Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Και εγώ από το 2007 το χω! Οταν ακομα εβγαζα λεπτα τα φρυδια μου :P

Στην προηγούμενη παράθεση έβγαλε ένα κενό.....το πεθαναμε το forum!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Στην προηγούμενη παράθεση έβγαλε ένα κενό.....το πεθαναμε το forum!?

ναι και τη δικη μου παραθεση πριν χαλια την εβγαλε. Στις γενικες οδηγιες λεει μην κανετε πολλες παραθεσεις, αλλα μεχρι να ταγκαρεις με τη λιστα απο κατω ειναι σπαστικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι και τη δικη μου παραθεση πριν χαλια την εβγαλε. Στις γενικες οδηγιες λεει μην κανετε πολλες παραθεσεις, αλλα μεχρι να ταγκαρεις με τη λιστα απο κατω ειναι σπαστικο!

Ναιιιιι άσε που γίνονται και λάθη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω πως κανω ταγκ

Μπλε πως εισαι κοριτσι μου ολα καλα ???

Κοριτσια εγω εκανα την επαναληπτικη χτες χοριακη πηγε 900 απο 500 που ταν την δευτερα αυριο παλι θα ξανακανω. Ειδαμε και σακουλακι. Αλλα τοσες χοριακες πια με αγχος ξυπναω με αγχος κοιμαμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ariadni4ever_2018 είπε:

Δεν ξερω πως κανω ταγκ

Μπλε πως εισαι κοριτσι μου ολα καλα ???

Κοριτσια εγω εκανα την επαναληπτικη χτες χοριακη πηγε 900 απο 500 που ταν την δευτερα αυριο παλι θα ξανακανω. Ειδαμε και σακουλακι. Αλλα τοσες χοριακες πια με αγχος ξυπναω με αγχος κοιμαμαι 

μπραβο!!!! Αντε και χιλιαδες τωρα να βγει! Ξεκινησες να τις κανεις νωρις μαλλον γιαυτο κανεις πολλες? Ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μπραβο!!!! Αντε και χιλιαδες τωρα να βγει! Ξεκινησες να τις κανεις νωρις μαλλον γιαυτο κανεις πολλες? Ολα θα πανε καλα!

Απο 4 βδομαδων και κατι  τωρα μπηκα 6 βδομαδα. Δε θα σταματησω να φοβαμαι κ να αγχωνομαι αν δεν σταματησουν οι χοριακες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Μπλε τι εγινε με τα καφετια? Σταματησαν?

Πως ταγκαρεις  οπως στο φεις ??? Πιστευω να ναι ολα καλα σημερα Μπλε :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ariadni4ever_2018 είπε:

Δεν ξερω πως κανω ταγκ

Μπλε πως εισαι κοριτσι μου ολα καλα ???

Κοριτσια εγω εκανα την επαναληπτικη χτες χοριακη πηγε 900 απο 500 που ταν την δευτερα αυριο παλι θα ξανακανω. Ειδαμε και σακουλακι. Αλλα τοσες χοριακες πια με αγχος ξυπναω με αγχος κοιμαμαι 

Καλησπέρα γράφεις @ και μετά το όνομα που θες να ταγκαρεις. Με το καλόοοο!!!Το άγχος είναι απόλυτα φυσιολογικό ότι και να λέμε.... δύσκολα το αποβάλλουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ariadni4ever_2018 φαίνεται να ανεβαίνει λίγο αργά αλλά τι σου είπε ο γιατρός; Μπορεί να μην είναι κακό.

@Kat-Cat μας προσβάλεις, κόκκινα ήταν :P όχι δεν έχω τπτ εκτός από απίστευτη δυσκοιλιότητα.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριιτσακια μου ουουουφ σας διαβασα!!!! Αυτο με την ανακινωση εχω μια φιλη περασε και αυτη δυσκολα ειχε και μια αποβολη μετα στο κρεββατι εγω παντα εκει!!!! Οταν μου ειπε ο γιατρος μετα το θετικο να μεινω στο κρεββατι γιατι ειχα δει αιμα της το ειπα και αρχισε κατι τρελα ε και δεν ειναι τιοοτα και τι καθεσαι στο κρεβατι και κατι κουλά να πω οτι δεν τα ειχε περασει τι να πω και φυσηκα τωρα δεν της λεω τιποτα!!!!! Αυτο παλι που σε κοιτανε στην κοθιλια τραγικοοοοοο!!!!! Για τους ξενους λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@Ariadni4ever_2018 φαίνεται να ανεβαίνει λίγο αργά αλλά τι σου είπε ο γιατρός; Μπορεί να μην είναι κακό.

