Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Άσχετο αλλά τώρα την θυμήθηκα.... η @Castrop rauxel έχει να μας πει νέα καιρό....τι να έγινε?

Edw eimai ta eipa ta nea mou egw koritsi mou dustuxos arnitiko!!!alla kai egw exw parei idi mpros kai paw gia tin deuteri dunamika!!!!O theos exei ta sxedia tou oso emeis prospathoume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Τη διαβαζω στα τοπικς με τις εξωσωματικες. Θα μπει να μας τα πει και εδω αν θελει.

Xaxaxaxa ade kale pou???sto fb???pes mou oti katalaves oti eimai egw????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Τη διαβαζω στα τοπικς με τις εξωσωματικες. Θα μπει να μας τα πει και εδω αν θελει.

Ti na sas pw koritsia mou den ta lew edw gt den thelw na sas xalaw tin sizitisei padws sinexeia diavazw ti grafete!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Edw eimai ta eipa ta nea mou egw koritsi mou dustuxos arnitiko!!!alla kai egw exw parei idi mpros kai paw gia tin deuteri dunamika!!!!O theos exei ta sxedia tou oso emeis prospathoume!!!

Καλημέρα!Εύχομαι να είναι και η τυχερή σου!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Xaxaxaxa ade kale pou???sto fb???pes mou oti katalaves oti eimai egw????????

@Castrop rauxel νομιζω εννοει εδω στο μαμμυλαντ αλλα σε αλλες συζητησεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Ti na sas pw koritsia mou den ta lew edw gt den thelw na sas xalaw tin sizitisei padws sinexeia diavazw ti grafete!!!?????

Δε μας χαλας τιποτα, ίσα ίσα να σου πω εδω περα ως γενικου περιεχομενου εχει και γελιο εχει και κλαψα όλα τα χει! χιχιιχιχιχ. Η επομενηφορα θα ειναι τυχερη και οπως σου ειχα πει και στο αλλο τοπικ, εσυ ειδικα εχεις μια ευλογια, έχεις ήδη ενα παιδακι να σε περιμενει σπιτι για αγκαλιτσες οποτε θα ρθει και το επομενο εκει που δεν το περιμενεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης καλημερίζω άπασες τις κορασίδες. Χτες πέρασα υπέροχα και τις συγκεκριμένες φίλες! Χαλαρώσαμε και τα ειπαμε πολυ! Σημερα νυστάζω απεριοριστα, εχω ραντεβού στη διάρκεια της ημέρας και ανυπομονώ να γυρίσω σπιτι και λιώσω στον καναπέ τόσο, ώστε να πάρει το σχήμα εχμμ...γκουχ γκουχ, ξέρετε τινος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κόρες! Παρασκευή σήμερα λατρεμένη μέρα ❤! Γενεθλιαζεται και ο σύζυγος  οπότε έχουμε πορεία?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια κόρες! Παρασκευή σήμερα λατρεμένη μέρα ❤! Γενεθλιαζεται και ο σύζυγος  οπότε έχουμε πορεία?.

Να τον χαίρεσαι!!!!!! Ευχομαι ό,τι ποθείτε και γρήγορα και με το πολυποθητο. Στο λεω εγώ απο δω μέσα που καταλαβαινομαστε, γιατι η αντιστοιχη ευχή από θειαδες και συγγενεις δεν ειναι το ίδιο ευχάριστη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Να τον χαίρεσαι!!!!!! Ευχομαι ό,τι ποθείτε και γρήγορα και με το πολυποθητο. Στο λεω εγώ απο δω μέσα που καταλαβαινομαστε, γιατι η αντιστοιχη ευχή από θειαδες και συγγενεις δεν ειναι το ίδιο ευχάριστη :P

Χαχαχαχαχα όντως δεν είναι αλλά όχι από συγγενείς....με αυτούς δεν έχω κανένα θέμα και από τις 2 πλευρές είναι πολύ διακριτικοι....ο περίγυρος είναι η πληγή.Πάω για νυχακια....τα λέμε μετά.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!! χρονια πολλα στον συζηγο !!! 

ναι κοριτσια πηρα εχθες το γιατρο και μιλησαμε μου λεει να κοψω οπωσδηποτε τους αγωνες ενταξει λογικο το περιμενα και  μου ειπε να κανω γυμναστικη αλλα νορμαλ να μην κοπανιεμε και καλα εννοιτε οταν μεινω με πολυ προσοχη κανενα πιλατες η γιοκα για εγκυους!! οποτε μεσα τα κεφαλια!!

παρασκευουλα σημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις απανταχου ομορφες!!

@zoi.ko να τον χαιρεσαι και να ειστε παντα γεροι κ αγαπημενοι!

