Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Χριστε μου!!!! Ντάξει προφανώς ομως μας κοροϊδεύουν και καλα προσφορά απο 657 , 160; κατσε σιγα μην μπαινουν και μέσα. 

Με τίποτα σιγά μη χάσει η επιχείρηση....γιατί για επιχειρήσεις μιλάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε η οδοντίατρος επειδή έχω ευαίσθητα δόντια και ούλα μου είχε πει κάποτε ότι το μωρό ασβέστιο παίρνει από τα δόντια και τα νύχια.... δεν ξέρω.Θυμάμαι φίλη που τα εβαφε και την είχα ρωτήσει και μου λέει:ε εντάξει για 2-3 μέρες.Για βαφή ξέρω ότι απαγορεύεται δια ροπάλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

κοριτσια εγω ασπρες εχω μερικες αλλα ειμαι ξανθια κ δεν φαινονται.  αλλα κ μελαγχρινη να ημουν...θα τα εβαφα.σιγα μην σκασω για τις τριχες.

νυχακι @Kat-Cat εγω κανω απλο. βεβαια κανω καθε βδομαδα (δεν μπορω να πηγαινω σε συναντησεις να ειναι τα χερια πανω στο τραπεζι κ το νυχι να ειναι χαλια) αλλα κ παλι εχω την τυχη τα νυχια μου να κρατανε πολυ.κ δουλειες που κανω μια χαρα μενουν.μου εχει πει η κοπελα οτι ειναι θεμα υγρασιας νυχιου το αν κραταει.

εμενα ο γιατρος για τα μαλλια μου ειχε πει μετα το τριμηνο να κανω ανταυγιες, αλλα δεν εκανα. δεν ημουν κ χαλια οποτε το τρεναρα.

Απλο κανεις και εσυ ε? Καλα μονο εγω κανω ημιμονιμο? Τελοσπαντων, θα τα αφησω λιγο ακομα και θα κανω απλο και γω, και βλεπουμε. Θα επανελθω στο ημιμονιμο συντομως! Καλα αν βγαλω ασπρες θα τα βαψω σιγα μη μεινω με την ασπρη τριχα στο μαυρο μαλλι. Δε λεει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Απλο κανεις και εσυ ε? Καλα μονο εγω κανω ημιμονιμο? Τελοσπαντων, θα τα αφησω λιγο ακομα και θα κανω απλο και γω, και βλεπουμε. Θα επανελθω στο ημιμονιμο συντομως! Καλα αν βγαλω ασπρες θα τα βαψω σιγα μη μεινω με την ασπρη τριχα στο μαυρο μαλλι. Δε λεει.....

Αχ πως αλλάζουν οι καιροι...καποτε εβαζα ασπρα εξτε ετσι για την αποψη. 

 

@zoi.ko στην εεγκυμοσύνη ο καθενας σου λεει τα δικα του. Ο καθενας κρατάει οτι νομίζει. Δεν ξερω καθόλου προσωπικα μονο ο,τι ακούω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Μπλε η οδοντίατρος επειδή έχω ευαίσθητα δόντια και ούλα μου είχε πει κάποτε ότι το μωρό ασβέστιο παίρνει από τα δόντια και τα νύχια.... δεν ξέρω.Θυμάμαι φίλη που τα εβαφε και την είχα ρωτήσει και μου λέει:ε εντάξει για 2-3 μέρες.Για βαφή ξέρω ότι απαγορεύεται δια ροπάλου!

Αυτο με τα δοντια το χω ακουσει και γω. Δηλαδη ανακεφαλαιωνω τα σημερινα: αβαφο μαλλι/αβαφο νυχι/φαφουτες, και χωρις να μπορουμε να φαμε ταραμοσαλατα. Ε παιδια παει πολυ, δεν το δεχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Αυτο με τα δοντια το χω ακουσει και γω. Δηλαδη ανακεφαλαιωνω τα σημερινα: αβαφο μαλλι/αβαφο νυχι/φαφουτες, και χωρις να μπορουμε να φαμε ταραμοσαλατα. Ε παιδια παει πολυ, δεν το δεχομαι.....

Χαχαχαχαχα βρε ας γίνει και πάω και εγκλειστη σε μοναστήρι.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Άσχετο αλλά τώρα την θυμήθηκα.... η @Castrop rauxel έχει να μας πει νέα καιρό....τι να έγινε?

