Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου!!! Σήμερα έχουμε ραντεβού με τη γιατρό.. κι έχω μια αγωνία , όχι για τους μύκητες , αλλά για να δω οτι όλα βαίνουν καλώς...
Εσύ τι κανεις?

ολα θα πανε τελεια θα δεις θα εχει γινει θηριο το σπορι!!!!!!!!!! καλα ειμαι εδω δουλεια κοριτσι μου !!!!!!! και δε σκεφτομαι δλδ προσπαθω!!!!!!!!! χαχααχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ολα θα πανε τελεια θα δεις θα εχει γινει θηριο το σπορι!!!!!!!!!! καλα ειμαι εδω δουλεια κοριτσι μου !!!!!!! και δε σκεφτομαι δλδ προσπαθω!!!!!!!!! χαχααχαχχαχαχα

Νομίζω είσαι η πιο cool απ' όλες μας!!! Χρειάζεται και ένα τέτοιο χαρακτήρα η παρέα.. πάντως κάποια στιγμή πρέπει να αρχίσεις λίγο να γκρινιάζεις κι εσύ .. δε γίνεται.. είσαι η πιο αδικημένη.. όλο με την αισιοδοξία για όλες μας.. πες μας τις σκέψεις που προσπαθείς να μην κάνεις βρε κορίτσι.. :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!! Τρεχω με τα δοντια μου απονεύρωση κλπ παίρνω κ αμοξιλ . Αίσχος! Εχω τωρα την Τρίτη την καμπύλη σακχάρου. Γενικά ολο γιατροι κ εξετάσεις. Το καλο ειναι οτι η πίεση εχει μεινει σταθερά χαμηλή κ ολα καλα. Καθως ειχα αγχωθει λογω της αλλεργίας μου στην ασπιρίνη μη χρειαστεί τπτ. Τεσπα βλεπω ολο ευχάριστα στο θέμα οχι μονο απο εγκυμοσύνες αλλα κ γενικότερα ολες πατε καλα αν δεν εχω χασει κάτι και πολυ χαιρομαι αγάπες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια!! Τρεχω με τα δοντια μου απονεύρωση κλπ παίρνω κ αμοξιλ . Αίσχος! Εχω τωρα την Τρίτη την καμπύλη σακχάρου. Γενικά ολο γιατροι κ εξετάσεις. Το καλο ειναι οτι η πίεση εχει μεινει σταθερά χαμηλή κ ολα καλα. Καθως ειχα αγχωθει λογω της αλλεργίας μου στην ασπιρίνη μη χρειαστεί τπτ. Τεσπα βλεπω ολο ευχάριστα στο θέμα οχι μονο απο εγκυμοσύνες αλλα κ γενικότερα ολες πατε καλα αν δεν εχω χασει κάτι και πολυ χαιρομαι αγάπες!! 

Εγκυμοσύνη και απονεύρωση γίνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Εγκυμοσύνη και απονεύρωση γίνετε;

Γίνεται φυσικά. Ειναι πολυ χειροτερο να αφησεις τοσο σοβαρες μολύνσεις στο στομα σου. Καλο ειναι πριν την εγκυμοσύνη να τελειώνουμε όλες τις οδοντιατρικές εργασίες αλλα τι να κάνουμε τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Γίνεται φυσικά. Ειναι πολυ χειροτερο να αφησεις τοσο σοβαρες μολύνσεις στο στομα σου. Καλο ειναι πριν την εγκυμοσύνη να τελειώνουμε όλες τις οδοντιατρικές εργασίες αλλα τι να κάνουμε τώρα; 

Καλά ναι σωστό αυτό. Κι εμένα μου είπε πριν μείνω να έχω κοιτάξει όλα ακόμη και τα δόντια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωστην @Μπλε! Μου θυμισες οτι πρεπει να ρημαδοκανω αυτον τον ρημαδοκαθαρισμο. Αχαχαχα. το χειροτερο της απονευρωσης ειναι η ενοχληση ρε γαμωτο στη διαδικασια. Μια φορα εχω κανει πριν κατι αιωνες και ακομα θυμαμαι την ανατριχιλα. Τι κανεις κατα τα αλλα??? Αντε με το καλο και η καμπυλη. Πως περναει ο καιρος. Ειδικα ο δικος σου μου χει φανει νερο. Για ποτε θυμαμαι ττο αχνο θετικο ή λαθος, ή την αλλη ατακα που πηγες στο μικροβιολογο για χοριακη πριν την καθυστερηση και ενιωσες να πλημμυριζεις και τελικα ηταν υγρα...Και ποτε φτασαμε στην καμπυλη....ΑΧΧΧΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα κι από μένα!!! 

