Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Ναι κορίτσια καλύτερα Όχι γτ υπολειτουργεί κ συνήθως βγάζουν βλάβες πιο εύκολα. Άρα αν σ χαλάσει πανε κ οι 2 λειτουργίες. Επίσης τ στεγνωτηριο όταν είναι 2 σε 1 δ τα στεγνώνει τόσο καλά έχω φίλη π έχει κ τ χει μετανιώσει. Αξίζει πάντως να τ ξέρετε.

Ε για ξεχωριστό στεγνωτηριο δεν εχω χώρο τωρα ισως στο καινούριο σπιτι το βαλω στην κουζίνα. Αλλα στο καινούριο σπίτι θα εχω και χωρο να τα απλώσω μεσα με αφυγραντηρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-CatΕ ναι δεν ήθελα να μπλέξω Σάββατο που θα γίνεται χαμός.Έκλεισα για αύριο να είναι περιποιημένα και για το βράδυ που θα βγούμε και για την κατάχρηση της καθαροδευτερας!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι 657 ευρω? εξετασεις αιματος? Η συμμετοχη???? δηλαδη αν δεν τυχαινες σε προσφορα τοσα θα πληρωνες? Χριστε μου μη μου λετε αλλα, θα το μετανιωσω.......

@zoi.ko Νυχομερες. αχαχαχ και γω σημερα θα παω. Θα χουμε ολες νυχι!

Ναι γιατι δεν εχω ασφάλεια αυτή τη στιγμή..... ουτε τα 160 δεν θα δώσεις εσυ που εχεις ασφάλεια σους. 

Παιδιά τι νύχια; εγω η καημένη δεν κάνει..:( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσουδια μου! @anni7 εσυ να προσέχεις με τις προπονήσεις εγω τις έκοψα οταν ειπαμε για παιδί. Εκτος κ αν δεν εχεις μαχη με άλλους τοτε εισαι οκ. 

Καλα τις έκανα τις εξετάσεις παιδια πηγα να μείνω στον τοπο γιατι μου λεει 657€ και της λεω απο που να παω να πέσω κα μου λεει εχουμε προσφορά και ειναι στα 160 ε με τα πολλα έκατσα και μου το ρουφηξε το αιματακι μου. Σνιφ κλαψ. 

Τι καιρός ειναι αυτός; κάνει και κρυο..το καπό του αυτοκινήτου βγαζει καπνούς! Χριστε μου.

Πριν κάποια χρόνια που ο παλιός μου γυναικολόγος μου είχε γράψει κάτι εξετάσεις (ιδιωτικά δεν έγραφε μέσω ΙΚΑ αυτός) δεν ήξερα.....πάω λοιπόν να τις κάνω και την άλλη μέρα μου τηλ. από το εργαστήριο και μου λένε" Χίλια συγνωμη αλλά ξεχάσαμε μια εξέταση και θα πρέπει να έρθετε ξανά για αίμα.Να σας πω ότι οι 3 εξετάσεις που κάναμε ήδη κοστίζουν 250€ και αυτή που θα κάνουμε κοστίζει 280!"

Εντάξει κόντεψα να μείνω με το τηλ. στο χέρι!Πανάκριβες μου είπε όμως μια φίλη ότι μπορείς να τις κάνεις με ταμείο σε κάποιο κέντρο στον Κορυδαλλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-CatΕ ναι δεν ήθελα να μπλέξω Σάββατο που θα γίνεται χαμός.Έκλεισα για αύριο να είναι περιποιημένα και για το βράδυ που θα βγούμε και για την κατάχρηση της καθαροδευτερας!??


ημιμονιμο θα κανεις? Τα ειχα αφήσει λιγο μετα τις γιορτες να ξεκουραστουν γιατι τα ειχα τσακισει συνεχεια, αλλα τωρα θα ξανακανω!


@Μπλε γιατί δεν κάνει καλε να κανεις τα νυχια σου??? Α κοριτσια δε μας τα λετε καλα, δεν κανει να φας ταραμοσαλατα, δεν κανει να φας θαλασσινα, δεν κανει το ενα δεν κανει το αλλο. Το νυχι γιατι δεν κανει. Αφου δεν απορροφαται τιποτα. Το νυχι ιατρικως θεωρειται εκκριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:


ημιμονιμο θα κανεις? Τα ειχα αφήσει λιγο μετα τις γιορτες να ξεκουραστουν γιατι τα ειχα τσακισει συνεχεια, αλλα τωρα θα ξανακανω!


