Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλες και καλό μηνα!! Ειδα και ενα ονειρο σημερα..... Ευχομαι το καλοκαιρακι που ερχεται να φερει σε ολες το πολυποθητο και πολυ πολυ ωραια και θετικα νεα. Μια και λετε για ρομαντισμο ουτε εγω ειμαι ρομαντικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2018 at 6:37 ΜΜ, ο/η Irene_D είπε:

anni7  Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου :) 
8 χρονάκια κι εσείς ε?? Έχετε παντρευτεί?

συγμωνη τωρα μπηκα ναι παντρευτηκαμε το καλοκαιρι!!!!!και εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

συγμωνη τωρα μπηκα ναι παντρευτηκαμε το καλοκαιρι!!!!!και εσεις??

Εμείς δεν έχουμε παντρευτεί ακόμη.. το σκέφτομαι ακόμα!! Χαχα 

Καλημερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2018 at 8:28 ΜΜ, ο/η Irene_D είπε:

Τέλεια η πρόταση!!!! Η πιο πρωτότυπη που έχω ακούσει :D 
Εμένα πρόπερσι τα Χριστούγεννα έφτιαξε ολόκληρο σενάριο , είχε βάλει το κουτάκι κάτω απο το δέντρο και παρίστανε τον κινέζο όταν ρώτησα αγάπη μου δεν μου πήρες δώρο φέτος?? Ενώ εγώ του είχα πάρει 2-3 χαχαχαχα.. Το δώρο μου ήταν τόσο μικρό που δεν φαινόταν όμως τελικά τόσο μεγάλο που τρελάθηκα όταν με ρώτησε αν θέλω να τον παντρευτώ.. Τραβούσε και βίντεο .. πολύ γέλιο!!! 
Κι εμείς στους 6 μήνες μείναμε μαζί, στον χρόνο περίπου ξεκινήσαμε να δουλεύουμε παρέα και μέχρι σήμερα είμαστε αχώριστοι.. Αν ταιριάζεις με τον άλλο δεν θες και πολύ χρόνο να καταλάβεις κάποια πράγματα.. φαίνεται απο την αρχή το πράγμα..

δουλευετε μαζι???? γιατι και εμεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εμείς δεν έχουμε παντρευτεί ακόμη.. το σκέφτομαι ακόμα!! Χαχα 

Καλημερα !!!

χαχαχαχαχα δε αλλαζει κατι παντως να ξερεις!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης κοριτσια επειδη ειδα πριν τι λεγατε εμενα μου εκανε προταση γαμου  σε ενα μερος που ηταν στεκι μας τσακωμενη σκοτωμενη δε μιλιομασταν πιναμε ποτο αμιλητοι χαχαχαχαχαα και ξαφνικα το βγαζει απο τη τσεπη και αρχισε εκει να λεει ξερετε τα ωραια εκατσα να τον κοιταω κανα δυλεπτο και δε μιλαγα !!!!! μετα αρχισα να κλαιω!!!!!!!!!! και να μου λεει τωρα κλαις απο χαρα ???? χαχαχαχαχαα 

επισης και μενα ειναι σκορπιος πανω στην αλλαγη με τοξοτη ξερετε απο ζωδια??? εγω ειμαι υδροχοος!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anni7 μου ναι δουλεύουμε μαζί κι εμείς.. εδω και αρκετά χρόνια.. στην αρχή σφαζόμασταν , τώρα λιγότερο..
Κυρίως όταν είμαστε μαλωμένοι εκείνος με ζορίζει πολύ κι εγώ τα παίρνω!!
Βλέπεις είναι ο εργοδότης και το εκμεταλλεύεται :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anni7 είπε:

