Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα..

Καλήμερα επίσης Νίκη μου εμένα πάντως ξεκίνησε χάλια η εβδομάδα μου επανεμφάνιση οι κρίσεις μου ????δεν νιώθω καθόλου καλά και είμαι και μόνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Καλήμερα επίσης Νίκη μου εμένα πάντως ξεκίνησε χάλια η εβδομάδα μου επανεμφάνιση οι κρίσεις μου ????δεν νιώθω καθόλου καλά και είμαι και μόνη. 

Κοριτσάρα μου γιατί πάλι? Μεσαλάβησε κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen κοπέλα μ κ εγώ παθαινα ν μην το σκέφτεσαι όσο μπορείς όταν σε πιάνει γιατί γίνεται χειρότερο... Το ξέρεις φυσικά αυτό συγκέντρωση κ ανάσες! Είχα φτάσει κ σ νοσοκομείο κ από τότε προσπαθώ να το ελέγχω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτε όλα ήταν μια χαρά γιατί πάλι άσχημα συναισθήματα πολύ. Εγώ πάλι προσπάθω αλλά ει άι στιγμές που δεν μπορώ να τις ελέγξω καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η karen είπε:

Τίποτε όλα ήταν μια χαρά γιατί πάλι άσχημα συναισθήματα πολύ. Εγώ πάλι προσπάθω αλλά ει άι στιγμές που δεν μπορώ να τις ελέγξω καθόλου 

Καλημέρα! Προσπάθησε κούκλα μου! Δε σε φοβάμαι! Μη σε παίρνει από κάτω! Είμαστε κι εμείς εδώ! Μπορούμε να μας γράφεις να τα βγάζεις από μέσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Προσπάθησε κούκλα μου! Δε σε φοβάμαι! Μη σε παίρνει από κάτω! Είμαστε κι εμείς εδώ! Μπορούμε να μας γράφεις να τα βγάζεις από μέσα σου...

Καλημέρα αχ ολυ  μου σ ευχαριστώ πολύ τι πέρασα χθες απελπιστική η κατάσταση δύσκολη μέρα και ήμουν και μόνη ..προσπάθω αλλά με ξεπερνά πολλές φορές λες και κουμαντάρει  άλλος τον εαυτό μου δεν μπορώ να το εξηγήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα αχ ολυ  μου σ ευχαριστώ πολύ τι πέρασα χθες απελπιστική η κατάσταση δύσκολη μέρα και ήμουν και μόνη ..προσπάθω αλλά με ξεπερνά πολλές φορές λες και κουμαντάρει  άλλος τον εαυτό μου δεν μπορώ να το εξηγήσω 

Συγγνώμη που θα σε ρωτήσω αλλά επειδή έχω πολύ δικό μου άτομο που περνάει τα ίδια....έχεις απευθυνθεί σε κάποιον ειδικό? Εννοώ ψυχολόγο νομίζω θα βοηθούσε...Βέβαια δε σε γνωρίζω προσωπικά(για να ξέρω τα θέματά σου), όμως εκείνο που ξέρω είναι ότι σίγουρα η ψυχολογία σου είναι επιβαρυμένη από όλη αυτήν την προσπάθεια σου και τις ορμόνες που παίζουν περίεργα παιχνίδια...Κάποιες φορές νομίζουμε ότι μπορούμε να ελέγξουμε κάποιες καταστάσεις της ζωής μας μέχρι που...καταρρέουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Συγγνώμη που θα σε ρωτήσω αλλά επειδή έχω πολύ δικό μου άτομο που περνάει τα ίδια....έχεις απευθυνθεί σε κάποιον ειδικό? Εννοώ ψυχολόγο νομίζω θα βοηθούσε...Βέβαια δε σε γνωρίζω προσωπικά(για να ξέρω τα θέματά σου), όμως εκείνο που ξέρω είναι ότι σίγουρα η ψυχολογία σου είναι επιβαρυμένη από όλη αυτήν την προσπάθεια σου και τις ορμόνες που παίζουν περίεργα παιχνίδια...Κάποιες φορές νομίζουμε ότι μπορούμε να ελέγξουμε κάποιες καταστάσεις της ζωής μας μέχρι που...καταρρέουμε...

