Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Gina 955 είπε:

Μακάρι την Δευτέρα να είναι η μέρα μας κοριτσάκι μου..????????

Στο εύχομαι πραγματικά μέσα απο την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η papou είπε:

κορίτσια θα τρελαθώ!!!είμαι στα όρι ανευρικού κλονισμού!!!την πρώτη χοριακή την έκανα σε ένα μικρό μικροβιολογικό κοντά στη δουλειά μου.δουλεύω σε επαρχία...ένδεικη χοριακής ...84 11η μέρα...τη δεύτερη την έκανα χθες σε μεγάλο μικροβιολογικό...13η μέρα...ένδειξη χοριακής...60...επαναλαμβάνω ξανά σήμερα στο πρώτο μικροβιολογικό...για να σταματήσω τα χάπια...14η μέρα...ένδειξη χοριακής ...230...τι γίνεται;;;;;;θα τρελαθώ!!!!!

@papou για τη χοριακη παντα οι γιατροι επιμενουν να ειναι στο ιδιο κεντρο γιατι δεν μας νοιαζει η τιμη αλλα η αυξηση. μια χαρα εισαι λοιπον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η papou είπε:

Στο εύχομαι πραγματικά μέσα απο την καρδιά μου!!!

Ευχαριστω πααααρα πολύ ....να σε ρωτήσω εσύ έχεις πονους περιοδου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Ευχαριστω πααααρα πολύ ....να σε ρωτήσω εσύ έχεις πονους περιοδου???

Ναι..Περισσότερο μοιάζουν με κράμπες χαμηλά στην κοιλιά...ουτε δέκατα...ουτε στήθος....εισαι σε καλο δρόμο...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η papou είπε:

Ναι..Περισσότερο μοιάζουν με κράμπες χαμηλά στην κοιλιά...ουτε δέκατα...ουτε στήθος....εισαι σε καλο δρόμο...:x

Μακαριιιιιιιι ..άντε να έρθει η Δευτέρα Παναγίτσα μου...εχω σκάσει..!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα, στο ΡΕΑ είμαι

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Μακάρι την Δευτέρα να είναι η μέρα μας κοριτσάκι μου..????????

@papou τι ανατροπή είναι αυτή ;;; τι τέλεια νέα !! Όλα καλά θα πάνε. Πάντα τις εξετάσεις στο ίδιο εργαστήριο γιατί έχουν διαφορετικά μηχανήματα την έχω πατήσει και εγώ στο παρελθόν όχι με χοριακη βέβαια !!!!

 

@Gina 955 εγώ πάντως είχα πάει Κυριακή για χοριακη τα Χριστούγεννα στο Γαία και μέσα σε μια ώρα με είχαν πάρει τηλέφωνο. Δεν ξέρω εάν είσαι από Αθήνα αλλά και το μητέρα βγάζει αποτελέσματα Κυριακή. Αυτά !! Ελπίζω να μην σου άναψα φυτηλιες αλλά ξέρω ότι η άναμονη δεν παλευεται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Μακαριιιιιιιι ..άντε να έρθει η Δευτέρα Παναγίτσα μου...εχω σκάσει..!!!!!

Ρε κορίτσια ποια μέρα της εμβρυομεταφορας ξεκίνησαν τα πονάκια σας ;;;;; Εγώ είμαι στην Πέμπτη μέρα και δεν νιώθω τίποτα :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

 

@papou τι ανατροπή είναι αυτή ;;; τι τέλεια νέα !! Όλα καλά θα πάνε. Πάντα τις εξετάσεις στο ίδιο εργαστήριο γιατί έχουν διαφορετικά μηχανήματα την έχω πατήσει και εγώ στο παρελθόν όχι με χοριακη βέβαια !!!!

 

@Gina 955 εγώ πάντως είχα πάει Κυριακή για χοριακη τα Χριστούγεννα στο Γαία και μέσα σε μια ώρα με είχαν πάρει τηλέφωνο. Δεν ξέρω εάν είσαι από Αθήνα αλλά και το μητέρα βγάζει αποτελέσματα Κυριακή. Αυτά !! Ελπίζω να μην σου άναψα φυτηλιες αλλά ξέρω ότι η άναμονη δεν παλευεται!!! 

