Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Diwniελα ρε κοριτση μου δυσκολο ωραριο μου ακουγεται συγμωμη που ρωταω στον τομεα της υγειας μας δουλευειες εε??? καλε ναι εγω σουλεω καθε παρασκευη λεω τελος και αυτη εβδομαδα!!!! επισης να σας πω οτι γυρισε η δυναδερφος που ητανε με αδεια λογο μωρου και τωρα φευγω στην ωρα μου πεντε πεντεμιση αντε το πολυ εξι αμα πλακωσει δουλεια γιατι ειμαι και ψυχοπονιαρα και δε τους αφηνω αμα εχει πεσει χαμος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Diwni καλό δρόμο κορίτσι και καλή επιστροφή στη συνέχεια..
anni7  Όντως σαν τα παιδάκια περιμένουμε το Σ/Κ κι ας δουλεύουμε , ισχύει.. έχει τη χάρη της η Παρασκευή δεν ξέρω.. 
Kat-Cat εκμεταλλεύσου το μπούστο για όσο το έχεις παραπανίσιο χαχαχαχαχαχα.. εγώ που έχω μικρό στήθος όταν πρήζεται το ευχαριστιέμαι! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα!!!! Diwni καλό δρόμο κορίτσι και καλή επιστροφή στη συνέχεια..
anni7  Όντως σαν τα παιδάκια περιμένουμε το Σ/Κ κι ας δουλεύουμε , ισχύει.. έχει τη χάρη της η Παρασκευή δεν ξέρω.. 
Kat-Cat εκμεταλλεύσου το μπούστο για όσο το έχεις παραπανίσιο χαχαχαχαχαχα.. εγώ που έχω μικρό στήθος όταν πρήζεται το ευχαριστιέμαι! χαχαχαχα

και εγω το ιδιο γιατι και μενα ειναι μικρουλη οποτε οταν πρηζεται ζω στιγμες ακρως γυναικιες χαχααχχαχαχα το θαυμαζω !!!!!!!!!!!!!! ρε παιδι βλεπω κατι μοντελα εικοσι κιλα και το στηθος μεγαλο πως γινεται δε μπορει θα το φτιαχνουν δε γινεται !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@anni7 ευχαριατω κοριτσι μου. Παντως σαν την Παρασκευή δεν έχει όσες μέρες κ αν δουλεύεις. Κ γω π δουλεύω βάρδιες κ τ ρεπό μ τ παίρνω μεσοβδόμαδα μ αρέσει η Παρασκευή. Να σ πω ότι εγώ δουλεύω κ Σάββατο κ Κυριακή συνήθως κ παίρνω τ ρεπό μ όπως πάει η βάρδια. Πολύ σπάνια δηλαδή Σάββατο η Κυριακή. 

@Kat-Cat και γω όλες κούκλες σας φαντάζομαι. Ούτως ή άλλως η κάθε μια είναι όμορφη με τ τρόπο της.

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 anni7  Δεν υπάρχει πια φυσική γυναίκα .. ακόμα και κοπέλες που δεν έχουν σχέση με τηλεόραση , κάνουν διάφορες παρεμβάσεις επάνω τους.. από χείλια, μαλλιά, βλεφαρίδες μέχρι πωπό.. χαχαχα
Τι να κάνουμε και εμείς τα natural κορίτσια !! Σαν τη μύγα μες το γάλα είμαστε αλλά δεν πειράζει.. τουλάχιστον οι άντρες μας μας αναγνωρίζουν το πρωί που ξυπνάμε χαχαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

 anni7  Δεν υπάρχει πια φυσική γυναίκα .. ακόμα και κοπέλες που δεν έχουν σχέση με τηλεόραση , κάνουν διάφορες παρεμβάσεις επάνω τους.. από χείλια, μαλλιά, βλεφαρίδες μέχρι πωπό.. χαχαχα
Τι να κάνουμε και εμείς τα natural κορίτσια !! Σαν τη μύγα μες το γάλα είμαστε αλλά δεν πειράζει.. τουλάχιστον οι άντρες μας μας αναγνωρίζουν το πρωί που ξυπνάμε χαχαχαχαχαχα