Κοριτσια μου είδαμε το μωράκι μας, μεγάλωσε και διακρίναμε κεφαλάκι , ποδαράκια , χεράκια και τον ομφάλιο λώρο που σιγά σιγά δημιουργείται... 2,5 εκ πήγε.. είμαστε πάλι μια βδομάδα μπροστά!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ !!!!

Βρηκε μια αποκόλληση αλλά όχι κάτι ανησυχητικό.. δεν ξανά σηκώνω ούτε την τσάντα μου που λέει ο λόγος.. έκανα και βλακεία γιατί μια μέρα έπαιρνα utrogestan μια όχι.. όποτε ακολουθώ πίστα τις οδηγίες και προχωράμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου χάθηκες.. πω πω κουράγιο με την απονεύρωση.. δεν έχω κάνει ποτε αλλά αν ο απλός καθαρισμός με ποναει φαντάζομαι τι θα πάθαινα σε αυτή την περίπτωση..  με το καλό και η καμπύλη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπεραααααα κι από μένα!!! 

Κοριτσια μου είδαμε το μωράκι μας, μεγάλωσε και διακρίναμε κεφαλάκι , ποδαράκια , χεράκια και τον ομφάλιο λώρο που σιγά σιγά δημιουργείται... 2,5 εκ πήγε.. είμαστε πάλι μια βδομάδα μπροστά!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ !!!!

Βρηκε μια αποκόλληση αλλά όχι κάτι ανησυχητικό.. δεν ξανά σηκώνω ούτε την τσάντα μου που λέει ο λόγος.. έκανα και βλακεία γιατί μια μέρα έπαιρνα utrogestan μια όχι.. όποτε ακολουθώ πίστα τις οδηγίες και προχωράμε!!!

κοριτσι μου συγχαρητηρια!!! ΠΩς ειναι η αισθηση οχι μονο να βλεπεις μωρο αλλα να βλεπεις και τετοια χαρακτηριστικα? Τρελο ε? Δεν μπορω καν να το φανταστω!!! Αχ τι ωραια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπεραααααα κι από μένα!!! 

Κοριτσια μου είδαμε το μωράκι μας, μεγάλωσε και διακρίναμε κεφαλάκι , ποδαράκια , χεράκια και τον ομφάλιο λώρο που σιγά σιγά δημιουργείται... 2,5 εκ πήγε.. είμαστε πάλι μια βδομάδα μπροστά!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ !!!!

Βρηκε μια αποκόλληση αλλά όχι κάτι ανησυχητικό.. δεν ξανά σηκώνω ούτε την τσάντα μου που λέει ο λόγος.. έκανα και βλακεία γιατί μια μέρα έπαιρνα utrogestan μια όχι.. όποτε ακολουθώ πίστα τις οδηγίες και προχωράμε!!!

Μπράβο κορίτσι μου που προχωράνε όλα τέλεια! Όχι άλλο άγχος τώρα ε? Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D κοριτσαρα μου χαρηκα παρα πολυ που ειδες το μικρο σου ανθρωπακι ποσο μγαλωσε!!!!!!!! μπραβο φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχα να σου πω ειμαι κουλ βεβαια με πιανουν κατι περιεργα και μενα !!!! γιατι δε το προσπαθουμε τοσο εντατικα λογο καθημερινοτητας και με ενοχλει οχι τοσο για το αποτελεσμα οσο για γενικα σαν επαφη δλδ !!!!! αλλα οκ τι να κανουμε ζουμε σε μια καθημερινοτητα που απαιτει τοσο πολλα!!! εεεεε και καταλαβαινεις αρχιζουν οι σκεψεις ποτε θα ερθει και σε μας και σε ολους εχει ερθει εννοω και απο το περιβαλον μου και θελω να νιωσω και εγω πως ειναι και ολα αυτα ξερεις που μπορει να σκεφτει ενα γυναικειο μυαλο!!!!! προσπαθω να μην τα σκεφτομαι οταν ερχονται να κανω κατι αλλο να φευγουν!!!!! 

επισης διαβαζω εδω τοσο δυσκολες καταστασεις και ιστοριες κοριτσιων που εγω δε πρεπει να παραπονιεμαι και δε θελω περνω δυναμη απο αυτες και λεω προχωρα ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

κοριτσι μου συγχαρητηρια!!! ΠΩς ειναι η αισθηση οχι μονο να βλεπεις μωρο αλλα να βλεπεις και τετοια χαρακτηριστικα? Τρελο ε? Δεν μπορω καν να το φανταστω!!! Αχ τι ωραια!!!

