Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η babybaby είπε:

καλησπερα κοριτσια, πολυ ωραιο θεμα! Εγω είμαι η Άννα, 27 ετών, παντρεμένη 28 ημέρες και ελπίζω σύντομα εγγυούλα!!! Κι εγώ εργάζομαι και είμαι από Αθήνα!

Να ζήσετε....βίον ανθόσπαρτον και πολλούς απογόνους...πολλούς και σύντομα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babybaby είπε:

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις υπεροχες ευχουλες σας!!! Τα ιδια ευχομαι σε ολες σας!!

Να ζήσετε όλα με το καλο να έρθουν... Σε εσάς κ σε ολες μας! Κοριτσάκια μου να σας κάνω μια ερώτηση λίγο χαζουλα χαχαχ την Κυριακή θα βάψω τα μαλλιά (δεν)  περιμένω να αδιαθςτησω σε 8 μέρες αν πρώτα ο Θεός έχει γίνει το θαυματακι επειρεαζει πουθενά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα βάσει εργασιακού μου χώρου ξέρω ότι μερικοί γιατροί το επιτρέπουν και κάποιοι άλλοι όχι....προσωπική μου γνώμη είναι αν είναι να κάνεις ένα απλό χρώμα με 20άρι οξυζενέ δεν υπάρχει πρόβλημα (είχα πελάτισσες που τα έβαφαν στην εγκυμοσύνη και είναι μια χαρά όλα),αν θέλεις κάτι πιο "κυριλέ" μπορείς να τα βάψεις μία απλή βαφή με 20άρι και να κάνεις ανταύγειες με κουκούλα που δεν ακουμπάει το φάρμακο στο κρανίο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ξέρω ότι πλέον οι βαφές έχουν πιστοποιητικό πως δεν  περιέχουν 18 συστατικά που τα είχαν οι παλαιότερες και είναι καρκινογόνα....αλλά ποτέ δεν ξέρεις....πάντως το 20άρι είναι λίγο πιο ισχυρό απ'το οξυζενέ που βάζουμε στα τραύματά μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Να ζήσετε όλα με το καλο να έρθουν... Σε εσάς κ σε ολες μας! Κοριτσάκια μου να σας κάνω μια ερώτηση λίγο χαζουλα χαχαχ την Κυριακή θα βάψω τα μαλλιά (δεν)  περιμένω να αδιαθςτησω σε 8 μέρες αν πρώτα ο Θεός έχει γίνει το θαυματακι επειρεαζει πουθενά? 

Εννοειται οτι μπορεις..! ακομη κ να ειναι ο τυχερος σου μηνας, τιποτα απο αυτα δεν επιρρεαζει το εμβρυο γιατι απλα δεν εχει ακομη σχηματιστει.. εγω καπνιζα πχ κ επινα αλκοολ στα παρτι κ σηκωνα βαρη! Που να ηξερα οτι ειχα μεινει εγκυος?? Η φυση ομως που προνοει για ολα, ξερει!! Αρχιζουμε να προσεχουμε τετοια πραγματα μετα την επιβεβαιωση της κυησης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Εννοειται οτι μπορεις..! ακομη κ να ειναι ο τυχερος σου μηνας, τιποτα απο αυτα δεν επιρρεαζει το εμβρυο γιατι απλα δεν εχει ακομη σχηματιστει.. εγω καπνιζα πχ κ επινα αλκοολ στα παρτι κ σηκωνα βαρη! Που να ηξερα οτι ειχα μεινει εγκυος?? Η φυση ομως που προνοει για ολα, ξερει!! Αρχιζουμε να προσεχουμε τετοια πραγματα μετα την επιβεβαιωση της κυησης!!

Σευχαριστω πολύ γιατί τους προηγούμενους μήνες όλο έλεγα να τα αλλάξω κ το παγώνα γιατί φοβόμουν.. Τα έχεις περάσει κ ξέρεις κάτι παραπάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Σευχαριστω πολύ γιατί τους προηγούμενους μήνες όλο έλεγα να τα αλλάξω κ το παγώνα γιατί φοβόμουν.. Τα έχεις περάσει κ ξέρεις κάτι παραπάνω..

Γινει μια γκομεναρα για να σε βρει ομορφη η εγκυμοσυνη γιατι μετα (τουλαχιστον τους πρωτους μηνες) κοβεις πολλα απο την περιποιηση σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δε λεω για τη χενα, αλλα βαφες χωρις αμμωνια, δε ξερω κ παλι αν επιτρεπονται απλα σκεφτομαι μηπως ειναι καλυτερες... να εκφρασω κι εγω μια απορια μου... μας εχουν κανει δωρο γαμου ενα τριημερο με σπα κ θα πμε σε 2 σαββατοκυρικα. Επειδη θα εχουμε κανει τις προσπαθειουλες μας σκεφτομαι αν εχει συμβει το τελειοοο λετ το σπα να επηρεασει;; βασικα πισινα κ υδρομασαζ εχουμε μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

οχι δε λεω για τη χενα, αλλα βαφες χωρις αμμωνια, δε ξερω κ παλι αν επιτρεπονται απλα σκεφτομαι μηπως ειναι καλυτερες... να εκφρασω κι εγω μια απορια μου... μας εχουν κανει δωρο γαμου ενα τριημερο με σπα κ θα πμε σε 2 σαββατοκυρικα. Επειδη θα εχουμε κανει τις προσπαθειουλες μας σκεφτομαι αν εχει συμβει το τελειοοο λετ το σπα να επηρεασει;; βασικα πισινα κ υδρομασαζ εχουμε μονο...

Τέλειο!!!Η κολύμβηση λένε ότι βοηθάει και είναι η καλύτερη γυμναστική για την εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα όλα κ όλα...έτσι πρέπει...είμαστε γυναίκες και θέλουμε να γίνουμε μάνες....αλλά θα έχουμε για πάντα και τους δύο ρόλους...όχι να αποκτήσουμε παιδάκια και να χάσουμε τους άντρες μας....ποιός θα μας τα κρατάει για να πηγαίνουμε και καμμιά μπαρότσαρκα;;;;χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Είναι δύσκολη στην εφαρμογή η χενα? Τη σκεφτόμουν αν κάποια στιγμή χρειαστώ βαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Γινει μια γκομεναρα για να σε βρει ομορφη η εγκυμοσυνη γιατι μετα (τουλαχιστον τους πρωτους μηνες) κοβεις πολλα απο την περιποιηση σου!!!

Xaxaxa έλα ντε πραγματικά πολλά... Κρέμες προσώπου μπορείς κανονικά.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η love30 είπε:

Εκανα και εγω πριν παω για εμβρυομεταφορα μαλλι λειζερ τα πντα τρομαρα μου!!!!χαχα

Αχ άσε κ εγώ κάνω λειζερ και τρέμω κάθε φορά! Με ανχος να έγινε τ θαύμα και να κάνω κακό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσεξτε τη χενα ξερω οτι αν τα βαψεις μια φορα με αυτο εχεις προβλημα μελλοντικα ν τα βαψεις με αλλες βαφες κανονικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξερω το εχω ακουσει στη δουλεια. Δουλευω σε εταιρια με προιοντα κομμωτηριου, αλλα ειμαι στο λογιστηριο οποτε δεν τ εχω κ πολυ μ τα τεχνικα, ο,τι ακουω λεω... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι σκέτη χημεία οι βαφές....αλλά τις λατρεύω!!!Για 4 χρόνια περίπου σχεδόν κάθε μήνα (ή και εβδομάδα μερικές φορές) άλλαζα χρώμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...