Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγώ βίδα πάτησα με το δικό μου αλλά απορώ πως κατάφερα να σκάσω και του υπηρεσιακού αυτοκινήτου!!Οι συνάδελφοι μου με δούλευαν..Παρε ρεπό μου έλεγαν,γιατί έτσι όπως πας θα σκασει κανένας μετεωρίτης στο κτίριο της Υπηρεσίας...???

Σε λίγο θα μου βγάλουν το όνομα με τόση γκαντεμιά!!????

αχαχαχαχχα, μα αδικο εχουν, περπαταω και κοιταω στον ουρανο μην ερθει τιποτα κατακεφαλα! αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια εμενα δε μαρεσουν οι παιδοτοποι  μαρεσουν οι εξωτερικοι χωροι οπως το παρκο του νιαρχου εκει τα παιδια ειναι εξω που δε ειναι εστια μικροβιων λογο ιδρωτα αρα  να κολλησει και το ενα το αλλο και επισης εχουνε πιο ωραια παιχνιδια πεζουν οπως παλια βεβαια ενταξει το χειμωνα με τα κρυα και τις βροχες δε ειναι τοσο ευκολο!!!

Εσείς στην Αθήνα,έχετε πολλές επικογες και όντως αυτό που περιγράφεις είναι πολύ καλύτερο από ένα παιδότοπο..Εδω στην επαρχία ομως οι επιλογές είναι πιο περιορισμένες..Εχουμε μόνο παιδικές χαρές οποίες έχουν άμεση πρόσβαση στο δρόμο και οι γονείς προτιμούν τους παιδότοπους που τα παιδιά βρίσκονται σε ελεγχόμενο χώρο!!Το θετικό είναι ότι το καλοκαίρι υπάρχουν και οι υπαίθριοι παιδοτοποι οπότε προτιμούν αυτούς...Αντε να κάνουμε κι εμείς παιδάκια και το μέλημα μας είναι το που θα πάμε να παίξουν!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εσείς στην Αθήνα,έχετε πολλές επικογες και όντως αυτό που περιγράφεις είναι πολύ καλύτερο από ένα παιδότοπο..Εδω στην επαρχία ομως οι επιλογές είναι πιο περιορισμένες..Εχουμε μόνο παιδικές χαρές οποίες έχουν άμεση πρόσβαση στο δρόμο και οι γονείς προτιμούν τους παιδότοπους που τα παιδιά βρίσκονται σε ελεγχόμενο χώρο!!Το θετικό είναι ότι το καλοκαίρι υπάρχουν και οι υπαίθριοι παιδοτοποι οπότε προτιμούν αυτούς...Αντε να κάνουμε κι εμείς παιδάκια και το μέλημα μας είναι το που θα πάμε να παίξουν!!!????

ναι ναι εχεις δικιο εγω τωρα ειπα ξερεις το ιδανικο αλλα συγουρα απο το να φοβασαι μην χτυπησει το παιδι καλυτερα να πας να παιξει σε ενα παιδοτοπο!!! εννοοιτε!!!! μακαρι το ευχομαι σε ολες μας σε λιγο να μας αποσχολουν μονο μωρουδιακα και παιδικα πραγματα!!!!!!! εχθες πηγα σε γνωστη αλυσιδα με παιχνιδια και διαφορα για τα παιδια και μπρστα μου στο ταμειο ητανε μια γλυκια κοπελιτσα με την κοιλιτσα της ειχανε ψωνισει για το μωρο τους!!! και ρε κοριτσια σκεφτομουνα ποτε και εμεις θα ψωνισουμε για το μωρο μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι παιδότοποι ειναι ψιλοκολαση, αλλα ηταν γενεθλια αυτα που πηγα εγω. Το Νιαρχος που λεει η Anni ειναι τελειο για βολτα στον ηλιο με το παιδι. (Εχω παει δυο τρεις  φορες χωρις παιδι βεβαια :P ). Rena έχουμε πιο πολλες επιλογές η αλήθεια ειναι, αλλα τα υπαιθρια που λες ειναι αλλο πράγμα ρε παιδι μου.....Τελοσπαντων, ναι ας ειναι αυτος ο προβληματισμος μας και οχι τιποτα αλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Οι παιδότοποι ειναι ψιλοκολαση, αλλα ηταν γενεθλια αυτα που πηγα εγω. Το Νιαρχος που λεει η Anni ειναι τελειο για βολτα στον ηλιο με το παιδι. (Εχω παει δυο τρεις  φορες χωρις παιδι βεβαια :P ). Rena έχουμε πιο πολλες επιλογές η αλήθεια ειναι, αλλα τα υπαιθρια που λες ειναι αλλο πράγμα ρε παιδι μου.....Τελοσπαντων, ναι ας ειναι αυτος ο προβληματισμος μας και οχι τιποτα αλλο....

