Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ....ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2018


Recommended Posts

Καλημερα τσούπρες!!!

@Anna mommy καλως ήρθες!

@Σπουργιτακι την καλυτερη ερωτηση εκανες! Χάζευα κ εγω προχτες φορμάκια κ μπεμπεδάκια κ σκεφτόμουν φορμάκι ελαφρύ με μανίκι ή ξεμανικωτο;

κ εγω εχω ΠΗΤ 01/09... να πανε ολα καλα βεβαια αλλα αν μπούμε Σεπτέμβρη εκει δεν θελει σιγουρα μανίκι; Αλλα αν ειμαστε Αύγουστο;! 

 Τι να ψωνίσω για τα πρώτα του αραγε; Επίσης να ρωτησω επίσης τις έμπειρες μανούλες αν κ αυτο μαλλον παιζει ανάλογα με το παιδι, αλλα μιλαμε για φυσιολογικά μεγέθη ? τα πρώτα να ειναι τα newborn ή τα 0-3;;; 

Αποριες μιας μανας. Αν αρχίζουμε με τα ρούχα σκέψου μετα... :confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@beauty bunny 15η εβδομαδα κ την παρασκευη πηρα ντεπόν για τον πονοκέφαλο. Κ για τους εμετούς το πρωτο τρίμηνο λενε αλλά εγω ακομα την επισκέπτομαι την τουαλετα.. όποτε ολα αυτα ειναι θεμα οργανισμού κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ΜΠΟΜΠΑΚΙ είπε:

Κοριτσια εγω αυριο μπαινω στη 17 βδομαδα και την παρασκευη εχω ραντεβου με το γιατρο για να ξανα δουμε το μωρακι μας και να δουμε τελικα αν ειναι μπεμπα η μπεμπης... Αλλα δεν έχω καταλαβει καποια κλωτσιά που και που κατι σαν γαργαλιματα νιωθω αλλα δεν ειμαι σίγουρη λογω και του εντερου μου... Διαβασα οτι στην πρωτη εγκυμοσύνη μπορεις να το καταλαβεις μεταξυ 18-22 εβδομάδες... Εσεις τι λετε;;;!!!! Και μεις εχουμε να το δουμε το μωρο απο την 13 βδομαδα και κατι μερούλες... Γιατί μας αγχώνουν τοσο πολυ;;  καθε βδομαδα να μου ελεγε να παω δεν θα ειχα προβλημα...!!! 

Εγω την κόρη μου την ενοιωσα 20 εβδομάδων αλλα τωρα απο την 15!!! Λένε οτι την δεύτερη εγκυμοσύνη την νοιωθεις ποιο γρήγορα και η αλήθεια ειναι οτι η κοιλιά μου φούσκωσε περισσότερο απο την αντίστοιχη εβδομάδα στην κόρη μου. Άντε να δούμε τι φύλο ειναι και αυτο το μπουμπούκι...βάζει η κόρη μου το αυτί της στην κοιλιά μου γιατι της φαίνεται περίεργο που της λέμε οτι εχει νινι χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NicolVall είπε:

Τι να ψωνίσω για τα πρώτα του αραγε; Επίσης να ρωτησω επίσης τις έμπειρες μανούλες αν κ αυτο μαλλον παιζει ανάλογα με το παιδι, αλλα μιλαμε για φυσιολογικά μεγέθη ? τα πρώτα να ειναι τα newborn ή τα 0-3;;; 

Καλημέρα..Λοιπόν άκου. Εγώ είμαι και λίγο τυχερή καθότι όταν γέννησα τον πρώτον μου μου έδωσε ρούχα η κουνιάδα μου απο τα δίδυμα. ΟΜΩΣ!!! Ενώ όλοι μου έλεγαν μεγαλώνει γρήγορα, μην παίρνεις τα 0--3, σε πληροφορω έστειλα τη μάνα μου να μου αγοράσει 0-3 φορμάκια.. Στην αρχη που ειναι μικράκι κολυμπάει στα 3-6. Και μάλιστα τα φορεσε αρκετο καιρο..Οποτε κάποια 0-3 πάρε σίγουρα!!!! Σελτεδάκια για να το ακουμπας πάνω και να το αλλάζεις. Αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NicolVall είπε:

@elenian ευχαριστω για την απάντηση!!! Το θεμα τωρα ειναι μακρυμάνικα ή κοντομανικα; Δλδ Σεπτέμβρη τι φοράει ενα μωρακι;

