Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, πήγα σήμερα στο γυναικολόγο!! Είμαι 6 εβδομάδων, αν και ο γιατρος ειπε οτι δεν μπορει να διευκρινισει ακομα γτ το μωρακι ειναι πολυυυυυυ μικρουλι, 4 χιλιοστα!!!!!! Δεν ακούσαμε καρδούλα και γι αυτο το λογο ηθελα να ρωτησω, σε ποια βδομαδα ακουγεται η καρδια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η alexandraki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, πήγα σήμερα στο γυναικολόγο!! Είμαι 6 εβδομάδων, αν και ο γιατρος ειπε οτι δεν μπορει να διευκρινισει ακομα γτ το μωρακι ειναι πολυυυυυυ μικρουλι, 4 χιλιοστα!!!!!! Δεν ακούσαμε καρδούλα και γι αυτο το λογο ηθελα να ρωτησω, σε ποια βδομαδα ακουγεται η καρδια??

συχγαρητηρια κοριτση μου!!! μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακΙ!!!! μμμ απο οτι εχω δει εδω απο αλλα κοριτσια γυρω στην 7 με 8 εβδομαδες νομιζω αλλα καλυτερα να που κοριτσια που το ξερουν καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lillou είπε:

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

Τέλεια νέα!!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, πήγα σήμερα στο γυναικολόγο!! Είμαι 6 εβδομάδων, αν και ο γιατρος ειπε οτι δεν μπορει να διευκρινισει ακομα γτ το μωρακι ειναι πολυυυυυυ μικρουλι, 4 χιλιοστα!!!!!! Δεν ακούσαμε καρδούλα και γι αυτο το λογο ηθελα να ρωτησω, σε ποια βδομαδα ακουγεται η καρδια??

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Γενικα δεν υπάρχει στάνταρ σε αυτό το θέμα, είναι ανάλογα ποτε έγινε η σύλληψη.. μπορεί να ακουστεί στις 5 , μπορεί στις 6 ακόμα και στις 7 εβδομάδες.. παίζει ρόλο ο κύκλος σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Γενικα δεν υπάρχει στάνταρ σε αυτό το θέμα, είναι ανάλογα ποτε έγινε η σύλληψη.. μπορεί να ακουστεί στις 5 , μπορεί στις 6 ακόμα και στις 7 εβδομάδες.. παίζει ρόλο ο κύκλος σου..

Α εχω παντα μεγαλο κυκλο!!! Ουτε καν ξερω ποτε εγινε συλληψη!!!! Αλλες φορες εχω 40 μερες κυκλο, αλλες 35, πολυκυστηκες..... σ ευχαριστω πααααααααρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Α εχω παντα μεγαλο κυκλο!!! Ουτε καν ξερω ποτε εγινε συλληψη!!!! Αλλες φορες εχω 40 μερες κυκλο, αλλες 35, πολυκυστηκες..... σ ευχαριστω πααααααααρα πολυ!

Τίποτα κοπέλα μου! Όποτε, αν δεν κάνω λάθος η σύλληψη έγινε αργότερα και γι’αυτο το σποράκι είναι μικρούλη για τη βδομάδα που είσαι.. φαντάζομαι ο γιατρός σου γνωρίζει για το μεγάλο κύκλο.. υπολογίσετε τη βδομάδα βάσει τελευταίας περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

χαχχαχαχαχα κοριτσια κοτσανα ειπε εεε??? με την καρδουλα εγω στις εβδομαδες που ειπα μαλλον θα εχει βγαλει και χερακια!!!!!!! 

Καλησπέρα κοριτσάκι μου κι εγώ τώρα τα μαθαίνω! Προσπαθείς πάντα να βοηθήσεις.. αυτό είναι που μετράει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι του ειπα οτι εγω γενικα μεγαλους κυκλους κι ειπε οτι στο επομενο ραντεβου, θα δουμε πολυ καλυτερα, 11 Ιουνιου, που θα εχω κλεισει και την 9η βδομαδα, πρωτα ο Θεος!!  Βαση τελευταιας περιοδου, δλδ 26 Μαρτιου, ειμαι 8 εβδομαδων, αλλα αποκλειεται.. το ειδαμε οτι ειναι τσακ στις 6 βδομαδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου κι εγώ τώρα τα μαθαίνω! Προσπαθείς πάντα να βοηθήσεις.. αυτό είναι που μετράει..

