Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Kat-Cat αστα δε μπορεις να φανταστεις βγαινεις και ετσι και σε χτυπησει ο ηλιος μιλαμε πεθαινεις!!!!!!! αστα εγω να δεις ετοιμη να πεσω πανω στο πληκρτολογιο ειμαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

τελεια!!! Αργουν τοσο της θρομβοφιλιας ε? Ε, ναι οταν βρεθειτε για τον υπερηχο θα τα δειτε ολα ωστε να ξερει και αν θα σου δωσει τιποτα προληπτικα! Τελεια να πανε ολα!!!

@anni7 ανυποφορη ζεστη. Διαβαζω μεηλ και κοιμαμαι ορθια

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Αργούν ναι.. τουλάχιστον οι πρώτες είναι καλές.. Είπαμε .. αισιοδοξία!!!
Αχ μωρέ.. είναι περίεργη η ψυχολογία μου.. τη μία είμαι  καλά την άλλη όχι.. τη μία χαρούμενη την άλλη στα πατώματα.. μέχρι να το δω νομίζω δεν θα ησυχάσω όσο θετική σκέψη και να έχω..
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D χαρηκα πολυ που οι πρωτες βγηκανε οι εξετασεις σου τελεια !!!!! 

Anni μου να είσαι καλά κοριτσάκι!!! Έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας.. Αλλά θα πάνε όλα καλά .. το νοιώθω!
Κορίτσια μου, μου συνέβη κάτι φρικτό σήμερα.. γυρνούσα απο τη βόλτα με το σκυλάκι μου και μπροστά στα μάτια μου ένα αμάξι πάτησε μια γατούλα .. Χριστέ μου!! τρελάθηκα κορίτσια , σοκαρίστηκα πολύ.. 
τώρα βλέπω τη γατούλα που ταϊζουμε να περνάει το δρόμο και τρέμει η ψυχή μου..
Παιδιά αυτός που οδηγούσε είχε στο συνοδηγό ένα παιδάκι μικρό.. του λέω τι έκανες βρε άνθρωπε? και μου απαντάει δεν το είδα.. λες και όταν το είδε τελικά έκανε κάτι.. την κοπάνησε σαν να μη συνέβη τίποτα ρε παιδιά το διανοείστε?? Η ψυχή των ζώων δεν έχει καμία αξία για τους περισσότερους.. ΔΥΣΤΥΧΩΣ
Με συγχωρείτε αν σας μαύρισα αλλά ήθελα να το μοιραστώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat δεν βγήκαν η εξετάσεις ακόμη την Τετάρτη θα είναι έτοιμες και ο ενδοκρινολογος λείπει στο εξωτερικό και θα με πάρει Τετάρτη βράδυ η Πέμπτη απόγευμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Anni μου να είσαι καλά κοριτσάκι!!! Έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας.. Αλλά θα πάνε όλα καλά .. το νοιώθω!
Κορίτσια μου, μου συνέβη κάτι φρικτό σήμερα.. γυρνούσα απο τη βόλτα με το σκυλάκι μου και μπροστά στα μάτια μου ένα αμάξι πάτησε μια γατούλα .. Χριστέ μου!! τρελάθηκα κορίτσια , σοκαρίστηκα πολύ.. 
τώρα βλέπω τη γατούλα που ταϊζουμε να περνάει το δρόμο και τρέμει η ψυχή μου..
Παιδιά αυτός που οδηγούσε είχε στο συνοδηγό ένα παιδάκι μικρό.. του λέω τι έκανες βρε άνθρωπε? και μου απαντάει δεν το είδα.. λες και όταν το είδε τελικά έκανε κάτι.. την κοπάνησε σαν να μη συνέβη τίποτα ρε παιδιά το διανοείστε?? Η ψυχή των ζώων δεν έχει καμία αξία για τους περισσότερους.. ΔΥΣΤΥΧΩΣ
Με συγχωρείτε αν σας μαύρισα αλλά ήθελα να το μοιραστώ.. 

Πωωωω δε τα μπορω καθολου αυτα... πφφ και εγω εχω δει και μετα ταραζομαι παρα πολυ!!! 

Ειναι ομως ανθρωποι που δεν ενδιαφερονται, σου λενε οκ ενα ζωο ειναι ?

πω ρε γαμωτο σε σενα ετυχε να το δεις.. 

