Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

Άντε με το καλό να έρθει και να ξεκινήσετε..

Η υστεροσκόπηση πήγε καλά;;;

Κι εμένα μου εδωσαν σικλακουρ μετα την υστεροσκοπηση. Στην αρχη ασπρα και μετα καφε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 28 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Άντε με το καλό να έρθει και να ξεκινήσετε..

Η υστεροσκόπηση πήγε καλά;;;

Κι εμένα μου εδωσαν σικλακουρ μετα την υστεροσκοπηση. Στην αρχη ασπρα και μετα καφε.

 

Ετσι ακριβως τα λευκα και τωρα περνω τα καφε μεχρι στης 13 !!! 

Ολα καλα μια χαρα καθαρα δεν υπηρχε τιποτα !!!!

Τωρα περιμενουμε και βλεπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Περιμενω να ερθει η λατρεμενη χαχχαχα στης 14 και να ξεκινησω τις ενεσουλες μου για την εμβρυομεταφορα και βλεπουμε ακομα περνω χαπια απο την υστεροσκοπηση που ειχα κανει!!!! Θα δουμε και το ενδομυτριο και αν ειναι καλο θα παμε αλλιως θα δουμε. (Εχω λεπτο γενηκα ενδομυτριο φαντασου στα καλυτερα του ειναι 7,5 με 8

Τα σικλακουρ τα παίρνω και εγώ...τι κάνουν Αυτά,,?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

@Gina 955αυτα φτιαχνουν το ενδομυτριο !τα λευκα περνεις?

Κι εγώ τα παίρνω μόνο τα λευκά μαζί με utrogestan τρία τη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ νιώθω ήδη μανούλα δεν ξέρω γιατί...εχω προαίσθημα.....????

Πολυ καλο αυτο κοριτσι μου κακα τα ψεμματα η ψυχολογια ειναι το παν!!! Ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ νιώθω ήδη μανούλα δεν ξέρω γιατί...εχω προαίσθημα.....????

Χαχαχα ρεε είσαι θεά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Ναι έχω ένα συρτάρι γεμάτο με κουτιά χάπια,αμα μπει κλέφτης να κλέψει δε θα βρει κοσμήματα χάπια θα βρει.

Χαχαχ αν μας παρουν τα κοσμηματα θα στεναχορεθουμε οκ αλλαααααα αν μας παρουν τα χαπακια και τις ενεσουλες ωπααααα κατω τα χεριααααα!!!!!!! Χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Τι κανεις πως εισαι σε σκεφτομουν χθες!

Εσυ ήσουν και με τεντωσε ο λόξυγκας ??Καλα ομορφα, εσυ αναμονή περιόδου ;ολα οκ υστεροσκοπηση ποσά πήγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εσυ ήσουν και με τεντωσε ο λόξυγκας ??Καλα ομορφα, εσυ αναμονή περιόδου ;ολα οκ υστεροσκοπηση ποσά πήγε;

Χαχα λες ε!!! Ειχες λοξυγκα ντροπη μου χαχχα!!!!!! Καλα μια χαρα και η υστεροσκοπηση δεν ειχα τιποτα αλλα χαλαλι !!! Ποσο πληρωσα ενοεις? 420€ συνολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Χαχα λες ε!!! Ειχες λοξυγκα ντροπη μου χαχχα!!!!!! Καλα μια χαρα και η υστεροσκοπηση δεν ειχα τιποτα αλλα χαλαλι !!! Ποσο πληρωσα ενοεις? 420€ συνολο

Καλο ειναι που την έκανες, 420;πω πω οτι να ναι πέρνει ο καθένας. Δε μου λες πρι πας για εμβρυομεταφορα απο κατάψυξη τι γίνεται μπαίνει σε καταστολή παίρνεις φάρμακα για πες μας την διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι τιποτα δεν περνω τωρα οταν ερθει η λατρεμενη θα αρχισω ενεσεις απο την 3η μερα νομιθζω η την 4η για να δουμε και το ενδομυτριο και παμε γοα εμβρυομεταφορα στην ουσια με την περιοδο καταστολη δεν εκανα !!! Και τωρα τα cyclacour τα περνω απο τωρα λογο υστεροσκοπησης!!! Ποσο κοστιζει περιπου ξερεις?πληρωσα πολλα?ο γιατρος πηρε 100€ τα υπολοιπα η κλινικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κοριτσια πληρωσαμε 500 ευρω.