βασικα θα ειναι το πρωτο μας ραντεβου γνωριμια με τα  καροτσια μας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

βασικα θα ειναι το πρωτο μας ραντεβου γνωριμια με τα  καροτσια μας!!!!!!!!!

αργουμε τοτε :P Μεχρι να φτασουμε και στο καροτσι...ουυυυυυυ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catεχεις δικιο νωριτερα με τις κοιλιτσες μας να ανταλαζουμε γνωμες για καροτσια κρεμες κτλτ !!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαα η σε κανενα γιογκα για εγκυους μαθηματα ξερεις !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Οι παιδότοποι ειναι ψιλοκολαση, αλλα ηταν γενεθλια αυτα που πηγα εγω. Το Νιαρχος που λεει η Anni ειναι τελειο για βολτα στον ηλιο με το παιδι. (Εχω παει δυο τρεις  φορες χωρις παιδι βεβαια :P ). Rena έχουμε πιο πολλες επιλογές η αλήθεια ειναι, αλλα τα υπαιθρια που λες ειναι αλλο πράγμα ρε παιδι μου.....Τελοσπαντων, ναι ας ειναι αυτος ο προβληματισμος μας και οχι τιποτα αλλο....

Και πάντα είχα την απορία τι είναι αυτό Νιάρχος..Ολοι οι γνωστοί μου στο Instagram ανεβάζουν instastories από το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος και πάντα αναρωτιόμουν αν είναι τόσο ωραία και πάνε όλοι..Οταν ξανανεβω Αθήνα,θα πάω να το δω κι εγω..??

Είναι επαρχιωτακι αλλά τα must της Αθήνας οφείλω να τα επισκεφθω!!!???  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Και πάντα είχα την απορία τι είναι αυτό Νιάρχος..Ολοι οι γνωστοί μου στο Instagram ανεβάζουν instastories από το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος και πάντα αναρωτιόμουν αν είναι τόσο ωραία και πάνε όλοι..Οταν ξανανεβω Αθήνα,θα πάω να το δω κι εγω..??

Είναι επαρχιωτακι αλλά τα must της Αθήνας οφείλω να τα επισκεφθω!!!???  

Ειναι ενας τεραστιος χώρος ο οποίος έχει γίνει σαν Ιδρυμα πολιτισμού, δηάδή έχει μεσα την Λυρικη Σκηνη (Ειδα παράσταση τα Χριστουγεννα πολυ ωραία με φίλες), έχει βιβλιοθήκη, έχει μια τεράστια περαντζάδα με λιμνη, και ενα μεγάλο ετσι σαν παρκο ολο φυτεμενο ωραιο που τρεχουν και παιζουν τα παιδια. Τωρα ανοιξαν και καφετέριες εκει (γιατι αρχικα δεν ειχα τιποτα αλλο). Ειναι Ευρωπαικων προδιαγραφών βασικά.

Anni ναι με τις κοιλιες οπως λες. αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ναι σου λεω ετοιμασου να γνωριστουμε!!!!!!! @Rena88 ειναι πολυ ωραιο κοριτση μου το παρκο οταν ξανα ερθετε να πατε θα σας αρεσει πολυ ειναι σαν αυτα που βλεπεις στο εξωτερικο εγω μενω πολυ κοντα αλλα δε εχω χρονο δυστηχως να παω εχω παει τρεις τεσσερις φορες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat ναι σου λεω ετοιμασου να γνωριστουμε!!!!!!! @Rena88 ειναι πολυ ωραιο κοριτση μου το παρκο οταν ξανα ερθετε να πατε θα σας αρεσει πολυ ειναι σαν αυτα που βλεπεις στο εξωτερικο εγω μενω πολυ κοντα αλλα δε εχω χρονο δυστηχως να παω εχω παει τρεις τεσσερις φορες!!! 

