Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

χαλαει και το μαλι !!!!!!!!!!!!!

Κυρίως....αυτό το φριζαρισμα είναι ότι χειρότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

χαλαει και το μαλι !!!!!!!!!!!!!

καλα γενικότερα νιώθεις μια οπτασια με τετοιο καιρο!

Που ειναι η @Dim83 ??? Πηγε να ξαπλώσει χτες λογω πλατης και αγνοείται εκτοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Πολλήηηηηη υγρασία οχι αηδίες! Νιώθω όλο μου το σώμα βρεγμένο

Δε ρίχνει τουλάχιστον μια καλή να ξεσπάσει.....τσουρ τσουρ ώρες ατελείωτες είναι σπαστικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως λιγο λιγο βρεξε καλα να τελειωνουμε!!!! καλα εγω που εχω και σπαστα μαλια ζω ενα δραμα χαχαχχαχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Δε ρίχνει τουλάχιστον μια καλή να ξεσπάσει.....τσουρ τσουρ ώρες ατελείωτες είναι σπαστικό!

Στο μεταξυ θελω να παω και το αμαξι για πλυσιμοπου ειναι χαλια, και ελεγα να το πηγαινα σημερα αυριο. Ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ακριβως λιγο λιγο βρεξε καλα να τελειωνουμε!!!! καλα εγω που εχω και σπαστα μαλια ζω ενα δραμα χαχαχχαχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Ωχχχχχ, υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια κ δω λυσσομαναει, φυσάει κ βρέχει από χθες τ βράδυ. Ο καιρός είναι να αε πλακώσει τ πάπλωμα κ να μη σηκωθείς μέχρι τ μεσημερι. Άλλαααα χθες τρελαθηκε τ μωρο ανά μια ώρα ξυπνούσε. Στις 11, στις 12, στη 1, στις 2, στις 3, στις 4, στις 5,στις 6 κ τελικά μια κ καλη στις 7. Ειμαι να πέσω κάτω από τη νυστα. Και ο καιρος δ βοηθάει.

Κοριτσια το χω ξανά πει στεγνωτηριο κ έχουμε σωθεί. Αξίζει τα λεφτά του  μέχρι τελευταία ευρώ. Πήραμε ένα καλό καλής ενεργειακής κλάσης και τ ρεύμα μιας χαρά μας έρχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Αχ κορίτσια κ δω λυσσομαναει, φυσάει κ βρέχει από χθες τ βράδυ. Ο καιρός είναι να αε πλακώσει τ πάπλωμα κ να μη σηκωθείς μέχρι τ μεσημερι. Άλλαααα χθες τρελαθηκε τ μωρο ανά μια ώρα ξυπνούσε. Στις 11, στις 12, στη 1, στις 2, στις 3, στις 4, στις 5,στις 6 κ τελικά μια κ καλη στις 7. Ειμαι να πέσω κάτω από τη νυστα. Και ο καιρος δ βοηθάει.

Κοριτσια το χω ξανά πει στεγνωτηριο κ έχουμε σωθεί. Αξίζει τα λεφτά του  μέχρι τελευταία ευρώ. Πήραμε ένα καλό καλής ενεργειακής κλάσης και τ ρεύμα μιας χαρά μας έρχεται.

Ναι αυτο με το στεγνωτηριο το χε πει και η Ντιμ. Να σου πω σκεφτομαι πολυ σοβαρα να πάρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat σου λέω τ αγαπώ. Εμείς σε κάτι τέτοιες μεγάλες αγορές έχουμε μια πιστωτική κ ρη χρησιμοποιούμε μόνο γι αυτο. Τ βάζουμε σε άτοκες δόσεις κ μας έρχεται καλύτερα. Πχ τ στεγνωτηριο έκανε γύρω στα 700 ευρώ αν θυμάμαι καλα. Τ βάλαμε σε 7 δόσεις δηλ 100 τ μήνα κ δ μας φαίνεται κιόλας σαν ποσό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ακριβως λιγο λιγο βρεξε καλα να τελειωνουμε!!!! καλα εγω που εχω και σπαστα μαλια ζω ενα δραμα χαχαχχαχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Έκανα περμαναντ πολλά χρόνια και το θεωρώ καλύτερο με τέτοιον καιρό. Τώρα με το φυσικό μου ίσιο και λεπτή τρίχα τα μαλλιά μου με την υγρασία και μόνο (δεν το συζητώ για βροχή) γίνονται σαν άχυρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες!! τρεχω κ δεν φτανω (παλι)! ειχα νυχια το πρωι κ τωρα προσπαθω να τελειωσω κατι μεχρι τις 12.