Ότι κι εσύ!!! Ζεσταίνεται και περισσότερο από ότι εσύ! Πάντως εγώ Σεπτέμβρη κάνω τις καλυτερες διακοπές!! Καλοκαίρι είναι.. Μη σου πω και τιραντάκι..Να σ πω κάτι? Μην τα παίρνεις όλα εξαρχής.. Βλέπεις.. Πετάγεται καποιος και σου παίρνει κάτι που χρειάζεσαι...Για αρχή πάρε κάποια κοντομάνικα και κανα τιραντάκι, ζέστη έχει..Αρχες δεν εχεις πητ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elenian Πιο αρχές δεν εχεις .. 01/09! Συνήθως παει πιο μετά ή πιο πριν αληθεια;; 

Ναι δίκιο εχεις κ εγω Σεπτέμβρη διακοπες κανω ακομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η NicolVall είπε:

Καλημερα τσούπρες!!!

@Anna mommy καλως ήρθες!

@Σπουργιτακι την καλυτερη ερωτηση εκανες! Χάζευα κ εγω προχτες φορμάκια κ μπεμπεδάκια κ σκεφτόμουν φορμάκι ελαφρύ με μανίκι ή ξεμανικωτο;

κ εγω εχω ΠΗΤ 01/09... να πανε ολα καλα βεβαια αλλα αν μπούμε Σεπτέμβρη εκει δεν θελει σιγουρα μανίκι; Αλλα αν ειμαστε Αύγουστο;! 

 Τι να ψωνίσω για τα πρώτα του αραγε; Επίσης να ρωτησω επίσης τις έμπειρες μανούλες αν κ αυτο μαλλον παιζει ανάλογα με το παιδι, αλλα μιλαμε για φυσιολογικά μεγέθη ? τα πρώτα να ειναι τα newborn ή τα 0-3;;; 

Αποριες μιας μανας. Αν αρχίζουμε με τα ρούχα σκέψου μετα... :confused:

Καλώς σας βρήκα...

Πάρε Καλύτερα 0-3 

Εγώ π του πήρα τ νιου  μπορν  δε τ φόρεσε γτ γεννήθηκε μεγάλος κ μέρα με τ μέρα μεγαλώνουν πολύ γρήγορα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2018 at 6:40 ΜΜ, ο/η ΜΠΟΜΠΑΚΙ είπε:

Κοριτσια εγω αυριο μπαινω στη 17 βδομαδα και την παρασκευη εχω ραντεβου με το γιατρο για να ξανα δουμε το μωρακι μας και να δουμε τελικα αν ειναι μπεμπα η μπεμπης... Αλλα δεν έχω καταλαβει καποια κλωτσιά που και που κατι σαν γαργαλιματα νιωθω αλλα δεν ειμαι σίγουρη λογω και του εντερου μου... Διαβασα οτι στην πρωτη εγκυμοσύνη μπορεις να το καταλαβεις μεταξυ 18-22 εβδομάδες... Εσεις τι λετε;;;!!!! Και μεις εχουμε να το δουμε το μωρο απο την 13 βδομαδα και κατι μερούλες... Γιατί μας αγχώνουν τοσο πολυ;;  καθε βδομαδα να μου ελεγε να παω δεν θα ειχα προβλημα...!!! 

Εμενα φίλες μου που έχουν παιδια με ρωτούν εδώ και καιρό αν το καταλαβαίνω και με άγχωναν γιατι δεν καταλάβαινα τίποτα.

Με το που μπήκα στην 19η πριν λίγες μερες κάτι άρχισα να νοιώθω, αλλα προς το παρόν μόνο το βράδυ που ξαπλώνω. Ειναι σαν να σκάει ποπ κορν χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ αρα οκ να μην αγχώνομαι...!!! Εγω σημερα μπήκα στην 17 βδομαδα.....ευτυχώς εμενα δεν με εχουν ρωτήσει.... Αλλιως θα ημουν μεσα στο αγχος!!! Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, να σας ρωτησω.. Σε αυτην την εγκυμοσυνη έχω πάθει όλα όσα δεν ειχα στην πρώτη μου και εχω φρικάρει.. Καταρχην, εχω βγαλει μια τεράστια πανάδα στο μετωπο και γεμισα φακίδες.. Επίσης παθαινω διαφορα δερματικα σαν εκζεματα και το χειροτερο απο ολα-στο οποιο θελω και βοηθεια-  ειναι η ξηροδερμια... Εχω τοση πολύ στο σωμα, που οταν για παραδειγμα βγαζω ενα μαυρο κολαν , ειναι ασπρο απο ξηροδερμια.. Έχετε να μου συστησετε καμια κρεμα σωματος? Κατα προτιμηση φαρμακειου, οχι dove και τετοια γιατι αυτες δε μου κανουν τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2018 at 5:05 ΜΜ, ο/η The Baby To Be είπε:

Εμενα φίλες μου που έχουν παιδια με ρωτούν εδώ και καιρό αν το καταλαβαίνω και με άγχωναν γιατι δεν καταλάβαινα τίποτα.