και γω μενω πολυ κοντα να ξερεις ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας , καλο Πάσχα να έχουμε με υγεία και λίγη τύχη λοιπόν..
Κι εγώ αυτές τις μέρες  πολύ πεσμένη ψυχολογικά, νεύρα και πολλές σκέψεις του 
τύπου, τελικά ένα μωρό στη ζωή μας θα την κάνει καλύτερη ή όχι.. Κουραζόμαστε τόσο 
τώρα που δεν έχουμε παιδιά και ώρες ώρες μας έρχεται να τα παρατήσουμε.. πόσο μάλλον με 
ένα παιδάκι που έχει τόσες ανάγκες.. 
Παλεύουμε τόσο γι' αυτό αλλά τελικά πόσο έτοιμες είμαστε??
Αχ!! Τι έχουμε πάθει βρε κορίτσια ??
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat καλα εμεις παιζει σε λιγο να βγουμε γειτονακια!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχχαα σε εχω εσενα συγουροι θα βρεθουμε με το που φουσκωσουμε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα σας , καλο Πάσχα να έχουμε με υγεία και λίγη τύχη λοιπόν..
Κι εγώ αυτές τις μέρες  πολύ πεσμένη ψυχολογικά, νεύρα και πολλές σκέψεις του 
τύπου, τελικά ένα μωρό στη ζωή μας θα την κάνει καλύτερη ή όχι.. Κουραζόμαστε τόσο 
τώρα που δεν έχουμε παιδιά και ώρες ώρες μας έρχεται να τα παρατήσουμε.. πόσο μάλλον με 
ένα παιδάκι που έχει τόσες ανάγκες.. 
Παλεύουμε τόσο γι' αυτό αλλά τελικά πόσο έτοιμες είμαστε??
Αχ!! Τι έχουμε πάθει βρε κορίτσια ??
 

επειδη εμενα αυτες οι σκεψεις με αποσχολουν παρα πολυ σε καταλαβαινω κοριτσι μου απολυτα!!!! αλλα πιστευω οτι εχουμε αυτες τις σκεψεις επειδη εχουμε παρα παρα πολλες απαιτητικες καθημερινοτητες και κουραση !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα σας , καλο Πάσχα να έχουμε με υγεία και λίγη τύχη λοιπόν..
Κι εγώ αυτές τις μέρες  πολύ πεσμένη ψυχολογικά, νεύρα και πολλές σκέψεις του 
τύπου, τελικά ένα μωρό στη ζωή μας θα την κάνει καλύτερη ή όχι.. Κουραζόμαστε τόσο 
τώρα που δεν έχουμε παιδιά και ώρες ώρες μας έρχεται να τα παρατήσουμε.. πόσο μάλλον με 
ένα παιδάκι που έχει τόσες ανάγκες.. 
Παλεύουμε τόσο γι' αυτό αλλά τελικά πόσο έτοιμες είμαστε??
Αχ!! Τι έχουμε πάθει βρε κορίτσια ??
 

