Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!! λιγο καλυτερα σημερα απο την σκονη !!!!!!

@Kat-Cat και @Irene_D κοριτσια χρονια την εχω και εγω αυτη την απορια με εσας πως γινεται και τους τυλιγουν και μεουν εγκυες εχω μεγαλη απορια!!!!!!!!!

κοριτσια γενικα αμα ο καιρος  φτιαχνει και εμεις εχουμε πολυ δουλεια βγαινουν σαν τα σαλιγκαρια!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!! λιγο καλυτερα σημερα απο την σκονη !!!!!!

@Kat-Cat και @Irene_D κοριτσια χρονια την εχω και εγω αυτη την απορια με εσας πως γινεται και τους τυλιγουν και μεουν εγκυες εχω μεγαλη απορια!!!!!!!!!

κοριτσια γενικα αμα ο καιρος  φτιαχνει και εμεις εχουμε πολυ δουλεια βγαινουν σαν τα σαλιγκαρια!!!!!!!!! 

Καλημέρα!! :) Δεν έχω καταφέρει να το βρω πως μένεις έγκυος χωρίς να το καταλάβει ο άντρας σου.. σπάω το κεφάλι μου αλλά τίποτα.. Υπάρχουν πολύ πονηρά θηλυκά τελίκά χιχι :P 
Όντως σήμερα είναι πολύ καλύτερα.. επιτέλους να σταθεροποιηθεί ο καιρός γιατί έχουν παίξει τα νεύρα μου , μια συννεφιά και μια ήλιο.. 
Εχθές το βράδυ πήγαμε σε δεύτερο  γιατρό και τον τζουτζούκο τον σκύλο μας και μας είπε οτι τελικά δεν χρειάζεται επέμβαση στο ματάκι. Θα ακολουθήσουμε μια αγωγή για ένα μήνα να δούμε πως θα πάει γιατί δεν παράγει αρκετά δάκρυα.. χάρηκα πολύ βρε κορίτσια! Αφού έκανα δουλειές έως τις 11 από τη χαρά μου  χαχαχα
Δόξα τω Θεό να σπάσει λίγο η γκίνια..
Εσείς πως είστε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D ελα μπραβο το γλυκουλι σου περαστηκα του να ειναι λοιπον !!!!!!!!! ναι ναι και κατι καλο αμαν ολο τελευταια ολο δυσκολιες μικρες μεγαλες ενα χαρουμεο θελω να ακουσω!!!!!!!!!!!!!

μα πραγματικα αμα ξερει κανεις ας μας απαντησει πως το κανουν μυστηριο!!!! μου θυμιζει τις μαγισσες της σμυρνης εκει που κανανε διαφορα με τα ματζουνια χαχαχαχχαχα

ναι εφτιαξε αν και ειπανε θα εχει σκονη μεχρι και το μεσημερι σημερα μετα λεει φευγει τουλαχιστον ειναι καλυτερος απο χθες!!!! 

πειτε κοριτσια κανα νεο ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Irene Μπραβο για το σκυλάκι σου....Αντε να γλυτωσει την επεμβαση γιατι ειναι μεγαλη ταλαιπωρια και για αυτα τα δολια! Anni και εδω χαμος στο ισιωμα, αφου μπαινω εδω και νιωθω τυψεις γιατι δεν ξερω τι να πρωτοκανω πραγματικα...... Εχει καλο καιρο σημερα...Για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat αμα  καιρος ειναι καλος βγαινει γενικα ο κοσμος για τις δουλειες  του!!!!!!

