Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι εννοειται!!

Εγω καθαριζα οσο γινοταν τα καγκελα του μπαλκονιου που ηταν ασπρα απο μαυρα. Δηλαδη ημαρτον με ολη αυτη τη σκονη. Καλοκαιρινα εχω κουτσοβγαλει, αλλα δεν εχω τελειωσει με παπουτσια κλπ. Πρεπει να τα κανω το σουκου. Αυριο εχω κλεισει μασαζακι!!!

Ουαου!! Πολύ καλά έκανες, που πηγαίνεις για μασάζ; Με ενδιαφέρει να κλείσω κάποια στιγμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Ουαου!! Πολύ καλά έκανες, που πηγαίνεις για μασάζ; Με ενδιαφέρει να κλείσω κάποια στιγμή..

κλεινω στα le massage που ειναι και παμφτηνα (10 ευρω τα 45 λεπτα) αλλα ειναι και πολυ καλα που τα εχω δοκιμασει. Να σου πω την αληθεια σκεφτομαι αυριο που θα παω να κλεισω και κανενα κυτταριτιδας να δω αν κανει καθολου δουλεια. Με μια φιλη το κλεισαμε να παμε παρεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ασχετο μου χε γραψει ορμονικες εκεινη η γιατρος επειδη ειδε τις κυστες και σκεφτομαι να τις κανω να μην τις κανω....Γιατι δε θα δειξουν καλες τωρα λογω αυτων. Ο γιατρος αρχικα μου πε να μην τις κανω καν και οτι αυτος δε θα μου τις εγραφε καν, τωρα που το ξανασυζητησαμε μου λεει καντες και ασε να τις κρινω εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

κλεινω στα le massage που ειναι και παμφτηνα (10 ευρω τα 45 λεπτα) αλλα ειναι και πολυ καλα που τα εχω δοκιμασει. Να σου πω την αληθεια σκεφτομαι αυριο που θα παω να κλεισω και κανενα κυτταριτιδας να δω αν κανει καθολου δουλεια. Με μια φιλη το κλεισαμε να παμε παρεα.

Σε ποια περιοχή , γιατί μια φίλη είχε πάει νομίζω στο Αιγάλεω και δεν έμεινε ευχαριστημένη .. όσο για τις θεραπείες για κυτταρίτιδα πες μας αν έκαναν δουλειά!! Αυτό κι αν με ενδιαφέρει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

επισης ασχετο μου χε γραψει ορμονικες εκεινη η γιατρος επειδη ειδε τις κυστες και σκεφτομαι να τις κανω να μην τις κανω....Γιατι δε θα δειξουν καλες τωρα λογω αυτων. Ο γιατρος αρχικα μου πε να μην τις κανω καν και οτι αυτος δε θα μου τις εγραφε καν, τωρα που το ξανασυζητησαμε μου λεει καντες και ασε να τις κρινω εγω.

Ωραία , δεν έχεις να χάσεις κάτι.. απλά να έχεις στο νου σου ότι θα είναι ανάλογες της περιπέτειας που πέρασες, αν και έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες.. νομίζω ότι θα έχει έρθει κάπως στα ίσα του ο οργανισμός.. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σε ποια περιοχή , γιατί μια φίλη είχε πάει νομίζω στο Αιγάλεω και δεν έμεινε ευχαριστημένη .. όσο για τις θεραπείες για κυτταρίτιδα πες μας αν έκαναν δουλειά!! Αυτό κι αν με ενδιαφέρει.. 

εγω πηγαινα στου Αμαρουσιου, αλλα τωρα θα παω καλλιθεα γιατι με βολευει. Ο χωρος ωραιος φαινοταν για να δουμε και τι θα κανουν εκει!! Θα σου πω εντυπωσεις αυριο. Οπως και να χει θα ισιωσει λιγο η πλατη με 10 ευρω. Απτο να δινω 50ευρα για μασαζ, ε καλυτερα. Στο μαρουσι ημουν πολυ ευχαριστημενη παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

επισης ασχετο μου χε γραψει ορμονικες εκεινη η γιατρος επειδη ειδε τις κυστες και σκεφτομαι να τις κανω να μην τις κανω....Γιατι δε θα δειξουν καλες τωρα λογω αυτων. Ο γιατρος αρχικα μου πε να μην τις κανω καν και οτι αυτος δε θα μου τις εγραφε καν, τωρα που το ξανασυζητησαμε μου λεει καντες και ασε να τις κρινω εγω.