Μην ζητάς  συγνώμη ότι θες ρωτάς δεν έχω θέματα ούτε παρεξηγούμε. Παρελθόν είχα επισκεφθει ψυχολόγο και θεώρησα ότι με  κορο8δευε ότι και να έλεγα συμφωνούσε και έδινε δίκιο σε όλα όσα έλεγα κα7 είχα β]ωσει.Ορμονες ίσως δεν έχω σταματήσει καθόλου τα 2 τελευταία χρόνια  Ειχα και 2 άσχημα περιστατικά τα οποία πιστεύω ευθύνονται  της κατάστασης μου. Τα βράδια  μου πολλές φορές  είναι αξημέρωτα .Αστα εσύ πως εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η karen είπε:

Μην ζητάς  συγνώμη ότι θες ρωτάς δεν έχω θέματα ούτε παρεξηγούμε. Παρελθόν είχα επισκεφθει ψυχολόγο και θεώρησα ότι με  κορο8δευε ότι και να έλεγα συμφωνούσε και έδινε δίκιο σε όλα όσα έλεγα κα7 είχα β]ωσει.Ορμονες ίσως δεν έχω σταματήσει καθόλου τα 2 τελευταία χρόνια  Ειχα και 2 άσχημα περιστατικά τα οποία πιστεύω ευθύνονται  της κατάστασης μου. Τα βράδια  μου πολλές φορές  είναι αξημέρωτα .Αστα εσύ πως εισαι

Χτες γιατί ήσουν μόνη μια τέτοια μέρα? Ο άντρας σου? Προσπάθησε να μη μένεις μόνη με τις σκέψεις σου όταν σε πιάνει το "βάσανο" όπως το αποκαλώ....2 χρόνια ορμόνες,απογοητευσεις,αγωνίες....Δεν είναι εύκολες καταστάσεις...Εγώ κορίτσι μου είμαι σε μια φάση....αφασίας και απάθειας θα έλεγα! Ασχολούμαι με διάφορα για να μη σκέφτομαι και να μη χαλιέμαι! Από την άλλη κι όταν σκέφτομαι και παράλληλα κοιτώντας γύρω μου τι δυστυχία υπάρχει στον κόσμο,τι προβλήματα υγείας καταλήγω ότι είμαστε καλά όπως και νάχει. Θα συνεχίζουμε να παλεύουμε με αισιοδοξία και υπομονή...Υπάρχουν κι άλλα πράγματα στη ζωή που δεν πρέπει να τα θεωρούμε δεδομένα και πρέπει να τα χαιρόμαστε για να μας δίνουν δύναμη. Το λέω εγώ που η χρονιά που πέρασε δε με πήγε καλά! Οικονομικά προβλήματα που ακόμα αντιμετωπίζουμε, προβλήματα υγείας σε μένα,στον άντρα μου, στο παιδί μου, αγωνίες επαγγελματικές που ακόμα δεν έχουν λυθεί(τέλειο θα είναι και το 2018 τι να σου πω!χα-χα) κι όμως...Όλα καλά! Το πιστεύω για να προχωρώ. Μόνο έτσι θα μπορέσω να συνεχίσω και να δωσω δυναμη και στους γυρω μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Χτες γιατί ήσουν μόνη μια τέτοια μέρα? Ο άντρας σου? Προσπάθησε να μη μένεις μόνη με τις σκέψεις σου όταν σε πιάνει το "βάσανο" όπως το αποκαλώ....2 χρόνια ορμόνες,απογοητευσεις,αγωνίες....Δεν είναι εύκολες καταστάσεις...Εγώ κορίτσι μου είμαι σε μια φάση....αφασίας και απάθειας θα έλεγα! Ασχολούμαι με διάφορα για να μη σκέφτομαι και να μη χαλιέμαι! Από την άλλη κι όταν σκέφτομαι και παράλληλα κοιτώντας γύρω μου τι δυστυχία υπάρχει στον κόσμο,τι προβλήματα υγείας καταλήγω ότι είμαστε καλά όπως και νάχει. Θα συνεχίζουμε να παλεύουμε με αισιοδοξία και υπομονή...Υπάρχουν κι άλλα πράγματα στη ζωή που δεν πρέπει να τα θεωρούμε δεδομένα και πρέπει να τα χαιρόμαστε για να μας δίνουν δύναμη. Το λέω εγώ που η χρονιά που πέρασε δε με πήγε καλά! Οικονομικά προβλήματα που ακόμα αντιμετωπίζουμε, προβλήματα υγείας σε μένα,στον άντρα μου, στο παιδί μου, αγωνίες επαγγελματικές που ακόμα δεν έχουν λυθεί(τέλειο θα είναι και το 2018 τι να σου πω!χα-χα) κι όμως...Όλα καλά! Το πιστεύω για να προχωρώ. Μόνο έτσι θα μπορέσω να συνεχίσω και να δωσω δυναμη και στους γυρω μου