καλε τι χαμος με τα νυχια αυτες τις μερες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat οντως αυτες οι βραδιες ειναι πολυ ωραιες...κυριως αν την επομενη δεν εχεις κ ξυπνημα! γιατι αν εχεις πιει κ ενα κρασακι παραπανω.....το πρωι κουδουνι!

@anni7 λογικο αυτο που ειπε ο ντοκ. δεν ξερω αν το εχεις ξαναπει, τι αθλημα κανεις? εγω παντως οταν εμεινα εκανα πιλατες και ο γιατρος ειχε πει να μην κανω τπτ το πρωτο τριμηνο κ μετα ηρεμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

εκανα ενα μελιντζανομωβ! Χαλασε ο καιρος οποτε λεω να ξεκινησω να τα ξανοιγω απο Μαρτιο μερια. Τωρα αυτα 2 βδομαδες θα μεινουν ετσι οποτε την επομενη φορα πιο ανοιχτο!. Εσυ??

Καλημέρααααα! Εγώ ροζ-μωβ τριανταφυλλί! Με το ζόρι να φέρω την άνοιξη! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας ?Πολλές συζητήσεις και σκορπιστηκαμε χαχα γενικού? Μάλιστα ότι θέλει η καθεμιά μας γράφει χαμός θα γίνει. Τι κάνετε? Εγώ τα έχω Σκουρυνει και πολύ από Κατά ξανθά καστανό σκούρο ,κρίμα στα ντεκαπζα και τη ταλαιπωρία αντε πάλι από την αρχή. Ακόμη βαστάει ο ΚαΙρος Δεν είναι για ξανοιγματα παρά πέρα Πάσχα και βλέπουμε. Τι μαγειρεύουμε σήμερα?Για Ν ακούσω ιδεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 απο μικρη εγω εκανα στιβο ετσι διαλεξα να σπουδαζω γυμναστικη ακαδημεια ημουνα αθλητρια τωρα ασχολουμαι μονο προπονιτικα σε παιδακια και για μενα προπονηση και τα τελυταια πεντε χρονια κανω κινγκ μποξ !! ναι και μενα το ιδιο μου ειπε οτι τωρα μονο πυλατες αμα θελω και φυσικα οταν μεινω στο πρωτο τριμηνο τπτ μεχρι να δουμε οτι ειναι οκ και μετα μου ειπε οταν δουμε πως παει η εγκυμοσυνη μπορω να κανω γιοκα η πυλατες για εγκυους !! κοιτα απο οτι μου ειπε παιζει παντα ο οργανισμος δλδ μου ειπε οτι εσυ μου γυμναζεσαι μια ζωη δε χρειαζεται να το κοψω τελειως απλα το πρωτο τριμηνο και οταν δουμε οτι ειναι ολα καλα μπορω να κανω μια ασκησ φυσικα πιο ελεφρυα!! ενταξει να σου πω το περιμενα και απο  μονη μου το σκεφτομουνα οποτε τελος του μηνα εχω τους αγωνες θα παρω μερος και μετα τελος θα κανω πυλατες και ενδυναμωση με προσοχη και μετα αν μεινω με το καλο εγκυος θα το χαιρετησω που λεμε !!! και τωρα που περνω μερος ξερω οτι δε εει γινει τπτ γιατι αυτο το μηνα δε καναμεκαι προσπαθειες λογο αλλον θεματων οποτε να φυγει ο μηνας και τον επομενο μεσα τα κεφαλια !! σορρυ για το τεραστιο ποστ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ετσι ειναι οπως τα λες. ειναι τελειως διαφορετικα για σενα που εισαι αθλητρια σε σχεση με εμας. σιγουρα θα θελει κατι πιο ελαφρυ απο το αθλημα σου αλλα σιγουρα θα μπορεις να κανεις κατι αν πηγαινουν ολα καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα σας ?Πολλές συζητήσεις και σκορπιστηκαμε χαχα γενικού? Μάλιστα ότι θέλει η καθεμιά μας γράφει χαμός θα γίνει. Τι κάνετε? Εγώ τα έχω Σκουρυνει και πολύ από Κατά ξανθά καστανό σκούρο ,κρίμα στα ντεκαπζα και τη ταλαιπωρία αντε πάλι από την αρχή. Ακόμη βαστάει ο ΚαΙρος Δεν είναι για ξανοιγματα παρά πέρα Πάσχα και βλέπουμε. Τι μαγειρεύουμε σήμερα?Για Ν ακούσω ιδεες

Μπα μην ανησυχεις. Εδω μεσα η καθεμια λεει ο,τι θελει και για καποιο λογο μια χαρα τα βρισκουμε. Χαχαχαχαχ. Καλα με το μαγειρεμα  βαριεμαι παρα πολυ σημερα. Δεν ξεπαγωσα και τιποτα. Αν δεν εχει κανει κατι η μαμα μου να της το κλεψω, λεω κανα σπανακορυζο μπας και κανω, γιατι εχουμε τρελαθει στο κρεας. Για τα μαλλια αστα να ξεκουραστουν λιγο γιατι αν το φυσικο σου ειναι πιο σκουρο η αληθεια ειναι ταλαιπωρουνται πολυ με τα ντεκαπαζ!

