Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ιχθείς είμαι εγώ...Ψαρακι και μάλιστα κλαψιαρικο ψαράκι..Στεναχωριεμαι,κλαίω..Νευριαζω,πάλι κλαίω!!Πρέπει κάποια στιγμή να το κόψω αυτό αλλά δεν μπορώ..???

@Kat-Cat,πόσο τέλειο να έχεις ζήσει ένα τέτοιο έρωτα και να καταλήγει και σε ένα ακόμα πιο τέλειο γάμο!!???

Εμένα πάντως ο δικός μου καταφέρνει και τα 2 συγχρόνως..Και να κλαίω και να θέλω να τον κοπάνησω...Αλλα μένω μόνο στην επιθυμία!!???

αχαχχαχα, ναι πολλες φορες ειναι διπλο το διλημμα οπως λες. Ναι, μεγαλος ερωτας αλλα με ο,α τα συνεπακολουθα τουερωτα. Ειχε και πονο και πικρα και τα παντα ολα και μαλιστα πολυ εντονα. Μεγάλες στιγμές! αχαχαχαχ. Εγω ειμαι καρκινος (ασχετο αλλα μια και λεμε για ζωδια :P ). επισης εχουμε τρομερες γιορτες το Σαββατο, εσυ η @Irene_D στο σοι μου η μαμα μου η ανηψια μου. Χαμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Τι ωραια που διαβάζω για τις σχέσεις σας! Μπράβο όλες να είστε αγαπημένες με τους άντρες σας κ όλα τα άλλα θα γίνουν!

Εμείς είμαστε 6 χρόνια μαζί τα 5 παντρεμένοι. Εγώ είμαι δίδυμος κ ο άντρας μ παρθένος η μερα με τη νύχτα Δηλαδή! Κ αποκτήσαμε εμα λιονταράκι. Ωστόσο έχουμε κοινές απόψεις για ρη ζωή. Είχαμε κ έχουμε μια πολυ ήρεμη σχέση. Ζήτημα να χουμε τσακωθεί 5 φορές. Όχι ότι δ έχουμε εντάσεις άλλα τπτ τ σοβαρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Τα ψαράκια είναι ευαίσθητα γενικώς.. κι ο σκορπιός είναι αλλά το κρύβει καλά :P

 

Όχι καλά...Καλλιστα το κρύβει!!!Εγώ του λέω καμία φορά...Εσυ,παιδί μου,δεν έχεις καμία ευαισθησία;?Δεν υπάρχει καμία ελπίδα με τους Σκορπιους...Τη μόνη φορά που είδα τη κολλητή μου να ευαισθητοποιείται είναι όταν έμαθε πως είναι έγκυος..Ποτε πριν και ποτέ μετά..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχχαχα, ναι πολλες φορες ειναι διπλο το διλημμα οπως λες. Ναι, μεγαλος ερωτας αλλα με ο,α τα συνεπακολουθα τουερωτα. Ειχε και πονο και πικρα και τα παντα ολα και μαλιστα πολυ εντονα. Μεγάλες στιγμές! αχαχαχαχ. Εγω ειμαι καρκινος (ασχετο αλλα μια και λεμε για ζωδια :P ). επισης εχουμε τρομερες γιορτες το Σαββατο, εσυ η @Irene_D στο σοι μου η μαμα μου η ανηψια μου. Χαμος.

Κι εγω κι εγω το σαββατο ?!!! 

Και μιας και λεμε για ζωδια να πεταχτω κ εγω να πω... ιχθυς και ο αντρας μου ιχθυς.. οποτε δεν τον συγκινουν τα «ταχα» δακρυα μου... επισης μοιαζουμε τοσο πολυ σε καποιες αντιδρασεις που ετσι και τσακωθουμε κανουμε τα ιδια ?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Κι εγω κι εγω το σαββατο ?!!! 