Τι να πω...κι εγω κι ο αντρας μου ειμαστε σοκαρισμενοι και μουδιασμενοι....Εγώ παντως τη δεκατη μερα εκανα και τεστ,γιατί αλλιώς θα παθαινα εγκεφαλικο...θετικο και μεσημέρι...ο γιατρος με μαλωσε βεβαια......αλλα στην κατασταση μας συγχωρουνται τα παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα, στο ΡΕΑ είμαι

@mayra_d έχεις σκεφτεί μήπως πάρεις και μια άλλη γνώμη ;;;;εκτός και έχεις πάρει.εγω γενικά παρόλο που την πρώτη φορά δεν είχαμε κανένα ουσιαστικό πρόβλημα 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Μακάρι την Δευτέρα να είναι η μέρα μας κοριτσάκι μου..????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@papou να το χαρείτε κορίτσι μου :) δεν μου λες όμως σε ποια μέρα άρχισαν τα συμπτώματα ;;;; εγώ αρχίσει και απογοητεύομαι δεν νιώθω τίποτα :(( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@papou κοπελα μου!!! Πολυ καλο αυτο!!!! Η χοριακη σου παει καλα. Παντα στο ιδιο μικροβιολογικο οταν ειμαστε σε τετοια μικρα νουμερα χοριακης. Μπορει την ιδια κιολας μερα να δειξει το ενα 50 και το αλλο 80. Εμενα με εχουν διώξει απο μικροβιολογικο για αυτον τον λόγο. Κ μου ειπαν να παω να δω στο ιδιο. Βεβαια υπαρχει και το σενάριο να ειχαν εμφυτευθει 2 και να συνεχίζει το 1. Οπως και να εχεις καλη αύξηση αν συνέχισε το 1.

την επομενη καντην στο ιδιο και θα δεις που θα ειναι ακομη μεγαλύτερη! 

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

@papou κοπελα μου!!! Πολυ καλο αυτο!!!! Η χοριακη σου παει καλα. Παντα στο ιδιο μικροβιολογικο οταν ειμαστε σε τετοια μικρα νουμερα χοριακης. Μπορει την ιδια κιολας μερα να δειξει το ενα 50 και το αλλο 80. Εμενα με εχουν διώξει απο μικροβιολογικο για αυτον τον λόγο. Κ μου ειπαν να παω να δω στο ιδιο. Βεβαια υπαρχει και το σενάριο να ειχαν εμφυτευθει 2 και να συνεχίζει το 1. Οπως και να εχεις καλη αύξηση αν συνέχισε το 1.

την επομενη καντην στο ιδιο και θα δεις που θα ειναι ακομη μεγαλύτερη! 

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!μα τόση απόκλιση;;;; τι να πω...;ας πάνε όλα καλά...και χαλάλι όλη αυτή η στενοχώρια!!!στενοχωρώ και τα σποράκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

 

@papou τι ανατροπή είναι αυτή ;;; τι τέλεια νέα !! Όλα καλά θα πάνε. Πάντα τις εξετάσεις στο ίδιο εργαστήριο γιατί έχουν διαφορετικά μηχανήματα την έχω πατήσει και εγώ στο παρελθόν όχι με χοριακη βέβαια !!!!

 

@Gina 955 εγώ πάντως είχα πάει Κυριακή για χοριακη τα Χριστούγεννα στο Γαία και μέσα σε μια ώρα με είχαν πάρει τηλέφωνο. Δεν ξέρω εάν είσαι από Αθήνα αλλά και το μητέρα βγάζει αποτελέσματα Κυριακή. Αυτά !! Ελπίζω να μην σου άναψα φυτηλιες αλλά ξέρω ότι η άναμονη δεν παλευεται!!! 

Δεν είμαι αθηνα   ...Δυστυχώς...δεν πειράζει για μια μέρα δεν έγινε τίποτα...τοσες περίμενα..!!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gina 955 βαθιές ανάσες και θα περασει η άτιμη η Κυριακη! Που θα παει... 

@papouμην το βλεπεις τοσο σαν απόκλιση γιατι υπαρχει και το σενάριο να έπιασαν στην αρχη δυο. Αυτο πιστεύουμε και σε μενα γιατι στην αρχη αντι για διπλασιασμό εκανα τετραπλασιασμό και μετα αυτο σταματησε. Οποτε Δευτερα ξανα χοριακη;;;!! Αντε με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Δεν είμαι αθηνα   ...Δυστυχώς...δεν πειράζει για μια μέρα δεν έγινε τίποτα...τοσες περίμενα..!!!!! ? 

