Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat εμένα κοκκινισε 15η μέρα.Άσε που από το άγχος από την 11η μέρα που τα ξεκίνησα έτυχε να κάνω και παραπάνω από 1.Όσο δεν το έβλεπα κόκκινο περνούσαν από το μυαλό μου διάφορες σκέψεις για την ωορρηξία μου,από όσα έχω διαβάσει κι εδώ, οπότε θα το σκεφτώ πότε θα ξεκινήσω.Μόλις παρέλαβα και το λιπαντικό.....τσάμπα περίμενα όλο το πρωί μέσα.

και εμενα τις αλλες φορες τη 13η κοκκινιζε. Ετυχε τον ενα μηνα να κοκκινισει νωριτερα. Εσυ τα ειχες ξεκινησει πολυ πιο νωρις τον προηγουμενο, αφου θυμαμαι στο ελεγα! Καλα ειμαι και by the book οπως εχω ξαναπει. Δεν τα ξεκιναω ουτε νωριτερα ουτε αργοτερα. Επισης να σου πω οτι και εγω κανω δυο τις μερες που ειναι πιο κοκκινο. Ο,τι δε σε αγχωνει ομως παω πασο!!! ΑΝΤΕ τωρα με το τζελ, θα γινει χαμος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαχαχαχαχα χαμός λέει. Τι να πω μακάρι.....θα ξεκινήσω αύριο γιατί και αυτόν και τον προηγούμενο είχα και αρκετά διάφανα υγρά από την νωρίς. Γενικά,το έχω ξαναπεί και θα το λέω συνέχεια, με τις ελεύθερες επαφές είναι σα να γνωρίζω από την αρχή τον οργανισμό μου και τις λειτουργίες του.

@Scooby! καλησπέρα και καλή εβδομάδα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat χαχαχαχαχα χαμός λέει. Τι να πω μακάρι.....θα ξεκινήσω αύριο γιατί και αυτόν και τον προηγούμενο είχα και αρκετά διάφανα υγρά από την νωρίς. Γενικά,το έχω ξαναπεί και θα το λέω συνέχεια, με τις ελεύθερες επαφές είναι σα να γνωρίζω από την αρχή τον οργανισμό μου και τις λειτουργίες του.

ναι μωρε το ξερουμε το σωμα μας καλα. εμενα μου την εφερε βεβαια με την τελευταια περιοδο με αποπροσανατολισε αρκετα, αλλα σε γενικες γραμμες το αφουγκραζομαστε και το γνωριζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat είναι τόσα αυτά που αλλάζουν.....εγώ στην ωορρηξία πέρα από υγρά δεν είχα ποτέ πονακια.Τώρα..... τραβήγματα,τσιμπήματα αφού τον πρ. μήνα έλεγα δε μπορεί έγινε!Η κόκκινη κυρία όμως με διέψευσε. Και δεν υπάρχει περίπτωση να πάω στο γιατρό γιατί θα μου πει πάλι ότι είναι η ωορρηξία μου,κάθε κύκλος είναι διαφορετικός κλπ.κλπ. Ουφφφφφφ άβυσσος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat είναι τόσα αυτά που αλλάζουν.....εγώ στην ωορρηξία πέρα από υγρά δεν είχα ποτέ πονακια.Τώρα..... τραβήγματα,τσιμπήματα αφού τον πρ. μήνα έλεγα δε μπορεί έγινε!Η κόκκινη κυρία όμως με διέψευσε. Και δεν υπάρχει περίπτωση να πάω στο γιατρό γιατί θα μου πει πάλι ότι είναι η ωορρηξία μου,κάθε κύκλος είναι διαφορετικός κλπ.κλπ. Ουφφφφφφ άβυσσος!

ακριβως. Να σου πω επισης πως στον προηγουμενο κυκλο μου, απο την ωορρηξια και μετα ειχα πονακια χαμηλα συνεχεια και ειχα πει εγινε τωρα ειναι σιγουρο! Τελικα δεν εγινε. Αυτη τη φορα, δεν ειχα σχεδον τιποτα. Ενα ελαφρυ μουδιασμα πριν την περιοδο και πονο στο στηθος που για μενα ειναι στανταρ πριν την περιοδο καιημουν τοσο σιγουρη οτι απετυχε που θυμασαι βεβαια οτι εστειλα μεηλ σε γιατρο για να ξεκινησουμε εξετασεις (Ενταξει ειμαι και γω....). Του κυκλου τα καμωματα κυριολεκτικα! Ειναι λιγος ο καιρος ομως οπως σου χω ξαναπει και ειναι θεμα χρονου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat αν θυμάμαι λέει.....εμένα πάλι το στήθος σπάνια έως καθόλου πριζεται οπότε δεν θα πάρω χαμπάρι χαχαχα.