Και μιας και λεμε για ζωδια να πεταχτω κ εγω να πω... ιχθυς και ο αντρας μου ιχθυς.. οποτε δεν τον συγκινουν τα «ταχα» δακρυα μου... επισης μοιαζουμε τοσο πολυ σε καποιες αντιδρασεις που ετσι και τσακωθουμε κανουμε τα ιδια ?! 

και συ Ειρηνουλα?? Αχ σας αγαπω τις Ειρηνες. και μεις και τα 2 καρκινακια ειμαστε οποτε σε καταλαβαινω τι λες. αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

και συ Ειρηνουλα?? Αχ σας αγαπω τις Ειρηνες. και μεις και τα 2 καρκινακια ειμαστε οποτε σε καταλαβαινω τι λες. αχαχαχα

Αχ αυτα τα ιδια ζωδια ρε παιδι μου δεν μπορεις να τους ξεφυγεις.! Ξερουν απο πριν πως θα αντιδρασεις! 

Περασες ωραια στην εκδομουλα διαβασα ε; Μπραβο το χρειαζοσουνα μωρε, ετσι πρεπει να ξεφευγουμε που κ που! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Αχ αυτα τα ιδια ζωδια ρε παιδι μου δεν μπορεις να τους ξεφυγεις.! Ξερουν απο πριν πως θα αντιδρασεις! 

Περασες ωραια στην εκδομουλα διαβασα ε; Μπραβο το χρειαζοσουνα μωρε, ετσι πρεπει να ξεφευγουμε που κ που! 

περασαμε παρα πολυ ωραια. Ξεφυγε απιστευτα το μυαλο μου. Εχουμε αλλη μια του αγιου πνευματος. Τωρα βεβαια απο τεταρτη τα κεφαλια μεσα και ειδικα απο επομενη εβδομαδα γιατι αυτη ειναι και κουτση! Χρειζονται οι εξορμησεις παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

περασαμε παρα πολυ ωραια. Ξεφυγε απιστευτα το μυαλο μου. Εχουμε αλλη μια του αγιου πνευματος. Τωρα βεβαια απο τεταρτη τα κεφαλια μεσα και ειδικα απο επομενη εβδομαδα γιατι αυτη ειναι και κουτση! Χρειζονται οι εξορμησεις παντως.

Μαχαιριααααα ? εμεις αγ πνευματος δουλευουμε!! 

Δεν μας θεωρουν του πνευματος ?

Και γμτ ειναι οτι πρεπει ετσι τριημερακι αρχες καλοκαιριου γιατι μετα περιμενουμε μεχρι αυγουστο να φυγουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Μαχαιριααααα ? εμεις αγ πνευματος δουλευουμε!! 

Δεν μας θεωρουν του πνευματος ?

Και γμτ ειναι οτι πρεπει ετσι τριημερακι αρχες καλοκαιριου γιατι μετα περιμενουμε μεχρι αυγουστο να φυγουμε! 

ωχ αληθεια??? Σε μαγαζι εισαι? Μακαρι να ηταν γενικη αργια να μην πηγαινε κανεις δουλεια γιατι ειναι και δευτερες και παει ωραια το 3ημερο. Ε δεν πειραζει ουτως η αλλως, οταν καλοκαιριαζει παντα με αλλη διαθεση πας στη δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ωχ αληθεια??? Σε μαγαζι εισαι? Μακαρι να ηταν γενικη αργια να μην πηγαινε κανεις δουλεια γιατι ειναι και δευτερες και παει ωραια το 3ημερο. Ε δεν πειραζει ουτως η αλλως, οταν καλοκαιριαζει παντα με αλλη διαθεση πας στη δουλεια.

Οχι, σε ιδιωτικη εταιρεια ειμαι! 

Μωρε ναι ειναι σιγουρο τριημερακι μες τη χρονια και καααααθε χρονο γκρινιαζω που δουλευω.. με εχουν μαθει στο γραφειο και με κοροιδευουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

NikhNikh  Σ'ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι κι εσένα .. μακάρι να είναι όλα καλά!
Κοίταξε , τα 5 χρόνια δεν τα λες και λίγα, απλά τα 8 είναι  λίγο περισσότερα.. 
Μακάρι να είμαστε με τους άντρες μας για πολλά πολλά χρόνια ακόμα και να είμαστε αγαπημένοι κορίτσια , γιατί κακά τα ψέματα, το βασικό είναι να είσαι καλά στο σπίτι σου με τον άνθρωπο σου..