 

καλα εμενα ο δικος μου μολις βλεπει ξερεις υπερβολικα φρυδια βλεφαριδες που ειναι και τις μοδος μου λεει τι εχουνε παθει ολες και κυκλοφορουν σαν κλοουν !!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα οχι οτι κατηγορω τα κοριτσια οπως νιωθει καθε μια καλα με τον εαυτο της!!!!!!!! εγω παντως μακιγιαζ μου το κανω το διακριτηκο δε μπορω μαρεσει οσο κουραμσενη και να με την βλεφαριδα την βαψω και το κραγιον!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ή καλησπέρα κοριτσάκια μολις τελειωσαμε το πρωινο μας και παμε για δουλειές. Λοιπον χθες το βραδυ νομίζω οτι ενοιωσα τον λοξιγκα του σπορακιου. Ειναι σχετικα νωρις και δεν το περίμενα αλλα ειμαι σίγουρη οτι ήταν αυτό. Πεθανε ο σύζυγος.

Οσο για αυτα περι ομορφιάς. ..Δεν υπάρχουν ασχημες γυναίκες μονο φτωχές. Αχαχαχα. Οπως και να χει η ομορφιά δεν είναι ενα πραγμα συγκεκριμένο, ενας περιποιημενος άνθρωπος ειναι παντα όμορφος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μπλε μου, τι ομορφα που νιωσατε το συναισθημα αυτο.......

ευχομαι να αρχισετε να το νιωθετε κανονικα να χορευει κει μεσα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα βρε παιδί μου όλα τα κορίτσια πια είναι τόσο ίδια.. αυτό μου κάνει εντύπωση..
Κανένα κορίτσι δεν έχει τη δική του ομορφιά.. όλες έχουν τέλεια καλοσχηματισμένα φρύδια, τέλεια σαρκώδη χείλη , τέλεια μακρυά μαλλιά.. Ούτε εγώ φυσικά το κατηγορώ , όμως έχουν χάσει λίγο τη μοναδικότητα τους..
Βλέπεις 2 κορίτσια δίπλα δίπλα και φαίνονται σαν κλωνοποιημένα.. χαχαχαχαχα 
Φοβάμαι πως αν με αξιώσει ο Θεούλης να κάνω κοριτσάκι θα φρίξω με αυτά που θα κάνει.. γιατί κακά τα ψέματα, ο έξω κόσμος έχει μεγάλη επιρροή σε ένα νέο παιδί.. είτε αγόρι βέβαια είτε κορίτσι.
Απλά άλλα πράγματα θα κάνει το ένα φύλο και άλλα το άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

χαχαχαχαχαχαχα βρε παιδί μου όλα τα κορίτσια πια είναι τόσο ίδια.. αυτό μου κάνει εντύπωση..
Κανένα κορίτσι δεν έχει τη δική του ομορφιά.. όλες έχουν τέλεια καλοσχηματισμένα φρύδια, τέλεια σαρκώδη χείλη , τέλεια μακρυά μαλλιά.. Ούτε εγώ φυσικά το κατηγορώ , όμως έχουν χάσει λίγο τη μοναδικότητα τους..
Βλέπεις 2 κορίτσια δίπλα δίπλα και φαίνονται σαν κλωνοποιημένα.. χαχαχαχαχα 
Φοβάμαι πως αν με αξιώσει ο Θεούλης να κάνω κοριτσάκι θα φρίξω με αυτά που θα κάνει.. γιατί κακά τα ψέματα, ο έξω κόσμος έχει μεγάλη επιρροή σε ένα νέο παιδί.. είτε αγόρι βέβαια είτε κορίτσι.
Απλά άλλα πράγματα θα κάνει το ένα φύλο και άλλα το άλλο..

Έχοντας 4 ανηψιους 2 απ'την αδερφή μου και 2 απ'την αδερφή του αντρα μου και σε ηλικιες απο 21 μεχρι 6 μπορω να σου πω με απόλυτη σιγουριά οτι και τα αγόρια σαν κλωνοποιημενα είναι απο μαλλι μεχρι παπούτσι!!! Η μοδα είναι μοδα και συμβαινει αυτο με τους νεους ανθρώπους ανέκαθεν.

