Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat κ εγω αυτο χαζεύω τώρα. Κοίτα κ η μαμα μου που ηταν 45 κιλα στις εγκυμοσυνες της φαινοταν μετα τον 6ο κ αυτο λιγο. Παίζουν αυτά. Και εγω πλακα εφτασα με τους εμετούς και δεν νομίζω οτι θα φανει κατι μεχρι τον 6ο.

xmmmm αρα καλες οι αναγουλες αδυνατιζουν. Εχω τοση ορεξη για φαγητο ως ανθρωπος, που αν με το καλο μεινω ποτε εγκυος, δε θα με σωσει τιποτα απο το να γινω φακλανα περαν του να εχω αναγουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

xmmmm αρα καλες οι αναγουλες αδυνατιζουν. Εχω τοση ορεξη για φαγητο ως ανθρωπος, που αν με το καλο μεινω ποτε εγκυος, δε θα με σωσει τιποτα απο το να γινω φακλανα περαν του να εχω αναγουλες.

Οταν θα μείνεις εγκυος πιστεύω θα φοβάσαι μην τρως βλακείες για το σπορακι σου και αναγουλες να μην έχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Οταν θα μείνεις εγκυος πιστεύω θα φοβάσαι μην τρως βλακείες για το σπορακι σου και αναγουλες να μην έχεις!!!

Δεν ξερω δεν ειμαι εγω αυτη... Μου χετε βαλει τοσα πολλα δεν πρεπει που σημερα τελικα εκανα ημιμονιμο μανικιουρ ενω πηγαινα για απλο. Ετσι για την αλητεια. αχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Δεν ξερω δεν ειμαι εγω αυτη... Μου χετε βαλει τοσα πολλα δεν πρεπει που σημερα τελικα εκανα ημιμονιμο μανικιουρ ενω πηγαινα για απλο. Ετσι για την αλητεια. αχαχχαχαχα

Ετσι ζηστο τωρα που μπορεις!!! Αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Δεν ξερω δεν ειμαι εγω αυτη... Μου χετε βαλει τοσα πολλα δεν πρεπει που σημερα τελικα εκανα ημιμονιμο μανικιουρ ενω πηγαινα για απλο. Ετσι για την αλητεια. αχαχχαχαχα

καλα αυτο το να γυρισω κ ξαναβγω ....σκοτωσε με καλυτερα! μπραβο! εισαι δυνατη!!! εχετε girls night?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Ημιμόνιμο κι εγώ στο κλαμπ! Έκανα χτες. Τελικά @Kat-Cat τι χρωματάκι έκανες?

εκανα ενα μελιντζανομωβ! Χαλασε ο καιρος οποτε λεω να ξεκινησω να τα ξανοιγω απο Μαρτιο μερια. Τωρα αυτα 2 βδομαδες θα μεινουν ετσι οποτε την επομενη φορα πιο ανοιχτο!. Εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλα αυτο το να γυρισω κ ξαναβγω ....σκοτωσε με καλυτερα! μπραβο! εισαι δυνατη!!! εχετε girls night?

και για μενα ειναι πολυυυυυυυυ δυσκολο αυτο. Γενικα τους λεω να βγαινουμε απευθειας μετα το γραφειο, αλλα με πηραν 2 καλες φιλες μου και τους ειπα αν δεν ειναι πολυ μακρυα εκει που θα παμε, και αν εχει καπου γυρω να παρκαρω θα ρθω. (Πολυ μακρυα δεν παμε τελικα, αλλα με το παρκαρισμα δεν πιστευω οτι θα το χω ευκολακι στη συγκεκριμενη περιοχη). Τελοσπαντων επειδη ειναι wine bar το μαγαζι και γενικα ΛΑΤΡΕΥΩ wine bars και ποικιλιες τυριων αλλαντικων και διαφορων τετοιων, θα κανω την καρδια μου πετρα :P Το ντυσιμο βαψιμο ειναι το χειροτερο κομματι, μετα οκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαχαχαχαχα καλό είναι να έχει ορέξεις γιατί???Βασικά πήγα στην ΩΡΛ μου γιατί με πονούσε λίγο το αυτί μου και πριν λίγο γύρισα.Η τύπισσα (την έχω 3 χρόνια) δεν παίζεται! Παντρεμένη 45χρ χωρίς παιδιά ακόμα.Από το καλοκαίρι που παντρεύτηκα με έτρωγε για παιδί και σήμερα που της είπα ότι ξεκινήσαμε μου έδωσε τέτοιο θάρρος και κουράγιο......της λέω μα είμαι 38!Και τι έγινε μου λέει έλα στο νοσοκομείο να δεις......όλες οι γιατροί και φίλες που έχω μετά τα 40 ξεκίνησαν και είναι όλες με υγιέστατα μωρά. Όταν δεν έχεις άγχος τα πάντα γίνονται! 