@anni7 λογικο αυτο που σου ειπε ειδικα για το κικ μποξινγκ γιατι εχει βαθμο μεγαλης επικινδυνοτητας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83ναι να σου πω ειμαι ετοιμη εννοω ξερεις το θελω ενα μωρο πολυ οποτε δε με ενοχλει να χαλαρωσω φυσικα το να κανω ομως κατι ειναι καλο ετσι εχω διαβασει βοηθαει και στην ψυχολογια και σε πονους μεσης κτλ στην εγκυμοσυνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια γλυκα χρονια πολλα για το συζυγο @zoi.ko

Μπραβο @Kat-Cat που περασες ωραια! 

Κ τα νυχακιαααα...τελεια κοριτσια.

Λοιπον, ξυπνησα πρωι πρωι να παω για την επαναληπτικη χοριακη κ ο μικροβιολογος μου ελειπε, ε οκ λεω κ πηγα παρακατω...

Κοριτσια κ μου ειπαν οτι οι τιμες απο εργαστηριοσε εργαστηριοαλλαζουν κ θα χω αποκλιση...

Κ πως θα καταλαβω αν διπλασιαστηκε;;; κ πως θα καταλαβει κ ο γιατρος μου; τα αποτελεσματα βγαινουν στις 6:30,

Κ εγω αν κ σ αυτη τη φαση δεν μπορω να κανω κατι, αγχωνομαι για το πως θα ερμηνευτουν τα αποτελεσματα. Κ αν πανε ολα καλα πως θα το καταλαβω αφου εχω μετρησεις αποαλλο εργαστηριο;;; πφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catναι ναι μου εκανε και πλακα μου λεει αρκετο ξυλο εφαγες !! 

ρε κοριτσια κατι ασχετο δε ξερω τι να μαγειρεψω σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα κοριτσια γλυκα χρονια πολλα για το συζυγο @zoi.ko

Μπραβο @Kat-Cat που περασες ωραια! 

Κ τα νυχακιαααα...τελεια κοριτσια.

Λοιπον, ξυπνησα πρωι πρωι να παω για την επαναληπτικη χοριακη κ ο μικροβιολογος μου ελειπε, ε οκ λεω κ πηγα παρακατω...

Κοριτσια κ μου ειπαν οτι οι τιμες απο εργαστηριοσε εργαστηριοαλλαζουν κ θα χω αποκλιση...

Κ πως θα καταλαβω αν διπλασιαστηκε;;; κ πως θα καταλαβει κ ο γιατρος μου; τα αποτελεσματα βγαινουν στις 6:30,

Κ εγω αν κ σ αυτη τη φαση δεν μπορω να κανω κατι, αγχωνομαι για το πως θα ερμηνευτουν τα αποτελεσματα. Κ αν πανε ολα καλα πως θα το καταλαβω αφου εχω μετρησεις αποαλλο εργαστηριο;;; πφφφφφφφ

καλε μην αγχωνεσαι. Θα του πεις οτι η τιμη ειναι απο αλλο εργαστηριο αρχικα και αν σου πει να την επαναλαβεις και στο δικο σου θα το κανεις Την τριτη. Επισης ξερω και γω, και ποοοοοοση αποκλιση να χουν? Ε, δε θα χουν και 500 μοναδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catναι ναι μου εκανε και πλακα μου λεει αρκετο ξυλο εφαγες !! 

ρε κοριτσια κατι ασχετο δε ξερω τι να μαγειρεψω σημερα!!!!

και η καρεν πΑΝΩ εχει το ιδιο προβλημα αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g να σου πω και εγω τοε εχω διαβασει εδω για την διαφορα που μπορει να εχουνε τα εργαστηρια αλλα να σου πω κατι δε νομιζω να εχει τοσο μεγαλη εννοω ο διπλασιασμος θα φανει που σου ευχομαι ναι ειναι τεραστια !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g καλημέρα.. τι μπέρδεμα είναι αυτό; ηρέμησε όμως, γιατί θεωρώ ότι ο γυναικολόγος θα καταλάβει τα αποτελέσματα και μετά πόσο μεγάλη απόκλιση να υπάρχει καλέ; 
@anni7 καμιά μακαρονάδα;; ή μπουκίτσες κοτόπουλο αλά κρεμ; πεθαίνω για κρέμα γάλακτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...