Όλα τα άλλα τα αντέχεις , φτάνει να γυρνάς στο σπίτι σου και να χαίρεσαι.. 

Ακριβός αυτό..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Οχι, σε ιδιωτικη εταιρεια ειμαι! 

Μωρε ναι ειναι σιγουρο τριημερακι μες τη χρονια και καααααθε χρονο γκρινιαζω που δουλευω.. με εχουν μαθει στο γραφειο και με κοροιδευουν ?

αχαχαχχα, ε μα και αυτοι!!! Οι πιο πολλες εταιρειες αργουν εκεινη τη μερα! Επεσες σε δουλευταραδες :P Αλλα εδω που τα λεμε μια μερα ειναι οποτε ενταξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

@Irene_D,κοίτα σύμπτωση!!Και για μένα σήμερα μερα εξετάσεων ήταν...Πηγα πρωί πρωί και έδωσα αίμα αλλά τις απαντήσεις θα τις έχω αύριο..

Ελπιζω και των 2 μας να είναι τέλειες!!!

8 χρόνια,5 χρόνια..Μπραβο,κοριτσάκια!!Όλες είστε πολλά χρόνια με τα αγόρια σας..Εμεις είμαστε μαζί 3 χρόνια...

Το βασικότερο είναι να είσαι καλά και ήρεμα στο σπίτι σου..Δεν ξέρω για εσάς,βρε κορίτσια,αλλά εγώ δεν θα μπορούσα να παντρευτώ έναν άντρα με τον οποίο θα είχαμε συνεχείς εντάσεις..Σε μια σχέση ίσως το ανέχομουν,αλλά στο γάμο μου ποτέ..

Καλά αποτελέσματα κοίτα πάντα θα υπάρξουν κάποια ένταση πιστεύω ότι ο γάμος σε μαθαίνει έχεις υπομονή επιμονή και να υποχορης η εσύ η ο άλλος στα 5 χρόνια τα 4 που είμαι παντρεμένη υπήρξαν και θα υπάρξουν εντάσεις και ιδικά τσακομους εμείς αν δεν τσακωθούμε 1 φορά την εβδομάδα δεν γίνετε μπορεί να έχω νεύρα εγώ η να γυρίσει ο άντρας μου από την δουλειά με νεύρα αυτό που μας φέρνει κοντά είναι η αγάπη μας και τα όνειρα μας ποτέ δεν πέφτουμε για ύπνο τσακομενοι μα ποτέ. Όλα είναι στην ζωή. Μην ξ2χναμε ότι είμαστε και 2 διαφορετική χαρακτήρες αυτό που πάντα νικάει είναι η αγάπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κορίτσια εγώ παρθένος ο άντρας μου καρκίνος οπότε ξέρετε πέφτει πολύ κλάμα με το τίποτα δλδ βλέπουμε διαφημίσεις και κλαίμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχα, ε μα και αυτοι!!! Οι πιο πολλες εταιρειες αργουν εκεινη τη μερα! Επεσες σε δουλευταραδες :P Αλλα εδω που τα λεμε μια μερα ειναι οποτε ενταξει....

Ναι τρομαρα μας! Δουλευταραδες φουλ!! 

Παλια ημουν η μονη απο γνωστους & συγγενεις που δουλευα αυτη τη μερα αλλα πλεον οι πιο πολλοι δουλευουν να σου πω την αληθεια! 

μωρε μια μερα οντως απλα αν σκεφτεσαι οτι οι περισσοτεροι  θα ναι στις παραλιες βιδωνεσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh μπραβο για τα καλα αποτελεσματα. να ηρεμησεις τωρα.