ρε κοριτσια ειδα οτι πρωτομαγια πεφτει τριτη φτουυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα!! :) Δεν έχω καταφέρει να το βρω πως μένεις έγκυος χωρίς να το καταλάβει ο άντρας σου.. σπάω το κεφάλι μου αλλά τίποτα.. Υπάρχουν πολύ πονηρά θηλυκά τελίκά χιχι :P 
Όντως σήμερα είναι πολύ καλύτερα.. επιτέλους να σταθεροποιηθεί ο καιρός γιατί έχουν παίξει τα νεύρα μου , μια συννεφιά και μια ήλιο.. 
Εχθές το βράδυ πήγαμε σε δεύτερο  γιατρό και τον τζουτζούκο τον σκύλο μας και μας είπε οτι τελικά δεν χρειάζεται επέμβαση στο ματάκι. Θα ακολουθήσουμε μια αγωγή για ένα μήνα να δούμε πως θα πάει γιατί δεν παράγει αρκετά δάκρυα.. χάρηκα πολύ βρε κορίτσια! Αφού έκανα δουλειές έως τις 11 από τη χαρά μου  χαχαχα
Δόξα τω Θεό να σπάσει λίγο η γκίνια..
Εσείς πως είστε σήμερα?

Άντε με το καλό το σκυλάκι σου να γίνει καλά,  @Irene_D... Κρίμα είναι να ταλαιπωρούνται τα καημένα τα ζωάκια!!

Κορίτσια,στο Ηράκλειο ο καιρός είναι χάλια!!!Φυσάει πάρα πολύ,εχει νότο,σκονη,συννεφιά και ζέστη!!29 βαθμούς είχε το μεσημέρι..Ελπιζω να μην έρθει η σκόνη και προς εσάς ξανά..Εμεις πλέον  το έχουμε συνηθίσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D ελα μπραβο το γλυκουλι σου περαστηκα του να ειναι λοιπον !!!!!!!!! ναι ναι και κατι καλο αμαν ολο τελευταια ολο δυσκολιες μικρες μεγαλες ενα χαρουμεο θελω να ακουσω!!!!!!!!!!!!!

μα πραγματικα αμα ξερει κανεις ας μας απαντησει πως το κανουν μυστηριο!!!! μου θυμιζει τις μαγισσες της σμυρνης εκει που κανανε διαφορα με τα ματζουνια χαχαχαχχαχα

ναι εφτιαξε αν και ειπανε θα εχει σκονη μεχρι και το μεσημερι σημερα μετα λεει φευγει τουλαχιστον ειναι καλυτερος απο χθες!!!! 

πειτε κοριτσια κανα νεο ?????

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου!!!! Μακάρι να ακούμε ευχάριστα από οοοολες εδώ μέσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Irene Μπραβο για το σκυλάκι σου....Αντε να γλυτωσει την επεμβαση γιατι ειναι μεγαλη ταλαιπωρια και για αυτα τα δολια! Anni και εδω χαμος στο ισιωμα, αφου μπαινω εδω και νιωθω τυψεις γιατι δεν ξερω τι να πρωτοκανω πραγματικα...... Εχει καλο καιρο σημερα...Για να δουμε

Σ'ευχαριστώ Kat-Cat μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά για το γατουλάκι σου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Άντε με το καλό το σκυλάκι σου να γίνει καλά,  @Irene_D... Κρίμα είναι να ταλαιπωρούνται τα καημένα τα ζωάκια!!

Κορίτσια,στο Ηράκλειο ο καιρός είναι χάλια!!!Φυσάει πάρα πολύ,εχει νότο,σκονη,συννεφιά και ζέστη!!29 βαθμούς είχε το μεσημέρι..Ελπιζω να μην έρθει η σκόνη και προς εσάς ξανά..Εμεις πλέον  το έχουμε συνηθίσει..

