Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@atha_g σε αυτό με τα ωράρια έχεις απόλυτο δίκιο πάντως!Εμένα δουλεύει νύχτα.....εκεί να δεις ζόρι....όταν δούλευα κι εγώ με ραντεβού συναντιόμασταν στο σπίτι!?Εμείς 22/06 παντρευτηκαμε και κάναμε ελεύθερα αλλά όποτε να'ναι.Όπως μου είπε και ο γιατρός με τα Σ/Κ δεν έρχεται παιδί οπότε θέλει....σκληρή δουλειά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια ξέρετε τι θυμήθηκα; κατι σχετικα με τις.. γκουχου γκουχου .. στάσεις. Δεν εχει αποδειχθεί βέβαια οτι παιζουν ρολο αλλα καποιοι συνιστούν συγκεκριμένα πραγματα. Εσεις το προσεχετε καθολου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Λοιπον το filicine το οποιο παίρνω και εγω λογω εγκυμοσύνης ΔΕΝ βοηθαει στην συλληψη. Το δινουν απλα και πριν μεινεις εγκυος ωστε να εχει καλυτερα αποτελέσματα. Για βιταμινες εννοείται μονο στον γιατρό μας!!!

Έτσι ακριβώς.Μου το είχε δώσει βέβαια και παλιότερα το filicine που δεν είχα αρχίσει προσπάθειες για άσχετο λόγο.Είναι από τις βιταμίνες που βοηθούν το ανοσοποιητικό οπότε όπως και να'χει καλό κάνει.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Α κορίτσια ξέρετε τι θυμήθηκα; κατι σχετικα με τις.. γκουχου γκουχου .. στάσεις. Δεν εχει αποδειχθεί βέβαια οτι παιζουν ρολο αλλα καποιοι συνιστούν συγκεκριμένα πραγματα. Εσεις το προσεχετε καθολου;

εμενα μια φορα πηγε να μου σηκωσει τα ποδια χωρις να με ενημερωσει, και κοντεψε να μου σπασει την πλατη. Ουρλιαξα. Οποτε δεν ξερω, αμα ειναι να μεινω αναπηρη καλυτερα να προτιμησω κατι πιο safe :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Α κορίτσια ξέρετε τι θυμήθηκα; κατι σχετικα με τις.. γκουχου γκουχου .. στάσεις. Δεν εχει αποδειχθεί βέβαια οτι παιζουν ρολο αλλα καποιοι συνιστούν συγκεκριμένα πραγματα. Εσεις το προσεχετε καθολου;

Έκλαψα χαχαχαχαχα.Ήθελα να το γράψω κιόλας.Εχθές μίλησα με μια φίλη η οποία έχει μια κόρη 7χρ και έμεινε έγκυος στα 40 της. Της έλεγα τα δικά μου και μου λέει:μετά τα πόδια όρθια!!!Της λέω μένω ξάπλα όχι μου λέει ΌΡΘΙΑ. Κάπου το είχα διαβάσει κιόλας παρόλα αυτά ο γιατρός δεν μου είπε κάτι. Θεωρητικά έτσι βοηθάς το σπέρμα να φτάσει πιο εύκολα στον στόχο του!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Έκλαψα χαχαχαχαχα.Ήθελα να το γράψω κιόλας.Εχθές μίλησα με μια φίλη η οποία έχει μια κόρη 7χρ και έμεινε έγκυος στα 40 της. Της έλεγα τα δικά μου και μου λέει:μετά τα πόδια όρθια!!!Της λέω μένω ξάπλα όχι μου λέει ΌΡΘΙΑ. Κάπου το είχα διαβάσει κιόλας παρόλα αυτά ο γιατρός δεν μου είπε κάτι. Θεωρητικά έτσι βοηθάς το σπέρμα να φτάσει πιο εύκολα στον στόχο του!?