Με το που μπήκα στην 19η πριν λίγες μερες κάτι άρχισα να νοιώθω, αλλα προς το παρόν μόνο το βράδυ που ξαπλώνω. Ειναι σαν να σκάει ποπ κορν χαχαχα!!

Χαχαχχα έτσι είναι στην αρχή.... Μετά θα κουνιέται όλη η κοιλίαααααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η elenian είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, να σας ρωτησω.. Σε αυτην την εγκυμοσυνη έχω πάθει όλα όσα δεν ειχα στην πρώτη μου και εχω φρικάρει.. Καταρχην, εχω βγαλει μια τεράστια πανάδα στο μετωπο και γεμισα φακίδες.. Επίσης παθαινω διαφορα δερματικα σαν εκζεματα και το χειροτερο απο ολα-στο οποιο θελω και βοηθεια-  ειναι η ξηροδερμια... Εχω τοση πολύ στο σωμα, που οταν για παραδειγμα βγαζω ενα μαυρο κολαν , ειναι ασπρο απο ξηροδερμια.. Έχετε να μου συστησετε καμια κρεμα σωματος? Κατα προτιμηση φαρμακειου, οχι dove και τετοια γιατι αυτες δε μου κανουν τιποτα..

Καλησπέρα... Επειδή νομίζω δε κανει να βάζουμε οτιδήποτε στο σώμα μας στην κύηση... ρωτά Τ γιατρό σ η κάποιο δερματολόγο...

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σας! @elenian δυστυχώς δε ξέρω για να σε βοηθήσω. Έχω κι εγώ ξηροδερμια αλλά είχα από πριν και δεν πολυαζχολουμαι.  Κορίτσια μίλησα σήμερα με το γιατρό γιατί έχω κάτι πονακια (μου πεις να μην ανησυχώ) αλλά αλλάξαμε το ραντεβού και αντί για την άλλη Τετάρτη θα πάω αυτή την Παρασκευή εφόσον με την αυχενική έχει αλλάξει η πητ μου οπότε τώρα είμαι στην 16 βδομάδα και θέλει να με δει. Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου,  ανυπομονώ να δω το μικρούλι μου και να περάσω τέλειο σκ!   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας! @elenian δυστυχώς δε ξέρω για να σε βοηθήσω. Έχω κι εγώ ξηροδερμια αλλά είχα από πριν και δεν πολυαζχολουμαι.  Κορίτσια μίλησα σήμερα με το γιατρό γιατί έχω κάτι πονακια (μου πεις να μην ανησυχώ) αλλά αλλάξαμε το ραντεβού και αντί για την άλλη Τετάρτη θα πάω αυτή την Παρασκευή εφόσον με την αυχενική έχει αλλάξει η πητ μου οπότε τώρα είμαι στην 16 βδομάδα και θέλει να με δει. Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου,  ανυπομονώ να δω το μικρούλι μου και να περάσω τέλειο σκ!   

Τι ωραιαααα.... με τ Καλό ...

Αγορακι;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elenian είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, να σας ρωτησω.. Σε αυτην την εγκυμοσυνη έχω πάθει όλα όσα δεν ειχα στην πρώτη μου και εχω φρικάρει.. Καταρχην, εχω βγαλει μια τεράστια πανάδα στο μετωπο και γεμισα φακίδες.. Επίσης παθαινω διαφορα δερματικα σαν εκζεματα και το χειροτερο απο ολα-στο οποιο θελω και βοηθεια-  ειναι η ξηροδερμια... Εχω τοση πολύ στο σωμα, που οταν για παραδειγμα βγαζω ενα μαυρο κολαν , ειναι ασπρο απο ξηροδερμια.. Έχετε να μου συστησετε καμια κρεμα σωματος? Κατα προτιμηση φαρμακειου, οχι dove και τετοια γιατι αυτες δε μου κανουν τιποτα..

