Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Sunshine88 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Διάβασα τα νέα σας κοριτσακια μου. Κουράγιο σε όλες! NikolVall με ανησυχει αυτο με την αντιβιωση κατα την διαρκεια της εγκυμοσύνης... Οσο για τα δικά μου επιτέλους ήρθε η μέρα που θα πάμε ξανά στην γιατρό... Έχω τόση αγωνία για το τι θα δούμε κι τι θα μας πει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Anria είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Sunshine88 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Διάβασα τα νέα σας κοριτσακια μου. Κουράγιο σε όλες! NikolVall με ανησυχει αυτο με την αντιβιωση κατα την διαρκεια της εγκυμοσύνης... Οσο για τα δικά μου επιτέλους ήρθε η μέρα που θα πάμε ξανά στην γιατρό... Έχω τόση αγωνία για το τι θα δούμε κι τι θα μας πει.... 

Κ εμένα .. αλλά υποθέτω ο γιατρός θα ξερει καλυτερα... τι να πω κ εγώ...

εκλεισα κ για αυχενική διαφάνεια 16/02 κ η αγωνία μου μεχρι τοτε εχω τρελαθεί!

αντε τελεια!!! Ολα καλα να ειναι να μας πεις τα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:

Καλησπέρα. Σημερα ειχα περισσότερο αίμα αφού ενεργηθηκα. Κατα τα αλλα καλα. 

Σου εχει αυξήσει την προγεστερονη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anria είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Sunshine88 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Διάβασα τα νέα σας κοριτσακια μου. Κουράγιο σε όλες! NikolVall με ανησυχει αυτο με την αντιβιωση κατα την διαρκεια της εγκυμοσύνης... Οσο για τα δικά μου επιτέλους ήρθε η μέρα που θα πάμε ξανά στην γιατρό... Έχω τόση αγωνία για το τι θα δούμε κι τι θα μας πει.... 

Κι εμείς μαζί σου κοριτσι μου. Περιμένουμε νεακια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Παίρνω τρια χαπια των 200 mg την ημέρα πόσο παραπάνω? 

Δεν ξερω βεβαια την δική σου περίπτωση αλλα μια φιλη μου έπαιρνε 3 κ εκανε κ ενέσεις νομιζω ανα 2 ημέρες κ μετα της τα αύξησε σε 6 ημερησίως.

Κ ξεμπέρδεψε σχετικά γρήγορα με την αποκόλληση. Τουλάχιστον προσωρινά κ μακαρι για ολη την υπόλοιπη εγκυμοσύνη της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Δεν ξερω βεβαια την δική σου περίπτωση αλλα μια φιλη μου έπαιρνε 3 κ εκανε κ ενέσεις νομιζω ανα 2 ημέρες κ μετα της τα αύξησε σε 6 ημερησίως.

Κ ξεμπέρδεψε σχετικά γρήγορα με την αποκόλληση. Τουλάχιστον προσωρινά κ μακαρι για ολη την υπόλοιπη εγκυμοσύνη της 

Τι να πω ρε κούκλα μου? Θα δειξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Erka είπε:

Τι να πω ρε κούκλα μου? Θα δειξει. 

Καλα ναι κ εγώ δεν θέλω να σε επηρεάσω εκτός του οτι η καθε περίπτωση είναι διαφορετική, θεωρώ ν πως ο καθε γιατρός ξερει κ καλυτερα για την εκάστοτε περίπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.. Πηρα σημερα και την δευτερη χοριακη μου... μεσα σε δυο μερες απο 965,5 πηγε 2628.... Ομως απο της 5 το απογευμα εχω ροζ υγρα οταν σκουπιζομαι.. εχω τρελαθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Voulitsa94 είπε:

Γεια σας κοριτσια.. Πηρα σημερα και την δευτερη χοριακη μου... μεσα σε δυο μερες απο 965,5 πηγε 2628.... Ομως απο της 5 το απογευμα εχω ροζ υγρα οταν σκουπιζομαι.. εχω τρελαθει!