Αν είναι να σε αγχωσουν οι εξετάσεις να μην τις κάνεις!!!Αφού ξέρεις ότι υπάρχει πιθανότητα να μην βγουν καλές,δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπεις σε αυτή τη διαδικασία..Εκτος και αν δεν τις ελεγξεις καθόλου και τις δώσεις στο γιατρό σου χωρίς να τις ανοίξεις καν...Αν και ειμαι σίγουρη ότι θα τις κοιτάξεις,αν τις κανεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Ωραία , δεν έχεις να χάσεις κάτι.. απλά να έχεις στο νου σου ότι θα είναι ανάλογες της περιπέτειας που πέρασες, αν και έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες.. νομίζω ότι θα έχει έρθει κάπως στα ίσα του ο οργανισμός.. 

 

 

προσπαθω να συνειδητοποιησω οτι θα ειναι αναλογες της περιπετειας καθως εχω περασει μονο μια περιοδο ως τωρα, αρα τι να χει ισιωσει...Απλα εκει που ηταν αριστες τωρα θα παθω κοκομπλοκο οσο και να προετοιμαζομαι ψυχολογικα. Θα τις στειλω στο γιατρο και βλεπουμε. Να δω ποτε θα του ξανακουβαληθω. αχαχαχ. Διαβαζα τωρα τα μωρακια καλοκαιριου που ετοιμαζουν βαλιτσες και λεω ααααααχ και μεις θελω, και εγω ακομα ασχολουμαι με την παλινδρομη γιατι φυσικα με εχει πιασει ανυπομονησια, και ξερω οτι θελει υπομονη να ισορροπησω ορμονικα. Το θεμα ειναι δεν ξερω ποση και για ποσο χρονο...Για να δουμε ποτε θα ρθει και η επομενη περιοδος. Ελπιζω να μην αναστατωθει πολυ λογω μη ωορρηξιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Αν είναι να σε αγχωσουν οι εξετάσεις να μην τις κάνεις!!!Αφού ξέρεις ότι υπάρχει πιθανότητα να μην βγουν καλές,δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπεις σε αυτή τη διαδικασία..Εκτος και αν δεν τις ελεγξεις καθόλου και τις δώσεις στο γιατρό σου χωρίς να τις ανοίξεις καν...Αν και ειμαι σίγουρη ότι θα τις κοιτάξεις,αν τις κανεις...

θα τις κοιταξω η αληθεια ειναι. Δεν ξερω τι να κανω. Να σου πω αν καθυστερησει η περιοδος η επομενη θα λειξει το παραπεμπτικο οποτε δε θα τις κανω πλην της προγεστερονης που ειναι για μεθαυριο (απτον προηγουμενο κυκλο). Τις αλλες θα τις εκανα 2-5η μερα του νεου. Αχ και βαχ τι τραβαμε. Ισως κανω προγεστερονη του τη στειλω και μετα αν ειναι τις αλλες βλεπω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!! Ηρέμησες  λίγο;;

Ήρεμη ειμαι δεν έχω θέμα μην σου πω πλέων την αναζητώ να έρθει μετά από το Πάσχα είχα μια υποψία μπας και έγινε τίποτα αλλά έτυχε και έκανα υπέρηχο και δεν είδε κάτι οπότε περνώ άφοβα τα φαμρκακακια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!! Ηρέμησες  λίγο;;

Ήρεμη ειμαι δεν έχω θέμα μην σου πω πλέων την αναζητώ να έρθει μετά από το Πάσχα είχα μια υποψία μπας και έγινε τίποτα αλλά έτυχε και έκανα υπέρηχο και δεν είδε κάτι οπότε περνώ άφοβα τα φαμρκακακια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!! Ηρέμησες  λίγο;;

Ήρεμη ειμαι δεν έχω θέμα μην σου πω πλέων την αναζητώ να έρθει μετά από το Πάσχα είχα μια υποψία μπας και έγινε τίποτα αλλά έτυχε και έκανα υπέρηχο και δεν είδε κάτι οπότε περνώ άφοβα τα φαμρκακακια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!! Ηρέμησες  λίγο;;

Ήρεμη ειμαι δεν έχω θέμα μην σου πω πλέων την αναζητώ να έρθει μετά από το Πάσχα είχα μια υποψία μπας και έγινε τίποτα αλλά έτυχε και έκανα υπέρηχο και δεν είδε κάτι οπότε περνώ άφοβα τα φαμρκακακια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