@Irene_D τι συγνώμη καλέ σιγά το πράγμα.Ναι όντως κι εγώ δε βλέπω διαφορά αλλά βουρ εσύ είναι σε καλό χρωματακι και άλλωστε δε νομίζω να υπάρχει άντρας που θα πει όχι!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Δεν νομίζω να άλλαξε κάτι.. θα κάνω ένα πάλι αύριο το μεσημέρι ... σορρυ για τα άκυρα μηνύματα ανάμεσα στις συζητήσεις σας..

DEB83CC0-081A-4B88-B551-64F7ADDB4BE8.jpeg

Αυριο αυριο, αλλα ξεκινα απο σημερα επαφες και αυριο βουρ στον πατσα. Αυριο καντο το μεσημερι ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Αυριο αυριο, αλλα ξεκινα απο σημερα επαφες και αυριο βουρ στον πατσα. Αυριο καντο το μεσημερι ομως!

οκ!! αύριο λοιπόν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια βγήκαν οι εξετάσεις λίγο π έριξα μια ματιά με την παραγωγική φάση π βρίσκομαι πρέπει να είναι καλές! 

Αντε μπραβοοοοο!!!! Ειδες??! Ενα ενα να φευγουν τα αγχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια βγήκαν οι εξετάσεις λίγο π έριξα μια ματιά με την παραγωγική φάση π βρίσκομαι πρέπει να είναι καλές! 

Μπράβο!!!!Είδες που είχες άγχος?Όλα καλά.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Με ανχωνει η οιστραδιολη βρε κορίτσια μ πόσο πρέπει να είναι..? Ποια έχει κάνει αυτήν την εξέταση? Μ έχει πιάσει ανχος τώρα! 

δεν εχει τιμουλες διπλα? Λογικα παει ανα φαση που εισαι, πριν ή μετα την ωορρηξια αναλογα με το ποτε εκανες την εξεταση. Η οιστραδιολη εξαλλου φτιαχνει ευκολα ακομα και κατι να ειναι που μαλλον δε θα ειναι κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Φυσιολογικες τιμές είναι από 19 έως 144 κ έχω 44! Είναι από τι διάβασα το απόθεμα των ωοθήκων.. Αν είναι ετσι  είναι χαλια

κατσε κατσε κατσεεεεεεεε αμα οι φυσιολογικες ειναι απο 19 και εσυ εχεις 44 πως εισαι χαλια; δεν ξερω καθολου το θεμα αλλα δεν βλεπω το χαλια που λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Ναι αλλά φτάνει μέχρι 144 άρα? Το 44 είναι λίγο! 

ε καλα το 144 μπορει να αφορα μια κοπελα 16 ετων.....Κατσε να δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Ναι αλλά φτάνει μέχρι 144 άρα? Το 44 είναι λίγο! 

αχαχαχαχ συγνωμη κοπελα μου που γελαω αλλα ειναι τρελο αυτο που λες! Αλλα ξερω οτι ειναι απλα το αγχος σου. Οταν λενε "φυσιολογικες τιμες" σημαινει οτι οτιδηποτε μεσα σε αυτες τις τιμες ειναι φυσιολογικο!!!! Το 18 θα ηταν λιγο ααααντε και το 19....Το 44 δεν ειναι καν κοντα στο οριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Ρε κορίτσια αν ήταν έτσι θα την κάναμε όλες να δούμε πόσα ωαρια μας μένουν. Δ είναι τ απόθεμα. 

και γω νομιζω δεν ειναι αποθεμα αν και δεν εχω μπει σε διαδικασια να κανω τετοιες εξετασεις. Νομιζω αφορα κατι με την ωριμανση του ωαριου και ποσο γρηγορα γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...