Πάντως εγω ετσι το έπιασα  χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Πάντως εγω ετσι το έπιασα  χαχαχαχα 

τωρα θα μας βαλεις να κανουμε και κατακορυφα απο σημερα...Ρε τι παθαμε. Ορθια ποδια και ποδηλατο ή σκετα? αχαχχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Πάντως εγω ετσι το έπιασα  χαχαχαχα 

Αλήθεια????Κατακόρυφα λοιπόν όπως μου είπε και η φίλη μου πάντως την ώρα της....πράξης....δεν βολεύει άσε που είναι και πιο...πως να το πω...άγριο ρε παιδί μου χτυπάει εκεί που ενοχλεί τουλάχιστον εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Αλήθεια????Κατακόρυφα λοιπόν όπως μου είπε και φίλη μου πάντως την ώρα της....πράξης....δεν βολεύει άσε που είναι και πιο...πως να το πω...άγριο ρε παιδί μου χτυπάει εκεί που ενοχλεί τουλάχιστον εμένα.

οχι καλε την ωρα εκεινη!!! μετα δε λεμε?? Αουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας βαλω κ μουστακι να ξυρισετε χαχαχαχα 

 

Λοιπον εγω θα σας πω την δικη μου εμπειρία και κανετε οτι θέλετε δεν ειναι κ σίγουρο! Λοιπον γενικα εγω ειχα διαβάσει οτι οπωσδήποτε καλυτερα ο αντρας απο πανω.

Συγκεκριμένα ομως οταν έκανα τα ακροβατικά σε αντίθεση με ολες τις αλλες φορες στο τελος της πράξης δεν ετεξε σταγόνα να φυγει απ εξωτο ουτε οταν σηκώθηκα. 

Αν μου διαγραψουν το σχολιο θα το καταλαβω χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

οχι καλε την ωρα εκεινη!!! μετα δε λεμε?? Αουτς

Ναι για μετά αλλά λέω ότι την ώρα εκείνη....δεν το μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι για μετά αλλά λέω ότι την ώρα εκείνη....δεν το μπορώ!

καλα ουτε εγω! Ποναει, σε μενα χτυπαει κατι κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Θα σας βαλω κ μουστακι να ξυρισετε χαχαχαχα 

 

Λοιπον εγω θα σας πω την δικη μου εμπειρία και κανετε οτι θέλετε δεν ειναι κ σίγουρο! Λοιπον γενικα εγω ειχα διαβάσει οτι οπωσδήποτε καλυτερα ο αντρας απο πανω.

Συγκεκριμένα ομως οταν έκανα τα ακροβατικά σε αντίθεση με ολες τις αλλες φορες στο τελος της πράξης δεν ετεξε σταγόνα να φυγει απ εξωτο ουτε οταν σηκώθηκα. 

Αν μου διαγραψουν το σχολιο θα το καταλαβω χαχαχ

Εννοείται αυτό ισχύει για τον άντρα από πάνω.Έτσι έκανα κι εγώ εχθές αλλά απλά ξαπλωμένη στο πλάι και δεν "έχασα" τίποτα όμως.....και σήμερα το τεστακι αχνό.....δεν θα γίνει κόκκινο???Κομανετσι θα γίνω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα ουτε εγω! Ποναει, σε μενα χτυπαει κατι κακο

Ακριβώς έτσι χτυπάει μήτρα και όσο να πεις εκείνοι το ευχαριστιούνται αλλά εμείς όχι οπότε πάμε στα.... πατροπαραδοτα!?

Άσχετο αλλά θα πάθω καμιά αφυδάτωση στο τέλος για να κάνω τα τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ακριβώς έτσι χτυπάει μήτρα και όσο να πεις εκείνοι το ευχαριστιούνται αλλά εμείς όχι οπότε πάμε στα.... πατροπαραδοτα!?

Άσχετο αλλά θα πάθω καμιά αφυδάτωση στο τέλος για να κάνω τα τεστ.