@Μπλε γιατί δεν κάνει καλε να κανεις τα νυχια σου??? Α κοριτσια δε μας τα λετε καλα, δεν κανει να φας ταραμοσαλατα, δεν κανει να φας θαλασσινα, δεν κανει το ενα δεν κανει το αλλο. Το νυχι γιατι δεν κανει. Αφου δεν απορροφαται τιποτα. Το νυχι ιατρικως θεωρειται εκκριμα

Αχ δεν ξερω εμενα νυχι και μαλλι μου απαγόρευσε δια ροπάλου και απλα για το νυχι μου ειπε αααν θελω μια μερα να τα βαψω να παω καπου οκ αλλα να τα ξεβαψω αμέσως μετα. Να μην μένει. Για το μαλλι μου επέτρεψε να βγει πρώτα λιγο η ριζα κ μετα να τα περασω στο φυσικό μου για να μην ειμαι σαν τον γύφτο μεχρι να γεννήσω....Τι να πω και εγω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ε για ξεχωριστό στεγνωτηριο δεν εχω χώρο τωρα ισως στο καινούριο σπιτι το βαλω στην κουζίνα. Αλλα στο καινούριο σπίτι θα εχω και χωρο να τα απλώσω μεσα με αφυγραντηρα.....

Τι εννοείς να τα απλώσεις μέσα με αφυγραντηρα; ενδιαφέρον ακούγεται χωρίς να καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Αχ δεν ξερω εμενα νυχι και μαλλι μου απαγόρευσε δια ροπάλου και απλα για το νυχι μου ειπε αααν θελω μια μερα να τα βαψω να παω καπου οκ αλλα να τα ξεβαψω αμέσως μετα. Να μην μένει. Για το μαλλι μου επέτρεψε να βγει πρώτα λιγο η ριζα κ μετα να τα περασω στο φυσικό μου για να μην ειμαι σαν τον γύφτο μεχρι να γεννήσω....Τι να πω και εγω;

περιεργο μου φαινεται αλλα ο,τι σου ειπε. Η νυφη μου κανονικοτατα τα εβαφε. Μαλιστα πηγε και στο μαιευτηριο ετσι! Αχ παιδια μου στειλε μια φιλη μου που γεννησε πριν λιγες μερες το μπεμπε της και δε φανταζεστε πως ενιωσα. Ειχε και μαλλακια ωραια, ματαρες, αχχχχχ κουκλακι σκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:


ημιμονιμο θα κανεις? Τα ειχα αφήσει λιγο μετα τις γιορτες να ξεκουραστουν γιατι τα ειχα τσακισει συνεχεια, αλλα τωρα θα ξανακανω!


@Μπλε γιατί δεν κάνει καλε να κανεις τα νυχια σου??? Α κοριτσια δε μας τα λετε καλα, δεν κανει να φας ταραμοσαλατα, δεν κανει να φας θαλασσινα, δεν κανει το ενα δεν κανει το αλλο. Το νυχι γιατι δεν κανει. Αφου δεν απορροφαται τιποτα. Το νυχι ιατρικως θεωρειται εκκριμα

Όχι μωρέ είχα κάνει 2 απανωτά στις γιορτές και δεν θέλω να τα ταλαιπωρω.Μακράς διάρκειας θα κάνω ούτε λάμπες ούτε μπαφαρισμα κλπ.Κρατάει περίπου 10 μέρες και απλά όταν έρθει η ώρα του το ξεβαφεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λευτέρης είπε:

Τι εννοείς να τα απλώσεις μέσα με αφυγραντηρα; ενδιαφέρον ακούγεται χωρίς να καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς 

Υπαρχουν αφυγραντηρες που εχουν και ειδικη θηκη για ρουχα, τους εχω δει καπου, αλλα γενικα αν απλωσεις τα ρουχα εντος του σπιτιου με αφυγραντηρα διπλα στεγνωνουν αμεσως γιατι ρουφανε ολη την υγρασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Όχι μωρέ είχα κάνει 2 απανωτά στις γιορτές και δεν θέλω να τα ταλαιπωρω.Μακράς διάρκειας θα κάνω ούτε λάμπες ούτε μπαφαρισμα κλπ.Κρατάει περίπου 10 μέρες και απλά όταν έρθει η ώρα του το ξεβαφεις!

