Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες. Που τα έχεις Ελλάδα να τα πάρω αν γίνεται Αθήνα είμαι αλλιώς μου τα στέλνεις κ να πληρώσω την μεταφορά. Σε παρακαλώ δες κ πότε ληγουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

• 3 weeks later...
στις On 24/1/2018 at 11:59 ΜΜ, ο/η MARIA1958 είπε:

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες. Που τα έχεις Ελλάδα να τα πάρω αν γίνεται Αθήνα είμαι αλλιώς μου τα στέλνεις κ να πληρώσω την μεταφορά. Σε παρακαλώ δες κ πότε ληγουν

Εχω και εγω αν θελεις 2 να σου τα στειλω!!!

• 2 weeks later...
στις On 12/2/2018 at 4:45 ΜΜ, ο/η love30 είπε:

Εχω και εγω αν θελεις 2 να σου τα στειλω!!!

Καλησπερα είπες έχεις δύο κουτιά; που είσαι Αθήνα; 

στις On 24/1/2018 at 10:59 ΜΜ, ο/η MARIA1958 είπε:

Ma na eimai toso gaidoura!!!1000 sugnwmi twra to eida den kserw giati xathika etsi!!!an ta creiazesai akoma exw duo koutia pou ligoun ton Augousto tou 2019!!!

• 7 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Αχ κοριτσια ειμαι να σκασω!!!! Τα Χριστουγεννα περιμενα περιοδο και κολλαω κοβιντ...Απο τοτε μεχρι σημερα πουθενα η περιοδος !!! Παθολογικος λογος δεν ειναι,ολα ειναι καθαρα,εγκυμοσυνη δεν ειναι,τα τεστ βγαινουν αρνητικα,τι ειναι δεν μπορω να καταλαβω κι εχουν σπασει τα νευρα μου!! Ο γιατρος μου λεει οτι συμβαινει σε καποιους κυκλους να "χανονται" και δεν του φαινεται περιεργο κι ουτε ειναι απολυτα σιγουρος οτι φταιει ο κορωνοιος,στο οποιο οι αποψεις ειναι διχασμενες... Εκει που νιωθω ενα "γαργαλημα"και λεω ηρθε,τιποτα!!! Πρωτη φορα στη ζωη μου παρακαλω να αδιαθετησω τοσο πολυ!! Τα νευρα μου!!!!😳
    • Κορίτσια καλημέρα. Έχει κάνει καποια από εσας θερμοδιάγραμμα κατά τη διάρκεια του κύκλου; Το έψαξα πολύ το θέμα και είπα να ξεκινήσω, με πρωινή θερμομέτρηση, κάτω απο τη γλώσσα, πριν σηκωθω από το κρεβάτι. Θετικό τεστ ωορρηξίας είχα το Σάββατο, αλλά η θερμοκρασία μου το πρωί δεν ανεβαίνει. Από όσα έχω διαβάσει αυτό δεν είναι καλό σημαδι για την ωχρινική φάση, και έχω απογοητευτεί πολύ. Να πω, για όσες δεν το ξέρουν, ότι Οκτώβρη είχα μια βιοχημική (με την πρώτη προσπάθεια η σύλληψη), ξανά Νοέμβρη έμεινα έγκυος όπου παλινδρόμησε το Δεκέμβρη (8,5 εβδομάδων). Είναι ο πρώτος κύκλος μετα΄ την απόξεση. Στην τελευταία εγκυμοσύνη έπαιρνα utrogestan και salospir, τα οποία στην 7η εβδομάδα τα έκοψα γιατί άλλαξα γιατρό και δεν ήταν υπερ των προληπτικών φαρμάκων. Επίσης δεν εμπιστεύεται τα τεστ ωορρηξίας συνεπώς δεν νιώθω άνετα να του εκφράσω όλες αυτές τις ανησυχίες μου. Κατά τα άλλα τον εμπιστεύομαι πολύ και δεν θα ήθελα να τον αλλάξω. Όποια κοπέλα έχει εμπειρία από θερμομέτρηση θα το εκτιμούσα πολυ να μου έλεγε την άποψη της.
    • Ωωω καταλαβα!Δεν ειχα καταλαβει οτι μενεις σε νησακι..Δεν νομιζω οτι ειναι καλη ιδεα να ταλαιπωρηθεις με ταξιδι αυτη τη στιγμη..Ωστωσο καταλαβαινω την αγωνια σου απολυτα.. Ιδιωτικος γυναικολογος/κλινικη υπαρχει ωστε να πληρωσεις να πας,μονο και μονο για να σου φυγει το αγχος,για κανεναν αλλο λογο? Ποτε ειναι να ξαναπας για προγραμματισμενο υπερηχο ή αυχενικη στον γιατρο?
    • Καναμε το πρωτο ταξιδι σε νησι οταν ηταν 6μηνων και μολις ειχε αρχισει στερεα τροφη! Δεν υπαρχει περιπτωση να σας βολεψει δωματιο χωρις κουζινακι!Να "μαγειρεψεις",να πλυνεις,ειναι σωτηριο ! Στο λεω γιατι το περασα! 🥰
    • Λοιπον εμεις ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τις βιταμινες coQ10 . Τις παιρνει μικρο διαστημα και προχθες που πηραμε τα αποτελεσματα ειδαμε μια μικρη βελτιωση και στον αριθμο και στην κινητικοτητα. Ελπιζω να μην ηταν κατι τυχαιο και οντως να κανουν δουλεια ωστε να βελτιωθουμε κι αλλο!! Αυτο που λες για την σπερματεγχυση το εχω σκεφτει κι εγω. Συγκεκριμενα οταν μας το προτεινε ο ουρολογος απορησα!! Δυστυχως σε αυτο δεν μπορω να σου απαντησω γιατι ακομα δεν το εχω επιχειρησει κι εγω για να ξερω αν εχει αποτελεσμα. Αλλα γενικα λενε οτι η σπερματεγχυση εχει πολυ μικρα ποσοστα επιτυχιας. Σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες και ευχομαι να πανε ολα καλα και για σας. Στο τελος θα τα καταφερουμε το πιστευω απλως θελει υπομονη και δυναμη. Καθως μοιαζουν οι περιπτωσεις μας αν εχω καποια αλλη εξελιξη θα σε ενημερωσω. Μη χανεις το κουραγιο σου ολα καλα θα πανε!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...