Σ'ευχαριστώ πολύ και εσένα Rena88 !!! Απ' ότι καταλαβαίνω και οι κτηνίατροι είναι ακόμα χειρότεροι απο τους γιατρούς των ανθρώπων και σε κάθε ευκαιρία προσπαθούν να τα οικονομήσουν όμως  υπάρχουν και οι άλλοι, οι Άνθρωποι γιατροί - κτηνίατροι, και ευτυχώς μας σύστησαν μία γιατρό στο Παγκράτι και η γυναίκα είναι καταπληκτική και μας είπε οτι δεν ισχύει οτι χρειάζεται επέμβαση.. 
Kat-Cat είδα στον τοίχο της πτυχίο που αφορούσε συγκεκριμένα γατούλες , οπότε εαν ποτέ θέλεις δεύτερη γνώμη να σου δώσω διεύθυνση. Είχε και ένα γάταρο εκεί ο οποίος όπως μας είπε, επέλεξε να είναι εκεί το σπίτι του χαχαχα . Καθόμουν στην καρέκλα και ήρθε στην αγκαλιά μου και 'γω λίγο σκιάζομαι να σας πω την αλήθεια γιατί γρατζουνάνε όμως ήταν πολύ χαδιάρα..
Ρε κορίτσια συγνώμη για τα άσχετα που γράφω αλλά το κεφάλι είναι τόσο θολωμένο που αυτή τη στιγμή δε σκέφτομαι και πολύ καθαρά :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης όσον αφορά τον καιρό με έπιασε πάλι ένα αλλεργικό απο το μεσημέρι .. άλλο πράγμα!
Φτερνιζόμουν σαν τρελή και η μυτούλα μπούκωσε!!! Άντε να φύγει αυτή η σκόνη γιατί δεν μας βλέπω καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ και εσένα Rena88 !!! Απ' ότι καταλαβαίνω και οι κτηνίατροι είναι ακόμα χειρότεροι απο τους γιατρούς των ανθρώπων και σε κάθε ευκαιρία προσπαθούν να τα οικονομήσουν όμως  υπάρχουν και οι άλλοι, οι Άνθρωποι γιατροί - κτηνίατροι, και ευτυχώς μας σύστησαν μία γιατρό στο Παγκράτι και η γυναίκα είναι καταπληκτική και μας είπε οτι δεν ισχύει οτι χρειάζεται επέμβαση.. 
Kat-Cat είδα στον τοίχο της πτυχίο που αφορούσε συγκεκριμένα γατούλες , οπότε εαν ποτέ θέλεις δεύτερη γνώμη να σου δώσω διεύθυνση. Είχε και ένα γάταρο εκεί ο οποίος όπως μας είπε, επέλεξε να είναι εκεί το σπίτι του χαχαχα . Καθόμουν στην καρέκλα και ήρθε στην αγκαλιά μου και 'γω λίγο σκιάζομαι να σας πω την αλήθεια γιατί γρατζουνάνε όμως ήταν πολύ χαδιάρα..
Ρε κορίτσια συγνώμη για τα άσχετα που γράφω αλλά το κεφάλι είναι τόσο θολωμένο που αυτή τη στιγμή δε σκέφτομαι και πολύ καθαρά :P 

Θα την εχω υποψιν αν δω τα σκουρα! χχιχιχι. Αχχχχ τις γατες δεν τις φοβαμαι καθολου ομως!!! Αλλα ειναι τι εχει μαθει ο καθενας. Εσυ εχεις σκυλακι, εγω ανεκαθεν γατουλες, ειμαστε εξοικειωμενες. Δεν πειραζει ας λεμε και κανα ασχετο γιατι το κεφαλι κολλαει σε ενα προβλημα και γενικα η εμμονη δεν ειναι καλη,...(Τα λεω να τα ακουω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

