Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

Κοριτσια είμαι στην 4η μέρα του κύκλου μου σε βράχυ πρωτόκολλο με ανταγωνιστή και μεχρι τωρα έχω κάνει 2 ενέσεις puregon..χθες 3η μερα δεν είχα πολύ ροη και τώρα ΚΑΘΌΛΟΥ ΤΊΠΟΤΑ ...ειναι κακο Αυτό??  Ξέρετε Κάτι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορεί να είναι και φυσιολογικό ρώτα όμως και τον γιατρό σου. Εγώ πχ είχα το αντίθετο. Πάντα την 3 με 4 μέρα το πολύ τελείωνα.. και όταν ξεκίνησα τις ενέσεις είχα πάρα πολύ ροή για 5 μέρες φούλ... και πολλούς πόνους όλες τις μέρες :oops:

Εγώ τον είχα ρωτήσει ότι μου κράτησε περισσότερο κτλ κτλ και μου είπε οκ είναι φυσιολογικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η casperoula είπε:

Μπορεί να είναι και φυσιολογικό ρώτα όμως και τον γιατρό σου. Εγώ πχ είχα το αντίθετο. Πάντα την 3 με 4 μέρα το πολύ τελείωνα.. και όταν ξεκίνησα τις ενέσεις είχα πάρα πολύ ροή για 5 μέρες φούλ... και πολλούς πόνους όλες τις μέρες :oops:

Εγώ τον είχα ρωτήσει ότι μου κράτησε περισσότερο κτλ κτλ και μου είπε οκ είναι φυσιολογικό

Τι να πω ρε παιδάκι μου ...ελεος ...ολα τα παράξενα σε αυτούς τους κύκλους μας συμβαίνουν.. Τώρα μου ξανα ερχετε σιγά σιγα η ρημάδα    ..παρολαυτα θα τον πάρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια είμαι στην 4η μέρα του κύκλου μου σε βράχυ πρωτόκολλο με ανταγωνιστή και μεχρι τωρα έχω κάνει 2 ενέσεις puregon..χθες 3η μερα δεν είχα πολύ ροη και τώρα ΚΑΘΌΛΟΥ ΤΊΠΟΤΑ ...ειναι κακο Αυτό??  Ξέρετε Κάτι?? 

Ακριβώς έτσι ημουνα κι εγώ όταν μου ήρθε μέχρι τη τρίτη μέρα το πρωί είχα παρά πολύ μεγάλη ροή αλλά μετά μόλις έκανα τη πρώτη ένεση διέγερσης άρχισε και κοβόταν,δεν είναι κάτι πιστεύω.εγω τώρα είμαι στην 7η μέρα διεγερσης και όλα καλά μέχρι στιγμής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gina 955 είπε:

Βράχυ κάνεις?? Αχ ελπίζω τωρα μου σταματησε εντελώς...καλη Σου επιτυχία κιόλας ποσα αυγουλακια έχεις?? 

Μακρύ κάνω εγώ, αύριο θα δουμε γιατί τη προηγούμενη φορά άκουσα που μετρούσε αλλά δεν μου είπε πόσα.εσυ έκανες οιστραδιολη πόσο ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τόσα χάπια μετά από την εμβρυομεταφορα;;;; 9 σύνολο,        1 ένεση και μία κολπική κρέμα!!! Κι εγώ που νόμιζα μετά τις ενέσεις της διέγερσης οτι θα ηρεμούσα λιγάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Μακρύ κάνω εγώ, αύριο θα δουμε γιατί τη προηγούμενη φορά άκουσα που μετρούσε αλλά δεν μου είπε πόσα.εσυ έκανες οιστραδιολη πόσο ήταν;

Ακόμα Όχι..κυριακη θα με δει και θα κάνω οιστροδιολη ...εντωμεταξύ με έστειλε για β χωριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Βρε κορίτσια τόσα χάπια μετά από την εμβρυομεταφορα;;;; 9 σύνολο,        1 ένεση και μία κολπική κρέμα!!! Κι εγώ που νόμιζα μετά τις ενέσεις της διέγερσης οτι θα ηρεμούσα λιγάκι..

Τι χαπια παίρνεις @Bellaki ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Ακόμα Όχι..κυριακη θα με δει και θα κάνω οιστροδιολη ...εντωμεταξύ με έστειλε για β χωριακη...

?? Για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

?? Για να δουμε

Αστα....έλεος..απο την μια μακάρι..αλλα απο την άλλη δεν το πιστεύω  ...κι αν έχω κάνει αρνητικά τεστ και η χωριακες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Βρε κορίτσια τόσα χάπια μετά από την εμβρυομεταφορα;;;; 9 σύνολο,        1 ένεση και μία κολπική κρέμα!!! Κι εγώ που νόμιζα μετά τις ενέσεις της διέγερσης οτι θα ηρεμούσα λιγάκι..

Δυστυχως...... η σκληρη πραγματικότητα μας........ Υπομονη σε όλες! Ευχομαι ο Φεβρουαριος να ειναι τυχερός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Τι χαπια παίρνεις @Bellaki ;

3 χάπια utrogestan, 3 cyclacur, 1 filicine, 1 prezolon, 1salospir ,1 ένεση innohep και 1 κολπική κρέμα vasclor!  ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

3 χάπια utrogestan, 3 cyclacur, 1 filicine, 1 prezolon, 1salospir ,1 ένεση innohep και 1 κολπική κρέμα vasclor!  ????

Ωχ ωχ τι μας περιμένει! Δε βαριέσαι τουλάχιστον να έχουμε αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Αστα....έλεος..απο την μια μακάρι..αλλα απο την άλλη δεν το πιστεύω  ...κι αν έχω κάνει αρνητικά τεστ και η χωριακες 

Υπομονή κορίτσια μου,εγω από χτες έχω νεύρα πολλά νεύρα μία έτσι μία αλλιώς δε ξέρω τι μ έχει πιάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

3 χάπια utrogestan, 3 cyclacur, 1 filicine, 1 prezolon, 1salospir ,1 ένεση innohep και 1 κολπική κρέμα vasclor!  ????

Ουτε οι καρδιοπαθεις Έτσι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Ωχ ωχ τι μας περιμένει! Δε βαριέσαι τουλάχιστον να έχουμε αποτέλεσμα.

Έλα ντε .... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Ουτε οι καρδιοπαθεις Έτσι ??

Χαχαχα κι έχω κι άλλα δύο χάπια δικά μου για άλλο λόγο!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αρνητικό..πρωτη φορά που δεν έπεσα στα πατώματα ? μιλησα με τον γιατρό συνεχίζω κανονηκα ...δεν είναι κάτι κακό που μου σταμάτησε η αναθεματισμένη ...αντε Τελευταία φορά να είναι!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κορίτσια αρνητικό..πρωκατάλαβαορά που δεν έπεσα στα πατώματα ? μιλησα με τον γιατρό συνεχίζω κανονηκα ...δεν είναι κάτι κακό που μου σταμάτησε η αναθεματισμένη ...αντε Τελευταία φορά να είναι!!!!!!!?????

ΓιαΤι σου προτεινε χοριακη? Ενω εκανες διεγερση υποψιαστηκε εγκυμοσυνη?? Συγνωμη αν δεν καταΛαβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...