@Gina 955 μια μερουλα είναι μην το σκέφτεσαι καθόλου καλή επιτυχία και θα περίμενουμε νέα σου ... πες μου ποτέ ξεκίνησαν τα συμπτώματα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

@Gina 955 βαθιές ανάσες και θα περασει η άτιμη η Κυριακη! Που θα παει... 

@papouμην το βλεπεις τοσο σαν απόκλιση γιατι υπαρχει και το σενάριο να έπιασαν στην αρχη δυο. Αυτο πιστεύουμε και σε μενα γιατι στην αρχη αντι για διπλασιασμό εκανα τετραπλασιασμό και μετα αυτο σταματησε. Οποτε Δευτερα ξανα χοριακη;;;!! Αντε με το καλο!!! 

Το αποτέλεσμα με αγχωνει ...φοβαμαι .....πραγματικα φοβάμαι το αποτέλεσμα!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6η μέρα τα δέκατα...και 10η μερα οι πόνοι περιοδου ...στηθος μου είναι πρισμενο και ποναει από την αρχή που άρχισα τα φαρμακα ...αλλα πιστεύω ότι ολα αυτά είναι από τα φάρμακα ..  Είναι νωρίς για συμπτώματα πιστεύω...ακομα και να είμαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@papou συγχαρητηρια! Ευχομαι τη Δευτερα να εχει εκτοξευστει η χοριακη σου! @Gina 955 υπομονη μια μερουλα εμεινε! Να πανε ολα καλα ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2018 at 4:15 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

@candycrash έχουμε παρόμοιες ιστορίες. Ελπίζω και η δίκη μου να έχει το δικό σου τέλος. Αυτό που μας λες λοιπόν είναι σε κάθε εγκυμοσύνη ειχες διαφορετικά συμπτώματα και να μην απογοητευόμαστε είτε εάν δεν νιώθουμε κάτι είτε εάν νιώθουμε 

Ακριβως!! Ειναι δυσκολο να μην ψαχνουμε για συμπτώματα. Εχουμε περασει πολλα και θελουμε επιβεβαιωση του θετικου οσο νωριτερα γινεται. Τελικα ομως καταληγουμε να αγχονωμαστε. Που κι αυτο δεν πειραζει! Τα εμβρυα δεν παθαινουν τιποτα απο το αγχος, ουτε απο τη στεναχωρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@mayra_d έχεις σκεφτεί μήπως πάρεις και μια άλλη γνώμη ;;;;εκτός και έχεις πάρει.εγω γενικά παρόλο που την πρώτη φορά δεν είχαμε κανένα ουσιαστικό πρόβλημα 

 

Καλημέρα, ναι σκέφτομαι να το κάνω, περιμένω να δω τι θα μου πει και ο δικός μου τώρα. Εσύ είσαι ικανοποιημένη από τον δικό σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2018 at 7:29 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι κορίτσια ;; έχετε πολλά υγρά ; εγώ βάζω και τρία χάπια προγεστερονης κολπικά και συνέχεια νιώθω πως μου φεύγουν υγρά. Δεν μπορώ να θυμηθώ καθόλου από την πρώτη επιτυχημένη μου φορά εάν είχα. 

Στην πρωτη επιτυχημενη προσπαθεια ειχα συνεχεια πολλα υγρα ολη μερα! Τωρα απλως τρεχει λιγο 2-3 φορες τη μερα χωρις ομως να νιωθω συνεχη υγρασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η candycrash είπε:

Στην πρωτη επιτυχημενη προσπαθεια ειχα συνεχεια πολλα υγρα ολη μερα! Τωρα απλως τρεχει λιγο 2-3 φορες τη μερα χωρις ομως να νιωθω συνεχη υγρασια

Και έγω το είχα και θεωρώ ότι είναι από την προγεστερόνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα, ναι σκέφτομαι να το κάνω, περιμένω να δω τι θα μου πει και ο δικός μου τώρα. Εσύ είσαι ικανοποιημένη από τον δικό σου?

Ναι παααρα πολύ. Είναι πάνω από όλα άνθρωπος αλλά και εξαιρετικός επιστήμονας. Δεν έχω εξοικειωθεί με το site εάν θέλεις στείλε μου inbox να σου πω στοιχεία του. Εγώ είχα πάει σε όλους κυριολεκτικά προν ξεκινήσω ήταν ο μόνος που εμπιστεύτηκα και τελικά δικάιωθηκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...