Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gina 955 είπε:

Κορίτσια μου μόλις έδωσα αίμα θα αργήσουν τα αποτελέσματα...κατα τις 1:30 Θα βγουν Ευχαριστώ ολες για τις ευχές σας. Μακάρι να πιάσουν...???

Με το καλό να στεριώσει στην κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat! είπε:

@Gina 955 υπομονη! Και εμενα δεν τα έβγαζαν τοσο γρηγορα! Θα περασει η ώρα!!!!!

Αμ δεν περνάει με έχει πιάσει τρέμουλο από το άγχος!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα και καλώς ήρθες! Έχει τύχει να έχω και εγώ κυστικό και όντως αφήσαμε την προσπάθεια για τον επόμενο κύκλο. Μπορείς να πάρεις αντισυλληπτικά ισχύει αυτό αλλά μπορεί να το απορροφήσει και ο οργανισμός σου και να μην υπάρχει στον επόμενο κύκλο σου.

Ευχαριστω για την απάντηση. 

Ναι έτσι μου είπε κ ο γιατρός μου και δεν θέλησε να με ταλαιπωρήσει άδικα. 

Η ΑΜΗ με αγχώνει έχω ψαξει όλα τα blog και δεν έχω δει καμιά κοπελα με τόσο χαμηλό νούμερο και έχω πάει σε 3 γιατρούς και είναι ολοι μετρημένοι στα λόγια τους .

Μάλλον αν δεν γίνει η 1η προσπάθεια δεν Μίλαν για ποσοστά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Chochola12 είπε:

Ευχαριστω για την απάντηση. 

Ναι έτσι μου είπε κ ο γιατρός μου και δεν θέλησε να με ταλαιπωρήσει άδικα. 

Η ΑΜΗ με αγχώνει έχω ψαξει όλα τα blog και δεν έχω δει καμιά κοπελα με τόσο χαμηλό νούμερο και έχω πάει σε 3 γιατρούς και είναι ολοι μετρημένοι στα λόγια τους .

Μάλλον αν δεν γίνει η 1η προσπάθεια δεν Μίλαν για ποσοστά. 

 

Την fsh την έχεις μετρήσει? Αν ναι πόσο είναι? Αυτό το νούμερο (ΑΜΗ) σημαίνει χαμηλά αποθέματα ωαρίων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η papou είπε:

Κορίτσια μου!!!Η χοριακή διπλασιάστηκε και πάλι!!!δεν είναι πολύ μεγάλη , αλλά τουλάχιστον αυξάνεται!!!Καλή σας ημέρα!!!! Με όμορφα και αισιόδοξα νέα για τα σποράκια μας!!!Συγκρατημένη αισιοδοξία μέχρι την Τετάρτη!!!Φιλάκια σε όλες!!!σμμμμματς!!!!!!

Μπράβο @papou!!Συγχαρητήρια!!!! Όλα να σου πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Chochola12 είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα. 

Εύχομαι σε όλες σας Καλή επιτυχία. 

Είμαι καινούρια κ μπήκα για να πάρω θάρρος η να δω success stories.

Εγώ είμαι 34 και έχω χαμηλή ΑΜΗ 0.3

Ο γιατρός σύστησε βραχύ πρωτόκολλ με gonalf

Ήταν να ξεκινήσουμε πριν 15 μερες αλλά αναβαλαμέ λόγω κύστεων και μου σύστησαν ένα μήνα αντισυλληπτικα. 

Έχει καμία παρόμοιο πρόβλημα? 

 

@Chochola12 καλώς ήρθες στην παρέα!!!

Εύχομαι καλή επιτυχία!!! Με το καλό!!!

Η ΑΜΗ από μόνη της δεν είναι αντιπροσωπευτική αν όλα τα υπόλοιπα είναι καλά.

Ο λόγος που πάτε για εξω είναι μόνο η ΑΜΗ ή υπάρχει και κάτι άλλο;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η papou είπε:

Κορίτσια μου!!!Η χοριακή διπλασιάστηκε και πάλι!!!δεν είναι πολύ μεγάλη , αλλά τουλάχιστον αυξάνεται!!!Καλή σας ημέρα!!!! Με όμορφα και αισιόδοξα νέα για τα σποράκια μας!!!Συγκρατημένη αισιοδοξία μέχρι την Τετάρτη!!!Φιλάκια σε όλες!!!σμμμμματς!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!εμένα μου είχαν πει τότε ότι θέλουν περίπου διπλασιασμό..οπότε είσαι σε καλό δρόμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!εμένα μου είχαν πει τότε ότι θέλουν περίπου διπλασιασμό..οπότε είσαι σε καλό δρόμο!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!Αναμονή μέχρι την Τετάρτη!!!έχεις μπεμπέκι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Την fsh την έχεις μετρήσει? Αν ναι πόσο είναι? Αυτό το νούμερο (ΑΜΗ) σημαίνει χαμηλά αποθέματα ωαρίων

Τελος ιανουαριου ανακαλυψαμε κατα τυχη την αμη.πήραμε αρκετές γνώμες και καταλείψαμε  στον ιατρο που έχω τώρα, Πρέπει να έχει μετρηθεί αλλα εχω πει στον ιατρο κ στον άντρα μου  ότι δεν θέλω να ξέρω για να μην αγχωθω περισσότερο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@papou Στην κοιλίτσα μου..πριν από 1,5 μήνα πήρα τα ευχάριστα κ εγώ!!οπότε είμαστε σχετικά κοντά..διανύω τη 10η εβδομάδα!!μου είναι φρέσκια η αγωνία της χοριακής κ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!

