Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η papou είπε:

ξεκίνησα 84...230...525...και αύριο η επόμενη...νομίζω πως μετα τις 1000+ μονάδες, οι ρυθμοί αύξησης δεν είναι οι ίδιοι...οπότε μην ανησυχείς...δεν έχεις κάνει υπέρηχο;

 

Μια χαρα ειναι οι τιμες σου!!! Διπλασιαζονται μια χαρα! Οποτε μην ανησυχεις καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

@candycrash καλημέρα! 

Εμενα ο γιατρός μου είχε πει ανα 48-72 ώρες να υπερδιπλασιάζεται όποτε νομίζω ότι πρέπει Να ξεαγχωθεις :) 

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η candycrash είπε:

Μια χαρα ειναι οι τιμες σου!!! Διπλασιαζονται μια χαρα! Οποτε μην ανησυχεις καθολου!

Άσε άσε ανησυχώ τόσο πολύ!!!κάθε μέρα είχα τσιμπήματα στην κοιλιά και ενοχλήσεις και  έλεγα ''αααα εδώ είναι το σποράκι μου''...σήμερα τίποτα...ουφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η papou είπε:

Άσε άσε ανησυχώ τόσο πολύ!!!κάθε μέρα είχα τσιμπήματα στην κοιλιά και ενοχλήσεις και  έλεγα ''αααα εδώ είναι το σποράκι μου''...σήμερα τίποτα...ουφ!!!!

Εγώ από την άλλη πονάω πολύ λες και θα μουρθει περίοδος......κλαψ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η papou είπε:

Άσε άσε ανησυχώ τόσο πολύ!!!κάθε μέρα είχα τσιμπήματα στην κοιλιά και ενοχλήσεις και  έλεγα ''αααα εδώ είναι το σποράκι μου''...σήμερα τίποτα...ουφ!!!!

Κι εγω το απολυτο ΤΙΠΟΤΑ απο συμπτωματα. Αντε να παμε για υπερηχο να δουμε τα σπορακια μας να ηρεμισουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ από την άλλη πονάω πολύ λες και θα μουρθει περίοδος......κλαψ!

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα πόνους περιοδου που κρατησαν μεχρι που γεννησα, οποτε για καλο μου ακουγεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η candycrash είπε:

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα πόνους περιοδου που κρατησαν μεχρι που γεννησα, οποτε για καλο μου ακουγεται!

Κι εγώ το ίδιο στην πρώτη μου,όμως τώρα είναι πολύ έντονοι....Ακόμα και καθιστή....Καλά όταν κάνω κάποια δουλειά(π.χ. σίδερο,μαγειρεμα κλπ) πονάω ακόμα πιο πολύ....Θα δοούμε 1 μέρα έμεινε. Μη χαλάμε και το θέμα το αρχικό των κοριτσιών....Ίσως πρέπει να....μεταφερθούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η candycrash είπε:

Κι εγω το απολυτο ΤΙΠΟΤΑ απο συμπτωματα. Αντε να παμε για υπερηχο να δουμε τα σπορακια μας να ηρεμισουμε

ναι!!!και μετά να αγχωθούμε για τα υπόλοιπα!!εξετάσεις...διαφάνειες...γέννες...Θέλω!!!θέλω!!!θέλω!!!:clap:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Αν μου επιτρέπεις που πετάγομαι(χαχαχαχα) η χοριακή στα επίπεδα που είσαι δε διπλάσιάζεται καθε 48 ώρες αλλά κάθε 72 και παραπάνω ώρες,οπότε μια χαράείναι η χοριακή σου...

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η candycrash είπε:

Ευχαριστω!!!! Εισαι πολυ γλυκια!

Αυτο θα έγραφα και εγώ!! Η χοριακη σου είναι τέλεια . Την άλλη εβδομάδα θα δεις σάκο σίγουρα  και μπορεί να ακούσεις και καρδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η papou είπε:

Άσε άσε ανησυχώ τόσο πολύ!!!κάθε μέρα είχα τσιμπήματα στην κοιλιά και ενοχλήσεις και  έλεγα ''αααα εδώ είναι το σποράκι μου''...σήμερα τίποτα...ουφ!!!!

