Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Kαλησπέρα κοριτσάκια!! Σας διαβασα λιγο ολες. Με τις δουλειες του σπιτιου σας νιωθω. Τρελη κουραση, περιμενω να επιστρεψει η γυναικα που με βοηθαει μια φορα το μηνα σπιτι να ερθει απο την πατριδα της να κανει τα πολυ χοντρα. Irene και Rena καλη επιτυχια με τις εξετασεις. Τελειες θα ειναι. εμεις γυρισαμε σημερα. Περασαμε υπεροχα. Χαλαρωσα τοσο πολυ. Δε σκεφτομουν τιποτα απο αυτα που σκεφτομαι οταν ειμαι αθηνα και εχω βρωμολαπτοπ. Μπηκα μονο και μονο να δω νεα σας. Απλα συνειδητοποιω οτι με το που μπαινω στο φορουμ (δε φταιει το φορουμ το μυαλο μου ειναι), τσουπ σκεφτομαι οσα με αγχωνουν. αχαχαχαχ. Αυριο μπαινει ο Μαιος, ανυπομονω για τα πεδιλακια μου και αυτη η βδομαδα εχει αφενος παρα πολλη δουλεια (εχω μαζεψει χαμο), αφετερου μασαζακι, εξοδο με φιλες, πεντικιουρ κλπ

Καλώς ήρθες Kat-Cat :) Χαίρομαι που πέρασες όμορφα.. να κρατήσεις αυτή την όμορφη διάθεση.. άντε άντε!
Τα αποτελέσματα των εξετάσεων θα τα δούμε.. είμαι αισιόδοξη , μόνο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα όσα γλυκά δεν τρώω όλη τη βδομάδα και πολύ φοβάμαι οτι το ζάχαρο θα είναι στα ύψη χαχαχαχα.. κατά τα άλλα κι εγώ είμαι σε καλό mood!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Καλώς ήρθες Kat-Cat :) Χαίρομαι που πέρασες όμορφα.. να κρατήσεις αυτή την όμορφη διάθεση.. άντε άντε!
Τα αποτελέσματα των εξετάσεων θα τα δούμε.. είμαι αισιόδοξη , μόνο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα όσα γλυκά δεν τρώω όλη τη βδομάδα και πολύ φοβάμαι οτι το ζάχαρο θα είναι στα ύψη χαχαχαχα.. κατά τα άλλα κι εγώ είμαι σε καλό mood!!! 

καλε εγω εκανα εξετασεις αιματος μετα το Πασχα. Την Τεταρτη του Πασχα. Ειχα φαει γλυκα, κατσικια κοκορετσια. Αστα να πανε. Μου κανανε και γλυκοζυλιωμενη σκεψου (ζαχαρο 3μηνου καπως σκεψου το). Ολα μια χαρα ηταν (ευτυχως δε μου εκαναν χοληστερινη γιατι κοιταξαμε ο,τι μπορουσε να μας ενδιαφερει μετα την παλινδρομη σε σχεση με τα αιματολογικα μου) αχαχαχ. Μην αγχωνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να ημουν κ εγω 6 να ειχαμε χαρεί λιγο παραπάνω ο ενας τον αλλον πριν την απάνθρωπη και βάρβαρη επιβολή της αποχής χαχαχαχα. 

@Irene_D και εμενα αυτες τις μερες μου γυρισε και το ριξα στα γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Αχ μακάρι κοπέλα μου , ο γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο μου είπε οτι όλα φαίνονται καλά..
Βέβαια λέει οτι άλλο ο υπέρηχος και άλλο οι εξετάσεις αίματος.. οπότε περιμένω ..

Ε ναι σίγουρα είναι διαφορετικό αλλά νομίζω ότι ο θυρεοειδής επηρεάζει πολλά στο αίμα.....και τι να έχεις ρε κορίτσι?Είπαμε:το πολύ καμιά έλλειψη σιδήρου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλε εμεις τωρα κλείσαμε χρόνο με τον αντρουλη! Στον μηνα μείναμε μαζί στο εξαμηνο παντρευτηκαμε συνοπτικές διαδικασίες. Χαχαχαχαχα

Και τι να σας πω. Πιο κουλη πρόταση γαμου δεν εχει ξανα γινει στην ιστορία... απορω που δέχτηκα χαχαχαχα  Ειχαμε γίνει κωλος κοιμήθηκα στον καναπε γιατί δεν ηθελα να δω τα μουτρα του και ξύπνησα στο κρεβάτι με το δαχτυλίδι στο χέρι. Δεν τολμουσε αλλιώς ?