χαχαχαχαχα γι'αυτό τα λέω και 'γω μπας και ξεκολλήσει το μυαλό απο τα άλλα :P 
 

Ασε εμενα η νεα μου εμμονη ειναι "ποτε θα ρθει". Οταν περιμενoυμε περιοδο ή ημασταν εγκυες, πηγαιναμε τουαλετα να δουμε εντρομες μηπως ηρθε κανα αιμα, και τωρα παω και επειδη ειμαι πεντακαθαρη βριζω. Χαχαχαχαχαχ. Αυτο δεν περιμενα να μου συμβει :P Η πλακα ειναι πως αυτο παλι εν καιρω θα ξαναρθει τουμπα και θα βριζω που ηρθε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασε εμενα η νεα μου εμμονη ειναι "ποτε θα ρθει". Οταν περιμενoυμε περιοδο ή ημασταν εγκυες, πηγαιναμε τουαλετα να δουμε εντρομες μηπως ηρθε κανα αιμα, και τωρα παω και επειδη ειμαι πεντακαθαρη βριζω. Χαχαχαχαχαχ. Αυτο δεν περιμενα να μου συμβει :P Η πλακα ειναι πως αυτο παλι εν καιρω θα ξαναρθει τουμπα και θα βριζω που ηρθε.

Και 'μένα αυτό με απασχολούσε εκείνη την περίοδο.. μόνο αυτό! Και είχα εντυπωσιαστεί που όσο δεν την ήθελα πριν εκείνο το διάστημα ήθελα μόνο αυτό κι ήμουν ευτυχισμένη.. :) 
Κοριτσάκια φεύγω από το γραφείο.. θα τα πούμε λογικά σε λίγο απο το σπίτι αν παραμείνω ξύπνια πάνω από 1 ώρα χαχαχαχα
Σας φιλώ προς το παρόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας διαβάζω άλλα γίνεται ένας χαμος. Αγορά για ψώνια κ δώρα τελευταίας στιγμής, πλένω, σιδερωνω κ πάλι από την αρχη. Είναι κ περίεργος ο καιρος. Λες έχει ζέστη θα πάρω λεπτά ρούχα. Κ αν κάνει ψυχρά; να μην πάρω κ κάτι πιο χοντρο; ειδικά για τ μωρο. Πήγα έκανα κ νύχια σήμερα. Γαλλικό τα έκανα με ένα διακριτικό σχέδιακι.

@Kat-Cat πολύ θα ήθελα συνάντηση άλλα ια κάτσουμε 2 μέρες κ στη φάση π ειμαι δ είναι ευκολο. Με τ μωρο δύσκολο για συνάντηση. Αλλά πραγματικά θα τ ήθελα πολύ.

Εδώ ο καιρος καλοκαίρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κοριτσια σας διαβάζω άλλα γίνεται ένας χαμος. Αγορά για ψώνια κ δώρα τελευταίας στιγμής, πλένω, σιδερωνω κ πάλι από την αρχη. Είναι κ περίεργος ο καιρος. Λες έχει ζέστη θα πάρω λεπτά ρούχα. Κ αν κάνει ψυχρά; να μην πάρω κ κάτι πιο χοντρο; ειδικά για τ μωρο. Πήγα έκανα κ νύχια σήμερα. Γαλλικό τα έκανα με ένα διακριτικό σχέδιακι.

@Kat-Cat πολύ θα ήθελα συνάντηση άλλα ια κάτσουμε 2 μέρες κ στη φάση π ειμαι δ είναι ευκολο. Με τ μωρο δύσκολο για συνάντηση. Αλλά πραγματικά θα τ ήθελα πολύ.

Εδώ ο καιρος καλοκαίρι. 

Δεν πειραζει καλε! Την επομενη φορά που θα εισαι πιο χαλαρή. Μην ανησυχεις γι' αυτο!! Τωρα για τον καιρο δεν ξερω. Για την ωρα εχει ζεστη την ημερα ειδικα. Εγω με ενα σακακι και ενα πουκαμισο κυκλοφορουσα ως τις 7.30 περιπου. Αυριο θα εγκαινιασω και το λευκο μου σακακι με ενα πολυ απαλο ροζ/σομον/πουδρε t-shirt. Θα βγω κιολας και μετα το γραφειο με φιλες αλλα και το βραδυ για κρασι, οποτε με βλεπω ολημερα ετσι. Με γεια το νυχακι. Ειναι τοσο αναζωογονητικες αυτες οι μικρες πινελιες...Λιγο να ισιωσεις μαλλι λιγο να βαψεις νυχι, τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat το τσιμπήσες τελικά τ σακάκι ε; Εγώ περιμένω τ αλλο μηνα να παμε για ψώνια Θεσσαλονίκη μόνο τα δύο μας με τ άντρα μου. Να ψωνίσουμε σαν άνθρωποι χωρίς άγχος κ βιασύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat το τσιμπήσες τελικά τ σακάκι ε; Εγώ περιμένω τ αλλο μηνα να παμε για ψώνια Θεσσαλονίκη μόνο τα δύο μας με τ άντρα μου. Να ψωνίσουμε σαν άνθρωποι χωρίς άγχος κ βιασύνη.