@Kat-Cat μας προσβάλεις, κόκκινα ήταν :P όχι δεν έχω τπτ εκτός από απίστευτη δυσκοιλιότητα.!! 

Η δυσκοιλιοτητα αναμενομενη. Πεφτουν οιστρογονα, ανεβαινει προγεστερονη. Φαε φυτικες ινες, γιαουρτακια, φρουτα, δαμασκηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 είμαστε πάρα πολύ γρήγορες η αλήθεια είναι κ εγώ μας χάνω. Αυτό έλεγα χθες στον άντρα μου. Στο επόμενο παιδί θα το μάθουν στην γέννα άι στο καλό δλδ! 

@Kat-Cat χθες την πήρα την διατροφή με φρόντισε η διαιτολόγος να δούμε μπας και!!!!

Αχ κορίτσια να σας πω να γελάσετε; Το στήθος έχει γίνει διαστημικό είμαι ήδη +1 στο νούμερο κ φοράω αθλητικά κ είμαι η μόνη γυναίκα στον πλανήτη που έχω παντρευτεί άνθρωπο που του είναι εντελώς αδιάφορο πχ μου λέει "καλέ σαν αγελάδα έγινες" κ γελάει ! γοητευτικός τουλάχιστον!! Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρομαντικος χαχαχχα!!!!! Ετσι ειναι στο τελος μια χαρα τα λες @Μπλε ασε που οσοι με βλεπουν και ξερουν πως σταματησα τη δουλεια.... σταματησες εισαι εγκυος ?

Να Τους βαρεσω θελω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@love30 είμαστε πάρα πολύ γρήγορες η αλήθεια είναι κ εγώ μας χάνω. Αυτό έλεγα χθες στον άντρα μου. Στο επόμενο παιδί θα το μάθουν στην γέννα άι στο καλό δλδ! 

@Kat-Cat χθες την πήρα την διατροφή με φρόντισε η διαιτολόγος να δούμε μπας και!!!!

Αχ κορίτσια να σας πω να γελάσετε; Το στήθος έχει γίνει διαστημικό είμαι ήδη +1 στο νούμερο κ φοράω αθλητικά κ είμαι η μόνη γυναίκα στον πλανήτη που έχω παντρευτεί άνθρωπο που του είναι εντελώς αδιάφορο πχ μου λέει "καλέ σαν αγελάδα έγινες" κ γελάει ! γοητευτικός τουλάχιστον!! Χαχαχα 

αχαχαχαχα, θα θελα λιγο στηθος η αληθεια ειναι....χμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ρομαντικος χαχαχχα!!!!! Ετσι ειναι στο τελος μια χαρα τα λες @Μπλε ασε που οσοι με βλεπουν και ξερουν πως σταματησα τη δουλεια.... σταματησες εισαι εγκυος ?

Να Τους βαρεσω θελω!!!!!!

Είναι αδιάκριτοι ρε παιδί μου οι περισσότεροι άνθρωποι. Καταλαβαίνω.