@karen εγω εκανα καταστολη για την προετοιμασια της ετ. Τωρα παιρνω κι εγω τα κλασικα λευκα χαπακια

@love30 τι ενεσεις θα κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια ξέρετε γιατί ρωτάω για συμπτωματα περιόδου;;;τους πόνους στην κοιλιά τους καταλαβαίνω...αλλά έχω κι όλα τα υπόλοιπα...βαριά πόδια, αναγούλες κι εμετό ( το συνηθίζω πριν την περίοδο) κι άρχισαν και τα υγρά...να απογοητευτώ από τώρα...;[smilie=sad1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Οχι τιποτα δεν περνω τωρα οταν ερθει η λατρεμενη θα αρχισω ενεσεις απο την 3η μερα νομιθζω η την 4η για να δουμε και το ενδομυτριο και παμε γοα εμβρυομεταφορα στην ουσια με την περιοδο καταστολη δεν εκανα !!! Και τωρα τα cyclacour τα περνω απο τωρα λογο υστεροσκοπησης!!! Ποσο κοστιζει περιπου ξερεις?πληρωσα πολλα?ο γιατρος πηρε 100€ τα υπολοιπα η κλινικη

Εγω πλήρωσαν πολυ λιγότερα φιλη πλήρωσε 600 οτι θέλουν ζητάνε. Τ ενέσεις κανεις και ποια μέρα κάνετε εμβρυομεταφορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η papou είπε:

βρε κορίτσια ξέρετε γιατί ρωτάω για συμπτωματα περιόδου;;;τους πόνους στην κοιλιά τους καταλαβαίνω...αλλά έχω κι όλα τα υπόλοιπα...βαριά πόδια, αναγούλες κι εμετό ( το συνηθίζω πριν την περίοδο) κι άρχισαν και τα υγρά...να απογοητευτώ από τώρα...;[smilie=sad1.gif]

Να μην απογοητεύεται και περίμενε την χοριακη σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Εμείς κοριτσια πληρωσαμε 500 ευρω.

@karen εγω εκανα καταστολη για την προετοιμασια της ετ. Τωρα παιρνω κι εγω τα κλασικα λευκα χαπακια

@love30 τι ενεσεις θα κάνεις;

Πότε ξεκίνησες 1μερα περιόδου η νωρίτερα δεν έχω ξανα παει απο κατάψυξη δεν ειχα ποτε για να βάλω ? ολο απορίες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Κάρεν, καταστολή έκανα μία εβδομάδα πριν την περίοδο. Μισή ένεση αρβεκαπ των 3,75mg.

Την 4η μέρα του κύκλου(μου είπαν τρίτη, τέταρτη ή πέμπτη) έκανα υπέρηχο και έλεγχο ορμονών(Lh, E2 και προγεστερόνη). Την ίδια μέρα ξεκίνησα αγωγή με σικλακούρ 1 πρωί 1 βραδυ.

ΜΕτά από 4 ημέρες μου αύξησαν τα σικλαλούρ: 2 πρωί 2 βράδυ.

Μία εμβδομάδα μετά τον πρώτο υπέρηχο, έκανα ξανά υπέρηχο και ελεγχο ορμονών.

Τώρα θα ξανακάνω υπέρηχο και ελεγχο ορμονων την Παρασκευή πάλι.

Φυσικά παίρνω και ολο το υπολοιπο πακετο φαρμακων: σαλοσπιρ, φυλλικο, πρεζολον και σημερα αρχιζω κ ενεσεις αντιπηκτικες. Παιρνω και βιταμινη D γιατι είχα ελλειψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...