Ξηροδερμια δεν εχω πολυ... Αλλα εχω γεμίσει με σπυριά με πύον στο προσωπο και εχω τρελαθεί... Αχ και ακουγα οτι θα λάμπει το προσωπο μου στην εγκυμοσυνη αλλα τι να κάνουμε;;; για τα μωράκια μας μονο υπομονη... Παντως εγω σκεφτομαι να αγορσω την πεπανθολ που ειναι για την περιοδο της εγκυμοσύνης... Τοσο για την ξηροδερμια οσο και για τις ραγάδες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2018 at 11:44 ΠΜ, ο/η elenian είπε:

Καλημερα κορίτσια μου, την Τετάρτη πηγα για τον υπερηχο του μηνα και ολα καλα... 17 εβδομαδων ειμαι.. Μπορέσαμε να δούμε καλύτερα και το φύλο αφού η ζουζου μας γυρισε τον πωπό και ειναι κοριτσάκι.. Κατα τάλλα ολα καλά. Με έβαλε να κάνω εξεταση για βιταμίνη D η οποία δε γραφεται κιολας μου πε..Γνωρίζετε πόσο κοστίζει? Επίσης δεν εχω καταλάβει την μικρή ακόμη στην κοιλιά μου...Ανυπομονω!!! 

Καλησπερα με το καλο η μπεμπουλα!!! Γιατι σε εβαλε να κανεις εξέταση για βιταμίνη D συγνωμη κιολας που ρωτάω... Εμεις θα παμε την παρασκευη στο γιατρο να δουμε παλι το μωρακι αν ειναι Μπέμπα τελικα... Ουτε εγω εχω καταλαβει το μωρακι μου ακομα και ειμαι 17 και 2 ημερών... Επισης πως πας με τα κιλα ενω ειχα παρει μονο ενα μεχρι την 13 βδομαδα που ειχαμε παει στο γιατρο τωρα στη δικια μου βλεπω συν 3 χωρις να εχω αλλάξει την διατροφή μου και ανησυχω για το τι θα ακουσω την παρασκευη εκτος και αν τα χει παιξει η ζυγαριά μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Wed Mar 07 2018 at 3:13 ΜΜ, ο/η Anna mommy είπε:

Τι ωραιαααα.... με τ Καλό ...

Αγορακι;;

 

Κοριτσάκι μάλλον! 

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ κι εγώ αύριο Παρασκευή θα πάω κ εμάς θα δει λογικά αν είναι σίγουρα κόρη. Κορίτσια έχω ψιλοφοβηθει σήμερα έχω περισσότερα πονακια τύπου περιόδου μπορεί να είναι και το έντερο αλλά συνήθως το ξεχωρίζω και τώρα μου φαίνεται ότι δεν είναι έντερο. Ανησυχώ λέτε να είναι κάτι σοβαρό? Είχε καμία τέτοια πονακια στο δεύτερο τρίμηνο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby τελικά από ότι φαίνεται πάμε μαζί σε πολλά θέματα. Κι εμένα σήμερα με έπιασε. Ελαφριοί πόνοι περιόδου που και που και τραβήγματα εσωτερικά. Πιστεύω πως μεγαλώνει η κοιλίτσα μας. Εμένα τις τελευταίες μέρες ξεπρόβαλε απότομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα !!!εγώ 26/02 έκανα το β επιπέδου ...μετα απο.2 μέρες 28/02 κράμπες πόνοι περιόδου γενικά πόνοι όχι πονακια...χωρις να έχω κουραστεί μεταξύ μας φοβήθηκα για συσπάσεις ...παω στ γιατρό 01/03 χωρι1 ραντεβού ...ειδε τα πάντα όλα φυσιολογικα ..τραχηλος εξαιρετικός (από υπέρηχο το είδε όχι εξεταση κολπικη)..εκανα εξετάσεις αίματος ούρων όλα καλά ...ειναι το μωρο που μεγαλώνει και η μήτρα τεντώνει ..Ακόμα κ τώρα π σας μιλάω αν κουραστώ μέσα στ ημέρα έχω πονακια αρκετά...μου σύστησε ανάπαυση ανάπαυση κ ξανά ανάπαυση αφού δε βρήκαμε κάτι αλλο..δε σας κρύβω φοβήθηκα γιατί στην 1η εγκυμοσύνη δε τα ειχα τοσο έντονα..αλλα αφού νιώθω το μωρο κ κάνει τις τούμπες του κ είναι πολύ δραστήριο ήρεμώ έως τ επόμενο ραντεβού 21.03..μην ανησυχείτε είναι νορμαλ..φιλακια σε όλες!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η babybaby είπε:

Κοριτσάκι μάλλον! 