Έφυγα από το ιατρείο της και αισθανόμουν ότι πέταγα! Πραγματικά νιώθω super!!!!???

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat χαχαχαχαχα καλό είναι να έχει ορέξεις γιατί???Βασικά πήγα στην ΩΡΛ μου γιατί με πονούσε λίγο το αυτί μου και πριν λίγο γύρισα.Η τύπισσα (την έχω 3 χρόνια) δεν παίζεται! Παντρεμένη 45χρ χωρίς παιδιά ακόμα.Από το καλοκαίρι που παντρεύτηκα με έτρωγε για παιδί και σήμερα που της είπα ότι ξεκινήσαμε μου έδωσε τέτοιο θάρρος και κουράγιο......της λέω μα είμαι 38!Και τι έγινε μου λέει έλα στο νοσοκομείο να δεις......όλες οι γιατροί και φίλες που έχω μετά τα 40 ξεκίνησαν και είναι όλες με υγιέστατα μωρά. Όταν δεν έχεις άγχος τα πάντα γίνονται! 

Έφυγα από το ιατρείο της και αισθανόμουν ότι πέταγα! Πραγματικά νιώθω super!!!!???

 

 

Η αληθεια ειναι οτι πρεπει να ηρεμησουμε καπως. Εγω βρεθηκα για λιγο στο γραφειο με την κολλητη μου η οποια με ξεχεσε πατοκορφα σημερα, γιατι αντιληφθηκε οτι εχω αγχωθει με το θεμα. (σας εχω ξαναπει οτι δεν το συζηταω με τον εξω κοσμο γιατι δε θελω οποτε ουτε με αυτη), αλλα της ειπα καποια στιγμη ενα περιστατικο που με συγχυσε (απο αυτα που γνωστοι σου λενε αντε τι θα γινει ποτε θα κανεις παιδι), και μου ειπε οτι για να σε πειραξε που εσυ ολα τα παιρνεις στο χιουμορ, σημαινει οτι αγχωθηκες. Και γιατι αγχωθηκες? μπηκες ιντερνετ ε? Ε, και μετα ξεκινησε ενα ξεχεστηριο το οποιο εκλεισε λεγοντας μου ΟΛΑ ΘΑ ΡΘΟΥΝ (Ειναι γιατρος η συγκεκριμενη κολλητη). Μα πώς με καταλαβαινουν ετσι ολοι παντως.....Μπραβο ζοι.κο!!! Καλα εκανες και πηγες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε κοριτσακια. σας το λεω μεσα απο την καρδια μου. η φαση που ειστε ειναι πολυ ομορφη.

δεν εχετε ουτε ατυχιες πισω να σας αγχωνουν, ουτε μεγαλο διαστημα που προσπαθειτε (τυπου ενα χρονο) ωστε να μπαινουν ψιλοι στα αυτια. απολαυστε το! 

@zoi.ko κ εμενα με ποναει λιγο το αυτι...τι ειχες εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσεξτε αυτια τωρα αυτες τις μερες με τις υγρασιες! Τι να πω βρε Dim83 δεν ξερω, ουτως ή αλλως, εγω επειδη δε νιωθω και απολυτως τιποτα, ειδικα τυπου συμπτωματα, δεν καλλιεργω και ιδιαιτερες προσδοκιες καθε μηνα. Εχω αυτο το η ελπιδα πεθαινει τελευταια, αλλα ποτε δε νιωθω κατι που προμηνυει κατι αλλο. Αχ πρεπει να παω να ντυθω σιγα σιγα.....Μακαρι να γινοταν (και αυτο) μαγικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ναι πρέπει και επειδή με ξέρει,(από την πρώτη στιγμή που πήγα στο ιατρείο της δεσαμε πολύ με κάποιες ερωτήσεις της βρήκαμε πολλά κοινά)μου είπε να ΜΗΝ κοιτάζω στο internet!

@Dim83 καθαρισμό μου έκανε έπρεπε δλδ. δεν έχω κάτι άλλο παρόλα αυτά κοίταξε και λαιμό,μύτη....όλα Οκ απλά είναι ελάχιστα πληγωμένο το τύμπανο στο ένα αυτί.Μπατονετες δεν χρησιμοποιώ και τελικά είναι από τα ακουστικά του κινητού που βάζω πάντα όταν βγαίνω έξω για δουλειές κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko εχω μια ευαισθησια με τα αυτια. κ οσο μου λενε ολοι οι γιατροι να μην χρησιμοποιω μπατονετες τοσο εγω λυσσαω.anyway.

