Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ....ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2018


Recommended Posts

Συγχαρητήρια @babybaby! Εκει που περιμέναμε παρθένο μας βγήκε λέων! χαχαχαχα πες κι εσυ εμπειρίες να ξέρω τι με περιμένει! Αλήθεια @Mariloux εσένα πάλι δεν σου έδωσαν πητ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η beauty bunny είπε:

Συγχαρητήρια @babybaby! Εκει που περιμέναμε παρθένο μας βγήκε λέων! χαχαχαχα πες κι εσυ εμπειρίες να ξέρω τι με περιμένει! Αλήθεια @Mariloux εσένα πάλι δεν σου έδωσαν πητ;

Δε ξέρω όλα τέλεια! Κι αυτός ο γιατρός καταπληκτικός, πολύ ίδιο στυλ με τον μαιευτήρα μου, νεότατος και με πολύ χιούμορ, μου μιλούσε όλη την ώρα και βασικά κατευθείαν μόλις άγγιξε την κοιλιά λέει "κορίτσι"!!! χαχαχαχα!!! Και λέω εγώ "αλήθεια;;; δεν το πιστεύω!!!" και λέει "καλά, θα δεις, κατσε να πάει 3-4 και θα τη χτενίζεις εσυ κι αυτή θα βγαίνει και θα ρωτάει το μπαμπά της "είμαι ωραία;;;;", θα δεις σε ποιον θα έχει αδυναμία! και πεθάναμε στα γέλια!!!! Όλα ήταν πολύ ωραία, μου πήραν στο τέλος και αίμα, αλλά μου είπαν με τόσο καλό υπέρηχο σπάνια να αλλάξει κάτι με το αίμα, όπως και να χει θα το στείλουν στο γιατρό μου. Πιθανότητα για σύνδρομο ντάουν μου δίνει 1:17.293

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου πραγματικά έχουμε γεμίσει ροζ εδώ!!!! @babybaby μπράβο κοπέλα μου, πολύ ευχάριστα νέα!!!! 

@beauty bunny με το καλό να κανεις και εσύ την αυχενικη σου!! ΠΗΤ μου έδωσε 26/08 αλλά δεν ξέρω αν θα αλλάξει κάτι λόγω διδύμων!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου!!!! Ψιλοχαθηκα αλλά κοιμαμαι κ ξυπναω με ανακατωσούρες κ χάλια.

@Mariloux @babybaby τι τελεια νέα!!! Ποσο ευχάριστα μπραβο..μου δώσατε κ κουράγιο γιατι εχω να δω το μπεμπακι περίπου 4βδομαδες κ αυριο παμε εμεις για την αυχενική κ το άγχος μου βαράει κόκκινα ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babybaby είπε:

Όλα τέλεια θα είναι @NicolVall μην ανησυχείς καθόλου! 

Μια κουβέντα ειναι αυτο..χαχα 

εχω κ καιρό να δω το μωράκι είναι κ πολύ σημαντική η εξέταση κ μετράω απο την μερα που έκλεισα την αυχενική μέρα μέρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall υπομονή μια μερουλα έμεινε ακόμα, καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου!!! Όλα καλα θα είναι, μακάρι να μπορέσετε να δείτε και φύλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariloux είπε:

@NicolVall υπομονή μια μερουλα έμεινε ακόμα, καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου!!! Όλα καλα θα είναι, μακάρι να μπορέσετε να δείτε και φύλο!!! 

Αληθεια εχω τόση αγωνία για όλα τα άλλα που δεν το έχω σκεφτει καν αυτο!!! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου δίνετε κουράγιο κ κατανόηση γιατί ο άντρας μου με λεει υπερβολική ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι άντρες θέλουν να δείχνουν χαλαροί για να μας ηρεμούν αλλά και αυτοί περνάνε τις αγωνιες τους!! Όταν δεις οτι όλα είναι καλα θα σκεφτείς και το φύλο, είναι φυσιολογικό να έχεις αγωνία γτ είναι απο τις σημαντικότερες εξετάσεις!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki2017     ΠΗΤ: Ιουνιο

elinagk     ΠΗΤ: Μέσα Ιουνίου αγοράκι ? & κοριτσάκι ?

Κατερίνα21     ΠΗΤ: 30/06 κοριτσάκι ?

