότι δεν είσαι έγκυος... Γιατί έτσι όπως το είπες νόμιζα αδιαθετησες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Goan είπε:

Εκανα χοριακη βγήκε αρνητικη αλλά ο γιατρός ηταν σίγουρος οτι είμαι γιαυτό μου είπε να περιμενουμε λιγο

Λοιπον σήμερα απο το μεσημέρι κ μετα εμφανίστηκε αίμα με πολλά υγρά στο χαρτί αλλά στο σερβιετακι σχεδόν καθόλου απο το απόγευμα κ μετα όμως μαζί με το κατακόκκινος αίμα έχω και λιγα καφέ που δεν τα είχα ποτε αυτά στην περίοδο τι λέτε να είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια μου χρόνια πολλά σας ξαναγράφω εδώ λοιπόν...3ος μήνας θεραπείας Μ.Πεμοτη έκανα την ένεση κ από Μ.Παρασκευη έως κ σήμερα έχω συνέχεια πόνους στην κοιλιά κ στη δεξιά ωοθήκη...είναι φυσιολογικό; Και κάτι ακόμα όταν κάναμε το κολπικό είχα ένα στην αριστερή και 2 στην δεξιά κ το ένα ειδικά ήταν πάρα πολύ μεγάλο και καλό...περιμένω απόψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...