Επεξεργάστηκε από Smurf88
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

@papou Στην κοιλίτσα μου..πριν από 1,5 μήνα πήρα τα ευχάριστα κ εγώ!!οπότε είμαστε σχετικά κοντά..διανύω τη 10η εβδομάδα!!μου είναι φρέσκια η αγωνία της χοριακής κ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!

ααααχ υπέροχα!!!!φτου φτου!!!με το καλό να το δεχτείς!!!αχ αυτή η αγωνία...όσο και να σου λένε να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη...!!!Πόσες προσπάθειες χρειάστηκες;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια είναι θετικηηηηηηηηηη 62 μονάδες βγήκε...αλλα το γιατρός μου ριπε ότι είναι λίγο χαμηλό!!!!!! Αλλά θα δούμε την εξέλιξη της !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η papou είπε:

ααααχ υπέροχα!!!!φτου φτου!!!με το καλό να το δεχτείς!!!αχ αυτή η αγωνία...όσο και να σου λένε να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη...!!!Πόσες προσπάθειες χρειάστηκες;

 

Με τη 2η εμβρυομεταφορά το πιάσαμε..βέβαια είχα πιο πριν άλλες 2 εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν κ είμαι αρκετά φοβισμένη ακόμα!!η αγωνία δεν παλεύεται!!!απλά προσπαθούμε όσο μπορούμε να κάνουμε θετικές σκέψεις...όλα καλά θα πάνε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια είναι θετικηηηηηηηηηη 62 μονάδες βγήκε...αλλα το γιατρός μου ριπε ότι είναι λίγο χαμηλό!!!!!! Αλλά θα δούμε την εξέλιξη της !!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!με το καλό να συνεχίσει να ανεβαίνει..σε ποια μέρα την έκανες;;κ τι χαμηλή καλέ..εμένα με 7 ξεκίνησε!!άντε όλα καλά από δω κ πέρα..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια είναι θετικηηηηηηηηηη 62 μονάδες βγήκε...αλλα το γιατρός μου ριπε ότι είναι λίγο χαμηλό!!!!!! Αλλά θα δούμε την εξέλιξη της !!!!

μπραβο ρε κοριτσι!!!ολα να πανε καλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!με το καλό να συνεχίσει να ανεβαίνει..σε ποια μέρα την έκανες;;κ τι χαμηλή καλέ..εμένα με 7 ξεκίνησε!!άντε όλα καλά από δω κ πέρα..??

15 η μέρα εμβρυομεταφοραςεμβρυομεταφορα ς!!!!! Μακαρι κοριτσακι μου μακάρι...θα δούμε την εξέλιξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!με το καλό να συνεχίσει να ανεβαίνει..σε ποια μέρα την έκανες;;κ τι χαμηλή καλέ..εμένα με 7 ξεκίνησε!!άντε όλα καλά από δω κ πέρα..??

Εγω κοριτσια εκανα τριτη μ βγηκε αρντητικο και ηταν κ μ ειπαν ν ξαναπαω σημερα και πηγα εκανα αν βγει αρντηικο τ θα κανω ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Gina 955 συγχαρητηριαααα!!!! Ευχομαι ολα να συνεχισουν τέλειααα!!!

Ευχαριστω πολύ κορίτσι μου και σε εσένα εύχομαι οτι καλύτερο!!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Με τη 2η εμβρυομεταφορά το πιάσαμε..βέβαια είχα πιο πριν άλλες 2 εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν κ είμαι αρκετά φοβισμένη ακόμα!!η αγωνία δεν παλεύεται!!!απλά προσπαθούμε όσο μπορούμε να κάνουμε θετικές σκέψεις...όλα καλά θα πάνε???

Aαααααχ...αυτή η αγωνία δε θα μειωθεί ποτέ!!!Όλα καλά θα πάνε θα δεις...Έρχεται άνοιξη!!!Η φύση είναι με το μέρος μας!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια είναι θετικηηηηηηηηηη 62 μονάδες βγήκε...αλλα το γιατρός μου ριπε ότι είναι λίγο χαμηλό!!!!!! Αλλά θα δούμε την εξέλιξη της !!!!

ααααααχ!!!Κι άλλα ευχάριστα!!!!Μπράβο !!!!Με το καλό να φωλιάσει το σποράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η papou είπε:

ααααααχ!!!Κι άλλα ευχάριστα!!!!Μπράβο !!!!Με το καλό να φωλιάσει το σποράκι σου!!!

Σε ευχαριστώωευχαριστώωωωω πολυυυ....αν και με αγχωσε λίγο ο γιατρός μου που μου ειπρ ότι είναι λίγο χαμηλή....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Chochola12 καλώς ήρθες στην παρέα!!!

Εύχομαι καλή επιτυχία!!! Με το καλό!!!

Η ΑΜΗ από μόνη της δεν είναι αντιπροσωπευτική αν όλα τα υπόλοιπα είναι καλά.

Ο λόγος που πάτε για εξω είναι μόνο η ΑΜΗ ή υπάρχει και κάτι άλλο;;;

 

Σε ευχαριστώ και εγώ ευχόμαί σε όλα τα κορίτσια όλα τα καλα! !

Νομίζω ότι είναι μόνο η ΑΜΗ

Ο τελευταίος γιατρός που επισκέφτηκαμε και στον οποίο καταλήξαμε κ ολας δεν μου είπε για άλλο πρόβλημα πχ σάλπιγγας η μήτρα και ήταν ο μόνος που διεκρυνε ότι η μία μου ωοθήκη είναι σχεδόν μισή του κανονικού. 

2 γιατροί μας πρότειναν φυσικό κύκλο κ ήταν ο μόνος που είπε ότι θα χασω χρονο λεφτα κ ίσως το ωαριο να μην είναι και καλό. 

Νομίζω ότι δεν τους νοιάζει περισσοτερο η οιστραοδιολη πάρα η fsh.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...