Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

πες μας κ εμας τη συνταγη. αγαπω μανιταρια!

καλα κανονικα αυτη η συνταγη η συγκεκριμενη θελει λαδι τρουφας και μανιταρια πορτσινι για να γινει και στην ουσια δεν εχει τιποτα περα απο αυτα, κρεμμυδι, σκορδο, κρασι, ζωμο, λαδι και τυρι τυπου παρμεζανα. Ωστοσο επειδη λαδι τρουφας και πορτσινι πρεπει επι τουτου να χω αγορασει, συνηθως την κανω με ασπρα μανιταρια πορτομπελο και καμια φορα ψιλοκοβω και λιγο μπεικον. Την κανω αλλα σεφ σε ενα τηγανι μανιταρια με κρεμμυδια σκορδο κρασι ζωμο φρεσκοτριμμενο πιπερι και μετα βαζω στο τηγανι αυτο τα ηδη βρασμενα μακαρονια να παρουν λιγο ολα μαζι βραση και ριχνεις το τυρι (παρμεζανα) απο πανω. Ειναι γελοια συνταγη αλλα αρκετα νοστιμη. Την κανω ως ευκολη λυση αντι της κοκκινης σαλτσας (για να μην κανω τα ιδια συνεχεια στα ευκολα και γρηγορα :P ),

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 Ναι γτ οχι; φυσικά κ λεω κ θα τ δεις! Είμαι γουρλου εγώ κ τ μπέμπακι μ ακόμη περισσότερο.

@Kat-Cat ωραίες οι μακαρονάδες γενικότερα! Αλλά όπως την περιγράφεις νομίζω μυρίζω τ κρασί χαχαχ

Μασάζ αγαπημένο άλλα ο άντρας μ τ σιχαίνεται δηλ έλεος χαχα πόσο θέλω να πάμε σε λουτρά κτλ με μασάζ με τα όλα τους.

Άσε η δικιά μ είναι κ βαριουτσικια τ τρώει τ φαγητό της. Τα χερια μ με πονάνε σε μέρη π δ ήξερα ότι μπορούν να πονέσουν χαχαχ Η αδερφή μ είναι κ μικροκαμωμένη δ μπορεί να την κρατήσει για πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

βρε @Diwni μου λες???

μακαρι!!!

αν καμια φορα ερθεις αθηνα κ εχεις χρονο για ενα καφεδακι, εγω με χαρα!

Ε, και γω μεσα! Βασικα παντα ειμαι μεσα για καφε για οποια θελει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Dim83 Ναι γτ οχι; φυσικά κ λεω κ θα τ δεις! Είμαι γουρλου εγώ κ τ μπέμπακι μ ακόμη περισσότερο.

@Kat-Cat ωραίες οι μακαρονάδες γενικότερα! Αλλά όπως την περιγράφεις νομίζω μυρίζω τ κρασί χαχαχ

Μασάζ αγαπημένο άλλα ο άντρας μ τ σιχαίνεται δηλ έλεος χαχα πόσο θέλω να πάμε σε λουτρά κτλ με μασάζ με τα όλα τους.

Άσε η δικιά μ είναι κ βαριουτσικια τ τρώει τ φαγητό της. Τα χερια μ με πονάνε σε μέρη π δ ήξερα ότι μπορούν να πονέσουν χαχαχ Η αδερφή μ είναι κ μικροκαμωμένη δ μπορεί να την κρατήσει για πολύ. 

θελουμε γουρι γουρι! Καλα και μενα δεν του πολυ αρεσει το μασαζ. Τα χερια οντως πρεπει να κοβονται τελειως αν κρινω απο τα δικα μου που για λιγη ωρα κραταω και μετα δεν τα ελεγχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat εγω παλι βαζω λαδι τρουφας σχεδον παντου!αγαπαμε στο σπιτι!πιο πιθανο ειναι να ξεμεινω απο ελαιολαδο παρα αυτο!

@Diwni μακαρι κοριτσακι μου! κ μετα να μιλαμε κ να λεμε για κακωματα των μικρων μας!

ο καφες φυσικα ισχυει κ για σενα @Kat-Cat!

ρε κοριτσια κ εγω πεθαινω για μασαζ -αφου παντα ποναει η πλατη- αλλα το αγορι δεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat εγω παλι βαζω λαδι τρουφας σχεδον παντου!αγαπαμε στο σπιτι!πιο πιθανο ειναι να ξεμεινω απο ελαιολαδο παρα αυτο!