Rena28     ΠΗΤ: 05/07 κοριτσάκι ?

Lina2     ΠΗΤ: Αρχές Ιουλίου 

silverstar     ΠΗΤ: Μέσα Ιουλίου 

ditaki     ΠΗΤ: Τέλη Ιουλίου αγοράκι ?

The Baby To Be     ΠΗΤ: 02/08

polaa     ΠΗΤ: 03/08

asteroskoni     ΠΗΤ: 06/08

ΜΠΟΜΠΑΚΙ     ΠΗΤ: 13/08 κοριτσάκι ?

elenian     ΠΗΤ: 15/08 κοριτσάκι ?

Σουσαμακι      ΠΗΤ: 16/08 κοριτσάκι ?

babybaby     ΠΗΤ: 22/08 κοριτσάκι ?

beauty bunny     ΠΗΤ: 26/08

mariloux     ΠΗΤ: 26/08 κοριτσάκι ? & αγοράκι ?

Σπουργιτακι     ΠΗΤ: 29/08

Ellie TrueLucky     ΠΗΤ: Τέλη Αυγούστου 

NicolVall     ΠΗΤ: 01/09

 

Επεξεργάστηκε από Mariloux
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Rena28 είπε:

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ Πως είσαι σήμερα?  Πονάκια τσιμπήματα είχα και στην 1η και τώρα.. Αλλά αν ανησυχείς πάντα να επικοινωνείς με το γιατρό ?

@Rena28 που και που τα εχω αλλα νομιζω οτι το σκεφτομαι παρα πολυ ο γιατρός ειχε αποκλισει οτι ειναι η μήτρα αλλα για να μου φυγει η ιδεα λεω αυριο να παω να με δει... ΑΣΕ που εδω και δυο μερες ειμαι με μπούκωμα... Και δεν ξερω τι να κανω.. Κάποτε ειχα τρελα με το ροναλ ωσπου το εκοψα το καλοκαιρι τώρα δεν βαζω τιποτα υποφέρω λιγο στον υπνο αλλα τι να κανω..... Ζεστά πινω και τρωω αλλα πως θα μπορεσω να ανοιξω τη μυτη;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/2/2018 at 8:51 ΜΜ, ο/η babybaby είπε:

Εγώ έχω χάσει 1, αν και τρώω σχετικά καλά, δε μπορώ να πω...

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ δεν ειχα κατι αναλογο. Τι εγινε τελικα; Πηγες στο γιατρο;

@beauty bunny μαλλον θα παω αυριο γιατι ειμαι και με μπούκωμα... Σημερα λιγο καλυτερα... Αλλα δεν μπορω να πω πως δεν εχω καποια ενοχλήσει... Αλλα είμαι και φοβητσιαρα και πολλες φορες μπορει να ναι και η ιδεα μου τι να πω... Πάντως δεν ειναι το έντερο που μου λεει ο γιατρός.. Οκ εχουμε θεμα με το έντερο το ξερουμε αλλα Όχι οτι λεω να ναι απο το έντερο.... Αυριο μαλλον θα τον επισκεφτώ.... Εγω ειμαι 14 βδομαδων και 3 ημερών εχω παρει 1.200!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Δλδ τα μόνα αγόρια είναι τα δίδυμα?  Χα χα τέλειο! 

Χαχα πραγματικά προς το παρών είναι τα μόνα αγοράκια!! Τα κορίτσια έχουν το προβάδισμα με σκορ 8-2... Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν με το καλο πανε τα παιδάκια μας σχολειο βλεπω το τμημα να χει ολο κοριτσακια αντε και κανα αγοράκι χαχαχχααχ μαλλον 2018 ειναι η χρονια των κοριτσιών!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall κι εγώ στα ίδια είμαι. Έχω να το δω σχεδόν μήνα και θέλω να έρθει η αυριανή μέρα. Αγχώθηκα πολύ και χθες και ο άντρας μου. Ήμασταν έτοιμοι να πάρουμε το γιατρό τηλ. να ρωτήσουμε αν είχε καμια ακύρωση να πάμε. Κρατηθήκαμε όμως. Εμείς περιμένουμε και αυτήν την εξέταση για να το ανακοινώσουμε και δεν κρατιόμαστε άλλο. Έτυχε να μας πουν και καποιοι γνωστοι οτι περιμενουν και αυτοι και ζοριστήκαμε που εμείς δεν το λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@beauty bunnyαααα είμαστε ακριβως στα ίδια όμως !!! Κ εμεις πέρα από γονεις κ αδέρφια εμένα το ξέρει μόνο η κολλητή μου που είναι κ εκεινη έγκυος στον 5ο κ ένας φίλος του συζύγου! Κανένας άλλος!ουτε συγγενείς ουτε στις δουλειες μας..πουθενα! 