Ποια δυο απανωτα? Εκανα απανωτα επι 7μηνο. Τωρα μετα τις γιορτες τα εβγαλα. Δεν ξερω να κανω και εγω απλο ή διαρκειας ρε γαμωτο? Θα δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Πριν κάποια χρόνια που ο παλιός μου γυναικολόγος μου είχε γράψει κάτι εξετάσεις (ιδιωτικά δεν έγραφε μέσω ΙΚΑ αυτός) δεν ήξερα.....πάω λοιπόν να τις κάνω και την άλλη μέρα μου τηλ. από το εργαστήριο και μου λένε" Χίλια συγνωμη αλλά ξεχάσαμε μια εξέταση και θα πρέπει να έρθετε ξανά για αίμα.Να σας πω ότι οι 3 εξετάσεις που κάναμε ήδη κοστίζουν 250€ και αυτή που θα κάνουμε κοστίζει 280!"

Εντάξει κόντεψα να μείνω με το τηλ. στο χέρι!Πανάκριβες μου είπε όμως μια φίλη ότι μπορείς να τις κάνεις με ταμείο σε κάποιο κέντρο στον Κορυδαλλό!

Χριστε μου!!!! Ντάξει προφανώς ομως μας κοροϊδεύουν και καλα προσφορά απο 657 , 160; κατσε σιγα μην μπαινουν και μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

Τι εννοείς να τα απλώσεις μέσα με αφυγραντηρα; ενδιαφέρον ακούγεται χωρίς να καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς 

Αυτο που ειπε και η @Kat-Cat αν εχω τον χωρο να βαλω μεσα απλωστρα μπορω απλα να τα στεγνώνω μέσα με αφυγραντηρα αντι να αγορασω στεγνωτηριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Χριστε μου!!!! Ντάξει προφανώς ομως μας κοροϊδεύουν και καλα προσφορά απο 657 , 160; κατσε σιγα μην μπαινουν και μέσα. 

Ναι ηταν τεραστια η διαφορα ισχυει. Μας δουλευουν λιγο νομιζω να ξερεις. Ειναι για να σου φανει μετα το 150αρι, 200αρι ή 300αρι προσφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι ηταν τεραστια η διαφορα ισχυει. Μας δουλευουν λιγο νομιζω να ξερεις. Ειναι για να σου φανει μετα το 150αρι, 200αρι ή 300αρι προσφορα!

Σαφώς!!! Ασε και εχω ακομα 1 μηνα μεχρι να αρχισει να ισχύει η ιδιωτική ασφαλεια που έκανα. Δεν θα πληρωνω τπτ μετα παναια μου. Χαλια παιδια βλέπω θα ειναι ο καιρος και την καθαρα Δευτέρα. Αισχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Καλέ τι εξετάσεις έκανες κ κόστισαν τοσο; ευτυχώς τ στεγνωτηριο μπαίνει παντού ακόμη κ στο μπαλκόνι. Μόνο μια μπριζα θέλει.

Αααα κορίτσια νύχια!!! Να δω εγώ ποτέ θα πάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε Καλέ τι εξετάσεις έκανες κ κόστισαν τοσο; ευτυχώς τ στεγνωτηριο μπαίνει παντού ακόμη κ στο μπαλκόνι. Μόνο μια μπριζα θέλει.

Αααα κορίτσια νύχια!!! Να δω εγώ ποτέ θα πάω. 

Εναν φουλ εξτρα Προγεννητικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

εγω παντως τα νυχακια τα εβαφα στην εγκυμοσυνη. μαλλια ομως οχι. μαλλον κ καθενας λεει τα δικα του 

Εμενα μου ειπε ειλικρινά οτι δεν εχει αποδειχθεί κατι ουτε για τα νύχια ουτε για τις βαφές μαλλιών αλλα οτι δεν ειναι και αρκετες οι έρευνες οποτε μου λεει πρόσεχε καλύτερα. Ο καθένας εχει αλλη λογική. Παντως και εγω δεν πιστεύω οτι παθαινεις κατι με αυτα. Απλα την ακούω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μένα μ είχε πει νύχια μετά τ πρωτο τρίμηνο οκ άλλα ρα εκανα ένα απλό κ όχι ημιμονιμο.

Μαζεύω μαζεύω κ δ τελειώνω μ φαίνεται. Θα φάμε κ σιγά σιγά πίσω για τ σπιτάκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εγω παντως τα νυχακια τα εβαφα στην εγκυμοσυνη. μαλλια ομως οχι. μαλλον κ καθενας λεει τα δικα του 