 

@Kat-Cat ναι μωρέ πως και πως το περιμένουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλε καλημέρα :) Τι όμορφο συναίσθημα να  νοιώθεις οτι υπάρχει ζωούλα εκεί μέσα.. άντε σε λίγο θα νοιώθεις και τις κωλοτούμπες και τις κλωτσιές ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εντάξει το μαλλί και το παπούτσι πάει στο καλό.. όμως όταν όλες οι φάτσες είναι ίδιες?? 
 

εγω αυτο που δεν μπορω πΧια, αν και εχω κολλημα με τα περιποιημενα φρυδια ειναι αυτη η φρυδουμπα η τεραστια. Καταρχας ας ξεκινησουμε απο το γεγονος οτι δεν παει σε ολες. Οσες εχουν μικρο κουτελο, στην καλυτερη περιπτωση ειναι σαν τη Μαρια την Ασχημη. επισης και αυτες με μεγαλο κουτελο πολλες φορες το παρακανουν και το φρυδι απο πολυ ομορφο στοιχειο-κορνιζα του ματιου, γινεται κωμικο. Ωραια τα περιποιημενα φρυδια αλλα το μεγεθος και το σχημα εξαρταται καθε φορα. Επισης σιχαινομαι κακοφαγωμενα νυχια μισοβαμμενα μισο ξεβαμμενα, μαλλιά που φαινονται ψευτικα, πχ υπερβολικα μακρυα με ουρες, και ψαλιδα ή κακοχρωματισμενα πχ πορτοκαλοξανθα ή μαυρα πλαστικοποιημενα ψευτικα. Αυτα ειναι τα τοπ χειροτερα μου. Εχω και αλλα ομως :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εγω αυτο που δεν μπορω πΧια, αν και εχω κολλημα με τα περιποιημενα φρυδια ειναι αυτη η φρυδουμπα η τεραστια. Καταρχας ας ξεκινησουμε απο το γεγονος οτι δεν παει σε ολες. Οσες εχουν μικρο κουτελο, στην καλυτερη περιπτωση ειναι σαν τη Μαρια την Ασχημη. επισης και αυτες με μεγαλο κουτελο πολλες φορες το παρακανουν και το φρυδι απο πολυ ομορφο στοιχειο-κορνιζα του ματιου, γινεται κωμικο. Ωραια τα περιποιημενα φρυδια αλλα το μεγεθος και το σχημα εξαρταται καθε φορα. Επισης σιχαινομαι κακοφαγωμενα νυχια μισοβαμμενα μισο ξεβαμμενα, μαλλιά που φαινονται ψευτικα, πχ υπερβολικα μακρυα με ουρες, και ψαλιδα ή κακοχρωματισμενα πχ πορτοκαλοξανθα ή μαυρα πλαστικοποιημενα ψευτικα. Αυτα ειναι τα τοπ χειροτερα μου. Εχω και αλλα ομως :P

με καλυψες πληρως!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anni7 είπε:

και εγω το ιδιο γιατι και μενα ειναι μικρουλη οποτε οταν πρηζεται ζω στιγμες ακρως γυναικιες χαχααχχαχαχα το θαυμαζω !!!!!!!!!!!!!! ρε παιδι βλεπω κατι μοντελα εικοσι κιλα και το στηθος μεγαλο πως γινεται δε μπορει θα το φτιαχνουν δε γινεται !!!!!

Αχ,βρε κορίτσια εσείς που έχετε μικρό στήθος,θέλετε μεγάλο και εμείς που έχουμε μεγάλο,θέλουμε μικρό!!Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι πρόβλημα έχεις,όταν έχεις μεγάλο στήθος..Ειδικα στα μάγιω,η κατάσταση είναι τραγική!!Οπότε πάω για μάγιω μου έρχεται να βάλω τα κλάματα..Εχω και τις πωλήτριες που προσπαθούν να μου πλασάρουν π.χ. τα τριγωνακια και τρελαίνομαι!!??