Καλα να είμαστε κορίτσια μου να τους χαιρόμαστε!!!!

@Kat-Cat καλα κάνατε!!! Θέλω και εγώ να παω καπουουουου βοηθειααααα

Τέλεια η πρόταση!!!! Η πιο πρωτότυπη που έχω ακούσει :D 
Εμένα πρόπερσι τα Χριστούγεννα έφτιαξε ολόκληρο σενάριο , είχε βάλει το κουτάκι κάτω απο το δέντρο και παρίστανε τον κινέζο όταν ρώτησα αγάπη μου δεν μου πήρες δώρο φέτος?? Ενώ εγώ του είχα πάρει 2-3 χαχαχαχα.. Το δώρο μου ήταν τόσο μικρό που δεν φαινόταν όμως τελικά τόσο μεγάλο που τρελάθηκα όταν με ρώτησε αν θέλω να τον παντρευτώ.. Τραβούσε και βίντεο .. πολύ γέλιο!!! 
Κι εμείς στους 6 μήνες μείναμε μαζί, στον χρόνο περίπου ξεκινήσαμε να δουλεύουμε παρέα και μέχρι σήμερα είμαστε αχώριστοι.. Αν ταιριάζεις με τον άλλο δεν θες και πολύ χρόνο να καταλάβεις κάποια πράγματα.. φαίνεται απο την αρχή το πράγμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο κοριτσακια αλλα πηγαινει καμια για αίματος στην euromedica; εκει μου καλύπτει η ασφαλεια μου αλλα φοβαμαι με τις αίματος γενικά. Μου εχει τυχει σε καποια κεντρα να με τσακίσουν στον πονο κ να μην μου βρίσκουν κ φλεβα (που οι φλέβες μου κανουν μπαμ, ειναι εντελώς εξω) κ εχω παθει φοβία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ε ναι σίγουρα είναι διαφορετικό αλλά νομίζω ότι ο θυρεοειδής επηρεάζει πολλά στο αίμα.....και τι να έχεις ρε κορίτσι?Είπαμε:το πολύ καμιά έλλειψη σιδήρου! 

Ε ναι μωρέ, τι να έχω από τώρα? Απλά η χαζομάρα του εγκεφάλου ξέρεις.. μέχρι να δεις οτι όλα είναι εντάξει δεν ησυχάζεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Τέλεια η πρόταση!!!! Η πιο πρωτότυπη που έχω ακούσει :D 
Εμένα πρόπερσι τα Χριστούγεννα έφτιαξε ολόκληρο σενάριο , είχε βάλει το κουτάκι κάτω απο το δέντρο και παρίστανε τον κινέζο όταν ρώτησα αγάπη μου δεν μου πήρες δώρο φέτος?? Ενώ εγώ του είχα πάρει 2-3 χαχαχαχα.. Το δώρο μου ήταν τόσο μικρό που δεν φαινόταν όμως τελικά τόσο μεγάλο που τρελάθηκα όταν με ρώτησε αν θέλω να τον παντρευτώ.. Τραβούσε και βίντεο .. πολύ γέλιο!!! 
Κι εμείς στους 6 μήνες μείναμε μαζί, στον χρόνο περίπου ξεκινήσαμε να δουλεύουμε παρέα και μέχρι σήμερα είμαστε αχώριστοι.. Αν ταιριάζεις με τον άλλο δεν θες και πολύ χρόνο να καταλάβεις κάποια πράγματα.. φαίνεται απο την αρχή το πράγμα..

Ναιαιαι κ εγω ηθελα χριστουγεννιάτικη προτασηηηη αλλα δεν κρατιόταν!! Ειναι υπεροχα τα Χριστούγεννα απο μονα τους. 