Τη διαβαζω στα τοπικς με τις εξωσωματικες. Θα μπει να μας τα πει και εδω αν θελει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τη διαβαζω στα τοπικς με τις εξωσωματικες. Θα μπει να μας τα πει και εδω αν θελει.

Α οκ δεν τα έχω κοιτάξει μέρες τώρα γιατί πάει το μυαλό μου σε διάφορα και θα ξεκινήσω πάλι google και έρευνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κ γω ημιμονιμο. Μόνο στην εγκυμοσύνη έκανα απλό κ αυτό μια φορά στος τόσες. Τα αφήνω βέβαια κ ξεκουράζονται δ τα χω μόνιμα βαμμένα. Απλά πάω κ μ τα βγάζει η κοπέλα οπότε μ τα φτιάχνει περνάει κ ένα σκληρυντικο κ είμαι οκ.

Για μαλλί κ γω ξέρω Όχι. Εγώ κατά τύχη έβαψα τα μαλλιά μ τ μήνα π εκεί να έγκυος τ είπα καστανό ανοιχτό σκούρο τ βγήκε με εκνεύρισε τότε άλλα ήρθε η εγκυμοσύνη κ ήταν σαν τ φυσικό μ χαχχα οπότε κ π κατέβηκε η ρίζα δ φαινόταν. Ευτυχώς κ γω άσπρες έχω ελάχιστες κ στο σγουρό μαλλί δ φαίνονται. Μόλις μπω όμως τ θηλασμο μια ανανέωση στο χρώμα θα την κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat κ γω ημιμονιμο. Μόνο στην εγκυμοσύνη έκανα απλό κ αυτό μια φορά στος τόσες. Τα αφήνω βέβαια κ ξεκουράζονται δ τα χω μόνιμα βαμμένα. Απλά πάω κ μ τα βγάζει η κοπέλα οπότε μ τα φτιάχνει περνάει κ ένα σκληρυντικο κ είμαι οκ.

Για μαλλί κ γω ξέρω Όχι. Εγώ κατά τύχη έβαψα τα μαλλιά μ τ μήνα π εκεί να έγκυος τ είπα καστανό ανοιχτό σκούρο τ βγήκε με εκνεύρισε τότε άλλα ήρθε η εγκυμοσύνη κ ήταν σαν τ φυσικό μ χαχχα οπότε κ π κατέβηκε η ρίζα δ φαινόταν. Ευτυχώς κ γω άσπρες έχω ελάχιστες κ στο σγουρό μαλλί δ φαίνονται. Μόλις μπω όμως τ θηλασμο μια ανανέωση στο χρώμα θα την κάνω.

Να σε ρωτήσω , η γυναικολόγος μου έγραψε σιδηρο , μαγνήσιο και ασβέστιο. Για το ασβέστιο μου έγραψε το calciolar που είναι με μασωμενα αλλα πολυ τα φοβάμαι οτι θα με αηδιαζουν. Εσυ επαιρνες τετοια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε κ μένα μ είχε γράψει τα μασωμενα άλλα κ γω τ ίδιο φόβο είχα οπότε έπαιρνα χάπια. Αυτά δ γράφονται γι αυτό γράφουν τα μασωμενα. Οχι ότι κοστίζουν τρέλα. Μια χαρα είναι. Μια φίλη μ όμως  π έπαιρνε μασωμενα αυτά π εγραψες μ είπε πως είναι τέλεια. Έχουν λέει γεύση πορτοκάλι είναι μια σταλιά κ διαλύονται αμέσως στο στόμα. Στην επόμενη εγκυμοσύνη με τ καλό θα τα δοκιμάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε κ μένα μ είχε γράψει τα μασωμενα άλλα κ γω τ ίδιο φόβο είχα οπότε έπαιρνα χάπια. Αυτά δ γράφονται γι αυτό γράφουν τα μασωμενα. Οχι ότι κοστίζουν τρέλα. Μια χαρα είναι. Μια φίλη μ όμως  π έπαιρνε μασωμενα αυτά π εγραψες μ είπε πως είναι τέλεια. Έχουν λέει γεύση πορτοκάλι είναι μια σταλιά κ διαλύονται αμέσως στο στόμα. Στην επόμενη εγκυμοσύνη με τ καλό θα τα δοκιμάσω.

