Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Υπάρχει όμως περίπτωση να πήγε να γίνει κ να μην έγινε? 

Εννοεις να πηγε να γινει ωορρηξια και να μην εγινε; Δε νομιζω. Και τι εγινε δλδ το ωαριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ντε! Δεν ξέρω τι να πω...αν μ χρειαστούν τον επομένο μήνα θα δούμε τι θα δείξει κ τότε..,! (δεν περιμένω 1η Δεκεμβρίου) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μη σου ερθει 1/12!!!! Να μη σου ξαναερθει καθολου για τους επομενους 9 μήνες! Στο ευχομαι ολοψυχα! Αντε βρε κοριτσια, να περναει μια μια στο γκρουπ "μαμαδες wannabe" επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Έλα ντε! Δεν ξέρω τι να πω...αν μ χρειαστούν τον επομένο μήνα θα δούμε τι θα δείξει κ τότε..,! (δεν περιμένω 1η Δεκεμβρίου) 

Κ εγώ της hometest πήρα...ξεκίνα τις αγκαλίτσες κ κάνε άλλο ένα αύριο να δεις τί θα βγάλει....υπάρχει ένα άρθρο της εταιρίας εδώ στο φόρουμ που λέει ότι αν δεν δείξει το τεστ ωορρηξία την μέρα που εμείς νομίζουμε ότι θα γίνει να συνεχίσουμε να τα κάνουμε μέχρι να μας δείξουν και αν έχουμε απορίες να τους καλέσουμε....παντώς κ εγώ δεν νομίζω να πήγε να γίνει κ να μην έγινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby τι γλυκό αντε ναμπουμε όλες τον επόμενο μήνα χάχα! Ανταποδίδω γλυκιά μ να πάνε όλα καλά σε όλα τα κορίτσια! 

@Νινα85πάει πέρασε τώρα δεν προλαβενω χάχα είμαι κ πτώμα ασεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Να μη σου ερθει 1/12!!!! Να μη σου ξαναερθει καθολου για τους επομενους 9 μήνες! Στο ευχομαι ολοψυχα! Αντε βρε κοριτσια, να περναει μια μια στο γκρουπ "μαμαδες wannabe" επιτελους!!!

Scooby εεεε....να μην σου έρθει λέμε....μια χαρά προλαβαίνεις....και τί είμαι πτώμα μας λες τώρα;;

Άντε και δεν κρατιόμαστε.....άντε να γίνουμε μαμάδες γρήγορα-γρήγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε;;Σε αναμονη ολες μας ε;;Για να ξεχαστω το εχω ριξει σε χριστουγεννιατικες κατασκευες!Φτιαχνω τωρα κατι Αη Βασιληδες μουρλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλά είμαι εγώ εγώ περιμένω ποτέ θα έρθει η κυρία με τα κόκκινα... Εσύ τι κάνετε 

Μια απο τα ιδια κ εγω...την κυρια με τα κοκκινα περιμενω ,με 20 ημερες καθυστερηση...Ουφ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...