Ναι για να πω την αλήθεια μου επειδή παροτι μικρη τις εμπειρίες μου τις εχω ... αμέσως ξερεις αν ο αλλος σου κανει ή οχι. Απλα μερικές φορες περιμενεις να το σιγουρεψεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ασχετο κοριτσακια αλλα πηγαινει καμια για αίματος στην euromedica; εκει μου καλύπτει η ασφαλεια μου αλλα φοβαμαι με τις αίματος γενικά. Μου εχει τυχει σε καποια κεντρα να με τσακίσουν στον πονο κ να μην μου βρίσκουν κ φλεβα (που οι φλέβες μου κανουν μπαμ, ειναι εντελώς εξω) κ εχω παθει φοβία.

Έχω κι εγώ ασφάλεια αλλά έπρεπε να τρέχω στο υγεία για να μου τις γράψουν.. οπότε πήγα σε μια φίλη στο κρατικό και μου τις έγραψε, πήγα εδώ σε ένα διαγνωστικό και τις έκανα.. ευτυχώς το κορίτσι πολύ ελαφρύ χέρι και δεν κατάλαβα τίποτα γιατί κι εγώ είμαι πολύ φοβητσιάρα με τις βελόνες.. για το euromedica δεν έχω ιδέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλε εμένα πάντως μου άρεσε όπως το περιέγραψες.. είναι ο καλύτερος τρόπος να τα βρεις με τον άλλο .. άσε που δεν το περιμένεις με τίποτα όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ε ναι μωρέ, τι να έχω από τώρα? Απλά η χαζομάρα του εγκεφάλου ξέρεις.. μέχρι να δεις οτι όλα είναι εντάξει δεν ησυχάζεις..

Ξεεεεερω ξεεεεεεερω? στα λέω για να τα ακούω κι εγώ μη νομίζεις..... ε δε με λες και ψύχραιμο άνθρωπο!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Έχω κι εγώ ασφάλεια αλλά έπρεπε να τρέχω στο υγεία για να μου τις γράψουν.. οπότε πήγα σε μια φίλη στο κρατικό και μου τις έγραψε, πήγα εδώ σε ένα διαγνωστικό και τις έκανα.. ευτυχώς το κορίτσι πολύ ελαφρύ χέρι και δεν κατάλαβα τίποτα γιατί κι εγώ είμαι πολύ φοβητσιάρα με τις βελόνες.. για το euromedica δεν έχω ιδέα..

Ειμαι στο τσακ να παω να τις πληρώσω για να παω στο κέντρο που εμπιστεύομαι αλλα λεω τσαμπα λεφτά για μια χαζοφοβιααααα!! Πφφφ 

@Irene_D μωρε κ εμενα μου άρεσε ετσι κ αλλιώς μικρη σημασία εχουν αυτα στο τελος απλα ειναι φοβερά άκυρο!!! Αλλα ναι δεν το περιμένεις ετσι με την καμια. Ασε που ξυπνησα κ εκλαιγε γιατι πίστευε οτι θα δω το δαχτυλίδι και θα του το πετάξω στα μούτρα το καημενακι μου. Χαχαχαχαχα 

Πάντως παντα κατι ηθελα τα Χριστούγεννα. Ειτε πρόταση γαμου ειτε ανακοίνωση εγκυμοσύνης και τπτ δεν μου έκατσε!!!! 

Πάντως κοριτσια με τις εξετάσεις και ρουτίνας να ειναι εγω πάντα εχω ενα άγχος για τα αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Α! κι εσύ αιματάκι σήμερα?? Πω πω δράμα ήταν γιατί το ραντεβού ήταν για αιμοληψία  10:30 & ο υπέρηχος 11:00
και πήγα χωρίς καφέ και χωρίς τσιγάρο σαν ζόμπι πραγματικά.. ήμουν και με μια φίλη παρέα για συμπαράσταση και προσπαθούσα να κουβεντιάσω αλλά μάταια.. Αν ποτέ χρειαστεί να  κόψω τον καφέ και το τσιγάρο νομίζω θα τρελαθώ!! Εκτός κι αν είναι για καλό σκοπό ;) 
Όσο για την ηρεμία του σπιτιού , εγώ προσωπικά την έχω ανάγκη για να είμαι καλά και δόξα τω Θεό την έχουμε κερδίσει δουλεύοντας τη σχέση.. τώρα βέβαια, όταν ηρεμούμε και πολύ και βαριόμαστε κάνουμε κανένα καβγαδάκι έτσι για να ανάψουν τα αίματα χαχαχαχαχα.. είμαι και σκορπίνα βλέπεις και φουντώνω εύκολα!!! :P 

Σκορπινα;?Πες στον αντρα σου οτι τον νιωθω απόλυτα...Και μένα ο άντρας μου Σκορπιός είναι..Απορω πως σας παλεύουμε εσάς τους Σκορπιους,οταν νευριάσετε..Οταν όμως είστε στα καλα σας,είστε τα καλύτερα παιδιά!!!???