@Rena88 k @eriv η κολλητη μου ιχθυς....ρομαντικουλα φουλ κ το καλυτερο παιδι. πολυ καλα παιδια ειστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@NikhNikh μπραβο για τα καλα αποτελεσματα. να ηρεμησεις τωρα.

@Rena88 k @eriv η κολλητη μου ιχθυς....ρομαντικουλα φουλ κ το καλυτερο παιδι. πολυ καλα παιδια ειστε!

@Rena88 εσυ εισαι ρομαντικη; 

Ρε παιδια εγω ειμαι βοδι λιγο οπως λεει ο αντρας μου ? πιο ρομαντικος ειναι εκεινος απο μενα.. 

μηπως μου χει βγει ο ωροσκοπος ? (σκορπιος); 

Αλλααααα ναι ναι ειμαι πολυ καλο παιδι.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι τρομαρα μας! Δουλευταραδες φουλ!! 

Παλια ημουν η μονη απο γνωστους & συγγενεις που δουλευα αυτη τη μερα αλλα πλεον οι πιο πολλοι δουλευουν να σου πω την αληθεια! 

μωρε μια μερα οντως απλα αν σκεφτεσαι οτι οι περισσοτεροι  θα ναι στις παραλιες βιδωνεσαι ?

Μην νευριάζεις,κορίτσι μου!!Εγώ δουλεύω όλες τις αργίες και τις γιορτές...Δικαιουμαστε τα ρεπο αλλα δεν σημαινει οτι τα παιρνουμε κιολας..Οποτε υπάρχουν και χειρότερα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Μην νευριάζεις,κορίτσι μου!!Εγώ δουλεύω όλες τις αργίες και τις γιορτές...Δικαιουμαστε τα ρεπο αλλα δεν σημαινει οτι τα παιρνουμε κιολας..Οποτε υπάρχουν και χειρότερα!!???

?? δε μιλαω ? κιχ

που δουλευεις; 

Θα μαζευτουμε οσες θα δουλευουμε εκεινη τη μερα (2-3 θα ειμαστε μαλλον) και θα μιλαμε μονες μας μου φαινεται.. τα αλλα κοριτσια θα λιαζονται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

@Rena88 εσυ εισαι ρομαντικη; 

Ρε παιδια εγω ειμαι βοδι λιγο οπως λεει ο αντρας μου ? πιο ρομαντικος ειναι εκεινος απο μενα.. 

μηπως μου χει βγει ο ωροσκοπος ? (σκορπιος); 

Αλλααααα ναι ναι ειμαι πολυ καλο παιδι.. ?

Ειμαι η καημένη αλλά μένω με το ρομαντισμό μου!!Γιατί ο άντρας κι ο ρομαντισμός δεν γνωρίστηκαν ποτέ!!???

Δεν πειράζει,ομως..Εχει αλλά θετικά ο καλος μου,οπότε αυτο το παραβλέπω..???

Εσείς οι τυχερές,απολαύστε το!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@NikhNikh μπραβο για τα καλα αποτελεσματα. να ηρεμησεις τωρα.

@Rena88 k @eriv η κολλητη μου ιχθυς....ρομαντικουλα φουλ κ το καλυτερο παιδι. πολυ καλα παιδια ειστε!

Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημεροκαλησπερα καλό μήνα σε όλες με ευχάριστα νέα ΜΌΝΟ και όμορφες στιγμές!!!!

FB_IMG_1524997931390.jpg

καλημερα!! κ εσυ ρομαντικουλα! τελεια η φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

καλημερα!! κ εσυ ρομαντικουλα! τελεια η φωτο.

Χαχαχαχαχα ναι με πιάνει ώρες ώρες αν και γενικότερα με τη θάλασσα έχω μια λατρεία!Καλό μας μήνααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα ναι με πιάνει ώρες ώρες αν και γενικότερα με τη θάλασσα έχω μια λατρεία!Καλό μας μήνααααα!!!!

Καλησπερα κοριτσια καλο μηνα!!!ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος μας για οσες προσπαθουμε για το μπεμπακι μας!!!????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...