επισης κοριτσια επειδη ειδα πριν τι λεγατε εμενα μου εκανε προταση γαμου  σε ενα μερος που ηταν στεκι μας τσακωμενη σκοτωμενη δε μιλιομασταν πιναμε ποτο αμιλητοι χαχαχαχαχαα και ξαφνικα το βγαζει απο τη τσεπη και αρχισε εκει να λεει ξερετε τα ωραια εκατσα να τον κοιταω κανα δυλεπτο και δε μιλαγα !!!!! μετα αρχισα να κλαιω!!!!!!!!!! και να μου λεει τωρα κλαις απο χαρα ???? χαχαχαχαχαα 

επισης και μενα ειναι σκορπιος πανω στην αλλαγη με τοξοτη ξερετε απο ζωδια??? εγω ειμαι υδροχοος!!!!! 

 

Δεν γνωρίζω πολλά από ζώδια να σου πω την αλήθεια.. μόνο για όσα έχουν έρθει στο δρόμο μου όλα αυτά τα χρόνια.. άντρες γυναίκες.. Τοξότης είναι ο μπαμπάς μου και δεν έχω πολλή καλή άποψη να σου πως την αλήθεια.. Είναι γενικά ανεύθυνος με τα παιδιά του και ακόμα και σήμερα που είναι κοντά στα 60 δε λέει να μεγαλώσει με τίποτα.. επίσης και λίγο αναίσθητος χαχαχαχα θα φτάσει τα 100 ο καλός μου χαχαχαχα
Βλέπεις πόσο γλυκιά είμαι με τους ανθρώπους εεε?? Στάζω μέλι!!!! :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να είμαι δίκαιη βέβαια , θα σου πω οτι ο μπαμπάς μου είναι τίμιος με όλη τη σημασία της λέξης , πολύ καλός Άνθρωπος και συγχωρεί όλους τους ανθρώπους πραγματικά.. τον θαυμάζω γι' αυτά του τα προτερήματα γιατί είναι σπάνια :) και είμαι περήφανη για εκείνον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anni7 είπε:

επισης κοριτσια επειδη ειδα πριν τι λεγατε εμενα μου εκανε προταση γαμου  σε ενα μερος που ηταν στεκι μας τσακωμενη σκοτωμενη δε μιλιομασταν πιναμε ποτο αμιλητοι χαχαχαχαχαα και ξαφνικα το βγαζει απο τη τσεπη και αρχισε εκει να λεει ξερετε τα ωραια εκατσα να τον κοιταω κανα δυλεπτο και δε μιλαγα !!!!! μετα αρχισα να κλαιω!!!!!!!!!! και να μου λεει τωρα κλαις απο χαρα ???? χαχαχαχαχαα 

επισης και μενα ειναι σκορπιος πανω στην αλλαγη με τοξοτη ξερετε απο ζωδια??? εγω ειμαι υδροχοος!!!!! 

 

Σκορπιός,ε;?Εγώ θα σου πω που ξέρω από Σκορπιους..Όπως είπα και παραπάνω έχω και άντρα και κολλητή Σκορπιό!!Είναι πολύ καλά παιδιά,αν σε αγαπήσουν.. Πιστεύω ότι εμείς που έχουμε Σκορπιους δίπλα μας είμαστε πολύ τυχεροί άνθρωποι γιατί δίνονται ολοκληρωτικα..ΑΛΛΑ..Τον Σκορπιό δεν πρέπει να τον πειράξεις και να τον προδώσεις..Τοτε πράγματικα θα βρεις χίλιους τρόπους να σε εκδικηθεί..Ανεχονται άπειρα πράγματα αλλα οταν κάνουν το μπαμ μοιάζει με τη πυρηνική εκρηξη της Χιροσιμα..Παντως όσο του φέρεσαι όμορφα δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα..Ααα!!Και είναι άπειρα εγωιστές και πεισματάρηδες...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα το μεσημέρι τα αποτελέσματα των εξετάσεων .. μόνο τη βιταμίνη D βλέπω λίγο χαμηλή 16,1 