Εγώ ειμαι καταδικασμένη..Και κολλητη και αντρα Σκορπιο!!???

@Μπλε,καλέ τι γλυκούλης που είναι ο άντρας σου...Εγω αν του το έκανα αυτό,οχι προταση γαμου δεν θα μου εκανε αλλα θα έκανε και να μου μιλήσει κάνα 3ημερο..Σκορπιος,παιδί μου!!!???

@Kat-Cat,πολύ χαίρομαι που πέρασες όμορφα.. 

@Irene_D,όλα τέλεια θα είναι!!Για να είμαστε και χαρούμενες στη γιορτή μας!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Σκορπινα;?Πες στον αντρα σου οτι τον νιωθω απόλυτα...Και μένα ο άντρας μου Σκορπιός είναι..Απορω πως σας παλεύουμε εσάς τους Σκορπιους,οταν νευριάσετε..Οταν όμως είστε στα καλα σας,είστε τα καλύτερα παιδιά!!!???

Εγώ ειμαι καταδικασμένη..Και κολλητη και αντρα Σκορπιο!!???

@Μπλε,καλέ τι γλυκούλης που είναι ο άντρας σου...Εγω αν του το έκανα αυτό,οχι προταση γαμου δεν θα μου εκανε αλλα θα έκανε και να μου μιλήσει κάνα 3ημερο..Σκορπιος,παιδί μου!!!???

@Kat-Cat,πολύ χαίρομαι που πέρασες όμορφα.. 

@Irene_D,όλα τέλεια θα είναι!!Για να είμαστε και χαρούμενες στη γιορτή μας!!!???

Σε πληροφορώ ειμαστε και οι δυο Σκορπιοί!!!! Καταλαβαίνεις τι γινεται ετσι κ τσακωθουμε.... ειμαι η κακια βερσιόν και ο αντρας η λιγο πιο ευαίσθητη βερσιόν χαχαχαχα εχουν ιδια μερα γενέθλια με τον μπαμπα μου. Γενικά κ εμεις ολο Σκορπιοί!!! Τους αγαπαω τους άντρες σκορπιους, ειναι δυσκολοι αλλα μ αρέσει (να τος κ ο μαζοχισμός)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ασχετο κοριτσακια αλλα πηγαινει καμια για αίματος στην euromedica; εκει μου καλύπτει η ασφαλεια μου αλλα φοβαμαι με τις αίματος γενικά. Μου εχει τυχει σε καποια κεντρα να με τσακίσουν στον πονο κ να μην μου βρίσκουν κ φλεβα (που οι φλέβες μου κανουν μπαμ, ειναι εντελώς εξω) κ εχω παθει φοβία.

εχω παει πολλες φορες, αλλα εκει που πηγαινα εκλεισε (αλλιως θα εξακολουθουσα). Μια χαρα τουλαχιστον στο κεντρο που πηγαινα εγω. Μην ανησυχεις. Στη βιοιατρικη μια φορα μου χαν κανει βλακεια σε αιμοληψια αλλα και παλι ειμαι ψυχραιμη με αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Μακαρι να ημουν κ εγω 6 να ειχαμε χαρεί λιγο παραπάνω ο ενας τον αλλον πριν την απάνθρωπη και βάρβαρη επιβολή της αποχής χαχαχαχα. 

@Irene_D και εμενα αυτες τις μερες μου γυρισε και το ριξα στα γλυκά!!!