αυτο με το νερο μεγαλη βλακεια οντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Εννοείται αυτό ισχύει για τον άντρα από πάνω.Έτσι έκανα κι εγώ εχθές αλλά απλά ξαπλωμένη στο πλάι και δεν "έχασα" τίποτα όμως.....και σήμερα το τεστακι αχνό.....δεν θα γίνει κόκκινο???Κομανετσι θα γίνω ?

αυριο μεθαυριο θα σου γινει κοκκινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αυριο μεθαυριο θα σου γινει κοκκινο!

Άντε να γίνει έχω καταντήσει σαν τους παππούδες με τον ουροσυλεκτη η γυναίκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια δεν παιζει να μη φυγει τιποτα εξω...εγω οση ωρα κ να κατσω κ να κοιμηθω δηλαδη κ να σηκωθω την αλλη μερα το πρωι, θα τρεξουν μες τη διαρκεια της ημερας....μμμ τελεια! Τα χαμενα μου παιδια!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια καταφερα και το εκανα και τρελαθηκα γιατι δεν ειναι μεν θετικο αλλα για πρωτη μερα που το εκανα που συνηθως μου βγαινει αορατο ειναι πολυ εντονο! Πρωτη φορα τη 10η μερα ειναι τοσο εντονο. Τις αλλες δυο φορες που εκανα τεστ ωορρηξιας ηταν αορατο τη 10η, αχνο την 11η λιγο και τη 12 ή 13 η μερα γινοταν κατακοκκινο....χμμμμμμμ να σας το ανεβασω??? Κουλο τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

λοιπον κοριτσια καταφερα και το εκανα και τρελαθηκα γιατι δεν ειναι μεν θετικο αλλα για πρωτη μερα που το εκανα που συνηθως μου βγαινει αορατο ειναι πολυ εντονο! Πρωτη φορα τη 10η μερα ειναι τοσο εντονο. Τις αλλες δυο φορες που εκανα τεστ ωορρηξιας ηταν αορατο τη 10η, αχνο την 11η λιγο και τη 12 ή 13 η μερα γινοταν κατακοκκινο....χμμμμμμμ να σας το ανεβασω??? Κουλο τελειως

Το έκανες έξω ρε θηρίο???Μου αρέσει που ρωτάς κιόλας.....ανέβασε το καλεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Το έκανες έξω ρε θηρίο???Μου αρέσει που ρωτάς κιόλας.....ανέβασε το καλεεεεεε!!!!!

οχι, ευτυχως μου ειπαν οτι απλα να μην κατσω δε θελουν, (ουτως η αλλως δεν καθομαι), αδειασε και το γραφειο πηγα και το εκανα! Η φωτο ειναι δεν ειναι στα 5 λεπτα.....Κουλαθηκα εντελως. Τωρα ειναι και πιο σκουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικά αύριο θα είναι εντελώς κόκκινο. Κάνε εσύ τις αγαπούλες σου αυτές τις μερες κ ο Θεός βοηθός!

Κοριτσια για τη στάση ρωτήστε τ γιατρό σας για την ανατομία - κλίση της μήτρας σας. Μερικές κοπέλες έχουν οπίσθια κλήση η άλλες πολύ μπροστά κ όλες οι στάσεις δεν ευνοούν τ ίδιο. 

@atha_g κ γω έτσι ακόμη κ εκείνη τη στιγμή να μην έβγαιναν, ακόμη κ την επόμενη να σηκωνομουν πάλι κάτι έφευγε. Αλλά αυτή είναι η ουσία μέσα στην οποία κινούνται τα σπερματοζωάρια. Είναι έτσι ώστε να κινούνται μέσα στη μήτρα κ να φθάσουν τ στόχο τους.