προσπαθω να συνειδητοποιησω οτι θα ειναι αναλογες της περιπετειας καθως εχω περασει μονο μια περιοδο ως τωρα, αρα τι να χει ισιωσει...Απλα εκει που ηταν αριστες τωρα θα παθω κοκομπλοκο οσο και να προετοιμαζομαι ψυχολογικα. Θα τις στειλω στο γιατρο και βλεπουμε. Να δω ποτε θα του ξανακουβαληθω. αχαχαχ. Διαβαζα τωρα τα μωρακια καλοκαιριου που ετοιμαζουν βαλιτσες και λεω ααααααχ και μεις θελω, και εγω ακομα ασχολουμαι με την παλινδρομη γιατι φυσικα με εχει πιασει ανυπομονησια, και ξερω οτι θελει υπομονη να ισορροπησω ορμονικα. Το θεμα ειναι δεν ξερω ποση και για ποσο χρονο...Για να δουμε ποτε θα ρθει και η επομενη περιοδος. Ελπιζω να μην αναστατωθει πολυ λογω μη ωορρηξιας

Εγώ πιστεύω ότι θα ισορροπήσεις σύντομα και ακόμα πιο σύντομα θα ξαναδείς ενα θετικό τεστακι!!!Μπορει να σου έχω ξαναπει για μια φίλη μου που είχε παλινδρόμη και στο 3μηνο ξαναεμεινε έγκυος..

Εμείς καλέ θα μείνουμε μέσα στο καλοκαίρι για να μην είμαστε εγκυος καλοκαιριάτικα και ζεσταινομαστε!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Μπράβο,  @Irene_D !!!Όλα είναι μια χαρά!!Και οι δικές μου βγήκαν και είναι σχετικά καλές..Χαμηλο σιδηρο εχω κλασσικα και τη ft3 (που αφορά το θυρεοειδη) πιο χαμηλή..Τις έδειξα στο γιατρό και μου είπε καινειναι καλές..Να τρώω κρέας είπε και να μην δώσω σημασία στην ft3 γιατί οι βασικές του θυρεοειδή είναι καλες!!Οπότε ο Μαιος μπήκε με ευχάριστα νέα για εμάς..Για να δούμε αν θα συνεχιστεί κιολας..????

@NikhNikh,μπραβο βρε κοριτσάκι..Ελπιζω να χαλαρώσεις λιγάκι τώρα..???

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!! Ηρέμησες  λίγο;;

Είχα το μεσημέρι τώρα δεν έχω οπότε από αύριο θα έρθει κανονικότατα δεν έχω θέμα χερωμαι όταν έρχετε ήρεμο σε φάση ότι δεν είμαι πάλι καλά γιατί περνώ φάρμακα αυτό το διάστημα οπότε ξέρω ότι δεν κάνω κακο μέχρι να έρθει είχα μια μικρή αμφιβολία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

θα τις κοιταξω η αληθεια ειναι. Δεν ξερω τι να κανω. Να σου πω αν καθυστερησει η περιοδος η επομενη θα λειξει το παραπεμπτικο οποτε δε θα τις κανω πλην της προγεστερονης που ειναι για μεθαυριο (απτον προηγουμενο κυκλο). Τις αλλες θα τις εκανα 2-5η μερα του νεου. Αχ και βαχ τι τραβαμε. Ισως κανω προγεστερονη του τη στειλω και μετα αν ειναι τις αλλες βλεπω....

νομιζω θα αγχωθεις. κ νομιζω κακως στις εγραψε.

το οτι ο οργανισμος κανει τα δικα του δεν ειναι το περιεργο. το φυσιολογικο ειναι. δεν συμβαινει σε εσενα κατι αξιοπεριεργο κ θα πρεπει να το ψαξετε. σε ολες τις γυναικες συνεβη. απορω γιατι σε αγχωσε τοσο.

μην ασχολεισαι. ηρεμησε κ ολα καλα θα πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια όμορφα. 

Εχω φαει ενα εξαφανιζολ γιατι εχω πεσει σε κατάθλιψη γιατι εχω τωρα 2-3 μερες που τα βράδια με πιάνει ενας πονος στο στηθος αριστερά και περιττό να σας πω οτι εχω χεστει πανω μου. Εχω κλεισει Δευτέρα στον καρδιολόγο και ειμαι σε αναμονή και οπως ειπα κατάθλιψη.... 

@Kat-Cat γιατι μωρε εξετάσεις;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

νομιζω θα αγχωθεις. κ νομιζω κακως στις εγραψε.