οταν εισαι πολλα χρονια με τον αλλο βεβαια περνας ολα τα σταδια της ντραμα κουιν σχεσης...Αντιλαμβανεσαι τι εννοω. Εχουμε περασει δια πυρος και σιδηρου εμεις. Κλαματα, γελια, ταξιδια, τσακωμους, καυγαδες. Χαμος στο ισιωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

εχω παει πολλες φορες, αλλα εκει που πηγαινα εκλεισε (αλλιως θα εξακολουθουσα). Μια χαρα τουλαχιστον στο κεντρο που πηγαινα εγω. Μην ανησυχεις. Στη βιοιατρικη μια φορα μου χαν κανει βλακεια σε αιμοληψια αλλα και παλι ειμαι ψυχραιμη με αυτα.

Αχ αχ θα παω το πρωι και θα σας ενημερώσω αν με σκοτωσανε χαχαχαχα γιατι δεν ψήνομαι να δωσω 60€ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

οταν εισαι πολλα χρονια με τον αλλο βεβαια περνας ολα τα σταδια της ντραμα κουιν σχεσης...Αντιλαμβανεσαι τι εννοω. Εχουμε περασει δια πυρος και σιδηρου εμεις. Κλαματα, γελια, ταξιδια, τσακωμους, καυγαδες. Χαμος στο ισιωμα!

Νορμάλ το βρίσκω αυτο. Το θεμα ειναι στο τέλος της ημέρας να συνεννοησε και να εισαι εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Σε πληροφορώ ειμαστε και οι δυο Σκορπιοί!!!! Καταλαβαίνεις τι γινεται ετσι κ τσακωθουμε.... ειμαι η κακια βερσιόν και ο αντρας η λιγο πιο ευαίσθητη βερσιόν χαχαχαχα εχουν ιδια μερα γενέθλια με τον μπαμπα μου. Γενικά κ εμεις ολο Σκορπιοί!!! Τους αγαπαω τους άντρες σκορπιους, ειναι δυσκολοι αλλα μ αρέσει (να τος κ ο μαζοχισμός)

Καταλαβαίνω,δεν λες τίποτα..Εμενα πάλι ο άντρας μου είναι η σκληρή version του Σκορπιού,οταν νευριαζει,πεισμωνει και σταματαει να μου μιλαει ενω εγώ σαν γνήσιο ψαράκι,μπηγω τα κλαμματα..???

Όχι ότι θα του περάσουν τα νευρα,αλλα τουλάχιστον μαλακώνει λίγο!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Νορμάλ το βρίσκω αυτο. Το θεμα ειναι στο τέλος της ημέρας να συνεννοησε και να εισαι εκεί.

πλεον εχουμε βρει κωδικες. Ηταν πολυ μεγαλος ερωτας (και ειναι) αλλα ξεκινησε ως ερωτας απο αυτους που χτυπιεσαι στα πατωματα οποτε ηταν ολα πολυ εντονα. Αχχχχ, τελοσπαντων να πας να κανεις εξετασουλες και μην αγχωνεσαι. Αμα εβλεπες τη βελονα που κρατουσε η αναισθησιολογος στην αποξεση ολες αυτες οι αιματος δε θα σου λεγαν τιποτα. Αφου πιστευα οτι προοριζεται για ελεφαντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καταλαβαίνω,δεν λες τίποτα..Εμενα πάλι ο άντρας μου είναι η σκληρή version του Σκορπιού,οταν νευριαζει,πεισμωνει και σταματαει να μου μιλαει ενω εγώ σαν γνήσιο ψαράκι,μπηγω τα κλαμματα..???

Όχι ότι θα του περάσουν τα νευρα,αλλα τουλάχιστον μαλακώνει λίγο!!???

αχαχαχχα καλα και μενα αν και δεν ειναι σκορπιος οταν  νευριαζει.......Δε μου φωναζει αλλα κατι κανει που δεν μπορω να το εξηγησω και ειτε κλαιω ειτε θελω να αρχιζω να τον κοπαναω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Σκορπινα;?Πες στον αντρα σου οτι τον νιωθω απόλυτα...Και μένα ο άντρας μου Σκορπιός είναι..Απορω πως σας παλεύουμε εσάς τους Σκορπιους,οταν νευριάσετε..Οταν όμως είστε στα καλα σας,είστε τα καλύτερα παιδιά!!!???

Εγώ ειμαι καταδικασμένη..Και κολλητη και αντρα Σκορπιο!!???