ρε κοριτσια πραγματικα ποση ζεστη;;; Αν παει ετσι χαθηκαμε, θα λιωσουμε μεχρι να παρουμε τις αδειες μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε γαμώτο.. σε εμένα.. δεν πειράζει .. τουλάχιστον έκλαψε κάποιος το ζωντανό που έφυγε..
Γι' αυτό έχω γίνει εχθρός των ανθρώπων.. το είπα να φύγει από μέσα μου βρε κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D λογικο το αγχος σου. Εγω εχω παψει να εχω και παρα πολλη θετικη σκεψη γιατι μετα τρωω και μια χαστουκα. Προσπαθω να με συγκρατω...Αχ μη μου λες για πατημενα γατακια.....Δεν μπορω. Ειναιτοσο θλιβερο καθε φορα στο δρομο. Μια φορα κοντεψα να σκοτωσω συζυγο και μενα μαζι, γιατι οδηγουσα στην κατεχακη και ο διπλανος μου τρακαρει μια γατα, τη βλεπω πραγματικα να πεταγεται στον αερα μπροστα μου και να πεφτει κατω και δεν ειχε ακομα πεθανει ειχε σπασμους. Αφηνω τιμονια, τα παντα ολα και αρχιζω να κλαιω. (Τερας ψυχραιμιας ειμαι). Απο τα χειροτερα μου. Μου λεει μετα ο αντρας μου, παραλιγο να πεθανω τοσο αδοξα....:P αχαχχαχαχα

@nikhnikh ενταξει σε δυο μερουλες θα ξερεις ωστε να δειτε και τι θα κανετε, δεν πειραζει. Γιατι τοσες μερες μια Tsh Ομως? Ή εχεις κανει και αλλες μαζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Ναι ρε γαμώτο.. σε εμένα.. δεν πειράζει .. τουλάχιστον έκλαψε κάποιος το ζωντανό που έφυγε..
Γι' αυτό έχω γίνει εχθρός των ανθρώπων.. το είπα να φύγει από μέσα μου βρε κορίτσια..

Φρικτό βρε κοριτση μου εσυ έπρεπε να το δεις !!! Το κακόμοιρο το γατάκι κρίμα πολύ κρίμα !! Καμία παιδιά κοριτση μου δε έχουν κάποιοι άνθρωποι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε? Εγω εχω πολλη δουλεια σημερα, αν και τα ραντεβου ξεκινανε το μεσημερι. εγραψα ενα μινι αρθρο γιΑ τον γατουλη μου και δημοσιευτηκε στο μαμαδομπλογκ μιας φιλης. Η αληθεια ειναι οτι δεν ηθελα να δημοσιευτει καθολου και ειδικα σε μαμαδομπλογκ γιατι δε νομιζω οτι ειναι για τετοιο target group αλλα τελικα δε με νοιαζει! Πολλη ζεστη και σημερα κατα τα αλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τι κανετε? Εγω εχω πολλη δουλεια σημερα, αν και τα ραντεβου ξεκινανε το μεσημερι. εγραψα ενα μινι αρθρο γιΑ τον γατουλη μου και δημοσιευτηκε στο μαμαδομπλογκ μιας φιλης. Η αληθεια ειναι οτι δεν ηθελα να δημοσιευτει καθολου και ειδικα σε μαμαδομπλογκ γιατι δε νομιζω οτι ειναι για τετοιο target group αλλα τελικα δε με νοιαζει! Πολλη ζεστη και σημερα κατα τα αλλα!

Καλημέρα,κοριτσάκια!!!Εγώ πριν λίγο ξύπνησα...Ωραιο πράγμα η άδεια τελικά..???

Σας παραθέτω το άρθρο που έγραψε η @Kat-Cat για το γατουλη που σίγουρα θα σας συγκινήσει...

http://nouazetamefountouki.gr/enas-ligo-alliwtikos-filos/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα,κοριτσάκια!!!Εγώ πριν λίγο ξύπνησα...Ωραιο πράγμα η άδεια τελικά..???

Σας παραθέτω το άρθρο για το γατουλη που σίγουρα θα σας συγκινήσει...

http://nouazetamefountouki.gr/enas-ligo-alliwtikos-filos/

??? γλυκουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ελα μπραβο σου γιατι πολλες οικογενειες εχουνε κατοικιδια για τα παιδακια τους!!!!!! 

αστα παρα πολυ ζεστη μιλαμε βγηκα να παρω ενα κουλουρι ελιωσα!!!!!!! ναι και εδω τωρα ξεκινησε η δουλεια!!! να φανταστεις εμεις με αιρ κοντισιον ειμαστε δε παλευεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat ελα μπραβο σου γιατι πολλες οικογενειες εχουνε κατοικιδια για τα παιδακια τους!!!!!! 