Ειναι οι μερες ανάποδες. Ειχα να μπω 2 μερες στο φορουμ και να σου πω την αληθεια, ενω μου κανετε πολυ καλη παρεα ειδικα τις ωρες που δεν εχω δουλεια, αυτες τις μερες που δεν μπηκα δε σκεφτομουν καθολου το θεμα παιδι. συνειδητοποιησα δηλαδη πως ειναι στο κεφαλι μου εν πολλοις. Θα μου πεις και γιατι ξαναμπηκες ρε κοπελια? Ειναι λιγο δυσκολο να το ξεκοψεις τελειως, δεν ξερω και αν θελω να το ξεκοψω τελειως ακομα, παντως σιγουρα και το να βλεπω ολη μερα τετοια θεματα δε με βοηθαει παρα πολυ. Νομιζω με αγχωνει. Παντως ισχυει πολυ αυτο που λες, παλευουμε πολυ αλλα καμια φορα σκεφτεσαι ποσες απο αυτες που παλευουμε ειμαστε 100% ετοιμες. Μετα σε πιανει το αγχος με την ηλικια (εμενα δηλαδη), και λεω, εισαι δεν εισαι, πολυτελεια δεν υπαρχει μεγαλη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ειναι οι μερες ανάποδες. Ειχα να μπω 2 μερες στο φορουμ και να σου πω την αληθεια, ενω μου κανετε πολυ καλη παρεα ειδικα τις ωρες που δεν εχω δουλεια, αυτες τις μερες που δεν μπηκα δε σκεφτομουν καθολου το θεμα παιδι. συνειδητοποιησα δηλαδη πως ειναι στο κεφαλι μου εν πολλοις. Θα μου πεις και γιατι ξαναμπηκες ρε κοπελια? Ειναι λιγο δυσκολο να το ξεκοψεις τελειως, δεν ξερω και αν θελω να το ξεκοψω τελειως ακομα, παντως σιγουρα και το να βλεπω ολη μερα τετοια θεματα δε με βοηθαει παρα πολυ. Νομιζω με αγχωνει. Παντως ισχυει πολυ αυτο που λες, παλευουμε πολυ αλλα καμια φορα σκεφτεσαι ποσες απο αυτες που παλευουμε ειμαστε 100% ετοιμες. Μετα σε πιανει το αγχος με την ηλικια (εμενα δηλαδη), και λεω, εισαι δεν εισαι, πολυτελεια δεν υπαρχει μεγαλη.....

θα πω το ιδιο οτι και εγω που δε μπηκα λογο τρεξιματων δυο μερες και εγω δε το σκεφτηκα τοσο βεβαια μαρεσει και το παρεακι μας δε θα πω ψεμματα!!!! επισης και εγω που υποτιθεται οτι ειμαι μικρη και εχω χρονο τις ιδιες σκεψεις κανω με εσας!!!!!!!!!! τουλαχιστον δε ειμαστε μονες παρηγορια ειναι να σκεφτεσαι οτι υπαρχουν και αλλοι που σκεφτονται το ιδιο με εμας!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

επειδη εμενα αυτες οι σκεψεις με αποσχολουν παρα πολυ σε καταλαβαινω κοριτσι μου απολυτα!!!! αλλα πιστευω οτι εχουμε αυτες τις σκεψεις επειδη εχουμε παρα παρα πολλες απαιτητικες καθημερινοτητες και κουραση !!! 

Το συζητάς?? Αν ήμασταν αραχτές όλη μέρα θα κάναμε τώρα αυτή τη κουβέντα??
Δεν πειράζει όμως , αγωνιζόμαστε  και εκτιμάμε το κάθε τι... γι' αυτό θα εκτιμήσουμε 
και το μωράκι όταν με το καλό έρθει σε όλες μας :D

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ειναι οι μερες ανάποδες. Ειχα να μπω 2 μερες στο φορουμ και να σου πω την αληθεια, ενω μου κανετε πολυ καλη παρεα ειδικα τις ωρες που δεν εχω δουλεια, αυτες τις μερες που δεν μπηκα δε σκεφτομουν καθολου το θεμα παιδι. συνειδητοποιησα δηλαδη πως ειναι στο κεφαλι μου εν πολλοις. Θα μου πεις και γιατι ξαναμπηκες ρε κοπελια? Ειναι λιγο δυσκολο να το ξεκοψεις τελειως, δεν ξερω και αν θελω να το ξεκοψω τελειως ακομα, παντως σιγουρα και το να βλεπω ολη μερα τετοια θεματα δε με βοηθαει παρα πολυ. Νομιζω με αγχωνει. Παντως ισχυει πολυ αυτο που λες, παλευουμε πολυ αλλα καμια φορα σκεφτεσαι ποσες απο αυτες που παλευουμε ειμαστε 100% ετοιμες. Μετα σε πιανει το αγχος με την ηλικια (εμενα δηλαδη), και λεω, εισαι δεν εισαι, πολυτελεια δεν υπαρχει μεγαλη.....