Εγώ πάντως είχα δοκιμάσει τα πάντα. Πόδια ψηλά, υπνο στο καπάκι χωρίς να σηκωθώ κτλ. Έμεινα έγκυος όταν κάναμε αυτό π λέμε ένα στα γρηγορα γτ είμασταν για καφέ, γυρίσαμε σπίτι κ έπρεπε να φύγω για δουλειά, δούλευα νύχτα. Οπότε κάναμε μπαμ μπαμ σηκώθηκα αμέσως έκανα ντουζ κ έφυγα για τη δουλειά. Και να σ η μπουμπού και με θέμα στο σπέρμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Λογικά αύριο θα είναι εντελώς κόκκινο. Κάνε εσύ τις αγαπούλες σου αυτές τις μερες κ ο Θεός βοηθός!

Κοριτσια για τη στάση ρωτήστε τ γιατρό σας για την ανατομία - κλίση της μήτρας σας. Μερικές κοπέλες έχουν οπίσθια κλήση η άλλες πολύ μπροστά κ όλες οι στάσεις δεν ευνοούν τ ίδιο. 

@atha_g κ γω έτσι ακόμη κ εκείνη τη στιγμή να μην έβγαιναν, ακόμη κ την επόμενη να σηκωνομουν πάλι κάτι έφευγε. Αλλά αυτή είναι η ουσία μέσα στην οποία κινούνται τα σπερματοζωάρια. Είναι έτσι ώστε να κινούνται μέσα στη μήτρα κ να φθάσουν τ στόχο τους.

Εγώ πάντως είχα δοκιμάσει τα πάντα. Πόδια ψηλά, υπνο στο καπάκι χωρίς να σηκωθώ κτλ. Έμεινα έγκυος όταν κάναμε αυτό π λέμε ένα στα γρηγορα γτ είμασταν για καφέ, γυρίσαμε σπίτι κ έπρεπε να φύγω για δουλειά, δούλευα νύχτα. Οπότε κάναμε μπαμ μπαμ σηκώθηκα αμέσως έκανα ντουζ κ έφυγα για τη δουλειά. Και να σ η μπουμπού και με θέμα στο σπέρμα! 

ναι και εγω πιστευω αυριο θα ειναι κοκκινο τελειως! Κουλαθηκα 10η μερα.....Απογοητευτηκα και λιγο γιατι λεω σιγα μην ωριμασε ωαριο σε τοσο λιγο. Τεσπα. Εχεις δικιο για την κλιση μητρας. Εγω δεν τολμαω να ρωτησω γιατρο θα με δειρει, αν ρωτησει καμια ας του κανει και μια ερωτηση για οπισθια κλιση μητρας. χιχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Λογικά αύριο θα είναι εντελώς κόκκινο. Κάνε εσύ τις αγαπούλες σου αυτές τις μερες κ ο Θεός βοηθός!

Κοριτσια για τη στάση ρωτήστε τ γιατρό σας για την ανατομία - κλίση της μήτρας σας. Μερικές κοπέλες έχουν οπίσθια κλήση η άλλες πολύ μπροστά κ όλες οι στάσεις δεν ευνοούν τ ίδιο. 

@atha_g κ γω έτσι ακόμη κ εκείνη τη στιγμή να μην έβγαιναν, ακόμη κ την επόμενη να σηκωνομουν πάλι κάτι έφευγε. Αλλά αυτή είναι η ουσία μέσα στην οποία κινούνται τα σπερματοζωάρια. Είναι έτσι ώστε να κινούνται μέσα στη μήτρα κ να φθάσουν τ στόχο τους.

Εγώ πάντως είχα δοκιμάσει τα πάντα. Πόδια ψηλά, υπνο στο καπάκι χωρίς να σηκωθώ κτλ. Έμεινα έγκυος όταν κάναμε αυτό π λέμε ένα στα γρηγορα γτ είμασταν για καφέ, γυρίσαμε σπίτι κ έπρεπε να φύγω για δουλειά, δούλευα νύχτα. Οπότε κάναμε μπαμ μπαμ σηκώθηκα αμέσως έκανα ντουζ κ έφυγα για τη δουλειά. Και να σ η μπουμπού και με θέμα στο σπέρμα! 

Τι λες τωρα;;; μπραβο ρε συ, εισαι η ελπιδα μας!☺κ εσυ κ αλλες πολλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...