Η καθεμία μας έχει το πόνο της..??

Πάντως έχετε δίκιο για το κλωνοποιημενο πρότυπο γυναίκας..Απλα και οι νέες κοπέλες επηρεάζονται και ακολουθούν και αυτές τη γενικότερη τάση...Και δεν τις αδικώ..Οταν είσαι μικρή στην ηλικία,επηρεάζεσαι..

@Kat-Cat, πραγματικά ήσουν πληρεστατη!!??  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ Rena88 καλα εχω και αλλα να πω, αλλα ειπα τα βασικα. ΠΑντως ισχυει αυτο που λες. Ειναι γενικος κανονας. Ο,τι δεν εχεις αυτο θελεις. Οσες εχουν μικρο στηθος θελουν μεγάλο όσες εχουν σγουρα μαλλια ισια (και τα αναποδα βεβαια και στις δυο περιπτωσεις). Εμενα ειναι το πλεον κανονικο το στηθος (ειμαι κοινη σε ολα ρε παιδι μου, ψιλο κανονικο υψος, κανονικο στηθος, κανονικα χρωματα :P ) καμια εξαιρεση. Ωστοσο τις βδομαδες που ειχα την εγκυμοσυνη πχ παιδια το στηθος μου εμενα ειχε γινει υπερφυσικο. Σε σημειο πονου απο το πρηξιμο. Δεν υπηρχε. Δηλαδη εσεις που εχετε μεγαλο πραγματικα δεν ξερω πως θα την παλεψετε :P (Βεβαια οταν ερθει η ωρα ολα τα παλευεις)

Επισης ασχετο αλλα τωρα που το εθιξε η @anni7 γενικα με χαλανε πολυ αισθητικα τα ψευτικα....(στηθη, μαλλια, φακοι κλπ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

@ Rena88 καλα εχω και αλλα να πω, αλλα ειπα τα βασικα. ΠΑντως ισχυει αυτο που λες. Ειναι γενικος κανονας. Ο,τι δεν εχεις αυτο θελεις. Οσες εχουν μικρο στηθος θελουν μεγάλο όσες εχουν σγουρα μαλλια ισια (και τα αναποδα βεβαια και στις δυο περιπτωσεις). Εμενα ειναι το πλεον κανονικο το στηθος (ειμαι κοινη σε ολα ρε παιδι μου, ψιλο κανονικο υψος, κανονικο στηθος, κανονικα χρωματα :P ) καμια εξαιρεση. Ωστοσο τις βδομαδες που ειχα την εγκυμοσυνη πχ παιδια το στηθος μου εμενα ειχε γινει υπερφυσικο. Σε σημειο πονου απο το πρηξιμο. Δεν υπηρχε. Δηλαδη εσεις που εχετε μεγαλο πραγματικα δεν ξερω πως θα την παλεψετε :P (Βεβαια οταν ερθει η ωρα ολα τα παλευεις)

Επισης ασχετο αλλα τωρα που το εθιξε η @anni7 γενικα με χαλανε πολυ αισθητικα τα ψευτικα....(στηθη, μαλλια, φακοι κλπ)

Εγω νομιζω οτο θα νιωθω σαν την αγελαδα!!Πραγματικά...???

Πάντως,κορίτσια,έχετε δίκιο!!Είναι πολύ της μόδας οι κλώνοι των μοντέλων..Η κοινωνία μας πλέον είναι σαν το "Power of love"..Ολοι είναι ίδιοι!!+???