Κι εγώ αυτές τις μέρες δεν έμπαινα πολύ λόγω τρεξίματος αλλά το σκέφτομαι και πάλι χαχαχα!!
Κακά τα ψέματα κάνουμε καλή παρέα εδώ μέσα.. απλά θέλει λίγη ρέγουλα το πράγμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ειναι οι μερες ανάποδες. Ειχα να μπω 2 μερες στο φορουμ και να σου πω την αληθεια, ενω μου κανετε πολυ καλη παρεα ειδικα τις ωρες που δεν εχω δουλεια, αυτες τις μερες που δεν μπηκα δε σκεφτομουν καθολου το θεμα παιδι. συνειδητοποιησα δηλαδη πως ειναι στο κεφαλι μου εν πολλοις. Θα μου πεις και γιατι ξαναμπηκες ρε κοπελια? Ειναι λιγο δυσκολο να το ξεκοψεις τελειως, δεν ξερω και αν θελω να το ξεκοψω τελειως ακομα, παντως σιγουρα και το να βλεπω ολη μερα τετοια θεματα δε με βοηθαει παρα πολυ. Νομιζω με αγχωνει. Παντως ισχυει πολυ αυτο που λες, παλευουμε πολυ αλλα καμια φορα σκεφτεσαι ποσες απο αυτες που παλευουμε ειμαστε 100% ετοιμες. Μετα σε πιανει το αγχος με την ηλικια (εμενα δηλαδη), και λεω, εισαι δεν εισαι, πολυτελεια δεν υπαρχει μεγαλη.....

Κι εγω έχω σκεφτεί πολλές φορές ότι δεν είμαι έτοιμη,αλλά ειμαι σίγουρη ότι ποτέ δεν θα πω ότι είμαι κιόλας..Καμια μας δεν θέλει να ξυπνάει ανά μισή ώρα το βράδυ ή να γυρνάει από τη δουλειά και να μην προλαβαίνει να ξαπλώσει μια ωρίτσα..Αλλα σίγουρα οι χαρές που δίνει ένα παιδάκι είναι πολλές και η κούραση ξεχνιέται!!

Δεν ξέρω,κορίτσια,για εσάς αλλά εγώ μπαίνω δεν μπαίνω στο forum το σκέφτομαι..Περιμενω και σε 5 μέρες περίοδο και το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο πάλι!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγω έχω σκεφτεί πολλές φορές ότι δεν είμαι έτοιμη,αλλά ειμαι σίγουρη ότι ποτέ δεν θα πω ότι είμαι κιόλας..Καμια μας δεν θέλει να ξυπνάει ανά μισή ώρα το βράδυ ή να γυρνάει από τη δουλειά και να μην προλαβαίνει να ξαπλώσει μια ωρίτσα..Αλλα σίγουρα οι χαρές που δίνει ένα παιδάκι είναι πολλές και η κούραση ξεχνιέται!!

Δεν ξέρω,κορίτσια,για εσάς αλλά εγώ μπαίνω δεν μπαίνω στο forum το σκέφτομαι..Περιμενω και σε 5 μέρες περίοδο και το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο πάλι!!!???

αχαχαχαχ, εγω το ψιλοξεχναω τις μερες που κανω αλλα πραγματα, η αληθεια ειναι. Αχ ελπιζω να μη σου ερθει αληθεια!!! Πασχα την περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, εγω το ψιλοξεχναω τις μερες που κανω αλλα πραγματα, η αληθεια ειναι. Αχ ελπιζω να μη σου ερθει αληθεια!!! Πασχα την περιμενεις?

Συγκεκριμενα,το Μεγαλο Σαββατο..Αν ποναω κιολας,θα περασω ενα Πασχα ονειρο!!????

Εγώ να δεις πόσο το ελπίζω αλλά δεν ειμαι και πολυ αισιόδοξη αυτό το μήνα..Ειναι η γκαντεμιά που λέγαμε;?;???

Δεν έχω κανένα σύμπτωμα..Το μόνο περίεργο που έχω είναι ότι έχω και 15 μέρες δεν μπορώ να πιω καφέ..Τον μυρίζω και ανακατευομαι τρομερα..Αλλα δεν νομίζω ότι αυτό από μόνο του μπορεί να θεωρηθεί σύμπτωμα εγκυμοσύνης...Και μάλιστα τόσο νωρίς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_Dαν ημουνα αραχτει θα ειχα κανει ηδη να ξερεις!!!!!! θελαμε απο πιο νωρις απλα εγω ελεγα αστο τωρα ειμαι πολυ φορτωμενη με δουλεις και αλλα !!! αν ομως δε δουλευα αληθεια στο λεω θα το ειχα σκασει το ζουζουνι ηδη!!!!!!! ακριβως συμφωνω μαζι σου οτι αποκτας με δυσκολια η με κοπο το εκτιμας εκατο φορες παραπανο!!!!!!!! εν το μεταξυ μερικες φορες λεω αμα κανω μωρο πιο πολυ θα καθομαι χαχαχαχχαχαχαχαχαχα εννοω με αδεια κτλ 