@Diwni μακαρι κοριτσακι μου! κ μετα να μιλαμε κ να λεμε για κακωματα των μικρων μας!

ο καφες φυσικα ισχυει κ για σενα @Kat-Cat!

ρε κοριτσια κ εγω πεθαινω για μασαζ -αφου παντα ποναει η πλατη- αλλα το αγορι δεν....

Αγαπαμε λαδι τρουφας!!!

Αυτο ελειπε να μην ισχυε ο καφες για μενα :P χιχιχιχ, και ακομα πιο πριν πρεπει να ξεκινησουμε κανονικα (Εγω και πολυ κρατηθηκα να μην προτεινω  :P )

@Diwni απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια κορίτσια; Εγώ δ τ χω δοκιμάσει ποτε.

Καλά για καφέ πετάω την σκούφια μου! Γενικότερα τ χω πει μπορώ να είμαι σρη γυρα ολη μερα. Αν ήμουν εκεί μεσα κ γω!

Κοριτσια οποία φίλη μ έχω μελετήσει έτσι στο άσχετο από παλιά ακόμη έμενε εγκύος τους επόμενους μήνες.

Επίσης έχω 2 πολύ έντονα περιστατικά.

Πρώτο: τον Οκτώβριο τ 2014 γνώρισα μια κοπέλα κ ξεκινήσαμε να κάνουμε παρέα, πλέον είναι η καλύτερη μ φίλη, και μ είχε πει ότι προσπαθούν 3 χρόνια κ τ ψάχνουν. Λέω ε τώρα έμπλεξες με μένα τ πολύ σε ένα χρόνο θα είσαι έγκυος. Περνάει ο χρόνος μ λέει θυμάσαι τι ελεγες; λέω Κάνε 2 μήνες υπομονή να βγει ο χρόνος.  Ε τ Νοεμβρίο τ 2015 έμεινε έγκυος.

Δεύτερο: Επίσης μια φίλη μ προσπαθούσαν καιρό, εξετάσεις, γιατροί κτλ έκανε η κοπέλα 3 εξωσωματικες κ τα ωαρια τθς δ γονιμοποιουνταν. Μένουμε σε άλλες πόλεις μ λέει κπ στιγμή στείλε μ τη διεύθυνση σ θέλω να στείλω κάτι για τη μικρή. Της λέω δ χρειάζεται απλά Αφού τ θες θα είναι τ γούρι σου. Εγώ της λέω πέρυσι τη μέρα π ξεκίνησα να μαζεύω τα χαρτιά για την Επιτροπή ακόμη θυμάμαι πήγα έκανα εξετάσεις αίματος Κ μετά πήγα πήρα ληξιαρχική πράξη γάμου κ ηταβ τ πρωτο χαρτί π έβαλα στο φακελο. Θα πήγαινα για καφέ στη φίλη μ π σας είπα πιο πάνω είχε γίνει μανούλα κ έτσι για γούρι μπήκα σε ένα κατάστημα με μωρουδιακα κ πήρα ένα σκουφάκι έτσι για τ καλό μόνο κ μόνο γτ ήθελα να πιάσω κάτι στα χέρια μου. Ε τη συνέχεια της λέω την ξέρεις έμεινα έγκυος. Οπότε στείλε έτσι για τ καλό. Κοριτσια Σάββατο έκανε την αγορά Κυριακή βράδυ έκανε τεστ κ ήταν θετικό! Έμεινε έγκυος φυσιολογικά κ σήμερα είναι 6 μηνων έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε χαμος! Λογικα θα εχετε κοιμηθει σαν φυσιολογικοι ανθρωποι αλλα για εμενα ειναι νωρις....

Απο που να ξεκινησω λοιπον για το τατουαζ, αρχικα δεν εχει τπτ αλλο εκεινη την ωρα και επειδη ειτε χαζευω ειτε κανω καμια δουλιτσα στο πισι την εχω την τηλεοραση και παιζει σε ο,τι να ναι. Επισης ναι ειναι ΟΛΟΙ αντιπαθεστατοι και του αταλαντου. Πιο πολυ εβλεπα το παρθενα ζωη το οποιο ειναι καινουρια βερσιον του χουανα η παρθενα χαχα και θυμαμαι εβλεπα το τρειλερ που δειχνει την κοιλια της να φουσκωνει και ελεγα εγω ποτε θα φουσκωσω;;;; χαχα και κατι μερες μετα ειδα το θετικο :) Τωρα το εκοψα και αυτο γιατι το κανανε πολυ σαπουνοπερα και βαρεθηκα. Αισθανομαι παντως γενικα οτι η καινουρια φουρνια ηθοποιων εχει κατι που δεν μου αρεσει καθολου.