Το τσιμπησα χτες σε μια καταδρομικη απο τη δουλεια. Εχω Zara διπλα οποτε μπαμ και κατω. χιχιχιχιχι. ψωνισα 2-3 πραγματακια αυτες τις μερες. Να πατε ναιιιιι. Ποσο ωρα;ια τα ψωνια ρε γαμωτο....λεφτα κ χρονο να χεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat με γεια με Γεια! Αχ γεμάτη μέρα θα χεις αύριο τι ωραία! Εμείς τελικά θα πάμε Λάρισα αύριο κ Σάββατο Αθήνα. Ελπίζω να έχουμε ήσυχο ταξίδι κ να κοιμηθεί έστω κ λίγο η μικρή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat με γεια με Γεια! Αχ γεμάτη μέρα θα χεις αύριο τι ωραία! Εμείς τελικά θα πάμε Λάρισα αύριο κ Σάββατο Αθήνα. Ελπίζω να έχουμε ήσυχο ταξίδι κ να κοιμηθεί έστω κ λίγο η μικρή.

Ε τα αυτοκινητα τα ζαλιζουν λιγακι και τα αποκοιμιζουν. Οποτε φανταζομαι μια χαρα θα ειστε!!!! Καλο ταξίδι να έχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Καλά για τ δικό μ τ ζωντοβολο μιλάμε! Δ κάθεται στον πωπο της Ούτε λεπτό! Μέχρι τώρα στα ταξίδια κοιμόταν όσο θα κοιμόταν κ στο σπίτι κ τις ωρες π κοιμάται κανονικα. Οπότε υπολογίζουμε πάνω κάτω κ φεύγουμε ανάλογα να πετύχουμε τις ωρες ύπνου της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!

@Diwniκαλο ταξιδη να εχετε και να περασετε ομορφα!!!!!!!!! 

@Kat-Catκαλα αυτο που περιεγραψες τελειος συνδιασμος θα εισαι κουκλι να περασεις ομορφα !!!!!!!

κοριτσια παρασκευη αν και δουλευω αυριο τουλαχιστον εχω αλλη μια μερα!!!!!!! σαν τα παιδακια στο σχολειο κανω χαχαχαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ευχαριστωωωωω. Τι πλακα που εχουμε που λεμε κουκλα η μια την αλλη, αλλα ουτε φατσα δεν ξερουμε :P Εγω σας φανταζομαι ολες ομορφες παντως. Ωραια μερα εχει και σημερα! Αν και οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο λογω της αναμονης για την ελευση της κυριας. Το στηθος δε απεριγραπτο....(για τα δεδομενα μου παντα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ευχαριατω κοριτσι μου. Παντως σαν την Παρασκευή δεν έχει όσες μέρες κ αν δουλεύεις. Κ γω π δουλεύω βάρδιες κ τ ρεπό μ τ παίρνω μεσοβδόμαδα μ αρέσει η Παρασκευή. Να σ πω ότι εγώ δουλεύω κ Σάββατο κ Κυριακή συνήθως κ παίρνω τ ρεπό μ όπως πάει η βάρδια. Πολύ σπάνια δηλαδή Σάββατο η Κυριακή. 

@Kat-Cat και γω όλες κούκλες σας φαντάζομαι. Ούτως ή άλλως η κάθε μια είναι όμορφη με τ τρόπο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...