@Rena88το πασχα????? ευχομαι να κανεις ανασταση με υπεροχα νεα κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κι εγώ αυτές τις μέρες δεν έμπαινα πολύ λόγω τρεξίματος αλλά το σκέφτομαι και πάλι χαχαχα!!
Κακά τα ψέματα κάνουμε καλή παρέα εδώ μέσα.. απλά θέλει λίγη ρέγουλα το πράγμα..

θελει σαφως! Σαφεστατα......Πλεον το χω καταλαβει εντελως.

@Rena88 ελπιζω να μην ερθει αληθεια. Δεν ξερω αν ειναι συμπτωμα, εμενα δε μου μυρισε ποτε τιποτα οσες εβδομαδες ημουν εγκυος, αλλα η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Αλλη μπορει να χει χαλασμενο στομαχι εξαρχης δεν ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγω έχω σκεφτεί πολλές φορές ότι δεν είμαι έτοιμη,αλλά ειμαι σίγουρη ότι ποτέ δεν θα πω ότι είμαι κιόλας..Καμια μας δεν θέλει να ξυπνάει ανά μισή ώρα το βράδυ ή να γυρνάει από τη δουλειά και να μην προλαβαίνει να ξαπλώσει μια ωρίτσα..Αλλα σίγουρα οι χαρές που δίνει ένα παιδάκι είναι πολλές και η κούραση ξεχνιέται!!

Δεν ξέρω,κορίτσια,για εσάς αλλά εγώ μπαίνω δεν μπαίνω στο forum το σκέφτομαι..Περιμενω και σε 5 μέρες περίοδο και το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο πάλι!!!???

Κι εγώ το ίδιο.. το σκέφτομαι και χωρίς να μπαίνω.. θα χαλαρώσει το μυαλό πχ 5 λεπτά και θα το σκεφτώ..
κατά τη διάρκεια του άγχους βέβαια και του τρεξίματος καθόλου γιατί δεν προλαβαίνω κι όλας να το σκεφτώ!
Μακάρι να μην έρθει η άτιμη, μακάρια να μας πεις όμορφα νέα!
Εμένα σήμερα αύριο είναι οι γόνιμες αλλά δεν έχω ούτε τεστάκια ούτε τίποτα.. ένα τελευταίο έχει μείνει και λέω άσε μην το κάνω κι αγχωθώ χειρότερα .. γιατί ένα τεστ τι να σου κάνει?
Πάω με το ένστικτο μου.. χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κι εγώ το ίδιο.. το σκέφτομαι και χωρίς να μπαίνω.. θα χαλαρώσει το μυαλό πχ 5 λεπτά και θα το σκεφτώ..
κατά τη διάρκεια του άγχους βέβαια και του τρεξίματος καθόλου γιατί δεν προλαβαίνω κι όλας να το σκεφτώ!
Μακάρι να μην έρθει η άτιμη, μακάρια να μας πεις όμορφα νέα!
Εμένα σήμερα αύριο είναι οι γόνιμες αλλά δεν έχω ούτε τεστάκια ούτε τίποτα.. ένα τελευταίο έχει μείνει και λέω άσε μην το κάνω κι αγχωθώ χειρότερα .. γιατί ένα τεστ τι να σου κάνει?
Πάω με το ένστικτο μου.. χιχιχι

ο γιατρος μου θα σου λεγε πολυ καλα κανεις. Βασικα ο γιατρος μου χε πει πετα τα, εχε επαφες 3-4 φορες τη βδομαδα και τελος. Επειδη ομως και το 3-4 φορες τη βδομαδα 4 βδομαδες το μηνα, καμια φορα δεν ερχεται, προσωπικα αγοράζω τεστάκια για να τα έχω ως μπουσουλα. Τωρα δεν ξερω καλα κακα.....Ουτως ή αλλως εγώ από την επομενη περιοδο θα ξεκινήσω γιατρού επιτρέποντος αρα ακόμα δεν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...