Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@Scooby! Δεν πας από εκεί; γιατί εμείς για να κλείσουμε ραντεβού για νοσοκομείο μας έδωσαν ένα νούμερο που λέγαμε πιο νοσοκομείο θέλαμε και μας έκλειναν ραντεβού. Δεν ξέρω αν είναι και για το Αλεξάνδρα αυτό εμείς πήραμε για να κλείσουμε στο λαϊκό για το στίγμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω φρικάρει λίγο από εχθές.Είμαι σε φάση γονιμων ημερών και εχθές το βράδυ ένιωθα για αρκετή ώρα τραβήγματα κάτω δεξιά.Νωρίτερα κάτω αριστερά..... έχω φοβηθεί είναι λέτε απλά λόγω ωορρηξίας η κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω φρικάρει λίγο από εχθές.Είμαι σε φάση γονιμων ημερών και εχθές το βράδυ ένιωθα για αρκετή ώρα τραβήγματα κάτω δεξιά.Νωρίτερα κάτω αριστερά..... έχω φοβηθεί είναι λέτε απλά λόγω ωορρηξίας η κάτι άλλο?

Τραβηγματακια εχουμε στην ωορεξια δεν ειναι κατι μην ανχονεσε!δεν ξανα ειχες ποτε τετοια συμπτωματα στην ωορεξια?αυτο ειναι καλο γιατι ετσι καταλαβενουμε και τις γονιμες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 καλησπέρα.Ναι ειδικά από τον καιρό που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές έχω τέτοια πονακια πάντα στην ωορρηξία κι έτσι το καταλαβαίνω αλλά εχθές το βράδυ ήταν πολύ πιο έντονα. Εν τω μεταξύ Δευτέρα 8/12 που πήγα στο γιατρό γι αυτον τον λόγο μου είπε ότι έβλεπε  πωε θα κάνω ωορρηξία....ειχα 2 ωάρια αριστερά και ένα δεξιά. Τις προηγούμενες μέρες ποναγα αριστερά κσι ελάχιστα δεξιά.Απο εχθές  πονακια,- τραβήγματα δεξιά και αριστερά ελάχιστα έως καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko παρακολουθησε το και αν δεις κατι ποιο εντονο η κατι διαφορετικο τοτε ενημερωσε τον γιατρο σου να σου φυγει και το ανχος!αντε μπας και ερθουν ευχαριστα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@zoi.ko παρακολουθησε το και αν δεις κατι ποιο εντονο η κατι διαφορετικο τοτε ενημερωσε τον γιατρο σου να σου φυγει και το ανχος!αντε μπας και ερθουν ευχαριστα!!!??

Ααααχ μακάρι αλλά είναι πολύ νωρίς νομίζω.Τελευταία περίοδος ηταν 29/12 με κύκλο 28-30 μέρες. Να πω την αλήθεια για καμιά σκωληκοειδητιδα φοβάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ααααχ μακάρι αλλά είναι πολύ νωρίς νομίζω.Τελευταία περίοδος ηταν 29/12 με κύκλο 28-30 μέρες. Να πω την αλήθεια για καμιά σκωληκοειδητιδα φοβάμαι.

Κοιταξε το και αν συνεχησει ενημερωσε το γιατρο!και βλεπεις πως θα παει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοιταξε το και αν συνεχησει ενημερωσε το γιατρο!και βλεπεις πως θα παει!?

Την γκαντεμιά μου μέσα.....αλλά πάλι τέτοια σύμπτωση με την ωορρηξία...... σε παθολόγο λέω να πάω αύριο να αποκλεισω αυτό το ενδεχόμενο και να είναι απλά μια έντονη ωορρηξία!Ουφφφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω φρικάρει λίγο από εχθές.Είμαι σε φάση γονιμων ημερών και εχθές το βράδυ ένιωθα για αρκετή ώρα τραβήγματα κάτω δεξιά.Νωρίτερα κάτω αριστερά..... έχω φοβηθεί είναι λέτε απλά λόγω ωορρηξίας η κάτι άλλο?

Ελα κοπελα μου!Της ωορηξιας θα ειναι!Αυτο ειναι καλο γιατι την αντιλαμβανεσαι και ξερεις οτι κατι γινεται εκει.Κι εμενα ετσι ειναι συνηθως.Εαν ομως πονας εντονα ,δεν θα ηταν κακο να κανεις ενα υπερηχο.Ο παθολογος δεν θα σου πει και πολλα.Κανε υπερηχο.Τα φιλια μου και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Και με ενα υπερηχο σε κεντρο ακτινολογικο θα το δεις τι ειναι αν δεν ειναι ευκολο να πας παθολογο!

Ναι...Ο άντρας μου μου λέει πως αν ηταν αυτό που λέω θα είχα διπλωθει στα 2.Θα δω πως θα σηκωθώ αύριο το πρωί και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ελα κοπελα μου!Της ωορηξιας θα ειναι!Αυτο ειναι καλο γιατι την αντιλαμβανεσαι και ξερεις οτι κατι γινεται εκει.Κι εμενα ετσι ειναι συνηθως.Εαν ομως πονας εντονα ,δεν θα ηταν κακο να κανεις ενα υπερηχο.Ο παθολογος δεν θα σου πει και πολλα.Κανε υπερηχο.Τα φιλια μου και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!

Καλησπέρα έτσι λέω κι εγώ.Αυτό υο έγραψα πριν γι αυτό ανησύχησα.

