Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ....ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2018


Recommended Posts

στις Just now, ο/η ΜΠΟΜΠΑΚΙ είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!! Μόλις καναμε την αυχενικη ολα φαινονται καλα...!!! Φυσικα περιμενουμε να βγουν και τα αποτελεσματα με το αιμα!!! Πητ μου εδωσε 13/8 και μαλλον 85% ειναι Μπέμπα!!!!!!! 

Μπραβο !!! Τέτοια όμορφα να διαβάζουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 30/1/2018 at 4:31 ΜΜ, ο/η Mariloux είπε:

Ας ανανεώσουμε λίγο το πινακακι μας...

@Papaki2017 ΠΗΤ: Ιούνιο

@elinagk  ΠΗΤ: Μέσα Ιουνίου αγοράκι ? & κοριτσάκι ?

@Κατερίνα21  ΠΗΤ: 30/06 κοριτσάκι ?

@Rena28  ΠΗΤ: 05/07 κοριτσάκι ?

@Lina2  ΠΗΤ: Αρχές Ιουλίου 

@silverstar  ΠΗΤ: Μέσα Ιουλίου 

@ditaki ΠΗΤ: Τέλη Ιουλίου 

@The Baby To Be  ΠΗΤ: 02/08

@polaa ΠΗΤ: 03/08 

@asteroskoni  ΠΗΤ:  06/08

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ  ΠΗΤ: 13/08 κοριτσάκι ?

@elenian  ΠΗΤ: 15/08 κοριτσάκι μάλλον ?

@Σουσαμακι  ΠΗΤ: 16/08 κοριτσάκι ?

@beauty bunny  ΠΗΤ: 26/08

@Mariloux ΠΗΤ: 26/08 διδυμάκια 

@babybaby  ΠΗΤ: 27/08 

@Σπουργιτακι  ΠΗΤ: 29/08 

@Ellie TrueLucky  ΠΗΤ: Τέλη Αυγούστου 

@NicolVall  ΠΗΤ: 01/09

Απ'οτι βλέπω τα κοριτσάκια θα έχουν την τιμητική τους φέτος!!!! Περιμένουμε τα νέα απο όλες σας..... ????

 

Επεξεργάστηκε από Mariloux
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/2/2018 at 3:57 ΜΜ, ο/η elenian είπε:

Πεινάς??? Εγώ πεινάω! Δεν ξέρω μπορεί να ναι και στο μυαλό ή να πρέπει να συνηθίσει το στομάχι αλλά πεινάω.. Δηλαδή η διατροφή με έχει τσακίσει ψυχολογικά! Σοβαρά! :cry:

Δεν πεινάω ακόμα, αλλά αν συγκρίνω με την προηγούμενη εγκυμοσύνη από τον 7ο και μετά θα πεινάω...χαχαχα

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ μπράβο! Πολλές κούκλες το 2018...χαμός θα γίνει...θα γεμίσουμε ροζ και τούλια!!

Εγώ πάω καλύτερα με την αποκόλληση. Γύρισα και στην δουλειά μου. Την Τρίτη θα πάω στον γιατρό να δούμε το μωρό και μπας και μας πει σίγουρα αν είναι κοριτσάκι ή τελικά θα κάνω γαλάζιες αγορές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Κι εγώ έχω καλά νέα, χτες βράδυ είχα γιατρό.. η αποκόλληση πέρασε, επιστρέφω στη δουλειά και στην καθημερινότητα! Το μωράκι μια χαρά, μεγαλώνει πολύ γρήγορα, αλλά δε μας αφήνει ακόμα να δούμε το φύλο του!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκια που πάτε καλύτερα!!!! Εγώ επίσης είμαι καλά, συμπτώματα μηδέν, κάνω τη διατροφή μου κι έχασα και 2 κιλάκια!