Είναι η δουλειά  με βάρδιες. Δόξα τω Θεό που έχουμε τη υγειά μας. Όλα αντιμετωπίζονται  και λύνονται. Προβλήμα είναι ότι δεν λύνεται δεν διορθώνεται και αυτό είναι μόνο ο ο θάνατος όλα τ αλλά είναι προβληματισμοι.Καλα να μαστέ και ότι θέλει ας γίνει. Δυστυχώς ναι αν κοίταγαν τους γύρω τους και τις καταστάσεις  που βρίσκεται ο καθένας μας και το τι βιώνει συγκριναν το τι έχουμε θα εκτίμαγαν τη ζωή και τα πράγματα διαφορετικά. Παρακαλάω να ναι καλά ο κόσμος να χει μια στέγη και τροφη τα υπόλοιπα όλα είναι πολυτέλειες.Ευχιμαι ότι καλύτερο στην οικογένεια σας και σε όλους όλα θα τα ξεπέρασουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διάβασα Εχθές κάποια κοπέλα δεν θυμάμαι καν αν ήταν στο φόρουμ η αλλού. Αν είναι από εδώ να μη συγχώρεση που δεν το θυμάμαι.. είχε πει ποτέ παντρεύτηκε ποτέ άρχισαν προσπαθείς και έκατσα κι εγώ και σκέφτηκαακριβώς τα ίδια με την κοπέλα.

Και λ2ω εγώ γνωρίστηκα με τον άντρα μου το 2013 αρραβωνιαστικαμε το 2013 το 2014 παντρεύτηκε και αρχίσαμε να προσπαθούμε ως και σήμερα. (Αυτές η προσπαθείες έχουν περάσει από 40 κύματα). Και λέω συνέχεια αν είχαμε ξεκινήσει από το 2013 λες να είχαμε παιδί.; με πιάνει ένα γιατί. Δλδ σε λίγο καιρό θα λέω ότι προσπαθώ 4 χρόνια.; πως πέρασαν έτσι αυτά τα χρόνια.! Ναι ξέρω θα μου πείτε υπάρχουν κοπέλες που προσπαθούν 5 και 10 χρόνια και εσύ με 4 χρόνια γκρινιάζεις.; όχι δεν γκρινιάζω καθόλου. Αλλά θέλω να δω που θα πάει.! Συγγνώμη για το μεγάλο μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια διάβασα Εχθές κάποια κοπέλα δεν θυμάμαι καν αν ήταν στο φόρουμ η αλλού. Αν είναι από εδώ να μη συγχώρεση που δεν το θυμάμαι.. είχε πει ποτέ παντρεύτηκε ποτέ άρχισαν προσπαθείς και έκατσα κι εγώ και σκέφτηκαακριβώς τα ίδια με την κοπέλα.

Και λ2ω εγώ γνωρίστηκα με τον άντρα μου το 2013 αρραβωνιαστικαμε το 2013 το 2014 παντρεύτηκε και αρχίσαμε να προσπαθούμε ως και σήμερα. (Αυτές η προσπαθείες έχουν περάσει από 40 κύματα). Και λέω συνέχεια αν είχαμε ξεκινήσει από το 2013 λες να είχαμε παιδί.; με πιάνει ένα γιατί. Δλδ σε λίγο καιρό θα λέω ότι προσπαθώ 4 χρόνια.; πως πέρασαν έτσι αυτά τα χρόνια.! Ναι ξέρω θα μου πείτε υπάρχουν κοπέλες που προσπαθούν 5 και 10 χρόνια και εσύ με 4 χρόνια γκρινιάζεις.; όχι δεν γκρινιάζω καθόλου. Αλλά θέλω να δω που θα πάει.! Συγγνώμη για το μεγάλο μνμ