 Αν μαλιστα το συζητήσεις μαζί τους και προσπαθήσεις να τους δώσεις μα καταλάβουν ότι με το τρόπο αυτό χάνουν τη  προσωπικότητα τους, σε κοιτάνε με υφάκι και σου απαντανε ότι εμένα έτσι μου αρέσει να είμαι..Και σίγουρα νομίζουν ότι ζηλεύεις κιόλας..Αλλα πιστεύω ότι μεγαλώνοντας και οι ίδιες θα το καταλάβουν...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 το χω πει παλαιότερα ειμαι αστυνομικός οπότε δουλεύω πρωί απόγευμα νύχτα αδιάθετο ρεπό οπότε ότι μερα κάτσει. Επίσης δουλεύουμε σε όλες τις αργίες μέτρα κ στις γιορτές έχουμε μόνο μια περίοδο άδεια η Χριστούγεννα η πρωτοχρονιά η Πάσχα. Αλλά τα ήξερα αυτά οπότε κ δ παραπονιέμαι.

Μεγάλο θέμα κορίτσια. Κ γ  απεχθάνομαι φα ψεύτικα. Η μάλλον φα υπερφυσικά ψεύτικα. Αλλά ο καθένας έχει ρη δική τ αντιληψη για το ρι του πάει κ τι όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwniκοριτση μου δε το ειχα δει οτι το ειχες πει!!!!! σε συχγερω δυσκολη δουλεια απο ολες τις αποψεις να ειστε καλα να νας φυλατε!!!!!!!!!!! εχω μια αδυναμια στους εν στολους θεωρω οτι κανουν πολυ δυσκολη δουλεια και φυσικα τιμιτικη!!! ενταξει τρελα ζορι αυτο που περιεργραψες!! και απο οτι ακουω τα λεφτα εχουνε κοπει παρα πολυ !! υπομονη κοριτση μου γιατι εμενα αποψη μου ειναι οτι θα επρεπε ολες οι ενοπλες δυναμεις και τα σωματα ασφαλειας  καλα λεφτα!!! κλεινω τωρα την κοινωνικη πολιτικη μου τοποθετηση!!!!

κοριτσια πραγματικα ειναι ολες σαν κουκλες καλα αυτες εκει στο σκαι σαυτο με το love δε υπαρχει ετσι πραγματικα!!!!! εγω κοριτσια μαυρα μαλια μαυρα ματια μαυρα φρυδια που λεει και το τραγουδι χαχαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα κορίτσια :) τι κάνετε? 

Θέσατε δύσκολο θέμα το στήθος! Χαχαχα! Έπρεπε να ήταν μοιρασμένο! Ένα μέγεθος να κυκλοφορεί κ να το είχαμε όλες! Δύσκολο. Χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! Ω, ναι μου ηρθε η περιοδος χθες απογευμα. Εκανε τον κανονικο μου κυκλο τελικα. Ηθελα να ρωτησω το εξης. Διαβασα οτι μετα απο αποξεση ο πρωτος κυκλος ειναι διαφορετικος. Ειτε πιο ελαφρυς ειτε πιο βαρυς. Ισχυει?? Εμενα ειναι πιο ελαφρυς λιγο αιμα και οχι πονος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby!καλημερα!!!!!!!1 ναι καλε ενα για ολες το τελειο να ξενοιαζαμε!!!!!!!!!

@Kat-Catελα κοριτσαρα μπραβο καλως την δεχτηκες!!!! ολα μπηκανε στην κανονηκοτητα τους!!!! τωρα για αυτο που ρωτας δε ξερω να σου πω αλλα χαρηκα που αδιαθετησες!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρααα κορίτσια :) τι κάνετε? 

Θέσατε δύσκολο θέμα το στήθος! Χαχαχα! Έπρεπε να ήταν μοιρασμένο! Ένα μέγεθος να κυκλοφορεί κ να το είχαμε όλες! Δύσκολο. Χαχαχ

Εμ ετσι υπαρχει ομως το γουστο. Αλλοι θελουν μεγαλα αλλοι μικρα αλλοι κανονικα. Χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Scooby!καλημερα!!!!!!!1 ναι καλε ενα για ολες το τελειο να ξενοιαζαμε!!!!!!!!!

@Kat-Catελα κοριτσαρα μπραβο καλως την δεχτηκες!!!! ολα μπηκανε στην κανονηκοτητα τους!!!! τωρα για αυτο που ρωτας δε ξερω να σου πω αλλα χαρηκα που αδιαθετησες!!!!!! 

Αχ ευχαριστω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...