@ditaki Άσε γεμίσαμε κορίτσια.. Εμένα μου φαίνεται περίεργο..Από το αγόρι που είμαι μαθημένη, τώρα θα έχω μια κουκλίτσα να προσέχω... Πωπω άγχος!!!!! Τα αγόρια είναι πιο σκληροτράχηλα!! χεχε Από τον Μπλέιζ και το paw patrol , θα αγοράζω σίμερ και σάιν χαχαχαχαχχαχαχχα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια Καλησπέρα εμενα τελευταια μερα ΠΗΤ μου εχει δωσει  6/8 ... εγω ειμαι τωρα 15η και εχω ακομα εμετους ουφφφ... Να σας ρωτησω οσες ειστε στην Αθήνα που θα γεννησετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @The Baby To Be ! Μακάρι να μην ξαναέχουμε θεματάκια...

@elenian ευκαιρία να μάθεις την Πέππα, να κάνεις παρέα με την μίνι και άλλες φιλενάδες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η asteroskoni είπε:

κορίτσια Καλησπέρα εμενα τελευταια μερα ΠΗΤ μου εχει δωσει  6/8 ... εγω ειμαι τωρα 15η και εχω ακομα εμετους ουφφφ... Να σας ρωτησω οσες ειστε στην Αθήνα που θα γεννησετε? 

15η κ εμετούς; Μου έκοψες την χαρα τωρα πως  στην 12η τελειώνουν αυτα... πως την παλεύεις κ πως θα την παλέψω κ εγω αν με παει τόσο.....

εγώ ΡΕΑ με το καλο μεχρι τοτε!!!

εσενα ο γιατρός σου που ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η The Baby To Be είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Κι εγώ έχω καλά νέα, χτες βράδυ είχα γιατρό.. η αποκόλληση πέρασε, επιστρέφω στη δουλειά και στην καθημερινότητα! Το μωράκι μια χαρά, μεγαλώνει πολύ γρήγορα, αλλά δε μας αφήνει ακόμα να δούμε το φύλο του!!! 

Τελεια!!! Καλη συνεχεια λοιπόν κ όλα καλά κοριτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall μπραβο ευχάριστα νεα!!!!! Να προσεχεις και να μην κουράζεσαι πολύ!!!! Εγω η γαια η ιασω δεν εχω αποφασίσει ακομα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μια ερώτηση θα ηθελα να κανω σχετικα με τους παλμούς του εμβρύου κατα την αυχενικη εμας μας εβγαλε 157 παλμούς στις 13 εβδομάδες... Ειχαμε ξεκινήσει με 130 στην 7 βδομαδα μετα στην 9 182 και στην 11.5 167...είναι ανησυχητικό οτι κατέβηκαν;;;  ο γιατρός στο τηλ ειπε ολες οι εξετάσεις ειναι οκ που του εστειλαν τα αποτελεσματα απο την αυχενικη... Αυριο εχουμε ραντεβου και θα τον ρωτησω να μαι σιγουρη... Ετσι ξαφνικα με επιασε αγχος χωρις λογο... Οποια ξερει κατι ας μου στειλει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2018 at 7:51 ΜΜ, ο/η Mariloux είπε:

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ υπέροχα νεα!!! Με το καλό και τα αποτελέσματα απο τις αιματολογικές!!!! ??

@Mariloux ολα καλα και με τις αιματολογικές τωρα εχω αγχωθεί για τους καρδιακούς παλμούς.... Εχω γραψει παρακατω αμα δεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΑΠΆΝΤΗΣΗ  ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ... γιατί τα είχα Κ εγώ απορία στην 1η κόρη.... Ξεκινήσαμε με 130 μετά 182 παρακαλώ μετά 167 170...κ τελευταίο υπέρηχο 157 ....ποτε δεν είναι ίδιοι οι παλμοί κυμαίνονται από 120 έως 180 καμιά φορά 185...ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ φυσιολογικο.. Ακόμα και στο τέλος που θα κανεις κρδιοτοκογραφηματα θα δεις ότι θα πηγαίνει πάνω κάτω εντελώς διαφορετικές τιμές... Με το καλό ή μπέμπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ τι χαρά, με το καλό, πολύ χάρηκα με τα νεάκια σου!!! Μακάρι όλες να έχουμε τέλεια αποτελέσματα στις αυχενικές μας!!!