Πως είναι η αίσθηση??? Υπέροχη και περίεργη μαζί!!! Συνειδητοποιείς πως δεν είσαι πια μόνη , αλλά μέσα στο σώμα σου μεγαλώνει ένα πλάσμα που είσαι υπεύθυνη 100% εσύ.. κι αυτό με χαροποιεί!!!! Εύχομαι κορίτσια μου μέσα από την καρδιά μου να ακούσω κι από εσάς ευχάριστα σύντομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Πως είναι η αίσθηση??? Υπέροχη και περίεργη μαζί!!! Συνειδητοποιείς πως δεν είσαι πια μόνη , αλλά μέσα στο σώμα σου μεγαλώνει ένα πλάσμα που είσαι υπεύθυνη 100% εσύ.. κι αυτό με χαροποιεί!!!! Εύχομαι κορίτσια μου μέσα από την καρδιά μου να ακούσω κι από εσάς ευχάριστα σύντομα..

Αχχχχχχ ❤️ ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου που προχωράνε όλα τέλεια! Όχι άλλο άγχος τώρα ε? Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!

@OLY10  μου σ'ευχαριστώ πολύ!!! Ναι σίγουρα τώρα θα αρχίσω να το απολαμβάνω.. αρκετά άγχη περάσαμε ήρθε η ώρα να το χαρούμε επιτέλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D κοριτσαρα μου χαρηκα παρα πολυ που ειδες το μικρο σου ανθρωπακι ποσο μγαλωσε!!!!!!!! μπραβο φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχα να σου πω ειμαι κουλ βεβαια με πιανουν κατι περιεργα και μενα !!!! γιατι δε το προσπαθουμε τοσο εντατικα λογο καθημερινοτητας και με ενοχλει οχι τοσο για το αποτελεσμα οσο για γενικα σαν επαφη δλδ !!!!! αλλα οκ τι να κανουμε ζουμε σε μια καθημερινοτητα που απαιτει τοσο πολλα!!! εεεεε και καταλαβαινεις αρχιζουν οι σκεψεις ποτε θα ερθει και σε μας και σε ολους εχει ερθει εννοω και απο το περιβαλον μου και θελω να νιωσω και εγω πως ειναι και ολα αυτα ξερεις που μπορει να σκεφτει ενα γυναικειο μυαλο!!!!! προσπαθω να μην τα σκεφτομαι οταν ερχονται να κανω κατι αλλο να φευγουν!!!!! 

επισης διαβαζω εδω τοσο δυσκολες καταστασεις και ιστοριες κοριτσιων που εγω δε πρεπει να παραπονιεμαι και δε θελω περνω δυναμη απο αυτες και λεω προχωρα ολα θα γινουν!!!

Κοριτσάκι μου  σ' ευχαριστώ πολύ που χαίρεσαι για 'μένα..
Δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι γιατί ντρέπομαι να δίνω συμβουλές που δεν ακολουθώ.. χιχι
Θα σου πω μόνο οτι πλέον κατάλαβα πως δεν είναι τα πράγματα τόσο περίπλοκα όσο νομίζουμε..
Κάντε τις επαφές σας με τον αντρούλη σας με ευχαρίστηση και όλα τα άλλα αφήστε τα .. καλό είναι να μην επεμβαίνουμε σε όλα.. τώρα που τα σκέφτομαι λίγο πιο καθαρά τα πράγματα, θα προτιμούσα να έχει έρθει λίγο πιο ρομαντικά.. εννοώ χωρίς άγχος και τεστ πριν την καθυστέρηση.. να το ζήσω normal.. έτσι κι αλλιώς δεν 
είναι πως προσπαθούσα πολύ καιρό και δεν τα κατάφερνα.. 
Για να μην παρεξηγηθώ εννοώ πως τα κορίτσια που αγχωνόμαστε απο τους πρώτους κι όλας μήνες είμαστε λίγο παράλογες.. εννοείται πως βάζω και τον εαυτό  μου μέσα..
Στην επόμενη εγκυμοσύνη θα  αφήσω τα πράγματα λίγο πιο "στην τύχη τους" .. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχχχχχχ ❤️ ναι!

❤️❤️❤️ ξέρω πως θα γίνει σύντομα!!!! Φτάνει να χαλαρώσεις γλυκούλα!! 
Σήμερα με έχει πιάσει η γλύκα μου χαχαχαχαχαχα μακάρι να είμαι έτσι για όλο το διάστημα, ήρεμη και γλυκιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

❤️❤️❤️ ξέρω πως θα γίνει σύντομα!!!! Φτάνει να χαλαρώσεις γλυκούλα!! 
Σήμερα με έχει πιάσει η γλύκα μου χαχαχαχαχαχα μακάρι να είμαι έτσι για όλο το διάστημα, ήρεμη και γλυκιά..