 

@Kat-Cat εγώ ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένη με το μικρό μου στήθος!!! Αισχος! Μην ανησυχείς κοντοζυγωνει κ η δική σου σειρά να τρέχεις για αθλητικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 εχεις απολυτο δικιο. εμενα ακομη κ φιλοι στενοι οταν με βλεπουν κ εχουμε να τα πουμε 2-3 βδομαδες με κοιτανε στα ματια και ρωτανε..... εσυ κανενα ευχαριστο νεο? απο καλοσυνη φυσικα αλλα γιαυτο δεν θελω να λεω τπτ. μου δημιουργει τεραστιο αγχος ολο αυτο. καλα ασε το διευθυντη μου......καθε φορα που ειμαστε 2 μας ολο γι αυτο μου λεει. αντε με το καλο κ αντε με το καλο. αχ....τι να τους κανουμε. στις στενες φιλεε εχω εξηγησει οτι δεν ειναι θεμα προς συζητηση.κ οι γλυκουλες μου ειναι οκ. οι λιγο παραεξω ομως.....τα δικα τους.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

@love30 εχεις απολυτο δικιο. εμενα ακομη κ φιλοι στενοι οταν με βλεπουν κ εχουμε να τα πουμε 2-3 βδομαδες με κοιτανε στα ματια και ρωτανε..... εσυ κανενα ευχαριστο νεο? απο καλοσυνη φυσικα αλλα γιαυτο δεν θελω να λεω τπτ. μου δημιουργει τεραστιο αγχος ολο αυτο. καλα ασε το διευθυντη μου......καθε φορα που ειμαστε 2 μας ολο γι αυτο μου λεει. αντε με το καλο κ αντε με το καλο. αχ....τι να τους κανουμε. στις στενες φιλεε εχω εξηγησει οτι δεν ειναι θεμα προς συζητηση.κ οι γλυκουλες μου ειναι οκ. οι λιγο παραεξω ομως.....τα δικα τους.

 

καλα εμενα σας ειπα που ηρθε μια και μου πιασε την κοιλια και μου λεει παρα ειναι φλατ. ! αχαχαχαχ. Από βλακειες και αδιακρισιες αλλο τιποτα. Δεν ειναι απο κακια, αλλα οπως ελεγε και ο Φατσεας, Δεν εχεις καθολου ταΛκ ρε παιδι μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μεταξύ έβλεπα χθες μια σειρά που βλέπει η μάνα μου και λέει μια "αφού κάνουμε τόσο καιρό χωρίς προφυλάξεις γιατί δεν μένω έγκυος;" Όπα λέω, εδώ δικιά μας! Λέει μετά από λίγο "σήμερα έβαλα θερμόμετρο, έχω ωορρηξία" κ φωνάζω ένα ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΊΤΣΑ ΜΟΥ εδώ τρέχουμε με τα τεστ ωορρηξίας στις καφετέριες και εσύ έβαλες μια μέρα θερμόμετρο κ βρήκες την ωορρηξία! Με κοίταζε σιωπηλά η μάνα μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Στο μεταξύ έβλεπα χθες μια σειρά που βλέπει η μάνα μου και λέει μια "αφού κάνουμε τόσο καιρό χωρίς προφυλάξεις γιατί δεν μένω έγκυος;" Όπα λέω, εδώ δικιά μας! Λέει μετά από λίγο "σήμερα έβαλα θερμόμετρο, έχω ωορρηξία" κ φωνάζω ένα ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΊΤΣΑ ΜΟΥ εδώ τρέχουμε με τα τεστ ωορρηξίας στις καφετέριες και εσύ έβαλες μια μέρα θερμόμετρο κ βρήκες την ωορρηξία! Με κοίταζε σιωπηλά η μάνα μου......

Ασε μας κουκλιτσα μου πραγματικα! αχαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Στο μεταξύ έβλεπα χθες μια σειρά που βλέπει η μάνα μου και λέει μια "αφού κάνουμε τόσο καιρό χωρίς προφυλάξεις γιατί δεν μένω έγκυος;" Όπα λέω, εδώ δικιά μας! Λέει μετά από λίγο "σήμερα έβαλα θερμόμετρο, έχω ωορρηξία" κ φωνάζω ένα ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΊΤΣΑ ΜΟΥ εδώ τρέχουμε με τα τεστ ωορρηξίας στις καφετέριες και εσύ έβαλες μια μέρα θερμόμετρο κ βρήκες την ωορρηξία! Με κοίταζε σιωπηλά η μάνα μου......

Χαχαχα το τατουάζ!!!! Το είδα κι εγώ κ γελουσαμε με τον άντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...