Στα αλλα, εγω παιδια εχω θεμα με τον αυχενα μου , δηλαδη ξυπναω με κλαματα απ τον πονο μερικες φορες και οσα χρονια εκανα αυτοαμυνα και ειχα προπονησεις , εκανα καθε μηνα το μασαζ μου και μαλιστα οταν πηγαιναμε λουτρακι το χτυπαγα το σπα ετσι για να νοιωσω λιγο ντιβα βρε αδερφε! Παντως στην μεση αν δεν εχεις καποιο προβλημα βοηθαει η γυμναστικη , αν σφιξεις λιγο δεν ποναει τοσο ευκολα.

@Diwni Εσυ πρεπει να χρεωνεις. Γρηγορα ολες για καφε μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια. Ήταν ένα.... πολυασχολο Σ/Κ και εχθές.......δεν παραπονιέμαι....πείρα τον 3μηνο μπέμπη αγκαλιά με σαλιωσε,μου γέλασε.....είχαμε όμως ένα άσχημο περιστατικό στο σπίτι των πεθερικων (κλοπή) που με έριξε απίστευτα και δεν είχα διάθεση για τίποτα εχθές το βράδυ. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni αφου αποδεδειγμενα εισαι γουρλου μελετα μας οσο θες! αχαχαχαχ. Μελέτα μελέτα. Δεν εισαι και κοντα να μας ακουμπησεις, να μας δεις να χεις να μελετας κανονικα ρε γαμωτο! Θελουμε την κολλητικη μπεμπεδιλα σου! (να δοκιμάσεις λάδι τρούφας αν βρεις κανα ριζοτάκι)

@Μπλε καλα αλλο απο κει με την παρθενα ζωη. Αν λεμε μια φορα για τη θερμομετρηση η παρθενα ζωη εμεινε εγκυος απο κατα λαθος σπερματεγχυση! Τωρα να της κανουν μηνυση οι κοπελες εδω μεσα ? :P Ασε μας κουκλιτσα μου λεμε!

@zoi.ko και ο,τι θα στελνα να δω που ησουν ολη μερα! Πολύ λυπάμαι για την κλοπή!! Τουλάχιστον ειναι καλα οι ανθρωποι. Τι να πω και με αυτο το πραγμα πια....

Καλημερουδια σε όλες και στην @Dim83

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμερα girls!!!

@Kat-Cat ευχαριστω για την ειδικη μνεια!

@zoi.ko λυπαμαι. με στεναχωρει η κλοπη γιατι ο αλλος δεν σεβεται το χωρο σου. το καλοκαιρι μας ανοιξαν το αυτοκινητο κ τα πηραν ολα. σημασια εχει βεβαια να ειναι καλα....

@Diwni να σου στειλουμε κ καμια φωτο αν ειναι για γουρι! ριζοτο με λαδι τρουφας κ πορτσινι... εχω στο νου μου μαγαζι εδω!αν θες προτεινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καμερα girls!!!

@Kat-Cat ευχαριστω για την ειδικη μνεια!

@zoi.ko λυπαμαι. με στεναχωρει η κλοπη γιατι ο αλλος δεν σεβεται το χωρο σου. το καλοκαιρι μας ανοιξαν το αυτοκινητο κ τα πηραν ολα. σημασια εχει βεβαια να ειναι καλα....

@Diwni να σου στειλουμε κ καμια φωτο αν ειναι για γουρι! ριζοτο με λαδι τρουφας κ πορτσινι... εχω στο νου μου μαγαζι εδω!αν θες προτεινω!

Ριζοτο με πορτσινι και λαδι τρουφας....πεθαινω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ριζοτο με πορτσινι και λαδι τρουφας....πεθαινω....

και εγω....

εχω να σου προτεινω φανταστικο!

πρωι πρωι τι μας επιασε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

και εγω....

εχω να σου προτεινω φανταστικο!

πρωι πρωι τι μας επιασε!

Ναι ναι, να μου το προτεινεις....! Βεβαιως! (πρωι πρωι, δε μας βλεπω καλα σημερα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήταν πολύ περίεργος και κουλος τρόπος από αυτά που ακούς και λες μα καλά είναι δυνατόν?