ΑΑΑΧ! Το πού θα πάει είναι ένα ερώτημα! Από την άλλη δε μπορεί,θα μας κάτσει κι εμάς! Βάσει πιθανοτήτων δηλαδή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10 καλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει. Και θα έρθει σε όλες μας...!!!!!! Και ας αργήσει καλά να είναι και γερά να είναι..!! Και οπότε έρθουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen ανοίγεις ένα μεγάλο θέμα πιστεύω από γνώμη μου.. είδα φίλες παλιές που είχα στην ηλικία μου και έχουν 2 παιδιά κι εγώ ούτε ένα...!!!! Απογοητευτικά τόσο πολύ..!!! Με εμένα λέω τι γίνετε τι κάνω λάθος....!!!!!! Παντρεύτηκα πρώτη από αυτές και αυτές έχουν 2 παιδιά.. ας το καλό λέω τι γίνεται όταν βρέχει μωρά κρατάω πάντα ομπρέλα; που θα πάι  θα κάνω τα πάντα για να έθει..!!! Τελικά η γύρο μας μας επηρεάζουν πολύ Εχθές είχε σε ένα καλή μια εκπομπή με τον γιατρό μου και έναν ακόμα και είπαν τόσο σωστά πράγματα και μου έδωσαν ένα κουράγιο ότι όλες μας μπορούμε να κάνουμε παιδιά έστω και αν θέλει κυνήγι..!!! Σήμερα έχω μάλλον πολλές σκέψεις..!! Σε αυτό το θέμα.. Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.
Παρακολουθώ τώρα τελευταία ένα γκρουπ στο facebook με μαμάδες στην Αμερική,(συγκεκριμένα αφορά μαμάδες με πολλά περιττά κιλά όπως έχω και εγώ) οι οποίες στο μεγαλύτερο ποσοστό τους έχουν παντρευτεί πάρα πολύ νωρίς, έχουν πάνω από 3 παιδιά, και μιλάνε για οικογένειες που έχει 2 πχ παιδιά ο άντρας από τον πρώτο γάμο, 3 η γυναίκα από τον πρώτο γάμο, παντρεύονται και κάνουν άλλα 2-3 παιδιά. Με τόση ευκολία ρε γμτ. Και εγώ άργησα τόσο να ξεκινήσω τις προσπάθειες, και δεν είμαι καν παντρεμένη!! Απελπισία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro κι εγώ το αναρωτιέμαι αυτό κινεγβ έχω τα παραπάνω κιλά και όταν πάω στον γιατρό μου πάντα μου λέει να χάσω κιλά. Και προσπαθώ με διαιτολόγο. Και αναρωτιέμαι εκεί στην Αμερική πως τα καταφέρνουν; που έχουν τα διπλάσια κιλά από εμένα κι εγώ δεν μπορώ.; είχε κάποτε στον ΟΤΕ tv ένα κανάλι που έριχνε τέτοια και έεναν εύκολα κι εμείς δεν μπορούμε και παντού ακούω πρέπει να χάσει καπια κιλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια διάβασα Εχθές κάποια κοπέλα δεν θυμάμαι καν αν ήταν στο φόρουμ η αλλού. Αν είναι από εδώ να μη συγχώρεση που δεν το θυμάμαι.. είχε πει ποτέ παντρεύτηκε ποτέ άρχισαν προσπαθείς και έκατσα κι εγώ και σκέφτηκαακριβώς τα ίδια με την κοπέλα.

Και λ2ω εγώ γνωρίστηκα με τον άντρα μου το 2013 αρραβωνιαστικαμε το 2013 το 2014 παντρεύτηκε και αρχίσαμε να προσπαθούμε ως και σήμερα. (Αυτές η προσπαθείες έχουν περάσει από 40 κύματα). Και λέω συνέχεια αν είχαμε ξεκινήσει από το 2013 λες να είχαμε παιδί.; με πιάνει ένα γιατί. Δλδ σε λίγο καιρό θα λέω ότι προσπαθώ 4 χρόνια.; πως πέρασαν έτσι αυτά τα χρόνια.! Ναι ξέρω θα μου πείτε υπάρχουν κοπέλες που προσπαθούν 5 και 10 χρόνια και εσύ με 4 χρόνια γκρινιάζεις.; όχι δεν γκρινιάζω καθόλου. Αλλά θέλω να δω που θα πάει.! Συγγνώμη για το μεγάλο μνμ