καλα το θεμα μαλλι με βροχη δεν το σχολιαζω! το χαλι το μαυρο.

το μονο καλο με αυτο το τσουρ τσουρ (meaning ψιχαλοβροχη) ειναι οτι ποτιζονται οι κηποι κ τα παρτερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat σου λέω τ αγαπώ. Εμείς σε κάτι τέτοιες μεγάλες αγορές έχουμε μια πιστωτική κ ρη χρησιμοποιούμε μόνο γι αυτο. Τ βάζουμε σε άτοκες δόσεις κ μας έρχεται καλύτερα. Πχ τ στεγνωτηριο έκανε γύρω στα 700 ευρώ αν θυμάμαι καλα. Τ βάλαμε σε 7 δόσεις δηλ 100 τ μήνα κ δ μας φαίνεται κιόλας σαν ποσό.

Ναι, ετσι ειναι ακομα καλυτερα! Η Ντιμ ειχε πει για αφυγραντηρα τωρα που το σκεφτομαι που βαζει τα ρουχα διπλα και τα στεγνωνει εντελως. Και οι δυο λυσεις ειναι πολυ καλες αναλογα και με την αναγκη του σπιτιου. Εμεις εχουμε πολλη υγρασια εκει που ειμαστε δυστυχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Έκανα περμαναντ πολλά χρόνια και το θεωρώ καλύτερο με τέτοιον καιρό. Τώρα με το φυσικό μου ίσιο και λεπτή τρίχα τα μαλλιά μου με την υγρασία και μόνο (δεν το συζητώ για βροχή) γίνονται σαν άχυρα!

ασχετο αλλα βλεπω το μωρο με τα μπικουτι που εχεις στη φωτο σου και ειναι πολυ κλαμα αληθεια. χιχιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ασχετο αλλα βλεπω το μωρο με τα μπικουτι που εχεις στη φωτο σου και ειναι πολυ κλαμα αληθεια. χιχιχιιχιχ

Χαχαχαχαχα ναι κι εγώ μόλις το είχα δει έλιωσα στο γέλιο γι αυτό το έβαλα χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τπτ τα πιανω πανω δε γινεται αλλιως!!! εν το μεαξυ εγω δευτερη μερα τα λουζω γιατι και τις προπονησεις γινονται χαλια δε μπορω να κυκλοφορω με το μαλι βρωμικο τρελαινομαι !!!! 

εμεις κοριτσια το εχουμε βαλει στο προγραμματα για στεγνωτηριο κοιταμε συνεχεια να δουμε μηπως βγει και καμια καλη προσφορα !! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα ομορφες!! τρεχω κ δεν φτανω (παλι)! ειχα νυχια το πρωι κ τωρα προσπαθω να τελειωσω κατι μεχρι τις 12.

καλα το θεμα μαλλι με βροχη δεν το σχολιαζω! το χαλι το μαυρο.

το μονο καλο με αυτο το τσουρ τσουρ (meaning ψιχαλοβροχη) ειναι οτι ποτιζονται οι κηποι κ τα παρτερια!

Νυχια εχω και γω σημερα! χχοχοχο. Αλλα τα εχω στις 5.30! Δεν ξερω τι χρωμα να τα κανω, ελεγα να τα ξανοιξω σε μπεζακι, γκρι κατι, αλλα με τον καιρο που εχει παλι σκουρα θα τα κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

τπτ τα πιανω πανω δε γινεται αλλιως!!! εν το μεαξυ εγω δευτερη μερα τα λουζω γιατι και τις προπονησεις γινονται χαλια δε μπορω να κυκλοφορω με το μαλι βρωμικο τρελαινομαι !!!! 

εμεις κοριτσια το εχουμε βαλει στο προγραμματα για στεγνωτηριο κοιταμε συνεχεια να δουμε μηπως βγει και καμια καλη προσφορα !! 

 

Ε σε επομενες εκπτώσεις ισιως, καπως ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα ομορφες!! τρεχω κ δεν φτανω (παλι)! ειχα νυχια το πρωι κ τωρα προσπαθω να τελειωσω κατι μεχρι τις 12.

καλα το θεμα μαλλι με βροχη δεν το σχολιαζω! το χαλι το μαυρο.