Τι να πεις τώρα δεν αλλάζει κάτι απλά πρέπει να ηρεμήσουν οι άνθρωποι από το σοκ. Σας ευχαριστώ πολύ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι ναι, να μου το προτεινεις....! Βεβαιως! (πρωι πρωι, δε μας βλεπω καλα σημερα...)

και να ελεγες οτι ειμαι καμια λιχουδα....

εγω με βραστο κοτοπουλακι μια χαρα τη βγαζω! αλλα μου εχει ανοιξει η ορεξη τωρα και αντε να κλεισει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σας εχω χασει πολυ γιατι ειναι πολυ πιεστικες και γεματο δυσκολα πραγματα τελευταια αλλα οκ καλα να ειμαστε!!!!!!!!!!!!

λυπαμαι για την κλοπη ελπιζω γρηγορα να επιστεψει η οικογενεια στα κανονηκα της !!!

εμεις κοριτσια παλι χασαμε τις γονιμες γιατι παλι ειχαμε παρα πολλες δουλειες και ειμασταν τοσο κουρασμενη που πραγματικα το μονο που θελαμ εηταν ενα κοιμηθουμε οποτε δεν δε πειραζει καλα να ειμαστε εχουμε μηνες να το προσπαθησουμε !!!!! παντα τα πραγματα δε βολευουνε και απο το να κανουμε κατι με πιεση και επειδη πρεπει προτιμησαμε να ηρεμησουμε γιατι ειχαμε πολυ ενταση απο αυτα που συνεβαιναν γυρο μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

και να ελεγες οτι ειμαι καμια λιχουδα....

εγω με βραστο κοτοπουλακι μια χαρα τη βγαζω! αλλα μου εχει ανοιξει η ορεξη τωρα και αντε να κλεισει...

Εγω ειμαι πολυ λιχουδαααααα. Αχ τι θα κανω, ο αντρας μου περιμενει λεει αμα μεινω εγκυος να γινω σαν το φουσκοψαρο να με κοροιδευει. χιχιιχιχ

@anni7 μην ανησυχεις που τις χάσατε. Εξαλλου εισαι μικρή. Εγώ πραγματικα δε θα ανησυχούσα καθόλου. Μακάρι να χα μπροστά μου άλλα 5-6-7 χρονια μέχρι να φτάσω την κρισιμη των 35 (κρισιμη για τη γονιμοτητα), και πραγματικα θα αραζα (και άλλο, όπως κάνω τόσα χρόνια :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εγω ειμαι πολυ λιχουδαααααα. Αχ τι θα κανω, ο αντρας μου περιμενει λεει αμα μεινω εγκυος να γινω σαν το φουσκοψαρο να με κοροιδευει. χιχιιχιχ

@anni7 μην ανησυχεις που τις χάσατε. Εξαλλου εισαι μικρή. Εγώ πραγματικα δε θα ανησυχούσα καθόλου. Μακάρι να χα μπροστά μου άλλα 5-6-7 χρονια μέχρι να φτάσω την κρισιμη των 35 (κρισιμη για τη γονιμοτητα), και πραγματικα θα αραζα (και άλλο, όπως κάνω τόσα χρόνια :P )

μια κουκλα γλυκια εγκυουλα θα εισαι !!!!!!!

ναι μα για αυτο ειπα και εγω πριν δε πιεσαμε τπτ δε το σκεφτηκαμε καν γιατι αυτο λεω και εγω που ειπες τωρα εσυ ειμαστε μικρη και εγω φυσικα οποτε εχουμε χρονο και γιατι να μπουμε σε διαδικασιες ακομα πιο πιεστηκες και στρεσαγονες !! θα ερθει μονο του!! να σου πω ειμασταν και τοσο πολυ αχγωμενοι και στεναχωρεμενοι με το θεμα που μας απασχολουσε ητανε θεμα υγειας ενος πολυ κοντινου μας προσωπου τρεχαμε και τοσο πολυ και με τις δουλειες μας που πραγματικα τωρα που ηρεμησα λιγακι το σκεφτηκα !! ευτηχως πηγανε ολα καλα με το θεμα υγειας!! οποτε προχωραμε και βλεπουμε στο μελλον !!! να σου πω και εγω αραζω οπως το λες αφου καμια φορα το σκεφτομαι και λεω κατσε τωρα που μπορεις γιατι μετα...χαχαχαχα σορρυ για το μεγαλο κειμενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

μια κουκλα γλυκια εγκυουλα θα εισαι !!!!!!!