ναι ρε συ @Kat-Cat καταλαβαινω αυτο που λες, απλα γιατι να μην χαρειτε αυτη την ομορφη διαδικασια της προσπαθειας? αυτο λεω. κ δεν μιλαω εκ του ασφαλους. το εχω περασει. και αν συντρεχει λογος φυσικα κ να κλαψουμε κ να ανησυχησουμε κ να πεσουμε κ στα πατωματα αλλα ειναι κριμα να στεναχωριομαστε κ να αγχωνομαστε (πολυ) απο την αρχη. 

btw καλη διασκεδαση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko εχω μια ευαισθησια με τα αυτια. κ οσο μου λενε ολοι οι γιατροι να μην χρησιμοποιω μπατονετες τοσο εγω λυσσαω.anyway.

ναι ρε συ @Kat-Cat καταλαβαινω αυτο που λες, απλα γιατι να μην χαρειτε αυτη την ομορφη διαδικασια της προσπαθειας? αυτο λεω. κ δεν μιλαω εκ του ασφαλους. το εχω περασει. και αν συντρεχει λογος φυσικα κ να κλαψουμε κ να ανησυχησουμε κ να πεσουμε κ στα πατωματα αλλα ειναι κριμα να στεναχωριομαστε κ να αγχωνομαστε (πολυ) απο την αρχη. 

btw καλη διασκεδαση!!!

@Dim83 είναι ότι χειρότερο!Από παιδί ούτε η μάνα μου χρησιμοποιούσε όταν μας έκανε μπάνιο ο παιδίατρος το είχε απαγορέψει,άσε που επειδή δεν ξέρουμε μπορεί να κάνουμε ζημιά. Στο μικρό σου δαχτυλάκι ένα καθαρό λεπτό βαμβακερό πανάκι και τα καθαρίζεις.Μπαίνει όσο βαθιά χρειάζεται για να μην έχουμε θέματα.

@Kat-Cat λατρεύω το κρασί ειδικά κόκκινο ξηρό αλλά σε τέτοια μαγαζιά δεν πάω συχνά κυρίως λόγω μουσικής. Είμαι του πιο σκληρού ήχου??. Καλά να περάσεις και να φας!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! @Dim83 μου Ναι φθάσαμε σπιτάκι μας κ τακτοποιουμαστε σιγά σιγά. Από την Κατερίνη κ πάνω Ούτε σταγόνα βροχή. Θα συμφωνήσω ότι τα κορίτσια είναι όλα στην πολυυυ αρχή που κ τους επόμενους μήνες να μείνουν πάλι γρήγορα θεωρείται.

@Kat-Cat  τέτοιο χρώμα τα είχα τ Νοέμβριο! Καλά να περασεις απόψε! Να βγεις κ να τ χαρείς!

Αύριο κορίτσια κανονίσαν οι συναδέλφισσες μ καφεδάκι τ απόγευμα κ λέω να αφήσω τη μπουμπού με τ μπαμπά της κ να πάω. Πρωτη φορά θα είναι π θα βγω χωρίς τ μωρο. Δύο φορές την  έχω αφήσει να πάω γυναικολόγο κ δυο για νύχια. Να σας πω από τη μια έχω μεγάλη χαρά από την άλλη μ φαίνεται περίεργο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γεια σας κοριτσια! @Dim83 μου Ναι φθάσαμε σπιτάκι μας κ τακτοποιουμαστε σιγά σιγά. Από την Κατερίνη κ πάνω Ούτε σταγόνα βροχή. Θα συμφωνήσω ότι τα κορίτσια είναι όλα στην πολυυυ αρχή που κ τους επόμενους μήνες να μείνουν πάλι γρήγορα θεωρείται.

@Kat-Cat  τέτοιο χρώμα τα είχα τ Νοέμβριο! Καλά να περασεις απόψε! Να βγεις κ να τ χαρείς!

Αύριο κορίτσια κανονίσαν οι συναδέλφισσες μ καφεδάκι τ απόγευμα κ λέω να αφήσω τη μπουμπού με τ μπαμπά της κ να πάω. Πρωτη φορά θα είναι π θα βγω χωρίς τ μωρο. Δύο φορές την  έχω αφήσει να πάω γυναικολόγο κ δυο για νύχια. Να σας πω από τη μια έχω μεγάλη χαρά από την άλλη μ φαίνεται περίεργο.

@Diwni μπραβο που φτασατε σπιτακι σας. παντα οταν γυριζω απο καπου λεω οτι ωραιες οι εκδρομες κ οι βολτες αλλα σαν το σπιτακι τπτ.