το μονο καλο με αυτο το τσουρ τσουρ (meaning ψιχαλοβροχη) ειναι οτι ποτιζονται οι κηποι κ τα παρτερια!

Α εγώ έχω αύριο νύχια!? Το τσουρ τσουρ το λέω κι εγώ χαχαχαχαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια μου! @anni7 εσυ να προσέχεις με τις προπονήσεις εγω τις έκοψα οταν ειπαμε για παιδί. Εκτος κ αν δεν εχεις μαχη με άλλους τοτε εισαι οκ. 

Καλα τις έκανα τις εξετάσεις παιδια πηγα να μείνω στον τοπο γιατι μου λεει 657€ και της λεω απο που να παω να πέσω κα μου λεει εχουμε προσφορά και ειναι στα 160 ε με τα πολλα έκατσα και μου το ρουφηξε το αιματακι μου. Σνιφ κλαψ. 

Τι καιρός ειναι αυτός; κάνει και κρυο..το καπό του αυτοκινήτου βγαζει καπνούς! Χριστε μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

τπτ τα πιανω πανω δε γινεται αλλιως!!! εν το μεαξυ εγω δευτερη μερα τα λουζω γιατι και τις προπονησεις γινονται χαλια δε μπορω να κυκλοφορω με το μαλι βρωμικο τρελαινομαι !!!! 

εμεις κοριτσια το εχουμε βαλει στο προγραμματα για στεγνωτηριο κοιταμε συνεχεια να δουμε μηπως βγει και καμια καλη προσφορα !! 

 

Κι εγώ όταν πήγαινα γυμναστήριο κάθε μέρα τα ελουζα δεν γίνεται.

Ρε κορίτσια εμείς πριν δυόμισι χρόνια περίπου πήραμε το πλυντήριο και με όσους το συζητήσαμε μας είπαν να μην πάρουμε 2 σε 1 δλδ πλυντήριο στεγνωτηριο γιατί ταλαιπωρεί πολύ τα ρούχα.Έτσι καταλήξαμε σε απλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Κι εγώ όταν πήγαινα γυμναστήριο κάθε μέρα τα ελουζα δεν γίνεται.

Ρε κορίτσια εμείς πριν δυόμισι χρόνια περίπου πήραμε το πλυντήριο και με όσους το συζητήσαμε μας είπαν να μην πάρουμε 2 σε 1 δλδ πλυντήριο στεγνωτηριο γιατί ταλαιπωρεί πολύ τα ρούχα.Έτσι καταλήξαμε σε απλό.

Και εγω ειχα λυσσάξει για 2 σε 1 και εμενα μου λέγανε ολοι οχι. Δεν καταλαβαίνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Και εγω ειχα λυσσάξει για 2 σε 1 και εμενα μου λέγανε ολοι οχι. Δεν καταλαβαίνω.

Ειδικά για τα βαμβακερα μου έχουν πει ότι τα κάνει χάλια. Για αφυγραντηρα με κόβω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια καλύτερα Όχι γτ υπολειτουργεί κ συνήθως βγάζουν βλάβες πιο εύκολα. Άρα αν σ χαλάσει πανε κ οι 2 λειτουργίες. Επίσης τ στεγνωτηριο όταν είναι 2 σε 1 δ τα στεγνώνει τόσο καλά έχω φίλη π έχει κ τ χει μετανιώσει. Αξίζει πάντως να τ ξέρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσουδια μου! @anni7 εσυ να προσέχεις με τις προπονήσεις εγω τις έκοψα οταν ειπαμε για παιδί. Εκτος κ αν δεν εχεις μαχη με άλλους τοτε εισαι οκ. 

Καλα τις έκανα τις εξετάσεις παιδια πηγα να μείνω στον τοπο γιατι μου λεει 657€ και της λεω απο που να παω να πέσω κα μου λεει εχουμε προσφορά και ειναι στα 160 ε με τα πολλα έκατσα και μου το ρουφηξε το αιματακι μου. Σνιφ κλαψ. 

Τι καιρός ειναι αυτός; κάνει και κρυο..το καπό του αυτοκινήτου βγαζει καπνούς! Χριστε μου.

Τι 657 ευρω? εξετασεις αιματος? Η συμμετοχη???? δηλαδη αν δεν τυχαινες σε προσφορα τοσα θα πληρωνες? Χριστε μου μη μου λετε αλλα, θα το μετανιωσω.......

@zoi.ko Νυχομερες. αχαχαχ και γω σημερα θα παω. Θα χουμε ολες νυχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...