Καi εγώ πιστευω νυχι θα βάφω. επισης τι να κανω τωρα? Ημιμονιμο ή απλο αραγεΣ? Μαλλι δε βαφω ακομα γιατι ευτυχως παναγια μου δεν εχω βγαλει την πρωτη ασπρη μου τριχα, η οποια βεβαια μολις βγει θα ειναι σαν το γαλα μες στη μυγα :P  Για το μαλλι @μπλε χωρις να θελω να κανω τη γιατρο βεβαιως, σου λενε να μη βαφεις ριζα επειδη ερχεται σε επαφη με το δερμα και απορροφωνται ολες οι βλαβερες ουσιες και τα χημικα της μπογιας. Το νυχι ομως ως εκκριμα δεν απορροφα τιποτα οποτε τουλαχιστον οι φιλες οι φικες μου κανανε ολες μανικιουρ με τις υλογιες του γυναικολογου τους. Βεβαιως εσυ εχεις τη δικη σου και ακου την ασυζητητι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κ μένα μ είχε πει νύχια μετά τ πρωτο τρίμηνο οκ άλλα ρα εκανα ένα απλό κ όχι ημιμονιμο.

Μαζεύω μαζεύω κ δ τελειώνω μ φαίνεται. Θα φάμε κ σιγά σιγά πίσω για τ σπιτάκι μας.

Φανταζομαι του μρου τα μισα πραγματα! Αχ εχω ενθουσιαστει σημερα, μια με τη φιλη μου που γεννησε και μου στειλε φωτος, μια που ειδα τη γειτονισσα (ακριβως απεναντι παραθυρο που την εβλεπα να απλωνει με την κοιλια τουρλα) οτι γεννησε χτες, ενας χαμος. Μπειμπι μπουμ γεννησεων και εγκυμοσυνων. Ελπιζω να γινει επιδημια το συγκεκριμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καi εγώ πιστευω νυχι θα βάφω. επισης τι να κανω τωρα? Ημιμονιμο ή απλο αραγεΣ? Μαλλι δε βαφω ακομα γιατι ευτυχως παναγια μου δεν εχω βγαλει την πρωτη ασπρη μου τριχα, η οποια βεβαια μολις βγει θα ειναι σαν το γαλα μες στη μυγα :P  Για το μαλλι @μπλε χωρις να θελω να κανω τη γιατρο βεβαιως, σου λενε να μη βαφεις ριζα επειδη ερχεται σε επαφη με το δερμα και απορροφωνται ολες οι βλαβερες ουσιες και τα χημικα της μπογιας. Το νυχι ομως ως εκκριμα δεν απορροφα τιποτα οποτε τουλαχιστον οι φιλες οι φικες μου κανανε ολες μανικιουρ με τις υλογιες του γυναικολογου τους. Βεβαιως εσυ εχεις τη δικη σου και ακου την ασυζητητι.

Παιδι μου το πιστεύεις οτι εγω έβγαλα φέτος ασπρες κατασπρες; ευτυχώς ειναι πισω πισω και κατω και τα βαφω κιολας ετσι κ αλλιώς αλλα τρέμω πως θα εξελιχθεί η κατάσταση.... ναι μωρε και εγω δεν πιστεύω οτι ειναι τοσο θεμα το νύχι απλα λεω ελα μωρε ας την ακούσω σιγα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Παιδι μου το πιστεύεις οτι εγω έβγαλα φέτος ασπρες κατασπρες; ευτυχώς ειναι πισω πισω και κατω και τα βαφω κιολας ετσι κ αλλιώς αλλα τρέμω πως θα εξελιχθεί η κατάσταση.... ναι μωρε και εγω δεν πιστεύω οτι ειναι τοσο θεμα το νύχι απλα λεω ελα μωρε ας την ακούσω σιγα . 

Ε, ναι εισαι και μεγαλυτερή μου εσυ :P:P Απορω που δεν εχω βγαλει ακομα καμια. Τουλαχιστον εκει που τις βγαζεις εσυ καμουφλαρονται! Νταξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω ασπρες εχω μερικες αλλα ειμαι ξανθια κ δεν φαινονται.  αλλα κ μελαγχρινη να ημουν...θα τα εβαφα.σιγα μην σκασω για τις τριχες.

νυχακι @Kat-Cat εγω κανω απλο. βεβαια κανω καθε βδομαδα (δεν μπορω να πηγαινω σε συναντησεις να ειναι τα χερια πανω στο τραπεζι κ το νυχι να ειναι χαλια) αλλα κ παλι εχω την τυχη τα νυχια μου να κρατανε πολυ.κ δουλειες που κανω μια χαρα μενουν.μου εχει πει η κοπελα οτι ειναι θεμα υγρασιας νυχιου το αν κραταει.

εμενα ο γιατρος για τα μαλλια μου ειχε πει μετα το τριμηνο να κανω ανταυγιες, αλλα δεν εκανα. δεν ημουν κ χαλια οποτε το τρεναρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...