Εγώ κορίτσια σήμερα (11+2) πρώτη μέρα ξύπνησα πολύ καλύτερα και δεν είχα τάση για εμετό ούτε μία φορά μέσα στη μέρα, αλλά να σας πω την αλήθεια ανησυχώ λίγο, είναι νορμάλ από τώρα; Δεν πρέπει να κλείσω τη 12η για να περάσουν τα συμπτώματα; 

Κατα τ' άλλα αν όλα πάνε καλά θα γεννήσω στο Λητώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Εγώ σήμερα είμαι 11 & 4 και ακόμα έχω τρομερές ναυτίες, καμία φορά και εμετούς και ανυπομονώ για το πότε θα νιώσω καλύτερα!! Την επόμενη εβδομάδα θα κάνουμε την αυχενική!! 

@elinagk και εγώ διδυμάκια περιμένω!!!! Θα είσαι σε κατάκλιση μέχρι να γεννήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Όλες Αθήνα είστε ε? Μόνο εγώ επαρχιωτάκι...χαχαχα

Εγώ θα γεννήσω στο ολύμπιον στην Πάτρα, εκεί και γέννησα και την κόρη μου.

@elinagk με το καλό τα μωρά σου! Τι είναι η περίδεση τραχήλου? Γιατί την έκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα! Όλες Αθήνα είστε ε? Μόνο εγώ επαρχιωτάκι...χαχαχα

Εγώ θα γεννήσω στο ολύμπιον στην Πάτρα, εκεί και γέννησα και την κόρη μου.

@elinagk με το καλό τα μωρά σου! Τι είναι η περίδεση τραχήλου? Γιατί την έκανες?

@ditaki Ευχαριστω πολυ!! Με το καλο και το μωρακι σου!!Στην περιδεση τραχηλου ουσιαστικα ραβουν τον τραχηλο για να μην ανοιξει και γεννησει προωρα... Εγω ειχα μικροτερο μηκοςτραχηλου  απο το φυσιολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Εγώ σήμερα είμαι 11 & 4 και ακόμα έχω τρομερές ναυτίες, καμία φορά και εμετούς και ανυπομονώ για το πότε θα νιώσω καλύτερα!! Την επόμενη εβδομάδα θα κάνουμε την αυχενική!! 

@elinagk και εγώ διδυμάκια περιμένω!!!! Θα είσαι σε κατάκλιση μέχρι να γεννήσεις;

@Mariloux Με το καλο τα διδυμακια σου!! Απο οτι καταλαβα ναι θα πρεπει να ειμαι σε κατακλιση μεχρι να γεννησω για να μην επιβαρυνω τον τραχηλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

@ΜΠΟΜΠΑΚΙ άργησα να δω το μήνυμα σου... μια χαρά σου τα έγραψε η @Rena28, τα ίδια μου έχει πει και ο δικός μου γιατρος! Μην ανησυχείς!

@elinagk καλωσήρθες στην παρέα μας και με το καλο τα διδυμάκια σου. Ξεκουράσου τωρα όσο μπορείς, θα σου κάνουμε κι εμείς παρέα απο εδώ!

@ditaki εγώ ειμαι απο Θεσσαλονικη, ειμαστε δυο τα επαρχιωτακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εδώ επαρχιώτισσα κορίτσια Κρήτη!!! Έχουμε πιάσει όλη την Ελλάδα! ? @ditaki έμαθες ΦΥΛΟ...? @babybaby και εγώ έτσι έλεγα πάνε πέρασαν Κ ήρθαν ξανά ως 14η...αλλα να χαίρεσαι που πανε να σου περάσουν..οι αδιαθεσίες...κοριτσια εγώ κρεβατωμένη  με σουπιτσες  πολλά υγρά.. Λαιμοπονος  Κ δέκατα.... Χάλια ειμαι ήπια ένα Ντεπον  μόνο ευτυχώς ο άντρας μου είναι πρωινός στη δουλειά Κ τώρα την κρατάει.. Τη μικρή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προχτές γέννησε η μελλοντική  κουμπάρα μας το γιο της που θα βαφτίσουμε και όλες γεννούσαν αγόρια εκείνη τη μέρα... Αλλά εδώ κορίτσια γίνεται  του ροζ το πανηγύρι ???????γερά ναναι έχουν απίστευτη χάρη τα κορίτσια φυσικά Κ τα αγόρια θα έχουν άλλα εγώ έχω εμπειρία από ροζ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...