το οτι ο οργανισμος κανει τα δικα του δεν ειναι το περιεργο. το φυσιολογικο ειναι. δεν συμβαινει σε εσενα κατι αξιοπεριεργο κ θα πρεπει να το ψαξετε. σε ολες τις γυναικες συνεβη. απορω γιατι σε αγχωσε τοσο.

μην ασχολεισαι. ηρεμησε κ ολα καλα θα πανε.

μου τις εγραψε εκεινη εκει που ειχα παει για τη β γνωμη, Οταν τις ειδε ο γιατρος μου ειπε οτι κακως τις εγραψε και οτι εκεινος δε θα μου τις εγραφε και μου συνεστησε να μην τις κανω εκτος αν δεν με αγχωνουν. Τωρα που ξαναμιλησαμε και του λεω να τις κανω ή να τις αφησω να ληξουν μου λεει καντες και ασε να τις κρινω εγω. Με τσακισε αυτη η αληθεια ειναι. Οσο κουλ ειναι ο δικος μου και μου λεει αυτα που μου λες εσυ... τοσο εκεινη με ρημαξε.  @Μπλε ηταν κατι ορμονικες που μου εγραψε μια (οχι ο γιατρος μου) οταν ειχα παει για εκεινο το ρημαδουπερηχο και ειδε τις κυστες. Αν δεν ειχα παει τι χαρουμενη που θα ημουν. Κοσμαρα! Δεν εχεις τιποτα επισης καλε. Μην αγχωνεσαι. Εχεις παρει σβαρνα τις ειδικοτητες και συ. Τουλαχιστον εμεις σταθερες. Γυναικολογος! :P Τελοσπαντων, πηγαινε να σου φυγει το αγχος αλλα πραγματικα δεν ειναι τιποτα. Ολα ψιλοπιεζονται τωρα σιγα σιγα!.@NikhNikh χαιρομαι που ηρεμησες λιγακι!! ακομα και η περιοδος λυτρωση ειναι παρα πολλες φορες! @Rena88 λες να ειμαστε καλοκαιρινες? Ας ειμαστε οποτε ειναι αρκει να ειναι γερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μου τις εγραψε εκεινη εκει που ειχα παει για τη β γνωμη, Οταν τις ειδε ο γιατρος μου ειπε οτι κακως τις εγραψε και οτι εκεινος δε θα μου τις εγραφε και μου συνεστησε να μην τις κανω εκτος αν δεν με αγχωνουν. Τωρα που ξαναμιλησαμε και του λεω να τις κανω ή να τις αφησω να ληξουν μου λεει καντες και ασε να τις κρινω εγω. Με τσακισε αυτη η αληθεια ειναι. Οσο κουλ ειναι ο δικος μου και μου λεει αυτα που μου λες εσυ... τοσο εκεινη με ρημαξε.  @Μπλε ηταν κατι ορμονικες που μου εγραψε μια (οχι ο γιατρος μου) οταν ειχα παει για εκεινο το ρημαδουπερηχο και ειδε τις κυστες. Αν δεν ειχα παει τι χαρουμενη που θα ημουν. Κοσμαρα! Δεν εχεις τιποτα επισης καλε. Μην αγχωνεσαι. Εχεις παρει σβαρνα τις ειδικοτητες και συ. Τουλαχιστον εμεις σταθερες. Γυναικολογος! :P Τελοσπαντων, πηγαινε να σου φυγει το αγχος αλλα πραγματικα δεν ειναι τιποτα. Ολα ψιλοπιεζονται τωρα σιγα σιγα!.@NikhNikh χαιρομαι που ηρεμησες λιγακι!! ακομα και η περιοδος λυτρωση ειναι παρα πολλες φορες! @Rena88 λες να ειμαστε καλοκαιρινες? Ας ειμαστε οποτε ειναι αρκει να ειναι γερα!

αν ετρωγες αρνι και κοκορετσι την κυριακη του πασχα.....θα πηγαινες δευτερα για χοληστερινη???

οχι.....

οποτε αστες καλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

αν ετρωγες αρνι και κοκορετσι την κυριακη του πασχα.....θα πηγαινες δευτερα για χοληστερινη???

οχι.....

οποτε αστες καλη μου.