Μην απογοητευεσαι γλυκια μου!Δεν εχει σημασια οχρονος αλλα οι αντοχες του καθενος.Βεβαια σε αλλες ερχεται με μεγαλη ευκολια και σε αλλες που δεν θελουν καν παιδια.Και τοτε πραγματικα μας πιανει το παραπονο.Ομως ολα για καποιο λογο γινονται και τοτε το μονο που εχουμε να κανουμε ειναι να συνεχιζουμε με περισσοτερη πιστη οτι θα τα καταφερουμε.Τιποτα δεν γινεται τυχαια.Ολα για καποιο λογο γινονται και αυτο φαινεται αργα η γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εγώ όταν ήμουν έγκυος τα πρώτα συμπτώματα ήταν πολύ πρησμένο στήθος που πόναγε απίστευτα και πονάκια στην κοιλιά όπως αυτά της περιόδου. Επειδή αυτά τα έχω πάντα και σαν συμπτώματα περιόδου (όχι τόσο έντονα όμως όσον αφορά το στήθος), στην αρχή πίστευα πως απλά είναι να μου έρθει η περίοδος. Όπως λες κι εσύ όμως, αυτό συνέβαινε 2-3 μέρες πριν έρθει η περίοδος. Όταν είδα ότι είχε φτάσει μια βδομάδα με αυτά τα συμπτώματα και η περίοδος άφαντη, τότε σκέφτηκα πως πρέπει να κάνω ενα τεστ! Χρονικά κι εμένα έγινε ακριβώς το ίδιο, τα συμπτώματα ξεκίνησαν 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία, και άλλη 1 εβδομάδα μετά, δηλαδή στην αναμενόμενη περίοδο, έκανα το τεστ. Καλή επιτυχία σου εύχομαι, να κάνεις ένα τεστακι ή μια χοριακη και περιμένουμε νέα σου! ❤️
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να μεταφέρεις! Κι εγώ με 4ΑΑ έχω τον μπεμπουλη μου🥰 είμαι σίγουρη για την επιτυχία❤️
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;; Πώς είναι τα μπεμπέκια σας;; Εγώ έχω φουσκώσει αρκετά με αποτέλεσμα να μη κλείνουν παντελόνια και μπουφάν και ο μπόμπιρας μου εδώ κ δύο εβδομάδες είναι δραστήριος μέσα στην κοιλιά μου! Ξεκίνησα να τον νιώθω στις 16 εβδομάδες αρκετά νωρίς για πρώτη κύηση κ σήμερα που είμαι 18+1 τον νιώθω πλέον κ σε όρθια θέση. Πήγαμε στον γιατρό κ είναι μεγάλο μωρό με βάση τις μέρες της εξωσωματικής...στην ανάπτυξή του ήταν μπροστά 4 μέρες και τώρα φαίνεται 7 μέρες μπροστά. Επιβεβαιώνει την εμβρυολογο που 5 ημερών βλαστοκύστη μας είπε ότι εξελίσσεται δυναμικά κ μπορεί να έχει φτάσει και 6ης ημέρας τη μέρα της εμβρυομεταφοράς. Πάντως βρε κορίτσια τι όμορφα ανθρωπακια κουβαλάμε μέσα μας!!! Μου φαίνεται απίστευτο που τον νιώθω...🤰 Επίσης, έκλεισα για ραντεβού για τη β-επιπεδου σε ένα μήνα! Εσείς σε τι φάση είστε;;;
    • Γενικα βλέπω πως οι παιδίατροι έχουν τελείως άλλη τακτική με τις τροφες 🤷‍♀️ πχ εμένα στην αρχή μου είπε ότι έχει σπόρια μέσα δεν το δίνουμε όπως φράουλα ακτινίδιο ντομάτα μελιτζάνα τέτοια τα αποφεύγουμε όταν είναι πολύ μικρά  το αχλάδι βοηθάει στο έντερο από φρούτα  Κοιτα αυτά θα έχεις με την επιθυμία του φαγητού σήμερα μπορεί να τρώει κάτι και να στο κόψει απότομα να μην το θέλει καθόλου και μετά από 2-3 μήνες να αρχίσει πάλι να το τρώει δεν είναι στάνταρ αυτό ή επειδή ξεκίνησε με όρεξη να τρώει πως θα τρώει κάθε φορά με την ίδια όρεξη είναι φάσεις που παίρνανε εμενα ακόμα και τώρα είναι μερες που τρώει καλά και άλλες πάλι όχι  Με τα κακα περάσαμε μια μικρή φάση που έκλεγε όταν έκανε αλλά όχι τόσο πολύ όπως το περιγράφεις εσυ είχε τυχει να βγάλει λίγο αίμα μια φορά αλλά ήταν από το σφίξιμο ερεθίστηκε (είχα στείλει φωτο στην γιατρό και τα είδε ) επειδη με τα κιλά της δεν έχει θέμα να πεις ωχ αμάν να φαει σιγά σιγά θα στρώσει τώρα για την δυσκηλιοτητα δεν ξέρω να βοηθησω αλλά μου είχαν πει πως μια  μπατονέτα με λίγο ελαιόλαδο να την κανείς στο πωπω βοηθάει να ενεργηθεί βέβαια δεν ξέρω αν δουλεύει δεν το έχω δοκιμάσει εγω
    • Ευχαριστω κατ μου!!!!! ❤️😊 ελπιζω να μας πεις κι εσυ πολυ ευχαριστα νεα!!!!!! 🙏 εχε πιστη στα εμβρυακια σου!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...