Καλησπέρα @Voulitsa94! Πολύ Καλή είναι η χοριακη σου! Οσο για το ροζ μίλησες με τον γιατρο σου; 

Ξαπλωσε κ να ξεκουράζεσαι γενικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Voulitsa94 δε θα είναι κάτι σοβαρό. Στις αρχές της εγκυμοσυνης πολλές εχουν λίγο αίμα. Ωστόσο πάρε το γιατρό σου να του το πεις μηπως σου πει να κανεις κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall, @Kat-Cat ..Κορίτσια πήρα τηλέφωνο την γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο και να παιρνω ενα utrogestan 200 την ημερα.. Ομως εγω φοβαμαι πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μη φοβάσαι! Η χοριακή σου ανεβαίνει τέλεια, είσαι στις αρχές ακόμα και όλο και υπάρχουν τέτοια θεματάκια, θα πάρεις το χαπάκι σου, θα φροντίζεις να ξεκουράζεσαι για λίγες μερες (σου κατσε και στο σουκου σχεδόν άρα τέλεια!!!) και τη Δευτέρα θα σαι μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Να μη φοβάσαι! Η χοριακή σου ανεβαίνει τέλεια, είσαι στις αρχές ακόμα και όλο και υπάρχουν τέτοια θεματάκια, θα πάρεις το χαπάκι σου, θα φροντίζεις να ξεκουράζεσαι για λίγες μερες (σου κατσε και στο σουκου σχεδόν άρα τέλεια!!!) και τη Δευτέρα θα σαι μια χαρα!

Σε ευχαριστω πολυ.. Μακαρι να πανε ολα καλα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Erka είπε:

@Voulitsa94 μην αγχωνεσαι κούκλα μου. Εγώ είμαι με αίμα απο την 4η εβδομάδα οχι ροζ. Σε ποια εβδομαδα είπαμε είσαι? 

Αν υπολογισουμε απο την τελευταια περιοδο αυριο μπαινω στην εκτη... Ομως επειδη εχω αστατο κυκλο μπορει να ειμαι και λιγες μερες πιο κατω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Voulitsa94 είπε:

Αν υπολογισουμε απο την τελευταια περιοδο αυριο μπαινω στην εκτη... Ομως επειδη εχω αστατο κυκλο μπορει να ειμαι και λιγες μερες πιο κατω.. 

Παίρνε το χαπι σου κ πολυ ξεκούραση μέχρι να σε δει παλι ο γιατρός σου. Όλα μια χαρά θα είναι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Παίρνε το χαπι σου κ πολυ ξεκούραση μέχρι να σε δει παλι ο γιατρός σου. Όλα μια χαρά θα είναι... 

Σε ευχαριστω πολυ.....και ποσοοοο πολυ χαρηκα το πρωι με την χοριακη μου..... :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Voulitsa94 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.....και ποσοοοο πολυ χαρηκα το πρωι με την χοριακη μου..... :( 

Είπαμε Ολα Καλα. Πότε πας γιατρο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! @Erka να συζητήσεις με τον γιατρό σου και για την κρέμα βασκορ .στην περίπτωση σου σκέτα χάπια είναι λίγο νομίζω. Την τρίτη έκανα τον προγεννητικό και σήμερα πήρα τα αποτελέσματα. Όλα καλά ευτυχώς . Δεν περνάνε οι μέρες για το επόμενο ραντεβού, θέλω να δω το μπεμπακι μου. Από συμπτώματα πως είστε? Εγώ τρομακτικό πρήξιμο , δυσκοιλιότητα, στήθος Πάμελα και υπνηλία ! Δεν προλαβαίνω να ακουμπήσω σε μαξιλάρι και κλείνουν τα μάτια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Erka είπε:

Είπαμε Ολα Καλα. Πότε πας γιατρο? 

Καλημερα...Την αλλη εβδομαδα γιατι τωρα δεν ειναι εδω.. Σημερα δεν εχω καθολου αιμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η olga86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! @Erka να συζητήσεις με τον γιατρό σου και για την κρέμα βασκορ .στην περίπτωση σου σκέτα χάπια είναι λίγο νομίζω. Την τρίτη έκανα τον προγεννητικό και σήμερα πήρα τα αποτελέσματα. Όλα καλά ευτυχώς . Δεν περνάνε οι μέρες για το επόμενο ραντεβού, θέλω να δω το μπεμπακι μου. Από συμπτώματα πως είστε? Εγώ τρομακτικό πρήξιμο , δυσκοιλιότητα, στήθος Πάμελα και υπνηλία ! Δεν προλαβαίνω να ακουμπήσω σε μαξιλάρι και κλείνουν τα μάτια μου.

Αν ήταν λίγο δεν θα μου τα αλλαζε? Τρόμαξα παλι Τωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Voulitsa94 είπε:

Καλημερα...Την αλλη εβδομαδα γιατι τωρα δεν ειναι εδω.. Σημερα δεν εχω καθολου αιμα....

Καλημέρα. Είδες? Οπότε ηρέμησε κ ξεκουρασου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τριπλασιάστηκε η χοριακη μου ??

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!Ποσο ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...