@Μπλε,καλέ τι γλυκούλης που είναι ο άντρας σου...Εγω αν του το έκανα αυτό,οχι προταση γαμου δεν θα μου εκανε αλλα θα έκανε και να μου μιλήσει κάνα 3ημερο..Σκορπιος,παιδί μου!!!???

@Kat-Cat,πολύ χαίρομαι που πέρασες όμορφα.. 

@Irene_D,όλα τέλεια θα είναι!!Για να είμαστε και χαρούμενες στη γιορτή μας!!!???

Είχα ξεχάσει οτι γιορτάζω χαχαχαχαχα!! Το Σάββατο είναι ναι!!  

Εσύ περιτριγυρίζεσαι απο σκορπιούς καλέ!! απαπαπα.. τι ζώδιο είσαι εσύ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Είχα ξεχάσει οτι γιορτάζω χαχαχαχαχα!! Το Σάββατο είναι ναι!!  

Εσύ περιτριγυρίζεσαι απο σκορπιούς καλέ!! απαπαπα.. τι ζώδιο είσαι εσύ?

 

Ιχθείς είμαι εγώ...Ψαρακι και μάλιστα κλαψιαρικο ψαράκι..Στεναχωριεμαι,κλαίω..Νευριαζω,πάλι κλαίω!!Πρέπει κάποια στιγμή να το κόψω αυτό αλλά δεν μπορώ..???

@Kat-Cat,πόσο τέλειο να έχεις ζήσει ένα τέτοιο έρωτα και να καταλήγει και σε ένα ακόμα πιο τέλειο γάμο!!???

Εμένα πάντως ο δικός μου καταφέρνει και τα 2 συγχρόνως..Και να κλαίω και να θέλω να τον κοπάνησω...Αλλα μένω μόνο στην επιθυμία!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Σε πληροφορώ ειμαστε και οι δυο Σκορπιοί!!!! Καταλαβαίνεις τι γινεται ετσι κ τσακωθουμε.... ειμαι η κακια βερσιόν και ο αντρας η λιγο πιο ευαίσθητη βερσιόν χαχαχαχα εχουν ιδια μερα γενέθλια με τον μπαμπα μου. Γενικά κ εμεις ολο Σκορπιοί!!! Τους αγαπαω τους άντρες σκορπιους, ειναι δυσκολοι αλλα μ αρέσει (να τος κ ο μαζοχισμός)

Και οι δύο σκορπιοι!???? Ωχ!!! Παναγία μου.. τουλάχιστον μένετε κοντά σε ένα νοσοκομείο??? Κάποιος θα το χρειαστεί κάποια στιγμή.. χαχαχαχαχα.. Αστειάκι.. Πολλές φορές έχω κρατηθεί να μην πετάξω κάτι πχ ένα τηλεκοντρόλ, ένα τασάκι ένα κάτι βρε παιδί μου.. πολλά νεύρα όταν θυμώσω.. ο άντρας μου διδυμάκι (αναισθητούλης δηλαδή) και καταλαβαίνεις πόσο φουντώνω όταν διαχειρίζεται τα πράγματα με ηρεμία σαν να μην τρέχει κάστανο..
Ε! στο τέλος τον κάνω Τούρκο τον δόλιο και γίνεται ο κακός χαμός..χαχαχα.. αλλά εντάξει στο τέλος νικάει η αγάπη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ιχθείς είμαι εγώ...Ψαρακι και μάλιστα κλαψιαρικο ψαράκι..Στεναχωριεμαι,κλαίω..Νευριαζω,πάλι κλαίω!!Πρέπει κάποια στιγμή να το κόψω αυτό αλλά δεν μπορώ..???

@Kat-Cat,πόσο τέλειο να έχεις ζήσει ένα τέτοιο έρωτα και να καταλήγει και σε ένα ακόμα πιο τέλειο γάμο!!???

Εμένα πάντως ο δικός μου καταφέρνει και τα 2 συγχρόνως..Και να κλαίω και να θέλω να τον κοπάνησω...Αλλα μένω μόνο στην επιθυμία!!???

Τα ψαράκια είναι ευαίσθητα γενικώς.. κι ο σκορπιός είναι αλλά το κρύβει καλά :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...