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ κι εγώ αύριο Παρασκευή θα πάω κ εμάς θα δει λογικά αν είναι σίγουρα κόρη. Κορίτσια έχω ψιλοφοβηθει σήμερα έχω περισσότερα πονακια τύπου περιόδου μπορεί να είναι και το έντερο αλλά συνήθως το ξεχωρίζω και τώρα μου φαίνεται ότι δεν είναι έντερο. Ανησυχώ λέτε να είναι κάτι σοβαρό? Είχε καμία τέτοια πονακια στο δεύτερο τρίμηνο? 

Πάρε γιατρό μην είναι συσπάσεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2018 at 7:00 ΜΜ, ο/η babybaby είπε:

Κοριτσάκι μάλλον! 

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ κι εγώ αύριο Παρασκευή θα πάω κ εμάς θα δει λογικά αν είναι σίγουρα κόρη. Κορίτσια έχω ψιλοφοβηθει σήμερα έχω περισσότερα πονακια τύπου περιόδου μπορεί να είναι και το έντερο αλλά συνήθως το ξεχωρίζω και τώρα μου φαίνεται ότι δεν είναι έντερο. Ανησυχώ λέτε να είναι κάτι σοβαρό? Είχε καμία τέτοια πονακια στο δεύτερο τρίμηνο? 

Μανούλες καλησπερα!!! Ναι τωρα ειμαστε σιγουρη ειναι Μπέμπα!!!! Ολα τα βρηκε οκ ο γιατρός εξετάσεις και τη μπουμπού μας την βρηκε υπερκινητικη... Και απο τα ξημερώματα αρχισα να την νιωθω... Και Πριν λιγο έκατσα και παλι κλώτσησε.... Ειναι πολυ αστειο!!! Τωρα τη δευτέρα θα παρω τηλ να κλείσω για την β επιπέδου!!!! Καπου μεσα μεγάλης βδομάδας λογικα πρέπει να παω!!!! Φιλακιααααα σε ολες!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ πολύ χαίρομαι με τα νέα!! Κι εμείς πήγαμε χθες και βεβαιωθηκαμε ότι είμαστε κοριτσάκι!!! Επίσης Όλα καλά τα βρήκε ο γιατρός είμαστε 152 ολόκληρα γραμμάρια και 9,5 ολόκληρα εκατοστά! Συνειδητοποιειτε για τι μικροσκοπικά πλασματακια μιλάμε? Επίσης μετρησε το τράχηλο μου και είναι μια χαρά! Εγώ είμαι 16+3 και μου είπε ότι αποκλείεται να νιώσω το μωρό για 2-3 εβδομάδες ακόμα. Επίσης αυτά τα πονακια που είχα αυτός δεν είδε κάτι και μου είπε πως λογικά είναι από το έντερο. Πάντως το κοριτσάκι μου έβλεπα να ασφυκτιά από τώρα εκεί μεσα, με το ζόρι κουνουσε χεράκι ποδαράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η babybaby είπε:

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ πολύ χαίρομαι με τα νέα!! Κι εμείς πήγαμε χθες και βεβαιωθηκαμε ότι είμαστε κοριτσάκι!!! Επίσης Όλα καλά τα βρήκε ο γιατρός είμαστε 152 ολόκληρα γραμμάρια και 9,5 ολόκληρα εκατοστά! Συνειδητοποιειτε για τι μικροσκοπικά πλασματακια μιλάμε? Επίσης μετρησε το τράχηλο μου και είναι μια χαρά! Εγώ είμαι 16+3 και μου είπε ότι αποκλείεται να νιώσω το μωρό για 2-3 εβδομάδες ακόμα. Επίσης αυτά τα πονακια που είχα αυτός δεν είδε κάτι και μου είπε πως λογικά είναι από το έντερο. Πάντως το κοριτσάκι μου έβλεπα να ασφυκτιά από τώρα εκεί μεσα, με το ζόρι κουνουσε χεράκι ποδαράκι! 

@babybaby εχω και γω πονακια χαμηλά αλλα σιγουρα δεν ειναι το έντερο μου γιατι εχω θεμα και αμα με πιασει αστο καλυτερα.. Σπάθα και σύσπαση δεν νιωθεις πονο απλα ειδα να πετάει κατι στη κοιλίτσα συν οτι νιωθω τεαβηγμα αλλα οχι πόνο... Ακριβώς μια βδομαδα διαφορα εχουμε εμας η μπεμπα είναι 193 γραμμάρια!!!! Αντε με το καλο τα κοριτσάκια μας!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...