ναι μα για αυτο ειπα και εγω πριν δε πιεσαμε τπτ δε το σκεφτηκαμε καν γιατι αυτο λεω και εγω που ειπες τωρα εσυ ειμαστε μικρη και εγω φυσικα οποτε εχουμε χρονο και γιατι να μπουμε σε διαδικασιες ακομα πιο πιεστηκες και στρεσαγονες !! θα ερθει μονο του!! να σου πω ειμασταν και τοσο πολυ αχγωμενοι και στεναχωρεμενοι με το θεμα που μας απασχολουσε ητανε θεμα υγειας ενος πολυ κοντινου μας προσωπου τρεχαμε και τοσο πολυ και με τις δουλειες μας που πραγματικα τωρα που ηρεμησα λιγακι το σκεφτηκα !! ευτηχως πηγανε ολα καλα με το θεμα υγειας!! οποτε προχωραμε και βλεπουμε στο μελλον !!! να σου πω και εγω αραζω οπως το λες αφου καμια φορα το σκεφτομαι και λεω κατσε τωρα που μπορεις γιατι μετα...χαχαχαχα σορρυ για το μεγαλο κειμενο!!

Χαλάρωσε, απόλαυσε την ηρεμία σου, και όποτε σας βγει και το νιώσετε το ξεκινάτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε φαγυτακια ε!!!!! Εγω την αλλη εβδομαδα θα κανω υστεροσκοπηση τεληκα!

@anni7 μην ανχονεσε ολα θα γινουν χαλαρωσε και ολα θα γινουν!!! 

@Diwni λοιπον θα παρεις τα σπιτια μας με τη σειρα οτι θες τι καφε καφε φαγυτο φαγυτο οτι τραβαει η ψυχη σου και οτι θελει η μπουμπου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο κοριτσια και εγω κοιταω τι να μαγειρεψω ετσι την δευτερα θελω να βρω μια ωραια συνταγη να κανω με γαριδες !!! εκτος τον αλλον επειδη λεγατε πιο πανω και μαγειρικα !!!!! βλεπω και μαστερ σεφ !!!! χαχααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 κανε κριθαρωτο με γαριδες το κανω συχνα και το λατρευω! Βγηκαμε ολες σεφ εδω μεσα!

@love30 καλή επιτυχία!!! Ο γιατρός σου σου ειπε να την κάνεις ή εσύ το αποφάσισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια και απο μενα @love30 ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

αααα ωραια ιδεα μου @Kat-Cat εδωσες θα ψαξω συνταγη μερσυ!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χταποδακι με κοφτο μακαρονακι κοριτσια!!!!!!!!

Καναμε ιστολογικη και κατι δειχνει πωςυπαρχει κατι μικρο πολυποδακι αλλα δεν φενεται στον υπερηχο και κατα 90%δεν επιρεαζει αλλα πες κατι παει στραβα δεν θα πω επρεπε να το κανω ο γιατρος το αφησε πανω μου θα το κανω ειχα κανει παλια λαπαροσκοπηση μαζι με υστεροσκοπηση οταν εβγαλα την σαλπιγγα! Λεω να το κανω και οτι γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Λογικό καποια στιγμή θα γίνονται και επαφες μηχανικές σίγουρα δεν είναι ωραιο αλλά όταν έχεις ένα στόχο το κανείς και αυτό δεν γίνεται διαφορετικά  η αντιβίωση επηρεάζει πάντως σε αυτά είναι σίγουρο απλά να ξέρεις ότι την κόρη μου όταν την έπιασα εκείνο το διάστημα παίρναμε αντιβίωση θεραπεία και οι δυο για ένα μήνα και έμεινα εγκυος τότε με την αντιβίωση 
    • Θα περάσει και αυτό όπως έχουν περάσει και ποσά αλλά.. καινούργιος κύκλος, καινούργια αρχή! Νέες ελπίδες και όνειρα που θα πραγματοποιηθούν όπως και να έχει!ειτε πολύ συντομα είτε λίγο πιο μετά! 
    • Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν!  μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη !  και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!
    • Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️  @Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️  
    • Αυτό σκέφτηκα κ γώ γ αυτό θεωρώ πως δν είναι καλός κύκλος! Δν ξέρω! Τον έχω ξεγράψει αυτόν τον κύκλο! Θα δείξει τις επόμενες μέρες! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...