Καλη επιτυχία κ σε εσενα κοριτσι μου όλα να ειναι πεντακάθαρα κ τελεια!!! Ποσο είσαι εσύ; Εγω αυριο μπαίνω 12η εβδομαδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μας την έσκασε....το μάλλον κορίτσι έγινε την Τρίτη σίγουρα ΑΓΟΡΙ!!!!!

Τελικά @Rena28 εγώ θα πάω για ψώνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσια μας την έσκασε....το μάλλον κορίτσι έγινε την Τρίτη σίγουρα ΑΓΟΡΙ!!!!!

Τελικά @Rena28 εγώ θα πάω για ψώνια!!!!

Χαχα να κ αλλο αγορι!!! Μαζεύονται σιγα σιγα!!!! Με το καλο @ditaki!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά πόσο χαίρομαι τι καλές αυχενικες πόσα κοριτσάκια και @ditaki πάλι καλά στα καλοκαιρινά μωράκια να μπουν Κ μερικά αγόρια!!! Ναι θα ψωνίσεις!!! ???? @babybaby υπέροχα μπράβο κοπέλα μου!!! Με το καλό ή μπέμπα σας (έπεσα μέσα στην πρόβλεψη ???)Αντε τώρα θα αρχίσει το φούσκωμα κοιλίτσας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@beauty bunnyαααα είμαστε ακριβως στα ίδια όμως !!! Κ εμεις πέρα από γονεις κ αδέρφια εμένα το ξέρει μόνο η κολλητή μου που είναι κ εκεινη έγκυος στον 5ο κ ένας φίλος του συζύγου! Κανένας άλλος!ουτε συγγενείς ουτε στις δουλειες μας..πουθενα! 

Καλη επιτυχία κ σε εσενα κοριτσι μου όλα να ειναι πεντακάθαρα κ τελεια!!! Ποσο είσαι εσύ; Εγω αυριο μπαίνω 12η εβδομαδα 

Κοριτσια εμας μαθεύτηκε νωρις οχι γιατι το θέλαμε... Αλλα 4 εβδομάδων έπαθα κρίση σκωληκοειδίτιδας και μας εστειλαν απο Χαλκίδα στο αγια ολγα οπότε οι γονεις μου και ο συζυγος μου επρεπε να το αναφέρουν στις δουλειες τους... Γιατι οκ στην αρχη υπηρχαν ατομα που ελεγαν οκ κανει ενα χειρουργείο χαλκιδα και τελειωνει το θεμα στη τελικη ειναι χειρουργείο ρουτίνας... Αλλα εγω δεν μπορουσα να κανω χειεουεγειο 4 βδομαδων.. Νοσηλευτηκα σχεδον μια βδομαδα με ενδοφλέβια αντιβίωση... Οποτε το έμαθαν ....αλλα απο τη στιγμη που η αυχενικη ειναι οκ δεν με πειραζει!!! Φυσικα τωρα περιμένω να κανω και τη β επιπέδου αντε να περασει ο καιρος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτσε @Rena28 να δούμε γιατί με αγχωσε η @ditaki!  Όχι ότι με νοιάζει αν θα ναι αγόρι ή κορίτσι αλλά έλεγα να ξεκινάω να ψάχνω ροζ (κ το έχω πει και παντού!!).  Λες να περιμένω ακόμα? Στις 16 εβδομάδες που θα με ξαναδεί ο γιατρός θα φανεί σίγουρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby και γω θελω να ξεκινήσω τα ψώνια αλλα και μεις δεν είμαστε ακομα σιγουροι αν ειναι μπεμπα!!! Λογικα ναι 16 εβδομάδων θα το δείτε... Και γω ξανα ραντεβου με το γιατρο εχω 17 εβδομάδων και ειπε οτι τοτε θα το δουμε σιγουρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...