@papou επειδή έχω περάσει μια εγκυμοσύνη έτσι είναι μην αγχώνεσαι. Τα τσιμπήματα έρχονται και φεύγουν μην ανησυχείς κορίτσι μου. Και όπως λέω σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν όπως έλεγαν και σε εμένα τα άγχη σου από εδώ και πέρα δεν θα σταματήσουν ποτέ. Και μόλις με το καλό γεννήσεις εκεί να δεις :)). Εσενα τα συμπτώματα από ποτέ άρχισαν ;;; εγώ από χθες είχα κάτι ενοχλήσεις αλλά αραιά κι που ! Εσυ ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@papou επειδή έχω περάσει μια εγκυμοσύνη έτσι είναι μην αγχώνεσαι. Τα τσιμπήματα έρχονται και φεύγουν μην ανησυχείς κορίτσι μου. Και όπως λέω σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν όπως έλεγαν και σε εμένα τα άγχη σου από εδώ και πέρα δεν θα σταματήσουν ποτέ. Και μόλις με το καλό γεννήσεις εκεί να δεις :)). Εσενα τα συμπτώματα από ποτέ άρχισαν ;;; εγώ από χθες είχα κάτι ενοχλήσεις αλλά αραιά κι που ! Εσυ ;;;;

Μακάρι!!!!να σου πω την αλήθεια...Ούτε θυμάμαι πότε ξεκίνησαν. Ξεκίνησα νωρίς την προγεστερόνη και τα  συμπτωματα κατα διαστήματα διαφέρουν...της φαντασίας μας...των φαρμάκων...πραγματικότητα...Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βοηθεια!!! Πηγαμε σημερα για υπερηχο 23 ημερα απο εμβρυομεταφορα και ειδαμε μονο σακο! Η χοριακη μου προχθες ηταν 5500. Ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει σε μια βδομαδα με 10 μερες να ακουσουμε καρδουλα. Εχω αγχωθει πολυ! Στην πρωτη εγκυμοσυνη 24 ημερα απο εμβρυομεταφορα ειχαμε δει την καρδουλα να αχνοφαινεται. Τωρα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@candycrash μην αγχώνεσαι κορίτσι μου..είδα τα ραντεβού μου για να σε βοηθήσω.. και σε εμάς στην 23η φάνηκε ο σάκος κ την επόμενη εβδομάδα ακούσαμε καρδούλα..όλα καλά θα πάνε!!

@Papadakis έφτασαν οι μέρες κ για σενα!!καλή επιτυχία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

@candycrash μην αγχώνεσαι κορίτσι μου..είδα τα ραντεβού μου για να σε βοηθήσω.. και σε εμάς στην 23η φάνηκε ο σάκος κ την επόμενη εβδομάδα ακούσαμε καρδούλα..όλα καλά θα πάνε!!

@Papadakis έφτασαν οι μέρες κ για σενα!!καλή επιτυχία..

@Smurf88 σε ευχαριστώ πολύ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Άντε άλλη μια μέρα έμεινε και Παρασκευή πάω για χοριακη δεν αντέχεται άλλο αυτή η αναμονή !!!!

Ενα μεγαλο+++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η candycrash είπε:

Ενα μεγαλο+++

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

@candycrash μην αγχώνεσαι κορίτσι μου..είδα τα ραντεβού μου για να σε βοηθήσω.. και σε εμάς στην 23η φάνηκε ο σάκος κ την επόμενη εβδομάδα ακούσαμε καρδούλα..όλα καλά θα πάνε!!

@Papadakis έφτασαν οι μέρες κ για σενα!!καλή επιτυχία..

Σε ευχαριστω! Εχω ηρεμισει καπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Μια μέρα η σημερινή έμεινε θα περάσει που θα πάει !!! Αύριο πρωί πρωί πάνε για χοριακη 

Με το καλοο!! Ευχομαι μια θετικη χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...