ναι αλλα θα επαθε ενα σοκ η κοπελα χαχααχαχαχχααχ !!!!!!!!!! μαθε εσυ να μας μαθεις μετα και εσυ σε μας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι αλλα θα επαθε ενα σοκ η κοπελα χαχααχαχαχχααχ !!!!!!!!!! μαθε εσυ να μας μαθεις μετα και εσυ σε μας!!!!!!!!!

Χαχαχαχα βρε! Σε άλλο τοπικ είδα κοπέλα που την άκουσε στις 8 και η OLY στις 9.. όποτε δεν είχες άδικο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια στα κοριτσια με τις νεες εγκυμοσυνες @Lillou @alexandraki ❣️❣️ Τα καλυτερα ευχομαι μεχρι τελους!! 

Ρε υπολοιπα κοριτσακια τι εγινε;;; Μας επεσε φουλ δουλεια ε;; Πληρωνουμε τα γελια της προηγουμενης εβδομαδας μου φαινεται ?. Τι κανετε;; Πως ειστε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lillou είπε:

Καλημέρα, μόλις έμαθα ότι εγκυμονώ στα 45! Σούπερ τα νέα, 'ομως στα 45 το μισό μαλλί μου είναι άσπρο. Δεν επιτρέπεται λέει να τα βάψεις τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, αυτό σημαίνει πως η ρίζα θα πάει στο μάγουλο. Δεν ξέρω αν έχουμε 45+ρες μέλλουσες  μαμάδες εδώ, αλλά πώς το αντιμετωπίσατε το θέμα;

συγχαρητηηηηηηηηηηηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@@Lillou              @@alexandraki

Μπραβο κοριτσιαααααααα!!!!!!Συγχαρητηρια!Ειναι ο μηνας για πολλες εγκυουλες!Εγινε δουλεια ολο τονΧειμώνα!

Η ανοιξη ας ανταμοιψει καποιες απο εμας!

Λιλου ,εγω ειμαι στην ηλικια σου ,αλλα δεν ειμαι εγκυος.Ας εμενα καιι ας κυκλοφορουσα με το ασπρο μαλλι!Ειναι και της μοδας!Δεν εχουμε ξανα μιλησει...Με ποια διαδικασια τα καταφερες ,αν επιτρεπεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η alexandraki είπε:

Ναι του ειπα οτι εγω γενικα μεγαλους κυκλους κι ειπε οτι στο επομενο ραντεβου, θα δουμε πολυ καλυτερα, 11 Ιουνιου, που θα εχω κλεισει και την 9η βδομαδα, πρωτα ο Θεος!!  Βαση τελευταιας περιοδου, δλδ 26 Μαρτιου, ειμαι 8 εβδομαδων, αλλα αποκλειεται.. το ειδαμε οτι ειναι τσακ στις 6 βδομαδες!!

Με το καλο !Μια υπεροχη εγκυμοσυνη σ ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

@@Lillou              @@alexandraki

Μπραβο κοριτσιαααααααα!!!!!!Συγχαρητηρια!Ειναι ο μηνας για πολλες εγκυουλες!Εγινε δουλεια ολο τονΧειμώνα!

Η ανοιξη ας ανταμοιψει καποιες απο εμας!