ειναι πολυ λογικο αυτο. Οταν ειναι θετικα τα νεα και καλα τα προγνωστικα και ομορφη η εξελιξη γλυκαινεις, εισαι πιο αισιοδοξη και γενικα εχεις αλλη διαθεση και θετικη ενεργεια. Γιαυτο κοριτσια μονο καλα νεα. αντε πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ασε! Νερο όντως πέρασε . Αντε τωρα σιγα σιγα και στα δικα σου τα ευχάριστα!!

@Irene_D πολυ χαίρομαι κοπελα μου που πανε ολα καλά. Να σου πω, αυτο που λες για το αγχος κ τα τεστ νωρίς ακριβώς τα ιδια ελεγα κ εγώ κ σε καταλαβαίνω αλλα μετα σκεφτόμουν οτι σημασία εχει οτι τα καταφέραμε κ ειναι τοσες οι χαρες που παίρνεις στην εγκυμοσύνη που δεν πείραζε τοσο η αχαρη αρχή. Εγώ θα σου πω οτι απ την στιγμή που νοιώθω το αγορακι μου να κανει βόλτες στην κοιλια μου δεν με νοιάζει τπτ! Θα το ζήσεις σύντομα!

Για τα δοντια κοριτσια τρέξτε τρεξτεεεε. Ειναι τοσο πιο δύσκολο στην εγκυμοσύνη που δεν αξίζει. Σκεφτείτε οτι τα ραντεβού για μια απονεύρωση διπλασιάστηκαν γιατι δεν κανει να ταλαιπωρουμαστε ωρα στην εγκυμοσύνη οποτε κανουμε λίγο λίγο. Διπλος κόπος, διπλος χρονος. Ευτυχώς εχω πολυ καλο κ υπομονετικό οδοντίατρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

❤️❤️❤️ ξέρω πως θα γίνει σύντομα!!!! Φτάνει να χαλαρώσεις γλυκούλα!! 
Σήμερα με έχει πιάσει η γλύκα μου χαχαχαχαχαχα μακάρι να είμαι έτσι για όλο το διάστημα, ήρεμη και γλυκιά..

αυτο προσπαθω να κανω να το ζησω ετσι φυσικα να ερθει για αυτο με βλεπεις να προσπαθω να ειμαι κουλ!!!!!!

το σπορακι σου σε γλυκαινει !!!!!!!! μανουλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

@Rena88 που είσαι??? Είχες γιατρούλη εχθές .. πως πήγε κορίτσι μου?

Ειρηνουλα μου,ολα καλά και με μένα..Έχει μεγαλώσει,εχει φτάσει στα 2,7 εκατοστά,έβγαλε χεράκια και ποδαράκια..Και,κορίτσια μου,την ωρα του υπερηχου κουνουσε το χεράκι του..Μου ήρθε να κλάψω!!Οι παλμοί του ειναι 179...Είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα μεγαλώνει!!???

Της είπα για τα πονακια που εχω και μου ειπε οτι δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό!!

Κλείσαμε την αυχενικη στις 3 Ιούλιου..Εσείς;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ειρηνουλα μου,ολα καλά και με μένα..Έχει μεγαλώσει,εχει φτάσει στα 2,7 εκατοστά,έβγαλε χεράκια και ποδαράκια..Και,κορίτσια μου,την ωρα του υπερηχου κουνουσε το χεράκι του..Μου ήρθε να κλάψω!!Οι παλμοί του ειναι 179...Είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα μεγαλώνει!!???

Της είπα για τα πονακια που εχω και μου ειπε οτι δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό!!

Κλείσαμε την αυχενικη στις 3 Ιούλιου..Εσείς;?

παιδια μη μου λετε τετοια με πιανει ανυπομονησια και μενα. αχαχχαχα. Εδω μου χει κατσει αυτος ο κενος σακος. Στο λαιμο! Τι ωραια εικονα ειναι αυτη. Λογικο να θες να κλαψεις απο συγκινηση και χαρα! Ειναι τοσο απιστευτο και μαγικο πραγμα να μεγαλωνει μεσα σου ενα πλασματακι. Σχεδον υπερφυσικο θα το ελεγα, αν σκεφτεις οτι και μεις ολοκληρες γαιδουρες τωρα, καποτε ημασταν ετσι. χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...