κ εγω τα μασωμενα επαιρνα. δεν ειναι αηδιαστικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχουμε γινει λονδινο! βγηκα λιγο εξω κ εχει ενα συνδυασμο κρυου (το πρωι δεν εκανε τοσο), βροχης και ομιχλης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλα εχουμε γινει λονδινο! βγηκα λιγο εξω κ εχει ενα συνδυασμο κρυου (το πρωι δεν εκανε τοσο), βροχης και ομιχλης!

Καλά σήμερα είναι τραγικά.Εκεί που λες σταμάτησε κάνει ένα μπραφ και αρχίζει πάλι.Με την ευκαιρία επειδή Λονδίνο είναι ο αδερφός μου την προηγούμενη εβδομάδα χιονιζε εκεί. Μακρυά από εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε και @Kat-Cat κοριτσια μου το ειπανε και αλλοι αυτο με τις προπονησεις !! αλλα να σας πω εγω κανω και προπονησεις στο στιβο και καβω και kick boxing και εχω και αγωνες τον αλλο μηνα τι να κανω δε ξερω και εγω το σκεφτομαι πολυ λεω να παρω τον γιατρο να τον ρωτησω γιατι με προβληματιζει για να μην σας φανω καμια χαζη εγω εχω τελειωσει γυμναστικη ακαδημια και εχω ψυχωσει με τον αθλητισμο !! αλλα μαλλον πρεπει να μιλησω με τον γιατρο !! 

εμεις λεγαμε να παρουμε ξεχωριστω στεγνωτηριο !! 

@Μπλε καλε πολλα λεφτα πω πω ευτηχως στα καλυψε!! εχω ακουσει οτι ειναι ακριβες οι εξετασεις αλλα δε περιμενα και τοσο!! 

τωρα συγνωμη που δε σας εχω παρακολουθησει ολοι την συζητησει αλλα τωρα μπηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 λογικα δε θα υπαρχει κανενας τρομερος κινδυνος. Γιατι και οι γυμναστριες εγκυες μενουν, απλα ριχνουν λιγο τους ρυθμους τους. Απλα εσυ κατεβαινεις και σε αγωνες οποτε ειδικα με το κικ μποξιν θα πρεπει να το δεις

Ρε σεις οντως Λονδινο γιναμε. Θα παω και σε ενα wine bar με φιλες τοβραδυ και λεω μας το χαλασε ο παλιοκαιρος. Στο μεταξυ ακομα δεν ξερω τι να κανω με το νυχι το απογευμα. αχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κοιτα λεω να κατεβω σαυτους και μετα να μην ξανα κατεβω γιατι μετα εχει το καλοκαιρι οποτε λεω να τελειωσω μαυτους κριμα και οι προσπαθεια δλδ και μετα τελος θα κανω μονο προπονηση και συγουρα θα χαλαρωσω !!

αστα χαλια ο καιρος και εμεις ειχαμε πει να παμε ενα σινεμα σημερα αλλα και εγω δε το βλεπω με αυτο τον καιρο μονο μεσα στο καναπεδακι μου μου ερχεται να κατσω!!!! εχει και μαστερ σεφ χαχαχαχαχαα

εγω λεω να κανεις ενα μπλεδακι ετσι προς το σκουρο ξερεις μπλου μπλακ !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat κοιτα λεω να κατεβω σαυτους και μετα να μην ξανα κατεβω γιατι μετα εχει το καλοκαιρι οποτε λεω να τελειωσω μαυτους κριμα και οι προσπαθεια δλδ και μετα τελος θα κανω μονο προπονηση και συγουρα θα χαλαρωσω !!

αστα χαλια ο καιρος και εμεις ειχαμε πει να παμε ενα σινεμα σημερα αλλα και εγω δε το βλεπω με αυτο τον καιρο μονο μεσα στο καναπεδακι μου μου ερχεται να κατσω!!!! εχει και μαστερ σεφ χαχαχαχαχαα

εγω λεω να κανεις ενα μπλεδακι ετσι προς το σκουρο ξερεις μπλου μπλακ !!!!! 