αστα παρα πολυ ζεστη μιλαμε βγηκα να παρω ενα κουλουρι ελιωσα!!!!!!! ναι και εδω τωρα ξεκινησε η δουλεια!!! να φανταστεις εμεις με αιρ κοντισιον ειμαστε δε παλευεται!!!!

χμμμμ εγω το ειχα γραψει και ηθελα να το ανεβασω στον τοιχο μου αρχικα, η φιλη μου το ανεβασε το μαμαδομπλογκ απλα δε νομιζω οτι ειναι πολυ για μαμαδες το συγκεκριμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Καλά εμείς εδώ παραλιακά μας έχει αέρα και πολύ πολύ δροσιά με ζακετες η μακριές μπλούζες κυκλοφορούμε.. (και μ'αρέσει το κρύο..δεν την θέλω καθολου την ζέστη μα καθόλου σαν τον χειμώνα δεν έχει. Αχαχ) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χμμμμ εγω το ειχα γραψει και ηθελα να το ανεβασω στον τοιχο μου αρχικα, η φιλη μου το ανεβασε το μαμαδομπλογκ απλα δε νομιζω οτι ειναι πολυ για μαμαδες το συγκεκριμενο.

εκτος απο μαμαδες ειναι και ατομα οποτε απευθυνεσε στο αλλο ρολο του πολιτη !!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

εκτος απο μαμαδες ειναι και ατομα οποτε απευθυνεσε στο αλλο ρολο του πολιτη !!!!!

 

Το ανεβασε η @Rena88, οποτε χεις χρονο διαβασε το. Εσενα που σου αρεσουν και τα ζωακια θα σου αρεσει. Οπως και στην @Irene_D που ειχε και το συμβαν με το γατακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Το ανεβασε η @Rena88, οποτε χεις χρονο διαβασε το. Εσενα που σου αρεσουν και τα ζωακια θα σου αρεσει. Οπως και στην @Irene_D που ειχε και το συμβαν με το γατακι

αμε αμε το ανοιξα και το διαβαζω τωρα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Το ανεβασε η @Rena88, οποτε χεις χρονο διαβασε το. Εσενα που σου αρεσουν και τα ζωακια θα σου αρεσει. Οπως και στην @Irene_D που ειχε και το συμβαν με το γατακι

Καλημερα!!! ?? 

ποσο ωραιο και αληθινο και περιγραφικο!!!! 

Μπραβο ❣️

Ειχαμε στεναχωρηθει και μονες μας μονο με την ιστορια του, τωρα ειδαμε φωτο, διαβασαμε και ολα αυτα, πολυ ωραια.... καμια συγκινηση! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα!!! ?? 

ποσο ωραιο και αληθινο και περιγραφικο!!!! 

Μπραβο ❣️

Ειχαμε στεναχωρηθει και μονες μας μονο με την ιστορια του, τωρα ειδαμε φωτο, διαβασαμε και ολα αυτα, πολυ ωραια.... καμια συγκινηση! ??

Αχ ναι, αυτος ειναι ο Μητσος μου. Στο μεταξυ σκεφτομαι οτι ειναι τοσο γνωστο γατι στο φεης (κατι σαν το Ρουβα σε γατα σκεψου :P ) που αν μπει κανεις να το δει θα καταλαβει ποια ειμαι απευθειας. αχαχαχ. Κατα τα λοιπα την αλλη εβδομαδα ξεκιναμε θεραπεια πειραματικη και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ ναι, αυτος ειναι ο Μητσος μου. Στο μεταξυ σκεφτομαι οτι ειναι τοσο γνωστο γατι στο φεης (κατι σαν το Ρουβα σε γατα σκεψου :P ) που αν μπει κανεις να το δει θα καταλαβει ποια ειμαι απευθειας. αχαχαχ. Κατα τα λοιπα την αλλη εβδομαδα ξεκιναμε θεραπεια πειραματικη και βλεπουμε

σαν τον ρουβα χαχαχαχαχχαχαχα τελειο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ ναι, αυτος ειναι ο Μητσος μου. Στο μεταξυ σκεφτομαι οτι ειναι τοσο γνωστο γατι στο φεης (κατι σαν το Ρουβα σε γατα σκεψου :P ) που αν μπει κανεις να το δει θα καταλαβει ποια ειμαι απευθειας. αχαχαχ. Κατα τα λοιπα την αλλη εβδομαδα ξεκιναμε θεραπεια πειραματικη και βλεπουμε

Κάτι σαν το Ρουβα σε γάτα;?

Πεθαίνω!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...