Όλα τα αλλά είναι μια χαρά.. θα τις στείλω και στο γιατρό να μου εξηγήσει λιγάκι γιατί δεν σκαμπαζω και πολλά.. Το μόνο που μπορώ να καταλάβω εάν είναι μέσα στα όρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ πήρα το μεσημέρι τα αποτελέσματα των εξετάσεων .. μόνο τη βιταμίνη D βλέπω λίγο χαμηλή 16,1 

Όλα τα αλλά είναι μια χαρά.. θα τις στείλω και στο γιατρό να μου εξηγήσει λιγάκι γιατί δεν σκαμπαζω και πολλά.. Το μόνο που μπορώ να καταλάβω εάν είναι μέσα στα όρια 

θες συμπληρωματακι. Εγω ειχα 15 τωρα με το συμπληρωμα την κραταω σταθερα 30. Θα σου δωσει ειτε σταγονιτσες είτε χαπακι.

Κοριτσια τι κανετε? Επηξα στη δουλεια σημερα αληθεια. Δεν μπηκα ολη μερα, και πριν λιγο γυρισα και σας διαβασα λιγουλακι εσας και τις ιστοριες με τους συζυγους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ πήρα το μεσημέρι τα αποτελέσματα των εξετάσεων .. μόνο τη βιταμίνη D βλέπω λίγο χαμηλή 16,1 

Όλα τα αλλά είναι μια χαρά.. θα τις στείλω και στο γιατρό να μου εξηγήσει λιγάκι γιατί δεν σκαμπαζω και πολλά.. Το μόνο που μπορώ να καταλάβω εάν είναι μέσα στα όρια 

Μπράβο,  @Irene_D !!!Όλα είναι μια χαρά!!Και οι δικές μου βγήκαν και είναι σχετικά καλές..Χαμηλο σιδηρο εχω κλασσικα και τη ft3 (που αφορά το θυρεοειδη) πιο χαμηλή..Τις έδειξα στο γιατρό και μου είπε καινειναι καλές..Να τρώω κρέας είπε και να μην δώσω σημασία στην ft3 γιατί οι βασικές του θυρεοειδή είναι καλες!!Οπότε ο Μαιος μπήκε με ευχάριστα νέα για εμάς..Για να δούμε αν θα συνεχιστεί κιολας..????

@NikhNikh,μπραβο βρε κοριτσάκι..Ελπιζω να χαλαρώσεις λιγάκι τώρα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μόλις τελείωσα τις δουλειές του σπιτιού... έβγαλα καλοκαιρινά αυτά!! Είμαι μια χαρά ? πλησιάζει και η γιορτουλα μας! 

Kat-Cat θα παρω το γιατρό τηλέφωνο να το κουβεντιάσουμε.. 

Rena88 μπράβο και σε εσένα !! Άντε θα δείτε, από εδώ και πέρα θα έχουμε κι ευχάριστα αρκεί να είναι το μυαλουδάκι μας χαλαρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εγώ μόλις τελείωσα τις δουλειές του σπιτιού... έβγαλα καλοκαιρινά αυτά!! Είμαι μια χαρά ? πλησιάζει και η γιορτουλα μας! 

Kat-Cat θα παρω το γιατρό τηλέφωνο να το κουβεντιάσουμε.. 

Rena88 μπράβο και σε εσένα !! Άντε θα δείτε, από εδώ και πέρα θα έχουμε κι ευχάριστα αρκεί να είναι το μυαλουδάκι μας χαλαρό 

ναι εννοειται!!

Εγω καθαριζα οσο γινοταν τα καγκελα του μπαλκονιου που ηταν ασπρα απο μαυρα. Δηλαδη ημαρτον με ολη αυτη τη σκονη. Καλοκαιρινα εχω κουτσοβγαλει, αλλα δεν εχω τελειωσει με παπουτσια κλπ. Πρεπει να τα κανω το σουκου. Αυριο εχω κλεισει μασαζακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...