λες? χμμμμ κατσε να δω τι εχει αυτη να μου δειξει γιατι τεινω να κανω απλο μανικιουρ τελικα και οχι ημιμονιμο και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat να σου πω εμενα ειναι απο τα αγαπημενα μου χρωματα για χειμωνα!!! να σου πω οτι απο τοτε που εκανα ημιμονημο κανω μνο αυτο γιατι πριν με το απλο και με ολα αυτα που κανω νυχι πανω απο τρεις μερες δε κραταγε μαυτο εχω σωθει !!!!!! δες μπορει η κοπελα να εχει και αλλα ωραια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Να σε ρωτήσω , η γυναικολόγος μου έγραψε σιδηρο , μαγνήσιο και ασβέστιο. Για το ασβέστιο μου έγραψε το calciolar που είναι με μασωμενα αλλα πολυ τα φοβάμαι οτι θα με αηδιαζουν. Εσυ επαιρνες τετοια;

Κοριτσάκι όταν ήμουν εγώ(πάνε και κάποια χρόνια βέβαια) επειδή είναι το χειρότερό μου τα μασώμενα-αναβράζοντα μου έδωσε χάπια αλλά μου είπε ότι αυτά δε γράφονται όπως τα μασώμενα και τα πλήρωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τις πληροφορίες για το ασβέστιο θα τα δοκιμάσω και ο Θεός βοηθός!! Αλλα χλωμο καθως πλεον δυσκολα κραταω τροφη εκτός απο κρακερς. Πολυ αηδια κ εμετοί. Έχουμε χασει 3 κιλα κ συνεχίζουμε.

@anni7 @Kat-Cat δεν ειναι η γυμναστική το προβλημα πιο πολυ ειναι η μάχη. Εμένα η γυναίκα του δασκάλου μου (κραβ μαγκα) η οποια ειναι και αυτη ινστρακτορ μου ειπε οτι δεν ξερει ποτε θα ξεκινήσουν για παιδακι γιατι θα πρέπει να κοψει μαχαίρι τα μαθήματα. Μπορεις να συνεχίσεις την γυμναστική αλλα προς Θεού οχι το κικ μποξινγκ ενα χτυπημα στην κοιλια στην πολυ αρχη ΔΕΝ το θες. Θυμάμαι και με τα προστατευτικά που κάναμε παρα πολλες φορες υπήρχαν τραυματισμοί κ αν θυμαμαι καλά το προστατευτικό του στήθους δεν φτανει μεχρι κατω κοιλιά. Ρωτα τον γιατρό σου οπωσδήποτε!!! Δεν αξίζει να το ρισκάρεις ούτε λίγο. Εφόσον εισαι ηδη αρκετά γυμνασμενη δεν νομιζω να σου πει κανείς να μην γυμναζεσαι ομως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε καλα το κικ μποξινγκ θελει προσοχη!!! Ασυζητητι! Ρε παιδια γυρισα σπιτι και εβαλα λιγο την παρθενα ζωη που αν και παρθενα περιμενει παιδι, απο λαθος σπερματεγχυση (να πως πιανουν παιδια με τη μια) η οποια ειναι τυπου 5 μηνων με την κοιλια πλακα.....Τεσπα.

@Diwni προσοχη στο δρομο

@Dim83 εμεις φτασαμε, αλλα θα φυγουμε κατα τις 9 και παλι γιατι θα παω για κρασακι με φιλες. Τωρα ειναι μεχρι να παρω αποφαση να ξαναντυθω βασικα.....Δε βοηθαει ο καιρος ο ρημαδης.

@zoi.ko where are you? Τελειωσαν οι μερες στραματηστε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κ εγω αυτο χαζεύω τώρα. Κοίτα κ η μαμα μου που ηταν 45 κιλα στις εγκυμοσυνες της φαινοταν μετα τον 6ο κ αυτο λιγο. Παίζουν αυτά. Και εγω πλακα εφτασα με τους εμετούς και δεν νομίζω οτι θα φανει κατι μεχρι τον 6ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
    • Ναι φαίνεται ο γιατρος να ενδιαφέρεται για την ασθενή του κ να βλέπει κάθε περίπτωση διαφορετικά κ να μην κρατάει ένα πρωτόκολλο κ να το ακολουθεί σε ολες!! 
    • Σκεψου έχω τον φάκελο στο σπίτι κ δεν μπηκα σε πειρασμό να τον ανοίξω 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...