Λιλου ,εγω ειμαι στην ηλικια σου ,αλλα δεν ειμαι εγκυος.Ας εμενα καιι ας κυκλοφορουσα με το ασπρο μαλλι!Ειναι και της μοδας!Δεν εχουμε ξανα μιλησει...Με ποια διαδικασια τα καταφερες ,αν επιτρεπεται;;;

Eυχαριστώ πολύ! Εξωσωματική. Και σε απάντηση σε φίλες που ρωτήσαν, ναι, πρώτη εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lillou @alexandraki συγχαρητήρια κορίτσια μόλις σχολασα και μπήκα να δω νέα......τελικά ο Μάιος ξεκίνησε και συνεχίζει πολύ δυνατά!!!Να έχετε μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Lillou @alexandraki συγχαρητήρια κορίτσια μόλις σχολασα και μπήκα να δω νέα......τελικά ο Μάιος ξεκίνησε και συνεχίζει πολύ δυνατά!!!Να έχετε μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!???

φχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Lillou @alexandraki συγχαρητήρια κορίτσια μόλις σχολασα και μπήκα να δω νέα......τελικά ο Μάιος ξεκίνησε και συνεχίζει πολύ δυνατά!!!Να έχετε μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!???

Να ρωτησω κατι;;Μια φιλη μου ειδε χοριακη χτες 21 μοναδες και σημερα εκανε ξανα τεστ και ειναι 58!Θα μπορουσε να παιζουν διδυμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Να ρωτησω κατι;;Μια φιλη μου ειδε χοριακη χτες 21 μοναδες και σημερα εκανε ξανα τεστ και ειναι 58!Θα μπορουσε να παιζουν διδυμα;;

Α Αθηνά μου έχω πλήρη μεσάνυχτα από αυτά καθότι μη παθουσα ? οπότε.....ας απαντήσει κάποια πιο κατάλληλη επί του θέματος!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lillou είπε:

Eυχαριστώ πολύ! Εξωσωματική. Και σε απάντηση σε φίλες που ρωτήσαν, ναι, πρώτη εγκυμοσύνη.

Υπεροχα κοπελα μου!Μπραβο σου και παλι!Να εχεις μια υπεροχη ,τελειομηνη εγκυμοσυνη!  

Εμεις  ΔΕΝ εχουμε παιδακι ,αλλα πιστευω οτι ουτε θα αποκτησουμε....Δεν αντιδρα ο εργανισμος μου στα φαρμακα και δεν ειχα κανενα αποτελεσμα -ουτε καν προχωρησε η διαδικασια εξωσωματικης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Α Αθηνά μου έχω πλήρη μεσάνυχτα από αυτά καθότι μη παθουσα ? οπότε.....ας απαντήσει κάποια πιο κατάλληλη επί του θέματος!??

Σ ευχαριστω κοπελα μου!Ισως καποια το δει και μας δωσει μια απαντηση!Θα γινω νονα με το καλο μολις γεννηθει αυτο το παιδακι!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Σ ευχαριστω κοπελα μου!Ισως καποια το δει και μας δωσει μια απαντηση!Θα γινω νονα με το καλο μολις γεννηθει αυτο το παιδακι!!!!?

Εγω θα γινω νονα τελη Ιουλιου, αλλα θα κραταει ο αντρας μου το μωρο χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η alexandraki είπε:

Εγω θα γινω νονα τελη Ιουλιου, αλλα θα κραταει ο αντρας μου το μωρο χαχαχαχ

Μια χαρα κοριτσακι μου!Ολα τα μωρακια παρεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Συγχαρητηρια στα κοριτσια με τις νεες εγκυμοσυνες @Lillou @alexandraki ❣️❣️ Τα καλυτερα ευχομαι μεχρι τελους!! 

Ρε υπολοιπα κοριτσακια τι εγινε;;; Μας επεσε φουλ δουλεια ε;; Πληρωνουμε τα γελια της προηγουμενης εβδομαδας μου φαινεται ?. Τι κανετε;; Πως ειστε;;;

Καλησπέρα!!!! Χαθήκαμε λίγο.. τι έγινε;; Μάλλον έπεσε δουλειά.. εγώ Τετάρτη απόγευμα έχω ρεπό Χαχα 

όλα καλά Συνονοματη ? εσυ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...