"Ναι ειδικά από τον καιρό που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές έχω τέτοια πονακια πάντα στην ωορρηξία κι έτσι το καταλαβαίνω αλλά εχθές το βράδυ ήταν πολύ πιο έντονα. Εν τω μεταξύ Δευτέρα 8/12 που πήγα στο γιατρό γι αυτον τον λόγο μου είπε ότι έβλεπε  πωε θα κάνω ωορρηξία....ειχα 2 ωάρια αριστερά και ένα δεξιά. Τις προηγούμενες μέρες ποναγα αριστερά κσι ελάχιστα δεξιά.Απο εχθές  πονακια,- τραβήγματα δεξιά και αριστερά ελάχιστα έως καθόλου."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα έτσι λέω κι εγώ.Αυτό υο έγραψα πριν γι αυτό ανησύχησα.

"Ναι ειδικά από τον καιρό που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές έχω τέτοια πονακια πάντα στην ωορρηξία κι έτσι το καταλαβαίνω αλλά εχθές το βράδυ ήταν πολύ πιο έντονα. Εν τω μεταξύ Δευτέρα 8/12 που πήγα στο γιατρό γι αυτον τον λόγο μου είπε ότι έβλεπε  πωε θα κάνω ωορρηξία....ειχα 2 ωάρια αριστερά και ένα δεξιά. Τις προηγούμενες μέρες ποναγα αριστερά κσι ελάχιστα δεξιά.Απο εχθές  πονακια,- τραβήγματα δεξιά και αριστερά ελάχιστα έως καθόλου."

Αν ηταν κατι ανησυχητικο ,θα σε ειχε ξανα πονεσει και στο παρελθον...λογικα.Εμενα καποτε με πονουσε γαι πολυ καιρο η δεξια μερια και τελικα ειχα ινομυωμα ,το οποιο και αφαιρεθηκε.Ηταν οξυς πονος ,αλλα για χρονικο μεγαλο διαστημα!Πιστευω να ειναι ολα ενταξει και να ειναι απλα η ωορηξια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Αν ηταν κατι ανησυχητικο ,θα σε ειχε ξανα πονεσει και στο παρελθον...λογικα.Εμενα καποτε με πονουσε γαι πολυ καιρο η δεξια μερια και τελικα ειχα ινομυωμα ,το οποιο και αφαιρεθηκε.Ηταν οξυς πονος ,αλλα για χρονικο μεγαλο διαστημα!Πιστευω να ειναι ολα ενταξει και να ειναι απλα η ωορηξια σου!

Έτσι λέω κι έχω υπέρηχο και κολποσκοπηση έκανα τη Δευτέρα. Μάλλον για τρελή ωορρηξία το βλέπω.. φαντάζομαι και πριν 7 μέρες που πήγα στον γυναικολόγο μου γιατί είχα πονακια θα μου έλεγε αν έβλεπε κάτι άλλο μου είπε όμως ότι απλά είναι ωορρηξία.Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για το κουράγιο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Έτσι λέω κι έχω υπέρηχο και κολποσκοπηση έκανα τη Δευτέρα. Μάλλον για τρελή ωορρηξία το βλέπω.. φαντάζομαι και πριν 7 μέρες που πήγα στον γυναικολόγο μου γιατί είχα πονακια θα μου έλεγε αν έβλεπε κάτι άλλο μου είπε όμως ότι απλά είναι ωορρηξία.Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για το κουράγιο!?

Για πες!Σε ποσες μερες  σου υπολογισε την ωορηξια σου;;;Ειμαστε περιπου στα ιδια.Τελευταια περιοδος στις 27 Ιανουαριου και με υπερηχους βρηκαμε 3 αυγουλακια ,1 αριστερα και 2 δεξια...Ομως προχωραει αργα η ωορηξια...Μου ειπε να ξαναπαω την Τεταρτη να δουμε...Ωστοσο σημερα ,νομιζω οτι ειχα συμπτωματα...Πιστευω να πεσουμε μεσα...Εσενα ποια μερα σου υπολογισε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Για πες!Σε ποσες μερες  σου υπολογισε την ωορηξια σου;;;Ειμαστε περιπου στα ιδια.Τελευταια περιοδος στις 27 Ιανουαριου και με υπερηχους βρηκαμε 3 αυγουλακια ,1 αριστερα και 2 δεξια...Ομως προχωραει αργα η ωορηξια...Μου ειπε να ξαναπαω την Τεταρτη να δουμε...Ωστοσο σημερα ,νομιζω οτι ειχα συμπτωματα...Πιστευω να πεσουμε μεσα...Εσενα ποια μερα σου υπολογισε;;

Δευτέρα μεσημέρι με είδε και μου είπε "σήμερα","αύριο" δεν μου είπε ακριβώς.Λογικά από τα συμπτώματα που ηταν πιο έντονα μάλλον εχθές έγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Δευτέρα μεσημέρι με είδε και μου είπε "σήμερα","αύριο" δεν μου είπε ακριβώς.Λογικά από τα συμπτώματα που ηταν πιο έντονα μάλλον εχθές έγινε.

Μια χαρα!Καλη επιτυχια να εχουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Που είστε; 

Για πες ρε κοριτσι

οι 2 μας ξεμειναμε! χαχαχα Παρατηρώ πάντως οι άλλες όλο και κάποιο νέο έχουν κάτι κάνουν κάτι ψάχνουν....Εμείς τα ίδια χαχαχαΚάνω λάθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...