ναι λογικο που νιωθεις ετσι. κ η αδερφη μου ετσι ακριβως...σαν να την ακουω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko εχεις δικιο για μπατονετες και ειμαι και εγω μανιακη και με πιανει απο την πολλη μπατονετα φαγουρα στο αυτι, και ο ΩΡΛ μου ειπε οτι δεν εχω αφησει τιποτα κει μεσα και ειναι λογικη η φαγουρα. Τωρα προσπαθω να τη βαζω εστω 2 φορες τη βδομαδα. Παλια εκανα καθε μερα.

@Dim83 Δικιο εχεις και εσυ και η κολλητη που με εκραξε. Εγω προσωπικα ειμαι πολυ πιο κουλ απο ο,τι ημουν τον πρωτο δευτερο μηνα και αυτο γιατι οπως ξαναειπα προσγειωθηκα, σταματησα το ιντερνετ, και επισης ευτυχως τελικα δε νιωθω συμπτωματα ωστε να τα μεταφραζω αλλιως και τελικα να τρω ηττα

@Diwni Να βγεις εννοειται!!!! και πολυ αντεξες μη σου πω. Εγω ειμαι καλοπερασακιας και εχω την εντυπωση οτι θα βγαινα και νωριτερα. Θα περασεις τελεια με τις φιλες και θα ξεφυγεις απο τη ρουτινα!

Σας φιλω ολες, και θα τα πουμε, αν εχει ξεμεινει καμια το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko τα ξερω αυτα. απο παιδακι τα ιδια παθαινω. βαζω μυαλο για λιγο καιρο αλλα μετα ξαναρχιζω τις βλακιες. ψυχασθενης παιδι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 αυτό ξανα πες το! Σαν τ σπίτι σ πουθενά!

@Kat-Cat Εγώ λογικά ότι ώρα κ να μπεις κάπου εδώ θα είμαι. Έχουμε ολονυχτιες τ τελευταίο ενάμιση μήνα.

@zoi.ko δηλ τι μουσική προτιμάς εξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko τα ξερω αυτα. απο παιδακι τα ιδια παθαινω. βαζω μυαλο για λιγο καιρο αλλα μετα ξαναρχιζω τις βλακιες. ψυχασθενης παιδι μου....

Κάπως έτσι ήταν ένας φίλος και πριν 8 χρόνια έκανε τυμπανοπλαστικη και έστρωσε χαρακτήρα. Θέλει πολύ προσοχή και ειδικά το καλοκαίρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni μου και έξω και μέσα metal.Από 13χρ. λάτρεψα το είδος και δεν σταμάτησα ποτέ.Κάποτε είχα και συγκρότημα χαχα.Εντάξει δεν έχω θέμα όταν πάω για καφέ κλπ. αλλά όταν βγαίνω νύχτα δεν μπορώ να πάω σε άλλο μαγαζί και ειδικά σε σκυλάδικο.Εκτός..... κι αν έχω πιεί από πρίν.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko χαχαχ τ εντελώς αντίθετο εγώ! Μόνο ελληνικά! Βέβαια όταν βγαίνω έξω θέλω χαλαρή μουσική. 

@Kat-Cat δεν είμαι από τις γυναίκες π λένε α εγώ τ παιδί Μ δ τ αφήνω κτλ. Πριν γεννήσω έλεγα θα τ αφήνω κ για καφέ κ για φαγητό κ για κάνα διήμερο. Ούτε βέβαια να φτάσω στο άλλο ακρο να την αφήνω όλη μέρα σε γιαγιά κτλ. Θεωρώ ότι τ ζευγάρι θέλει κ λίγο χρόνο μόνο του. Θηλάζω κιόλας οπότε δ μπορούσα μέχρι τώρα. Τώρα π ξεκίνησε τις στερεές όμως άνετα μπορούν να την ξεγελάσουν με λίγο φρούτο κτλ. Θέλω να μαθαίνει κ με άλλους. Αύριο μεθαύριο θα γυρίσω στη δουλειά, θα λείπω νύχτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να πω μια καληνυχτα. @Diwni συμφωνω απολυτα για το.παιδι. θελει μετρο και βασικα εχεις αναγκη και συ χρονο για τον εαυτο σου. Καληνυχτιζω μπουζουκσουδες, χεβμεταλουδες, ροκουδες και τζαζουδες. Θα τα πουμε αυριο το πρωι. Παρεμπιπτοντως περασα παρα πολυ ωραια. Αχχχχχχ ειναι οι γυναικοπαρεες παντως. Εχουν μεγαλη χαρη και δαυτες. !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...