ααχαχαχαχ. Τρομερη παρομοιωση. Η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομαι σοβαρα να τις αφησω ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μου τις εγραψε εκεινη εκει που ειχα παει για τη β γνωμη, Οταν τις ειδε ο γιατρος μου ειπε οτι κακως τις εγραψε και οτι εκεινος δε θα μου τις εγραφε και μου συνεστησε να μην τις κανω εκτος αν δεν με αγχωνουν. Τωρα που ξαναμιλησαμε και του λεω να τις κανω ή να τις αφησω να ληξουν μου λεει καντες και ασε να τις κρινω εγω. Με τσακισε αυτη η αληθεια ειναι. Οσο κουλ ειναι ο δικος μου και μου λεει αυτα που μου λες εσυ... τοσο εκεινη με ρημαξε.  @Μπλε ηταν κατι ορμονικες που μου εγραψε μια (οχι ο γιατρος μου) οταν ειχα παει για εκεινο το ρημαδουπερηχο και ειδε τις κυστες. Αν δεν ειχα παει τι χαρουμενη που θα ημουν. Κοσμαρα! Δεν εχεις τιποτα επισης καλε. Μην αγχωνεσαι. Εχεις παρει σβαρνα τις ειδικοτητες και συ. Τουλαχιστον εμεις σταθερες. Γυναικολογος! :P Τελοσπαντων, πηγαινε να σου φυγει το αγχος αλλα πραγματικα δεν ειναι τιποτα. Ολα ψιλοπιεζονται τωρα σιγα σιγα!.@NikhNikh χαιρομαι που ηρεμησες λιγακι!! ακομα και η περιοδος λυτρωση ειναι παρα πολλες φορες! @Rena88 λες να ειμαστε καλοκαιρινες? Ας ειμαστε οποτε ειναι αρκει να ειναι γερα!

Ναι,βρε!!Εγώ είμαι σίγουρη ότι το καλοκαιρακι θα βρει πολλές από εμάς φουσκωμένες!!???

@Μπλε,ηρέμησε,καλε..Ισως ειναι επειδή είσαι πιεσμένη αυτή τη περίοδο..Τιποτα δεν θα έχεις!!

@Dim83,είσαι απίστευτη με τις παρομοιώσεις!!!Πραγματικά είναι τρομερή.. ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ναι,βρε!!Εγώ είμαι σίγουρη ότι το καλοκαιρακι θα βρει πολλές από εμάς φουσκωμένες!!???

@Μπλε,ηρέμησε,καλε..Ισως ειναι επειδή είσαι πιεσμένη αυτή τη περίοδο..Τιποτα δεν θα έχεις!!

@Dim83,είσαι απίστευτη με τις παρομοιώσεις!!!Πραγματικά είναι τρομερή.. ???? 

thank you my dear @Rena88!

στο ξαναειπα...αλλα σε χαιρομαι που εισαι αισιοδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

thank you my dear @Rena88!

στο ξαναειπα...αλλα σε χαιρομαι που εισαι αισιοδοξη!

Γενικά σαν άνθρωπος είμαι πολύ αισιόδοξη...Σε σημείο που οι φιλοι μου λένε ότι ζω στο ροζ συννεφακι μου..Το θέμα είναι να μην φαω κόλλημα ότι κάτι δεν πάει καλά.. Εκεί την πατάω!!Κολλάω και τα βλέπω όλα μαυρα..Αλλα ευτυχώς δεν το παθαινω συχνά..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Γενικά σαν άνθρωπος είμαι πολύ αισιόδοξη...Σε σημείο που οι φιλοι μου λένε ότι ζω στο ροζ συννεφακι μου..Το θέμα είναι να μην φαω κόλλημα ότι κάτι δεν πάει καλά.. Εκεί την πατάω!!Κολλάω και τα βλέπω όλα μαυρα..Αλλα ευτυχώς δεν το παθαινω συχνά..???

Να μεινεις αισιοδοξη!!! ο γιατρος μου μου λεει οτι η θετικη διαθεση ειναι το κλειδι σε πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Γενικά σαν άνθρωπος είμαι πολύ αισιόδοξη...Σε σημείο που οι φιλοι μου λένε ότι ζω στο ροζ συννεφακι μου..Το θέμα είναι να μην φαω κόλλημα ότι κάτι δεν πάει καλά.. Εκεί την πατάω!!Κολλάω και τα βλέπω όλα μαυρα..Αλλα ευτυχώς δεν το παθαινω συχνά..???

πολυ σημαντικο προσον.

και εγω γενικα αισιοδοξη ειμαι.οχι ροζ συννεφακι βεβαια.....εγω πιο πολυ της λογικης αλλα αισιοδοξη παρολαυτα. 

βεβαια το τελευταιο διαστημα με πηρε καπως απο κατω.αλλα προχωραμε.μονοδρομος!

εσυ παντως εισαι πολυ γλυκουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...